1

Odp: Turyści w Kartuzach

Co myslicie o obecnym natłoku turystów w Kartuzach? Czy to miasto jest na pewno przystosowane do potrzeb odwiedzajacych? roll

2

Luiza napisał/a:

Co myslicie o obecnym natłoku turystów w Kartuzach? Czy to miasto jest na pewno przystosowane do potrzeb odwiedzajacych? roll

Jak narazie ,to nasi włodarze robią wszystko, aby turysci jak najszybciej mogli opuscić Kartuzy, niech mi ktoś powie gdzie w Kartuzach można się załatwić ,bo znależć wolne miejsce na parkingu i dojść do kibla ,graniczy z cudem dla miejscowych, a co dopiero ma powiedzieć zagraniczny turysta ,więc po kiego diabła miałby sę tu zatrzymywać?:(

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę

3

Porzadny turysta europejski jezdzi takim autem z toaleta.A wsioki niech sikaja w krzaki.No oprocz Nemcow bo nie bedzie Niemiec sikal  w krzaki nasze.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

4

Turysta ma zabytki ogladac,pizze zjesc cos kupic w lumpeksie  no bo klimacik kaszubski i pamiatka.
Takich co tylko mysla o luksusach to my tu nie chcemy.Przywiozl niech zabiera ze soba.Dosyc nasz jeziora sa brudne.Co to jest za turysta co tylko mysli o toalecie.Skad my jemu toalety wezniem?Moze by jeszce chcial ladna pogode co?Chamstwo  nie ma granic.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

5 (edytowany przez bobik 2008-08-23 13:49:15)

Czyli wniosek nasuwa się sam ,że turyści mają nas....e na Kartuzy:P:P

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę

6 (edytowany przez Luiza 2008-08-24 07:44:03)

Turystów teraz jest pełno.Ostatnio widziałam sporą grupę Niemców.  Tylko zastanawia mnie to, po co tu przyjeżdżają.Mało tu rzeczy do oglądania i zwiedzania. Moim zdaniem Kartuzy nie są dosc przystosowane do goszczenia turystów. Mało miejsc na nocleg, mało planów miasta. Nie ma takiej pożądnej restauracji, która zachecałaby przybyłych i ich pomieściła. Jakbym ja była turystą rozczarowałabym się słabym przygotowaniem miasta, które jest tak zachwalane hmm O parkingach zapchanych już nie wspominam, bo wiadomo.... Ja tak to widzę.

7

a są jacyś, czy byli tzn turyści, jak już przyjeżdżają to w pampersach. kartuskie toy toy story he he