1

Odp: Ważne ogłoszenia - komentarze

Po scysji z krecikiem  kolega WK zrezygnował  z funkcji moderatora  forum
bardzo mi przykro z tego powodu, widząc jak dobrą robotę  kolega WK robił  próbowałem  nakłonić do ponownego przemyślenia decyzji
bez efektów, jest tak uparty jak ja
uszanuje decyzje kolegi WK

Bardzo Dziękuje koledze WK za wkład pracy w utrzymanie porządku na forum
z godziną 24:00 zmieniam status mając cichą nadzieję że może jednak  decyzja się zmieni ......... do tego czasu

Pogodnego dzionka big_smile

2

No skoro to była "scysja" , to nie pozostaje mi nic innego, jak również podziękować za funkcję moderatora forum.
Taka jest moja decyzja i proszę o jej uszanowanie.
Proszę o zdjęcie ze mnie funkcji moderatora !

3

no nieźle
całe szczęście że więcej panów modów tutaj nie ma ....... to wygląda jak bunt na pokładzie

oczywiście uszanuje decyzję
jednak poproszę o ponowne przemyślenie, do 24:00 pozostało nieco czasu
nie lepiej uścisnąć sobie grabę wypijając browarka ......

4

Przemyślałem ja, prawdopodobnie przemyślał i WK.
Nawet nie trzeba czekać do północy.

5

cóż, dokonało sie zgodnie z życzeniem
Dziekuje raz jeszcze krecikowi i WK za wkład pracy w utrzymanie porządku na forum
a może sie rozmyślicie ........ nic na siłę

6

Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie.

7

wcale nie pozytywne tylko nic na siłę ........

8

ej krecik co to za awatarek, wygląda dziwnie

9

Ale za to teraz w sam raz wink

10

hehe, kret był lepszy ... lol

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

11

A gdzie wyscie sie kłucili.. bo jakos nie widziałem.....o co poszło... jak dziecki.. jak on rezygnuje to ja tez.....co wyście sobie lizaki pozabierali czy jak..??

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

12 (edytowany przez krecik 2008-09-26 23:24:47)

Zrezygnowałem z funkcji moda przede wszystkim dlatego, że przy okazji tej owocnej dyskusji zarzucono mi, iż jestem głównym sprawcą odchodzenia od forum cennych użytkowników : członków kartuskiego UPR na przykład.
Zadaniem moderatora jest między innymi dbać o to, aby użytkowników przybywało, nie ubywało.
Skoro moje poczynania są w efekcie wprost przeciwne, - to znaczy że najwyższy czas ustąpić na rzecz kogoś, kto ma świeże spojrzenie.
Kogo ?
Sami wybierzecie.

I to wszystko.
Howgh ! wink

13

Umówta się na piffko i będzie ok a nie że jakaś scysja i koniec.

krecik napisał/a:

a o polityce mniej, a najlepiej tylko w dziale do tego wyznaczonym.

popieram, każdy ma swoje poglądy polityczne i raczej z użytkowników tego forum już się nikogo nie przekona do swojej partyjii, a opluwanie się nie ma sensu, niech się politykierzy opluwają...

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

14

krecik napisał/a:

wyznaczonym.
Zrezygnowałem z funkcji moda przede wszystkim dlatego, że przy okazji tej owocnej dyskusji zarzucono mi, iż jestem głównym sprawcą odchodzenia od forum cennych użytkowników :

W zyciu bym tego nie stwierdził.. mnie sie wydawałoz  ewy dwoje nakr.ęcacie to forum.. WK nawet sam do siebie pisze i na swoje posty odpowiada... mzoe to przepracowanie..??
W pokerka jak pogramy to kto ma wiecej zapałek zostaje modem...

15

Hmm. Nie no luzik. Krecik, wcale się Tobie nie dziwię, że już się Tobie nie chce. Forum zdecydowanie spadło.. na nie powiem co. No i ta wszechobecna polityka. A jak już ktoś coś gada to nie ma to większego sensu. Pamiętam jak przyszłam na forum. Było jakoś inaczej. Co chwilę Gligamesh coś przymarudził, BuBu przywołała kogoś do porządku. Ale nikt się nie obrażał. Wszystko kręciło się i nikt na nic nie narzekał (no wyłączając Gligamesha big_smile). Teraz nawet Krecik już się buntuje przeciw istniejącemu prządkowi na forum. A właściwie jego braku. Tylko, że bez Krecika jakoś nie wyobrażam sobie przyszłości forum (które jest nowe i miało być lepsze). Przecież miało być tak pięknie.

