1

Odp: Czego oczekujemy

Wierni czytelnicy  na pewno sie domyslili że wśród aktywnych użytkowników jest kilku dziennikarzy piszących na Portalu

zainspirowany uwagą kolegi WK -

WK napisał/a:

Przepraszam z gory ,ze to tak zabrzmi.Ale dziennikarstwo portalowe schodzi na psy.Wyglada to jak z gazetki sciennej lat 25 temu.Nuda,nuda  nude pogania..Zero dziennikarstwa z jajem,zeby sie chcialo czytac.Jak normalnie nekrologi.Ple ple ple.Jakby jaj zabraklo.Poczytajcie jak szpieg pisal arty.Sie chcialo czytac,zagladam sobie na expressa i powiem ,ze mozeta Panu Drewce mowic pierwsi dzien dobry.Nuda nuda nuda i kurna nuda .

- zakładam ten wątek

Proszę, podzielcie sie swoimi oczekiwaniami
jaki typ wiadomości interesuje odwiedzających strony Portalu
co nas wkurza, czego brakuje

jestem pewien że Wasze uwagi  pomogą Koleżankom i Kolegom  z redakcji .......

Pogodnego dzionka big_smile

2

Więc ja swoje pięć groszy...

Są artykuły z kronika policyjnej, jest opisane że złapano pijaczka, złodzieja czy nawet morderce, są opisywane wypadki samochodowe itp, ale nikt nie pisze czy zapadły jakieś wyroki tylko że grozi im tyle a tyle odsiadki. Drugie, może gdzieś tam w zakątkach portalu to jest, nie wiem ale nie mam czasu szukać po całej stronie, np, pisze się że odbyła się jakaś impreza czy festyn itp ale nikt nie napisze że ta impreza ma odbyć się za tydzień czy rok, tylko że była. Sory że jakoś tak chaotycznie to opisałem ale chyba każdy zakuma  tongue

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

3

tia popieram co prawda to uwaga na temat portalu no ale..  wszystko jest po fakcie a nawigacja jest za bardzo zjebana.... żeby tam kopać.

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

4

No Stefan mnie troche ugotowal.Kazdy wie ,ze sie nie strzela do dziennikarzy a Stefcio mi zaraz paru wrogow znalazl:P:P Jakbym mial malo wlasnych.
No ale jedziem:
1-brak ciekawych wywiadow-przyklad-wielu korzysta z uslug Teletronika,kiedy bedzie sygnal cyfrowy,czemu jest taka kiszka,co tam z telefonia,dlaczego jest tak drogo itp itd.Zaznaczam ,ze pan Adam to mily rozmowca i nie wierze zeby odmowil wypowiedzi.To nie w Jego interesie.
np a MGG jak ocenia obecna wladze z wlasnego punktu.
A powiedzmy wywiad z prezesem Cartusii -czemu taka padlinka w szkoleniu druzyn mlodziezowych,czemu nikt z wychowankow nie  osiaga sukcesow,czemu kazdy konczy predzej czy pozniej w Somoninie albo Goreczynie,jak wydawane sa srodki z gminy
A powiedzmy wspolpraca z KS Sokól -halowka,typowanie wynikow,zdjecia i opisy meczow,liga wyniki,Nic.A stawiam wszystkie pieniadze ,ze Pan Jarek prezes Sokola bylby otwarty bo to jeden z najmadrzejszych ludzi ,ktorych znam.
A powiedzmy spoldzielczosc-Sprawa z hipotekami i tysiac innych.Tylu nas mieszka na osiedlach nalezacych do SM Kaszuby i jak jakis artt powstaje to typu "cyka bomba" tyle ,ze bomba nie cyka.
2-Gdzie konkursy na powiedzmy lokal gastronomiczny ?Bylo i sie cieszylo zainteresowaniem.
3-Czemu nie ma "odpytywania "i przedstawaiania sylewetek radnych(powiatowych i gminnych)Co zrobili z tego co obiecali ,jakie maja pomysly.
4-Policja-generalnie to wyglada tak.Ukradli rower policja zlapala .Nuda.Ja bym zapytal policje jak to jest np z tym ,ze nie moga sobie dac rady wieczorami z hordami pijanych malolatow.Czemu patrole samochodowe polegaja na wycieczkach a nie na interwencjach itp.
5-Styl pisania.Nudny ,kronikarski.
6-Imprezy.Typowe kronikarskie odwalenie tematu.A gdzie pisze ile taka gwiazda wziela czy np ile to wszystko kosztowalo i czy ma sens?Ja bym chcial wiedziec .
7-Tematy np odnosnie czasu wolnego.Jak wyglada spedzanie  wolnych wekendow w Kartuzach.Jak sie maja lokale ,Maski Image gdzie warto pojsc  itp
8-czaty z VIP-ami zaniechane,czemu ?nie wiem?

