26

Odp: Ważne ogłoszenia - komentarze

W zadnym poscie nie napisalem ,ze Kaczynscy sa wielcy.W zadnym.Co najwyzej pisze jako anty -Tusk.Mam do tego prawo bo bylem na wyborach a w mysl wielu jak ktos byl to moze sobie krytykowac:P
Odnosnie zarzutu do Krecika to sam sie z ta teza zgodzil co swiadczy ,ze  tak bylo.
Czy przez moja osobe nie pisza osoby sympatyzujace z PO?Nie wiem  jakos nikt tak nie twierdzil.A z Krecikiem mozemy sobei powiedziec  duzo co nie zmienia wzajemnego szacunku i sympatii.
Odnosnie sms-w do mlodziezy -po przemysleniu zgadzam sie ,ze to nieladnie wiec i tak juz pisac nie bede.
Zadnej walki nie bylo.Kto tak twierdzi sie myli.Uznalem ,ze tak bedzie lepiej i tyle,Krecika decyzji nie przyjmuje do wiadomosci.Nie bylo zadnej  scysji-to sobie wyjasnilismy.Stefan to tak ujal i  trudno.
Wylaczam sie  z pisania  aktywnego,przechodze w tryb pasywny( no cos sobie skrobne jak mi sie bedzie chcialo).
I generalnie looozik.

ps odpowiadalem Lentilowi i chestero.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

27 (edytowany przez krecik 2008-09-26 23:27:22)

Dla mnie ten rozdział już ostatecznie zamknięty.

28

WK napisał/a:

Czy przez moja osobe nie pisza osoby sympatyzujace z PO?Nie wiem  jakos nikt tak nie twierdzil.A

I dokładnie.. bo qurna nie wszystko się kreci według Polityki,....ja tam się na niej nie znam i nie wypowiadam.... wiem ze z Kaczyńskich była i jest polewka bo smieszni sa,.. i tyle.... a tak ogólnie to wiele jest osób które g obchodzi... kto jest z jakiej parti i co robi a co robic miał..... nie doś ze ci ebile przy korycie się kłóca.. to teraaz my przez polityke też tak.. super.....ROZEJM PANOWIE ROZEJM.....

Proponuje koniec kłótni i zamkniecie tematu... oświadczenie Krecika i WK już jest wiec mamy wszystko....

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

29

oj długo mnie nie było i żeśta mnie chłopy zaskoczyli hmm

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

30 (edytowany przez wonderka 2008-09-18 07:45:05)

Hm, no ostatnio na jednym forum przeżyłam istny exodus userów w nowe miejsce ale nawet tam mody mimo, tego że zmieniali miejsce to moderowanie kontynuowali aż do czasu znalezienia następcy. Powiem tak - scycje, kłótnie i jakieś fochy to żaden powód do rezygnacji z funkcji moda. Powodem może być brak czasu czyli za tym idzie niemożnosc kontroli forum i wtedy rezygnację mozna przyjąć. Tak to jakaś dziecinada. Moderator na trzymać porządek, dzielić i urządzić niewidzialną ręką. Wg mnie obydwaj Panowie dobrze wykonywali swe zadanie, nwet jeśli WK byłby szatanistą pożerący noca krety w ogródku a Krecik transfestytą pływającym w gondoli po jeziorze Cichym w każdą noc z pełnią to nic mi do tego dopóki funckję wypełniają należycie. Nie wiem co ma wnieść mówienie,że kogoś postów się nie czyta bo bez sensu bo pisze sam do siebie, a niech pisze...jego wolna.

Panowie namyślcie się albo poczekajcie aż znajdzie się następca na wasze miejsce.

Lentil jak widać użytkownicy mają głęboko w pewnej części ciała o czym się pisze. Mało jest aktywnych, mało jest chętnych do dyskusji, wogóle to forum jest małe. Nie zgadzam się, że nudne. Chyba, że ktos lubi nawalanki, wyciągnie spraw prywatnych, ujawnianie tajemnic,sex, przemoc i bluzgi i inne różne kwiatki - no wtedy jest bardzo ciekawie, do czasu.
Dyskusja o tym, że forum jest nudne już była i właściwie czy coś z niej wynikło?Czy coś się zmieniło?

Właśnie spojrzałam na datę mojego logowania i datę Karolci - ależ masz dziewczyno postów!

[img]http://i13.tinypic.com/29d7qlg.jpg[/img]

31

wonderka napisał/a:

WK byłby szatanistą pożerący noca krety w ogródku a Krecik transfestytą pływającym w gondoli po jeziorze Cichym w każdą noc

No to teraz mamy npwe wątki do akcji hehe...
Alez wonderko.. facetów tak się poodzic nie da niestety....ale no coż... tak to bywa.... nikt ich zmuszac nie będzie....nie cche ta nie..poprostu...

32

Lentil ja nie wiem, co ty do mnie piszesz  bo ktoś ci ukradł literki:D Ja tam nie zmuszam ale niech pomodują dopóki nie znajdą się następcy.