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

16 (edytowany przez krecik 2008-09-26 23:25:18)

Może być pięknie, ale najwyższa pora na zmiany wink

17

Dreams ma racje.
Kiedys jak otwieralem strone forum to sie fiolki wysypywaly z ekranu i zapach poziomek sie roznosil.
Co prawda jako moderatorka  malo robi i jest len ale w krytykowaniu jest miszcz.
Skoro teraz jest padlina to niech sie Stefan podda do dymisji,to niewazne ,ze najwiecej robi ,wazne ze kiedys bylo lepiej.Prosze skoro Cie stac na taka krytyke zebys napisala na czym polega brak tego porzadku i czemu sie nie dziwisz Krecikowi,Ja sie dziwie.
Macie jeden problem.Z tolerancja dla innych ,inaczej myslacych.Ja nie mam i na dodatek jestem uroczy big_smile:D

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

18

dreams te ja się nie obrażać, mnie tylko wkurzać ludzka głupota big_smile

ble na forum jest nudno i tyle.

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

19

Tu chyba  nie ma obowiazku wchodzenia.Jakby mi sie nie podobalo i uwazalbym ,ze forum padlo..nie napisze na co to bym nie wchodzil.Nuda ,nuda.Moze Stefan ma gacie zdjac i zdjecie wkleic?
To nie piszcie jak sie nie podoba.Co to jest restauracja ?Od podobania jest Pamela Anderson i Brat Pit. Mnie nudzi tesciowa,czy ja sie skarze?W zyciu.Taki nie jestem odwazny.Mamuskie kocham i tyle.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

20

Odnosnie UPR -bo to ja Krecikowi napisalem,ze uwazam iz to MIEDZY INNYMI przez niego   takie osoby jak Bolo ,ja  i byc moze Japco nie pisza.Prosze sprawdzic jakikolwiek temat zwiazany z UPR.Napisali dzien dobry i zaraz joby ,Napisali do widzenia  zaraz joby.Napisali co mysla i zaraz byl atak.Krecik bral w tym udzial i dlatego tak napisalem.Glownym macherem byla ta menda spluwacznik ale to nieistotne.Trzeba bylo takich jak "ja"szanowac.
Ja szanuje bo ma kobita  rozum jak dwa japonskie roboty nowej generacji.A ze  wola UPR od PO?No sorki ale to akurat godne pochwaly.

21 (edytowany przez krecik 2008-09-26 23:26:24)

Co do zdjęcia Stefana, to jeszcze do końca nie jestem przekonany.
Ale pomyślę i nad tym  hmm

22

ja tam wole zdjęcie bez foty stefana skarbów tongue

23

Wk Temat już był.. nie wywalaj teraz nowych starych rzeczy.... nie ma to Sensu... Ok wiemy ty jestes guru i kochasz Kaczyńskich... super.. normalnie powód do dumy.. bo jestes jednym z nielicznych..
Nie ma sensu sie kłócic kto jest za kim a kto nie.. każdy ma prawo lubic czy nie lubic kogo chce prawda....
Nie osądzaj.. bo jak już tak chcesz mówic to tez bez winy nie jestes....
Panowie ja proponuje po razie tak po męsku i cisza......
To jest Ogłoszenie a nie wasza Walka podzielona na rundy... zwycięzcy nie bedzie...... bedzie kłótnia i 2 uczestników mniej.....

24

Dokładnie jak Lentil to ujął, zarzucając Krecikowi że przez niego nie piszą zwolennicy UPR-u równie Tobie WK można zarzucić że przez Ciebie nie piszą sympatyzujący z PO a o tych co to może sympatyzują z SLD to już nie wspomnę.
Pisząc teksty o tych smsach itp też obrażasz młodzież, a podobno to właśnie młodzież chcieliście tu ściągnąć. Ta nieustanna krytyka PO i wszystkiego co się tego tyczy idzie już wszystkim nosem. Kochaj se Kaczyńskich ale nie pisz jacy to oni wielcy a reszta be w każdym poście.

Lentil napisał/a:

Panowie ja proponuje po razie tak po męsku i cisza.....

Popieram...

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

25

Po co ten niby-moderator WK  przywołuje jakieś dziwne historię, skoro większość tutaj wypowiadających kpi, z postów przez niego pisanych tym bardziej kiedy sam sobie na nie odpowiada. UPR sobie poszedł i nie wiem jaki ma cel szukania winnych tego odejścia. Zastanawiam się co próbuje się tutaj udowodnić: kto kogo przetrzyma?!?!?! Po co tu pisać zakładać tematy skoro wpieniony moderator będzie sam pisał , sam sobie odpowiadał i jakby wo ogóle nie widział sposobu jakim traktują go tutaj inni użytkownicy. A ostatnio jakieś wycieczki osobiste, to chyba nie wpływa pozytywnie na forum.

http://alisonhmade.blogspot.com/