I najwazniejsze.Jak chce sie czegos dowiedziec to czytam Express Kaszubski bo na portalu to bedzie dzien albo dwa pozniej albo wcale.Zaplon wyregulowac.Wstac z klecznika i 'dziennikarzowac"ale tak pelna geba.
Popatrzcie na ilosc odwiedzin .15,30 gora 100 jak sie ktos odezwie.Nuda.Jedyny art mktory wzbudzil ostatnio zainteresowanie powyzej tuzina,dwoch to byl o inwestycji na palcu Solidarnosci.I czemu nikt nie zapytal kogokolwiek na ch..komu ten staw?No wlasnie.Chestero zwrocil uwage na wazna rzecz.Piszecie ale nie konczycie.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

5

WK napisał/a:

to czytam Express Kaszubski bo na portalu to bedzie dzien albo dwa pozniej albo wcale.Zaplon wyregulowac.Wstac z klecznika i 'dziennikarzowac"ale tak pelna geba.

Kiepski wzorzec, portal strasznie stronniczy, ciagle eksploatuja jeden temat tj walka Trojanowskich z krzyzem w 102 odsłonach, w innych tematach większa płycizna niż tutaj. Forum to już kompletne badziewie, wycinaja kawałki wg własnego widzimisię bo np za długi tekst ( w rzyczywistosci wyraźnie nie po linii), no i te rymowanki kolezanki Heni:/. Co do reszty masz racje, z małym wyjatkiem jeśli chodzi o p. Adama, ale to jest moje subiektywne odczucie.

kaz

6

w skrócie

1 forum nudne, ciągle wlekące się te same tematy .. ile można gadać o **cenzura** agatki
2 portal jak dla mnie tandetnie wykonany, mam tu na myśli zarówno sam portal jak i jeszcze tandetniejsze reklamy.

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

7

Gligamesh napisał/a:

mam tu na myśli zarówno sam portal jak i jeszcze tandetniejsze reklamy.

Jak Ci brak zajefajnych reklam to przyjdź na wybika na klatkach się walają tylko sprzątaczki mają więcej pracy. A co do portalu to jest jaki jest.

-- // --

8

Oczekujemy dalszych ciągów wiadomosci... moze poczty.. emiail..?? i miłej atmosfery... np tematy dodatkowe rzucane przez adninistracje do dyskusji...??

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

9

I więcej kobiet na forum tongue koniecznie ze zdjęciem w avatrze tongue

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

10

chestero napisał/a:

I więcej kobiet na forum tongue koniecznie ze zdjęciem w avatrze tongue

Wiesz Chestero, nie od dziś wiadomo, że zrezygnowałam z moda, ale nigdy nie powiedziałam, że się już tu nie pokażę. Więc niech się zapytam: Co to ma znaczyć?!?!?!?!?!?! tongue tongue
Czytam niekiedy posty w ciekawszych tematach, w których wypowiadają się wartościowi użytkownicy w tym Ty. big_smile (Z naciskiem na słowo Ty tongue )

big_smile big_smile
A co do tematu to ja bym oczekiwała jednak czegoś bardziej ambitnego niż to tu. Wielki bart (w dosłownym tego słowa znaczeniu - wszak nikt nigdy go tu nie widzi lol ) mógłby zrobić to forum tak, że Gligiemu w końcu gały by na wierzch wyszły, ale nie robi. A szkoda.

Nie wszystko co pozytywne jest legalne. Nie wszystko co takie legalne, pozytywnym jest.

11

dreams napisał/a:

mógłby zrobić to forum tak, że Gligiemu w końcu gały by na wierzch wyszły, ale nie robi.

Widocznie mu się to nie opłaca.
Wieje tu nudą i powielaniem tematów z Expressu i innych stron.
Pouciekali prawie wszyscy którzy nadawali tej stronie jakiś sens istnienia
Tylko stefan próbuje jeszcze resztką sił ratować to forum przed zgonem.
Właściciel już sobie darował.
Szkoda wielka szkoda.
Jeszcze nie tak dawno było to przodujace forum.

12

Nestor napisał/a:

ratować to forum przed zgonem

od kilkunastu miesięcy co jakis czas wyrywa sie jakiś Filip z konopi grzmiąc  be, forum upada,  dno czy wije nudą
przypomina mi to różne sekty ogłaszające koniec świata................ a świat istnieje
mało istnieje ....... ma sie nawet całkiem całkiem
kolejny kolega dopiero co się zarejestrował i grzmi .......

