1 (edytowany przez młody 2008-09-02 23:56:54)

Odp: sala u Iwonki w Miechucinie

witam:D
Mam pytanie odnosnie sali w miechucinie. Z tego co sie orientuje jest to sala od tego roku oddana do uzytku, wiec mam nadzieje ze dowiem sie od Was czegos wiecej na jej temat, w szczególnosci interesuje mnie:jedzenie na weselu, poprawinach i pomoc kelnerska...

Per aspera ad astra

2

Wystrój sali bardzo ładny
do tańczenia prawdziwy parkiet(deska barlinecka)
jedzenie palce lizać
obsługa bardzo dobra

100% udanego wesela.

3

zgadzam sie  jedzenie dobre 

polecam

[img]http://img641.imageshack.us/img641/7379/awatari.jpg[/img]

4

Sala bardzo miła dla oka, miła obsługa, smaczne jedzenie - POLECAM.
Jeden minusik to toalety, jest ich za mało, trza sie za potrzebą w kolejke zapisywać wink

5

Super, super, super, sala w sam raz, jedzenie pyszne i dużo na stołach, obsługa kelnerska miła i sympatyczna, prawdziwe profesjonalistki. Lokal godny polecenia. Tak trzymać !!

6

witam!
słyszałam trochę wad tej sali ale może to przejściowe!
jedzenie zbyt zimne i brak zmiany talerzy podczas wesela
a jak jest na prawde?
wypowiedzcie się!!!

7

Nie mogę potwierdzić w/w wad, nic takiego nie miało miejsca.

8

Zapodajcie namiary, również jestem w trakcie poszukiwań big_smile:D:D:D:D

9

videotom napisał/a:

zgadzam sie  jedzenie dobre

najważniejsze jest ok smile bardzo sympatyczna sala, polecam smile

kropka

10

Witam niepokoi mnie iż strona domowa sali weselnej u iwonki została usunięta. Oraz fakt że z właścicielem trudno rozmawia się telefonicznie, a jak jest w rzeczywistości? Jak jest w ustalaniu szczegółów związanych z przygotowaniem samego wesela?

11

Witam niedawno miałam wesele w sali "u Iwonki".  Wystrój sali przepiękny, miejsca do tańczenia bardzo dużo, plac zabaw z tyłu i altanka super sprawa. Niestety jeśli chodzi o posiłki -a dokładnie o obiad który jest podstawą na weselu- został on podany zimny. Widać ze kelnerki nie są zgrane, zginęły w noc ślubu na godzinę między 2-3 i w dniu poprawin skończyły swoją prace o godzinie 19.30 pomimo ustalonych poprawin do godziny 22, potem zostali już tylko właściciele, a im usługiwać się nie chciało. Całe szczęście orkiestrę miałam rewelacyjną-więc mam nadzieje ze goście nie zwracali uwagi na to co mi osobiście przeszkadzało. Szefostwo ma dogodne warunki do prowadzenia imprez w tej sali, lecz jeśli nie zmienią swojego podejścia do klientów i nadal będą ich nadal traktować z góry, to nie zostaną długo na rynku a lokal zejdzie na dno.

12

witam. nie dlugo ide tam na wesele jako gosc. i po tych wszystkich postach ciesze sie ze para mloda bedzie miala i swoje kucharki i swoje kelnerki:) nie chce jesc zimnego obiadu:/ ale ponoc sala jest niesamowita... pozdrawiam

13

sala piękna, ladny wystrój, podest dla orkiestry, duży parkiet, stoły pełne, ładna altanka na dworzu..
to wszystko się zgadza.. ale zgadza sie równiez to..
   |
   V

młoda napisał/a:

Widać ze kelnerki nie są zgrane, zginęły w noc ślubu na godzinę między 2-3 i w dniu poprawin skończyły swoją prace o godzinie 19.30 pomimo ustalonych poprawin do godziny 22, potem zostali już tylko właściciele, a im usługiwać się nie chciało.

Co kenerki robiły tego nie wiem, ale na pewno dobrego humoru nie miały po czarnej herabcie ( nie mówiąc już o tym, że jakby nie patrzeć były w pracy). Zniknęły i w dzień wesele i w poprawiny. Potem siedzieli już własciciele z ktorymi trudno dogadać się i telefonicznie w sprawach organizacyjnych i bezpośrednio twarzą w twarz.. trochę nie mili i jakby ciągle łaske robili, ale widocznie taka mają mentalność.. smile

