76

Odp: Stare na nowym.

WK napisał/a:

Jego posty Jego prawo

zgadzam sie jeżeli chodzi o korektę, usuwanie treści to inna sprawa
dla mnie to jakaś dziecinada w wykonaniu dorosłego faceta

Pogodnego dzionka big_smile

77

Uwazam ,ze wie co robi.Musi miec jakies powody .Nie jest smarkiem czy jakims  bylekim.
Nigdy tak nie pisalem ale to moj serdeczny Kolega wiec Stefan lepiej uwazaj co piszesz na moich kumpli  big_smiletongue

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

78

Acha ,bym zapomnial.Krecik ma wrocic i mnie nie obchodzi jak  to zrobicie.Korupcja ,szantaz,porwanie obojetnie jak big_smile

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

79

A ja mu się nie dziwię. Też zaglądam tu coraz rzadziej, bo niektóre zachowania użytkowników tego forum, są po prostu nie do przyjęcia dla mnie.
Nie chcę pokazywać palcem, ale co niektórzy tutaj zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadali i przez całe życe byli nieomylni. Denerwują mnie strasznie przepychanki słowne w styłu "Ja wiem lepiej... a ty jesteś głupi więc się nie odzywaj..." A to przecież nie o to chodzi. Ponoć każdy ma prawo do własnego zdania, więc dlaczego niektórzy usilnie próbują z taką nachalnością narzucać swoje?

80

Przeciez istnieje cos takiego jak--->ignoruj uzytkownika.Wybierasz sobie np WK klikasz ignoruj i  moje posty sie Tobie nie pokazuja.I wszystko jest ok.Kazde napisane zdanie mozna uznac za:

Mitunia napisał/a:

wszystkie rozumy pozjadali i przez całe życe byli nieomylni.

A przeciez jakbysmy sie we wszystkim tutaj zgadzali i tylko zachwyty pisali to z nudow po 2 tygodniach kazdy by zwiewal.
prosze spojrz na poziom dyskusji na Expressie Kaszubskim,komentarze na onecie czy innych portalach.Porownaj i ocen.A ze ktos ma jasne ,zdefiniowane poglady,przekonania i jest wyrazisty ,konkretnie artykuluje co sie mu podoba a co nie to chyba moim zdaniem dobrze.
Jesszcze jedna kwestia --->forum jest dla zalogowanych uzytkownikow,jest regulamin,przestrzegany bardziej lub mniej ale jest i najwazniejsze;nie ma przymusu pisania.

81

Ok krecik mogł odejśc bo dlaczego nie... ale wywalic wszystkie wsoje posty.. co sie pisało.. dyskutowało i zyczyło.. teraz co to tylko puste słowa były.. bardzo nie łzadne zachowanie....

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

82

A wytłumaczcie mi to..??
http://img235.imageshack.us/img235/1273/absurdtp2.jpg
A kto by chciał dłużej czekac... nie da sie nic zrobic aby nie czekac itp..??

83

Lentil napisał/a:

bardzo nie łzadne zachowanie....

Lentilu ,stary uzytkowniku tego forum,Kolego.
Widocznie mial jakis powod.Ladnie  czy nieladnie ale jest podpora tego forum(celowo pisze jest bo dla mnie jak napisalem wczesniej nic sie nie zmienilo a rezygnacji z funkcji moderatora przez Krecika nie przyjalem do wiadomosci) i jako podpora,kreator,sila pociagowa ma moim zdaniem prawo zrobic co chce.Zaznaczam ,ze:
Nie zabrania tego regulamin.
Skoro byla taka mozliwosc techniczna to mogl zrobic co zrobil.Kazdy mogl.

84

Tak i szkoda ze tak sie stało.. jestem jak najbardziej za..tym aby wrócił...Krecik COME BACK HOME....

85

Przeciez istnieje cos takiego jak--->ignoruj uzytkownika.Wybierasz sobie np WK klikasz ignoruj i  moje posty sie Tobie nie pokazuja.