33 (edytowany przez krecik 2008-09-26 23:28:13)

Dzięki za miłe słówka, chciałbym jednak skromnie dodać, że na forum są dwie dzielne moderatorki oraz Stefan.
Nie jest więc tak, że forum zostało "porzucone" - poradzi sobie świetnie w obecnym składzie funkcyjnym.
Nawet poradzi sobie o wiele lepiej niż dotychczas.
Jeżeli jednak jest taka potrzeba, zawsze można do składu osób funkcyjnych dołączyć kolejnego moderatora, chętnego do pełnienia tej funkcji.
To nie jest przecież funkcja dożywotnia, powinien moim zdaniem "przechodnio" pełnić ją każdy z aktywnych użytkowników forum.
A osób które w pełni się do tego nadają, widzę tutaj sporo.

34

Ehm..no tak. Kreciku ja już moduję pewne wesołe panienki i nie dam rady wykroić czasu i na kafo.pl, Biały to tym bardziej czasu nie ma - musisz mi wierzyć na słowo cool

Popieram resztę w całej rozciągłości tylko co mi do tego, jak ja niedługo z kartuz się wymelduję, eh sad Skoro dziewczyny sobie dobrze radzą i nie wołają o pomoc to po co wpychać więcej towarzystwa do piaskownicy. W końcu zabraknie łopatek.

35

wonderka napisał/a:

Właśnie spojrzałam na datę mojego logowania i datę Karolci - ależ masz dziewczyno postów!

Czy to o czymś świadczy?????
Poprostu rozgadana widocznie jestem wink

A co do modów-no cóż szkoda że tak się stało jak się stało ale myślę że tak jak napisał już Stefan decyzje należy uszanować i tyle....

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

36

O tym, że ja mało pisze.

37

Tu daje się ważne ogłoszenia, tak więc niech dodam i swoje. A więc, proszę państwa, po dłuższym ciągnięciu przez siebie funkcji moda, rezygnuję z niej wszak zwyczajnie nie mam czasu na moderowanie forum. A być modem tak, żeby sobie być to mija się z celem. Jak sami zauważyliście nie wchodzę tak często jak np. rok temu. Wraz z rozpoczęciem studiów czasu mam co raz mniej na to, by siedzieć na forum. Owszem, nie raz zaglądam, ale jak na osobę funkcyjną jest to stanowczo za mało. Zresztą chyba nie da się tego nie zauważyć. Tak więc weźcie na moda Chesterka czy Lentila - oni dadzą radę. big_smile No albo jeszcze kogo innego. wink Podejmiecie słuszny wybór na pewno i bez moich sugestii. smile Stefan, Ty i tak wszystko tu robisz odkąd Krecik postanowił wypisać się z tego towarzystwa, tak więc sądzę, że moja rezygnacja w niczym Ci (innym) nie przeszkodzi.

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

38

Oj widzę że coś nie dobrego dzieje się z tym forum hmm wszyscy się wypisują ? co jest grane ?! a co do Krecika, to chyba użytkownicy tego forum mają prawo dowiedzieć się o co poszło i dla czego zrezygnował ?!

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

39

dreams napisał/a:

z rozpoczęciem studiów czasu mam co raz mniej

doskonale Cię rozumiem ....
dziekując za sympatyczną współpracę życzę Ci  powodzenia tak w szkole jak i w życiu
odwiedzaj nas kiedy tylko znajdziesz odrobinę czasu wink

Pogodnego dzionka big_smile

40

A co krecika.. to ujawnijcie prosze jaki spór miał miejsce ze stefan wywalał posty wk... pisaliscie coś o jakis groźbach..?? co jest grane..?? Stefan wyjasnij sytuacje...

41

Lentil napisał/a:

Stefan wyjasnij sytuacje..

właśnie ! czekamy !

42

Lentil napisał/a:

jaki spór miał miejsce ze stefan wywalał posty wk

mozna to nazwać i wywalaniem ....ale było to działanie spowodowane uruchomieniem procedury >zgłoś moderatorowi< znajdującej sie pod kazdym postem u dołu po lewej
na wniosek konkretnych uzytkowników musiałem ingerować w wskazane treści postów
oczywiście zachowuje wszystkie kopie na wypadek gdyby jedna ze stron chciała zrobić coś wiecej - tak jak zapowiedziała zresztą

konflikt dotyczył postów  WK i społecznika
o ile jedna ze stron raportowała konkretne tresci to druga w stylu -
-koniowi niech to powie
-bo debil nie zna sprawy
-Pan dla niego
-gowno prawda
naprawdę, po takim uzasadnieniu nie wiedziałem co jest nie tak z postem
tym bardziej że była to masówka ........

reakcja uzytkowników była zdecydowana
do dnia dzisiejszego (ostatni wczoraj wieczorem) otrzymałem 12-ście wiadomości
wnioski na zbanowanie od 6 do 20 dni, jeden nawet na pół roku
ostatni wczoraj po samounicestwieniu - "bardzo dobrze, jak wróci za kilka dni to może już wytrzeźwieje"

mam tylko nadzieję że ta rozróbka nie zniechęci użytkowników wink

43

a co do konfliktu społecznika i WK ma odejście Krecika ? bo chyba nie kumam hmm

44

chestero napisał/a:

bo chyba nie kumam

to jest nas dwoje ....... bo tego też nie kumam
po mojemu nic bo odszedł  wcześniej
a powód to może kiedyś sam ujawni ...jak mu przejdzie
mysle że prędzej czy później mu przejdzie ........ jesienna pogoda  jest przyczyną różnych stresów tongue
tylko szkoda że treści postów nie przywróci......