Nestor napisał/a:

Jeszcze nie tak dawno było to przodujace forum

kolego Nestorze, Ty może tego nie wiesz bo jesteś z nami dopiero kilka godzin
ale forum tworza jego użytkownicy .......

Zarejestowani użytkownicy, którzy odwiedzili forum w ciągu ostatnich 24 godzin: 36

Online 24h:    Mika665, stefan, annamaria36, bobik, /\Di, bcirocka, violka1, sędzia dred, bella, sFiLmOwAnA, kasienka, ziom2601, madzik97, Bartosz Kitowski, Tangram, pstanic, gadzina, firana, King Of Snake, punciak, Nestor,  dreams, Drab, migotka, wipowski, zmienna, koko21, Magda Sz, Michał Szyler, Michael,  DannyBoy, kinia0404, kaz, zajefajna laska, Joannna, micheline

to są wszyscy zarejestrowani ktorzy odwidzili nas do godziny pisania tego postu
wszystkim bardzo serdecznie dziekuję
dziękuje też wszystkim którzy nas czytają a nie są zarejestrowani
dzisiaj poniedziałek jeszcze, wczoraj do pólnocy było ponad 50 zarejestrowanych
podobnie jak w piątek i sobotę

coś się twoja teoria Nestorku kupy nie  trzyma
są co prawda  sprawy do zrobienia  które wymagaja czasu i które Bartek wytrwale wykańcza
juz niedługo kolejne zmiany ......
pozdrawiam ..... smile

Pogodnego dzionka big_smile

13

Czego oczekujecie ?

Dziwne pytanie na tym forum, skoro ani „administracja”, ani właściciel nie oczekują szczerej i rzeczowej odpowiedzi.
Jeżeli nawet ktoś spróbuje w tym temacie wyrazić czego oczekuje, zostanie potraktowany jak kilku moich przedmówców.
Większość po takiej odpowiedzi nie pojawiła się już  więcej.
Stefan wie lepiej.

Spędziłem na tym forum co najmniej kilkaset godzin.
Wbrew temu co widnieje obecnie w statystyce, napisałem tutaj łącznie około 6.000 postów.
Lepszych, gorszych i tych o których sam wiem, że były niemądre i prowokujące.
Większość z nich pewnego dnia wyedytowałem i wykasowałem.
Dlaczego ?
Dlatego, że uznałem że „administracja” tego forum zasługuje na coś więcej niż moje wypociny.

Czego oczekuję:

Oczekuję od dawna, pojawienia się w internecie niezależnego, wolnego od wszelkich wpływów i nacisków FORUM.
Takiego bez ambicji na monopol wiedzy we wszystkich poruszanych tematach.
Bez zapędów na Bytów, Puck, Redę, Rumię, czy Wejherowo.
Kartuskiego Forum stworzonego przez odważnego człowieka (grupy ludzi) mającego wiedzę na temat funkcjonowania forum i prawnych aspektów jego działalności.
Człowieka któremu „będzie się chciało” coś więcej niż „administracji” tej stronki.
Popularność i ilość aktywnych użytkowników forum Goręczyno-później somonino.net -udowodniły potrzebę istnienia takiej właśnie alternatywy.
Znam co najmniej kilku ludzi pojawiających się tutaj  (również dziennikarzy), którzy są w stanie takie forum utworzyć w dobrej szacie graficznej i atmosferze przyjaznej użytkownikom.
Znam wielu-wielu, którzy na takie forum czekają tak jak ja, nawet wśród tych, którzy jeszcze nie tak dawno próbowali pisać i tutaj.

Czekam dalej....

http://img227.imageshack.us/img227/6109/razemoe6.jpg

14

ja tak tylko z zapytaniem tongue

temat dotyczy     * Regionalny Portal Informacyjny Kartuzy.info
    *  » Czego oczekujemy ?

czy Kaszubskie Forum kafo.pl czego oczekujemy ?

bo wszystkie wypowiedzi dotyczą forum wink

15

Piterek napisał/a:

bo wszystkie wypowiedzi dotyczą forum

Znajdz w mojej wypowiedzi  coś o forum.Przeczytaj wszystkie posty a potem zabierz glos.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

16

np.

od kilkunastu miesięcy co jakis czas wyrywa sie jakiś Filip z konopi grzmiąc  be, forum upada,  dno czy wije nudą
przypomina mi to różne sekty ogłaszające koniec świata................ a świat istnieje
mało istnieje ....... ma sie nawet całkiem całkiem
kolejny kolega dopiero co się zarejestrował i grzmi .......

kolego Nestorze, Ty może tego nie wiesz bo jesteś z nami dopiero kilka godzin
ale forum tworza jego użytkownicy .......