Gdybym tak chciała zrobić to nie miałabym co czytać tongue I nie chodzi mi tutaj o Ciebie WK. Twoje słowne przepychanki ze Społecznikiem,  rodem z przedszkolnej piaskownicy, są nawet zabawne w swej żałosnej prostocie.

A przeciez jakbysmy sie we wszystkim tutaj zgadzali i tylko zachwyty pisali to z nudow po 2 tygodniach kazdy by zwiewal.

Tak masz rację, ale czy własnego zdania nie można wypowiadać w taki sposób, żeby nikogo nie obrażać ani nie wysmiewać?

prosze spojrz na poziom dyskusji na Expressie Kaszubskim

Też sobie porównanie wybrałeś... Większość tamtejszych użytkowników nie pojęcia co to kultura wypowiedzi, szacunek do rozmówcy i niestety... ortografia wink 
Zawsze myślałam, że wszyscy kulturalni ludzie to się właśnie tutaj wypowiadają wink
Poza tym tam to klon klona klonem pogania lol

nie ma przymusu pisania

Uff... całe szczęście, bo myslałam, że będziesz mnie wołami zaciągał do komputera... tongue

86

Dlaczego nie ma możliwości edycji posta ???  hmm

87

stefan napisał/a:

dlatego dzisiaj została wyłaczona  całkowicie możliwość edycji
do czasu znalezienia sposobu aby ta edycja była możliwa tylko przez kilka minut po wysłaniu

http://kafo.pl/viewtopic.php?id=10002&p=4

nie miałem pojęcia do czasu zaistnienia tej sytuacji że możliwość edycji obejmuje nawet posty archiwalne
byłem przekonany że owe 5 czy 7-dem minut jak było na poprzednim forum jest aktywne
cóż, jak pisałem - całe życie się uczymy

dlatego na razie proponuję bardziej korzystać z opcji podglądu przed wysłaniem
przynajmniej do czasu gdy znajdziemy rozwiązanie problemu

88

Mitunia napisał/a:

Twoje słowne przepychanki ze Społecznikiem,  rodem z przedszkolnej piaskownicy, są nawet zabawne w swej żałosnej prostocie.

Do wejscia do tej pisakownicy zostalem przymuszony ,bronic czci moich znajomych  ,ktorymi ktos sobie gebe wyciera bede w kazdy sposob.Kazdemu daje prawo do zadania ode mnie satysfakcji w odroznieniu od wspomnainego osobnika.Nie uciekam od odpowiedzialnosci za slowo .

Mitunia napisał/a:

Zawsze myślałam, że wszyscy kulturalni ludzie to się właśnie tutaj wypowiadają

ja jestem slabo-kulturalny bo ze wsi.Ale z Paniami dyskutuje grzecznie.

Mitunia napisał/a:

myslałam, że będziesz mnie wołami zaciągał do komputera...

Bede  big_smile

89

Do wejscia do tej pisakownicy zostalem przymuszony ,bronic czci moich znajomych  ,ktorymi ktos sobie gebe wyciera bede w kazdy sposob.Kazdemu daje prawo do zadania ode mnie satysfakcji w odroznieniu od wspomnainego osobnika.Nie uciekam od odpowiedzialnosci za slowo .

To dobrze, bo bynajmniej dla mnie oznacza to, że starasz się byc człowiekiem na jakimś tam poziomie (tylko czemu tak chamsko?). Więc, o ile dobrze rozumiem, to w tych waszych pyskówkach należy przyjąć za punkt odniesienia "z kim przestajesz, takim się stajesz"? tongue Nie zrozum mnie źle WK, nie czepiam się Ciebie, tylko uważam, że może nie warto tracić czasu na pseudodyskusje, z kimś kto pokazuje, że jego poziom inteligencji jest właśnie na poziomie przedszkolaka wink Elokwentny i inteligentny rozmówca, potrafiący w właściwy sposób przedstawić swoje racje zasługuje na szacunek. Ktoś kto cały czas pokazuje fałszywy obraz wykształconego, kulturalnego i inteligentnego człowieka, a pokazuje, że w rzeczywistości jest zwykłym prostakim i pieniaczem, nie zasługuje ani na mój szacunek, ani kogokolwiek innego. Bynajmniej, jest to tylko i wyłącznie MOJA opinia.