Gdyby nie to wszystko byłoby cacy smile

14

Z jedzeniem co racja to racja... Byłam tam na sylwestrze i na weselu i zimenkie było hmm// W toaletach też masakra - kolejki jak za czasów PRL. Dodatkowy minus - podest dla orkiestry jest troszkę schowany i jej nie widać siedząc przy stole hmm Do tego orkiestry narzekają że układ jest lipny bo mają problem z nagłośnieniem - jak ustawią muzykę ok na parkiet to przy stołach pod ścianą jest sam bas, tak że wysiedzieć nie można. I odwrotnie - jak ustawią że fajnie słychać przy stołach to na parkiecie brzmi to jakby fałszowali. Byłam na weselu to orkiestra LOTOS (POLECAM!!!) wkurzyła się i zeszła z parkietu i ustawiła się przy ścianie prosto na parkiecie. Na początku goście kręcili nosem ale jak orkiestra dała czadu to wszyscy się bawili smile Także jak się już zdecydujecie to ustawcie orkiestrę gdzie indziej niż na podeście. Akustyka w sali lipna i nic się na to nie poradzi.

15

17 września mieliśmy w tej sali swoje wesele i stwierdzamy, że było to najlepsze wesele na jakim w życiu byliśmy! big_smile stoły od jedzenia się uginały, kelnerki i kucharki uwijały się jak mrówki, a jedzenie było przepyszne!!! Goście zadowoleni i z pełnymi brzuchami big_smile Noclegi na miejscu to też spora wygoda dla nas i naszych gości smile fakt faktem, że z właścicielami mało czasu spędziliśmy, ale my to rozumiemy bo wiemy, że mają jeszcze inne sprawy i jak my się bawimy to oni już muszą pomału organizować następną imprezę więc są zabiegani.
Wszystko było cały czas na swoim miejscu, na spotkaniu zaproponowali nam wybór menu co też jest fajną sprawą, bo mogliśmy zadecydować co ma stać na stołach a nie zostało nam to narzucone; właścicielka uprzedziła nas żeby przynieść pojemniki styropianowe w których będą rozdawać ciasto gościom po poprawinach a jedna z ważniejszych spraw to taka, że jedzenie które zostało zabieramy do domu, na szczęście kobietki na kuchni tak potrafią obliczyć ilość przygotowanego jedzonka, że zostało tego niewiele, bo co potem człowiek z tym zrobi, a wyrzucać to szkoda smile
Sala naprawdę godna polecenia!!!

16

ss-ll napisał/a:

Z jedzeniem co racja to racja... Byłam tam na sylwestrze i na weselu i zimenkie było hmm// W toaletach też masakra - kolejki jak za czasów PRL. Dodatkowy minus - podest dla orkiestry jest troszkę schowany i jej nie widać siedząc przy stole hmm Do tego orkiestry narzekają że układ jest lipny bo mają problem z nagłośnieniem - jak ustawią muzykę ok na parkiet to przy stołach pod ścianą jest sam bas, tak że wysiedzieć nie można. I odwrotnie - jak ustawią że fajnie słychać przy stołach to na parkiecie brzmi to jakby fałszowali. Byłam na weselu to orkiestra LOTOS (POLECAM!!!) wkurzyła się i zeszła z parkietu i ustawiła się przy ścianie prosto na parkiecie. Na początku goście kręcili nosem ale jak orkiestra dała czadu to wszyscy się bawili smile Także jak się już zdecydujecie to ustawcie orkiestrę gdzie indziej niż na podeście. Akustyka w sali lipna i nic się na to nie poradzi.

Muszę stanąć w obronie sali smile
Na naszym weselu jedzonko było ciepłe, talerzyki non stop wymieniane, toalet jest tam 4 czy 5 więc albo nasi goście nie chodzili sikać albo się umówili bo kolejek nie było żadnych...:P a akustyka to już działka grajków, bo jak nasz dj tam z nami pojechał to poskakał troszkę po całej sali i wybrał sobie optymalne miejsce do rozstawienia sprzętu wink fakt, że nie stał na tym podeście ale jako stary zawodowiec zapytał ile będzie osób na weselu, bo od wypełnienia sali ludźmi też zależy jak się rozchodzi dźwięk wink

17

Obsługa, jedzenie i tym podobne sprawy techniczne jak najbardziej ok.
Wystrój - nie każdemu się podoba trzeba zobaczyć samemu wiadomo kwestia gustu.
Z minusów to brak jako takiego ładnego obejścia.

[img]http://www.myga.net.pl/logo300.png[/img]

18

Nasze wesele odbyło się w maju u Iwonki. Na naszej imprezie obsługa jak i jedzonko rewelacja smile o właścicielach również nie możemy powiedzieć nic złego. Wszystko miło, szybko, bez problemów. Nasi goście wielokrotnie chwalili obsługę (szybkość, wielokrotne wymiany zastawy, ciągłe zainteresowanie), jedzenie (bardzo dużo, świeżutkie, doskonale przyrządzone) i salę (wystrój, nastrój, otoczenie). Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim organizację swojej zabawy właśnie tam.
Dziękujemy właścicielom i całej obsłudze za tak wspaniałe przygotowanie wesela.