26

Odp: Czego oczekujemy

W artykule do którego mnie skierowałeś, nie ma ani słówka o forum - ani maluteńkiej wzmianki.
Skoro tak, to...........................co mnie to obchodzi ?:D:D:D

Dodane pon 15 gru 2008 19:01:29 CET :

Piterek napisał/a:

Kim są Moderatorzy?

Jeszcze raz dziękuję - w życiu bym na to nie wpadł. tongue
No patrz, ile to się nauczyć można od doświadczonego  wink

27

hehe ale mam ubaw jak młody mod chce uczyć doświadczonego kreta co to modem był jak ten jeszcze do żłobka pewnie chodził tongue

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

28

Kopikopczyk przepraszam wink poprawione tongue

http://kartuzy.info/index.php?m=2&id=3936

Dodane pon 15 gru 2008 19:30:22 CET :
a faktycznie nie ma nic o forum tylko  o portalu big_smile ale myślę że z tym też szykują się zmiany big_smile

29

Piterek napisał/a:

myślę że z tym też szykują się zmiany

Fajnie.
Miej nadzieję.
Ja też miałem.  big_smile

30

Kopikopczyk napisał/a:

Czy ktoś wreszcie odpowie na pytania które wpadły w tym temacie ?
Leci dzień za dniem, a odpowiedzi na żadne z pytań jak nie było, tak nie ma.
Nawet ten, co założył ten temat nie odniósł się do żadnych z sugestii które tutaj padły.
Zastanawiam się, po co w takim razie był założony ten temacik ????????????????

zadałeś pytanie to odpowiedziałem a co do forum proszę tu http://kafo.pl/viewtopic.php?id=10711&p=1

31

Tam nikt nie odpowiada na zadane pytania dotyczące działania i wyglądu forum.
A czy tutaj otrzymałeś już odpowiedź ?

Piterek napisał/a:

nie ma ważnych telefonów

Już wiesz czy kiedyś będą i dlaczego dotąd nie ma ?
A na to pytanie kto odpowie ?

chestero napisał/a:

Są artykuły z kronika policyjnej, jest opisane że złapano pijaczka, złodzieja czy nawet morderce, są opisywane wypadki samochodowe itp, ale nikt nie pisze czy zapadły jakieś wyroki

A na to ?

WK napisał/a:

1-brak ciekawych wywiadow-przyklad-wielu korzysta z uslug Teletronika,kiedy bedzie sygnal cyfrowy,czemu jest taka kiszka,co tam z telefonia,dlaczego jest tak drogo itp itd....

A to ?

WK napisał/a:

Gdzie konkursy na powiedzmy lokal gastronomiczny ?Bylo i sie cieszylo zainteresowaniem.

Albo to :

WK napisał/a:

czaty z VIP-ami zaniechane,czemu ?

Można doszukać się w tym temacie innych pytań, na które nigdy nie padła żadna odpowiedź dotycząca portalu
A to, że w tym temacie przewijają się również pytania dotyczące forum, spowodowane jest tym, że jest na forum wielu użytkowników pamiętających, że forum było nierozerwalną częścią portalu.
Na dobrą sprawę, nikt dotąd tak bezpośrednio, jasno i konkretnie nie wyjaśnił jak to jest obecnie....
I niechaj to będzie kolejne pytanie  wink

32

Kopikopczyk napisał/a:

Piterek napisał:

nie ma ważnych telefonów

Już wiesz czy kiedyś będą i dlaczego dotąd nie ma ?

napisałem czego nie ma a co z tym będzie to już sprawa administracji
chyba za mocno się tym przejmujesz wink

33

Piterek napisał/a:

za mocno się tym przejmujesz

Najwidoczniej.
Przecież można zupełnie obojętnie przejść nad działem "Pytania, uwagi, problemy"
Można wcale-a wcale nie przejmować się jakimiś pytaniami w stylu: "Czego oczekujecie"
Najlepiej nie zwracać uwagi na jakieś tam: "Tutaj można umieszczać wszelkie pytania, uwagi i problemy dotyczące Regionalnego Portalu Informacyjnego Kartuzy.info."
Po co ?
Wystarczy wklepać kilka postów, najlepiej takich bez sensu, ładu, składu i cieszyć się z rosnącej statystyki.
Wydaje mi się jednak, że forum to taki internetowy stwór, w którym użytkownicy tworzą taką sieciową rodzinkę.
Jeżeli w rodzinie dzieje się źle, to warto czasami o tym porozmawiać, aby nie działo się jeszcze gorzej.
Może ktoś kto założył ten dział, zadał sobie trud i założył ten i podobne tematy - myślał podobnie ?
A Ty jak myślisz ?