WK zadałem tylko pytanie tongue i nie żeby po złości czy coś wink ale oki  już sie nie udzielam

Dodane pią 05 gru 2008 14:49:05 CET :

bo wszystkie wypowiedzi dotyczą forum

sory nie wszystkie

17

Dyc nie idzie o to zebys sie nie udzielal bo nic mi do tego a jeno szlo mi o to ,ze  jak raz na rok napisalem na temat to tez nikt tego nie zauwazyl .W moim wieku  to juz trudne zeby z sensem i w temacie pisac smile

18

Piterek napisał/a:

wszystkie wypowiedzi dotyczą forum

A teraz TY napisz z dobrego serca "czego oczekujesz" i już wszystko będzie jasne....
W sprawie portalu, bo w sprawie forum będzie niewidoczne dla niezalogowanych.

19

moje pytanie dotyczyło stefana wypowiedzi ale jestem  traktowany przez WK normalnie jak intruz hmm

20

no wracając do tego czego szukałem to nie ma ważnych telefonów

wchodząc na stronę http://kartuzy.info/  nie ma ważnych telefonów ( adresów ) np. urząd gminy , komunikacji  ( a jest taka wielka reklama kartuzyinfo na budynku komunikacji ) a musiałem szukać w http://emoty.blox.pl/resource/414.gif no i znalezłem dopiero Tu http://spow.kartuzy.ibip.pl/public/

21

Piterek napisał/a:

ale jestem  traktowany przez WK normalnie jak intruz

Bos klon.Co sie dziwisz jak jakis kardynal Dziwisz.Niemca udajesz jeno nie wiem kto sie tak stara udawac Piterka.
Nie lubie klonow bo to oszustwo.A to zes klon to wg mnie pewne.

22

Czy ktoś wreszcie odpowie na pytania które wpadły w tym temacie ?
Leci dzień za dniem, a odpowiedzi na żadne z pytań jak nie było, tak nie ma.
Nawet ten, co założył ten temat nie odniósł się do żadnych z sugestii które tutaj padły.
Zastanawiam się, po co w takim razie był założony ten temacik ????????????????

23

Kopikopczyk napisał/a:

Czy ktoś wreszcie odpowie na pytania które wpadły w tym temacie ?
Leci dzień za dniem, a odpowiedzi na żadne z pytań jak nie było, tak nie ma.
Nawet ten, co założył ten temat nie odniósł się do żadnych z sugestii które tutaj padły.
Zastanawiam się, po co w takim razie był założony ten temacik ????????????????

odniosę się do wypowiedzi z http://kafo.pl/viewtopic.php?id=10779

B.K. Cały czas pracujemy nad portalem, ale są to rzeczy, których na razie nie widać. W przyszłym roku planujemy zmiany. Nie będę jednak o nich mówił, bo chcemy, żeby była to niespodzianka dla naszych czytelników.

zgłaszamy swoje sugestie a oni już nad tym pracują big_smile bo w tym temacie  o to chodzi aby wskazać co można by dodać ,udoskonalić itp. itd. wink a nie żeby robić z tego dyskusje

24

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź lol:lol::lol:

Piterek napisał/a:

B.K. Cały czas pracujemy nad portalem..

"Piterek:

No, faktycznie cały czas.......:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

PS. Nie wiem, czy zauważyłeś w ferworze, że jesteśmy na forum dyskusyjnym, a więc to stwierdzenie:

Piterek napisał/a:

nie żeby robić z tego dyskusje

pasuje jak pięść do nosa....

25 (edytowany przez Piterek 2008-12-15 19:03:06)

Kopikopczyk mylisz pojęcie  moderatoradministrator

tego ja się trzymam :
Kim są Moderatorzy?
Moderatorzy są osobami (albo grupami osób), których zadaniem jest doglądanie forum od czasu do czasu. Mają możliwość zmieniania treści lub usuwania postów oraz  przenoszenia, usuwania i dzielenia tematów w forum, które moderują. Generalnie czuwają aby ludzie nie schodzili z tematu w dyskusjach oraz nie publikowali nieodpowiednich materiałów.

myśl przewodnia tego tematu :

Stefan napisał :

zakładam ten wątek

Proszę, podzielcie sie swoimi oczekiwaniami
jaki typ wiadomości interesuje odwiedzających strony Portalu
co nas wkurza, czego brakuje

jestem pewien że Wasze uwagi  pomogą Koleżankom i Kolegom  z redakcji .......