45

Tak się zastanawiam czy znowu tu WK nie nabroił co ;> ? znając Krecika nie łatwo go obrazić a najbardziej cięty język to ma tu właśnie WK. Jeżeli się mylę to sory

46

Hmm. nie bedzoemy w sumie rostrzygac kto co kogo wina prawda... bo i tak nie dojdziemy do wspołnych wniosków..
a po co mamy powtarzac historię tych dwóch panów... prawda...
Natomiast co do krecika.. to nie wiem jakas sytuacja zyciowa go zmusiła czy jak..?? bo bez sensu usówacc posty z życzeniami itp... po co komu to szkodziło...
Nie wiem co się dzieje ale źle się dziej... Panowie po co przepychanki słowne itp.. po razie po męsku i tyle....a nie jak Panienki ty mi a ja tobie i kółko sie zamyka...

47

Lentil napisał/a:

Panowie po co przepychanki słowne itp.. po razie po męsku i tyle....a nie jak Panienki ty mi a ja tobie i kółko sie zamyka...

słusznie .....
za tydzień lub dwa pewnie powrócą ...... i dobrze

dzisiaj została uruchomiona nowa opcja dzielenia i łaczenia
mozna konkretny post 'zabrać' i przenieść w dowolne miejsce

testów już dokonałem wydzielając posty nie na temat  z części ostatnich komentarzy
będziemy dążyć  aby na początek w tym dziale zapanował w miare jakiś taki porządek
w myśl zasady jak o chlebie to nie o d... Maryny wink

48

stefan napisał/a:

konflikt dotyczył postów  WK i społecznika
o ile jedna ze stron raportowała konkretne tresci to druga w stylu -
-koniowi niech to powie
-bo debil nie zna sprawy
-Pan dla niego
-gowno prawda

pisze ,ze trzeba KROTKO uzasadnic to co sie mialem  rozpisywac big_smile Pisalem krotko i na temat

stefan napisał/a:

reakcja uzytkowników była zdecydowana
do dnia dzisiejszego (ostatni wczoraj wieczorem) otrzymałem 12-ście wiadomości

Chyba z 12 komputerow. big_smile jezeli ktos sie chce zalozyc o jakas kwote  to w ciagu 2 dni zostanie zglosoznych 12  wnioskow o zbanowanie spolecznika.Jaki to problem z kilku kompow nastukac albo poprosic znajomkow co sa tu zalogowani?Gdyby mi sie chcialo to poszukalbym 1000 postow o porownywalnym slownictwie i tresci.

chestero napisał/a:

Tak się zastanawiam czy znowu tu WK nie nabroił co ;> ? znając Krecika nie łatwo go obrazić a najbardziej cięty język to ma tu właśnie WK. Jeżeli się mylę to sory

Mylisz sie ches z Krecikiem jestesmy  kumplami i jest super uklad kolezenski.

co do konfliktu ze spolecznikiem; klamie ,pomawia i szkaluje moich znajomych.Zwracalem uwage,prosilem o fakty nic nie dalo wiec  uznalem ,ze sie miarka przebrala

stefan napisał/a:

za tydzień lub dwa pewnie powrócą ...... i dobrze

nie ma miejsca  dla mnie i spolecznika razem/Wiec takiej opcji nie ma.Ale zycze jak najlepiej.Wszystkim .No prawie big_smile

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

49

Tak sobie odpisalem z grzecznosci chesterowi .Swoja droga skoro maja kanonizowac Piusa 12 co sie kumal z hitlerowcami to i moze ja swietym zostane bo bronic kolegow nie jest grzechem  big_smile
A odnosnie jezyka to wydaje mi sie ,ze czesc ludzi nie  czyta zbyt dokladnie  tego forum.Debile i kretyny lataja tu jak efy 16 czesto i gesto.Bardzo prosze te osobe ,o ktorej wspomina Administrator zeby poszla z tym do sadu.Zobaczymy czy mozna klamac i pomawiac a nie mozna za to nazwac kogos tak jak ja nazwalem.Ni emoge sie doczekac.Na tym koncze bo jestem i tak uroczy jak malo kto a 12 kompow nie da rady zepsuc mi humoru.
Ide sie zabanowac  big_smile I tak Was lubie .Wszystkich..no prawie.A Krecik nie ma z ta sytuacja nic wspolnego.Nic.Nawet mi nie pwoiedzial co bylo przyczyna jego decyzji.

50

WK napisał/a:

A Krecik nie ma z ta sytuacja nic wspolnego.Nic.Nawet mi nie pwoiedzial co bylo przyczyna jego decyzji.

No to już tym bardziej nie wiem o co biega...