34

Pozwolę sobie na kilka odpowiedzieć -

Kopikopczyk napisał/a:

A na to pytanie kto odpowie ?

chestero napisał:

Są artykuły z kronika policyjnej, jest opisane że złapano pijaczka, złodzieja czy nawet morderce, są opisywane wypadki samochodowe itp, ale nikt nie pisze czy zapadły jakieś wyroki

informacje o wypadkach czy innych zdarzeniach z udziałem Policjii są przekazywane przez -

rzecznik prasowy KPP Kartuzy

dlatego bardzo często nie ma ciągu dalszego .........

Kopikopczyk napisał/a:

A na to ?

WK napisał:

1-brak ciekawych wywiadow-przyklad-wielu korzysta z uslug Teletronika,kiedy bedzie sygnal cyfrowy,czemu jest taka kiszka,co tam z telefonia,dlaczego jest tak drogo itp itd....

stali czytelnicy na pewno  czytali art - wywiad z włascicielem Teletronika

to nie jest tak, chcemy arta z Vipem ........ jutro jest bo dziennikarz nie ma co robić i tylko czeka ......
takie sprawy umawia się i planuje z wyprzedzeniem bywa że i miesięcznym
do tego jeszcze coś się wydarzy i Vip nie ma tego dnia akurat czasu i przesuniecie
był cykl art z wójtami zakonczony wywiadem z Pania Burmistrz, aby więcej kontaktów tak na marginesie
nie można powiedzieć że nie ma .......

Pogodnego dzionka big_smile

35

No jak pięknie big_smile
Jeszcze tylko proszę (w imieniu tych pytających oczywiście) o odpowiedzi na pozostałe pytania i będzie cudnie wink

36

Jak będzie 5 krokodyli, to sobie palnę w łeb roll

http://img201.imageshack.us/img201/5972/81505203bz4.jpg

37

kontynuując wcześniejszą wypowiedź, dobrze ze udało mi sie to wysłac

swego czasu, chyba na wiosne był taki wątek w którym Użytkownicy  podawali  z jakim VIPem chcieliby przeczytać  wywiad
stali czytelnicy na pewno  zauważyli  że  osoby z listy miały już wywiady
mało tego jest ich nawet więcej jak na okres pomiedzy wyborami
VIPy są  bardzo skore do rozmów zazwyczaj w czwartym roku kadencji .......

Kopikopczyk napisał/a:

Albo to :

WK napisał:

czaty z VIP-ami zaniechane,czemu ?

z tego co ja się oriętuję, było kilka uzgodnień
jednak 'siły wyzsze' były powodem  przedkładania terminów w końcu na czas bliżej nie okreslony
swoją drogą dobrze było by do tego powrócić

mysle że zainicjuje wątek po Nowym Roku w którym mozna będzie podać z kim chciało by się porozmawiać na czacie

Kopikopczyk napisał/a:

Jak będzie 5 krokodyli, to sobie palnę w łeb

tego nie rób, szkoda łba tongue
kto będzie szukał dziury w całym wink
a jak  mi znajdziesz 2 spacerujące kaczuszki chętnie podmienie  tongue

Pogodnego dzionka big_smile

38

Spacerujących bez ochrony nie ma.
A takie mogą być ?