Ale z Paniami dyskutuje grzecznie.

A spróbowałbyś nie... tonguelol

90

Pewnie masz racje bo widze ,ze zes madra osoba.Ja madrzejszych od siebie slucham bo warto .Wiec sie dostosuje do wskazowek i na koniec przepraszam uzytkownikow za  chamskie slowa ,ktore napisalem w innym poscie.Uzytkownikow  przepraszam a nie adresata.

91

przepraszam uzytkownikow za  chamskie slowa ,ktore napisalem w innym poscie.Uzytkownikow  przepraszam a nie adresata.

lol:lol::lol:

Widzę, że potrafisz wyjść obronną ręką z trudnej sytuacji. Nie myslałeś o karierze prawnika? winktongue

92

Platnym morderca chcialem byc od malego i zlodziejem ale tylko bym napadal na bogatych.
Popelniam najpieknieszy zawod swiata ,jestem strozem  na budowie nocnym i dziennym .
Moj szwagier ma firme budowalna i u niego robie.Obowiazkow nie mam zadnych,ot psu jesc dam  jakas tone cementu sie sprzeda na lewo .Idzie wyzyc.Gdyby ktos cchial kupic betoniarke czy cegly a nawet cement(ale to musi byc szybko zalatwione)i ma transport  to sie na pw odezwac.

93

WK napisał/a:

Korupcja ,szantaz,porwanie obojetnie jak

WK , to co wybieramy . Najchętniej wybrałbym porwanie - dziupla już jest z podłączeniem do Internetu, tylko gdzie szukać naszego Krecika.

-- // --

94

Nie moge napisac tego co bym chcial bo Stefan usuwa moje posty big_smiletongue
Watpie zeby Krecik chcial wrocic.Nie jestem upowazniony do zabierania glosu w tej sprawie zreszta.
Ale mozem porwac kogos innego wink

95

WK napisał/a:

Nie moge napisac tego co bym chcial bo Stefan usuwa moje posty

dziwisz się ?
gdy do południa  otworzyłem raportowane posty nie miałem wątpliwości
mozna kogoś nie lubić ....... ale publicznie dawać mu do wiwatu
masz problem to napisz mu maila czy PW i ok
publiczne ośmieszanie jest karalne......
nie jestem stroną w tym układzie, pisać może tak samo społecznik jak i WK
ale to jest po prostu żałosne .....
pozdrawiam

mam wniosek 4-rech  uzytkowników na 10-cio dniowego bana dla WK na otrzeźwienie i przemyslenie

96

stefan napisał/a:

mam wniosek 4-rech  uzytkowników na 10-cio dniowego bana dla WK na otrzeźwienie i przemyslenie

no coz wola ludu.Auf wiedersehen kartuzy info.
A otrzezwiec i przemyslec niech ta druga strona zacznie ,dziwne ,ze to ma tyczyc mnie  skoro ten ktos pomawia ,klamie i szkaluje .No ale ok,se la wi.Sam sie zbanuje ,to najskuteczniejsze:D

97

o kurde , widzę, że tu grubsza sprawa no i Krecik był w nią wtopiony, to i odszedł. http://img364.imageshack.us/img364/7831/36270mo1.gif

-- // --

98

A kogo WK niby tak oczerniał..??bo czegoś tutaj nie kumam..??

99

Nie kumasz bo posty trafiły do kosza:cool:

-- // --

100

A tak BTW to nikt mi nie odpowedział z administracji po co ten pasek
http://img235.imageshack.us/img235/1273/absurdtp2.jpg
nie da sie tego obejsc.. nikt z ans nie chce dużej czekac ehhe