http://img155.imageshack.us/img155/5667/89912360mk7.jpg

39

Muszę się przyznać, że miałem dzisiaj rozmowę z wydawcą Portalu  i wyjaśniło się dużo spraw dotyczących prowadzonych prac mających odmienić oblicze Kartuzy.info.
Otrzymałem odpowiedź na pytania które tutaj zadałem i przyznaję, że plany są WIELKIE.
Nie pozostaje mi nic innego, jak podziękować za odpowiedź i cierpliwie czekać na wdrożenie tego projektu.
Acha......
Zobowiązałem się, że tutaj niczego nie ujawnię z naszej rozmowy, dotyczącej planowanych zmian.
Słowa dotrzymam wink
Ciiiiiii - jak niespodzianka, to niespodzianka, a takie zmiany jakie proponuje wydawca-wymagają niestety troszkę czasu, choćby na próby i sprawdzenie funkcjonalności wszystkiego tongue

40

Kopikopczyk napisał/a:

Ciiiiiii - jak niespodzianka, to niespodzianka, a takie zmiany jakie proponuje wydawca-wymagają niestety troszkę czasu, choćby na próby i sprawdzenie funkcjonalności wszystkiego tongue

Co , pewnie rozmowa przez skypie, no teraz rozumiem pw od Stefana.

-- // --

41

Czytam te kmioty i lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
jesteście jak sejm , dużo wrzawy i nic konkretnego , a może by tak kogos zamknąc dla przykładu , trzeba znależżżżżć jakiegoś doktora G

Jeżeli nie masz wrogów, to niechybny znak, że nie dokonałeś niczego.
Margaret Thatcher

42

Nawet się zgadzam.
Daj się zamknąć w komórce tongue

43

Kopikopczyk napisał/a:

Daj się zamknąć w komórce

A komórkę zakopie Kopikopczyk w ziemi, ot tak na tydzień http://img81.imageshack.us/img81/9894/36273ev7.gif

-- // --

44

Łopatkę już przygotowałem lol
Nie obrażaj się jemJOzKASZEB - tak sobie żartuję.
Moje posty w tym temacie nie mają na celu nikogo obrazić, ani coś tam-komuś tam wytykać.
Wydawca tej stronki pracuje nad nowym obliczem Portalu i każda uwaga, albo zauważone niedociągnięcia w funkcjonowaniu obecnej wersji, może być pomocne w dopracowaniu wersji ostatecznej Kartuzy.info, a kto wie ?
Może i w nowym obliczu tego forum ? hmm
Jednym słowem: czasem warto ponarzekać. big_smile

45

A ja tam nie chcę niespodzianki, jeśli Kopikopczyk coś wię, i kilka innych osób też, to ja też chcę wiedziec, może bynjamniej przestana sama do siebie marudzić na to forum i na to jak beznadziejnie się po nim poruszać w warunkach, które tu obecnie są
tongue

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

46

Aleśmy sobie popisali, popyskowali i pomarzyli.
I co ?
Ano g.
Karawana (tramwaj kole Kolegiaty) jedzie dalej.
Cały ten temat wrzuciłbym do archiwum, albo do jakiegoś działu pod tytułem :
Mrzonki i Obietnice bez Pokrycia"
A może trzeba było najpierw zrzutę zrobić ? wink

47

Ja bym oczekiwała żeby mi nie "uciekały" nieprzeczytane posty...
dzisiaj weszłam na forum czytałam sobie i musiałam zrobić przerwę w czytaniu po chwili jak wróciłam okazało się że wszystkie posty które były zaznaczone jako nieprzeczytane nagle zrobiły się jako przeczytane sad

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

48

To dorzuce wieksza pojemnosc na pw
bo przyjdzie kilka wiadomosci i zapchane

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

49

Coś cieniuśko z komentarzami na Koscierski.info
Oj cieniutko.
Może jakąś akcję reklamową w Kościerzynie urządzić, albo cóóóśśś, bo dział sie skopci jak Gby.pl tongue

50

Karolcia napisał/a:

Ja bym oczekiwała żeby mi nie "uciekały" nieprzeczytane posty...
dzisiaj weszłam na forum czytałam sobie i musiałam zrobić przerwę w czytaniu po chwili jak wróciłam okazało się że wszystkie posty które były zaznaczone jako nieprzeczytane nagle zrobiły się jako przeczytane

znowu to samo mad
pozwólcie ze to powtórzę-bo to strasznie denerwujące jest mad

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....