26

Odp: Zmiana czasu - pamietajmy

Ekonomiści obliczyli,że zmiany czasu nie dają żadnych korzyści ekonomicznych.

Podoba mi się powiedzenie "Polska jest Afryką Europy!"

27

Więcej wyświetleń wink i za indeksowanych słów w google big_smile

28

Leonptak napisał/a:

Ekonomiści obliczyli,że zmiany czasu nie dają żadnych korzyści ekonomicznych.

no właśnie się nad tym ostatnio zastanawiałam i ni groma nie pojąć sensu przestawiania zegarków raz do roku.

29

Dwa razy do roku smile

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

30

Rosja czasu już nie będzie bawić przestawianiem zegarów

http://www.fakt.pl/Nie-bedzie-zmiany-czasu-W-Rosji-,artykuly,95590,1.html

.. może t wcale nie głupi pomysł cool

31

Leonptak napisał/a:

Ekonomiści obliczyli

no tak, swego czasu obliczyli że jednak daje oszczędności
punkt widzenia zależny od miejsca siedzenia tongue

Pogodnego dzionka big_smile

32

stefan napisał/a:
Leonptak napisał/a:

Ekonomiści obliczyli

no tak, swego czasu obliczyli że jednak daje oszczędności
punkt widzenia zależny od miejsca siedzenia tongue

Skoro ma to taki wpływ na oszczędności to w naszym kraju powinni co tydzień zmieniać smile

33

* zmiana na CZAS ZIMOWY

* w 2011 r. - dnia 30 października, z 3 na 2 w nocy

pamiętajmy big_smile

34

alica napisał/a:

czy można prosić aby user Lentil usunął obraźliwą - seksistowską grafikę ze swojego podpisu?
pozdrawiam
www.KaszebskoRewolucejo.pl

Proszę nie odbiegać od danego tematu. Dział owszem nosi nazwę "Na każdy temat" i można w nim dyskutować na wszystkie tematy, lecz nie upoważnia w danym temacie do tego, żeby wypowiadać się nie na temat.

Ja już się przestraszyłem, że zaspałem dzisiaj do pracy:)

35

jak można zapomnieć o czymś tak wspaniałym wink
mrrr godzina snu więcej... tylko ze moje dzieciaki i tak wstana:/

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.."

36

karolaaa25 napisał/a:

tylko ze moje dzieciaki i tak wstana:/

to ja jednak mam szczęście .... w niedzielę sama musiałam moje budzić, bo o 9 sobie słodko spały smile

37

kubabuba napisał/a:

Rosja czasu już nie będzie bawić przestawianiem zegarów

Rosja może jeszcze nie ale Ukraina :

Ukraiński parlament unieważnił swą wrześniową uchwałę i postanowił przywrócić zmianę czasu na letni i zimowy. Za powrotem do zmiany czasu głosowało 295 z 349 deputowanych, obecnych na sali obrad.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Zmienili-zdanie-jednak-bedzie-czas-letni-i-zimowy,wid,13907153,wiadomosc.html
ciekawe czy dojdzie do Rosjii big_smile

38

Poniżej znajdują się daty - dane do 2025 roku

2011 –
30-10  z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,

2012 –
25-03 z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
28-10 z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,
2013 –
31-03  z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
27-10  z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,
2014 –
30-03  z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
26-10  z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,
2015 –
29-03  z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
25-10  z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,
2016 –
27-03  z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
30-10  z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,
2017 –
26-03  z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
29-10  z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,
2018 –
25-03 z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
28-10 z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,
2019 –
31-03 z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
27-10 z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,
2020 –
29-03 z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
25-10 z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,
2021 –
28-03 z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
31-10 z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,
2022 –
27-03  z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
2023 –
26-03 z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
29-10 z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,
2024 –
31-03 z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
27-10 z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,
2025 –
30-03  z godziny 2.00 przestawiamy zegarki na godzinę 3.00 i rozpoczynamy czas letni
26-10 z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy.

39

po co do 2025?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Przecież w 2012 jest koniec świata wink

40

wasil napisał/a:

w 2012 jest koniec świata

kolejny ? big_smile
ostatni ponoć miał być wczoraj, może już jest a ja o tym nie wiem ? tongue

41

stefan napisał/a:

ostatni ponoć miał być wczoraj, może już jest a ja o tym nie wiem ?

oj stefciu, dziś jak nic jest koniec świata. Wczoraj byłam na szkoleniu wyjazdowym i dziś ledwo się ruszam ... czuję niechybnie nadchodzący koniec swiata każdym swoim mięśniem tongue

42

stefan napisał/a:

2011 –
30-10 (z soboty na niedzielę w nocy) z godziny 3.00 przestawiamy zegarki na godzinę 2.00 i rozpoczynamy czas zimowy,

pamiętamy ? tongue

43

zmiana czasu będzie dzisiaj w nocy tongue

44

Stefcio, przypomnij to jeszcze z 10 razy jo lol:lol::lol::lol:

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

45

chestero napisał/a:

Stefcio, przypomnij to jeszcze z 10 razy jo lol:lol::lol::lol:

Zgadzam się z tym. Powtarza to ciągle, jakby mał jakąś obsesję na tym punkcie

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

46

chestero napisał/a:

Stefcio, przypomnij to jeszcze z 10 razy jo

I dobrze, ponieważ co niektórzy i tak zapomną, bądź nie rozumieją co się do nich mówi

47

A ja się pytam, po jaką cholerę przestawiamy ten czas? Kiedyś czasu nie przestawiali i tez się świat kręcił tongue .
Słusznie Stefan przypomina bo ja nie pamiętałam. Pewnie o tym przypomną jeszcze w tv, ale jeśli ktoś nie ogląda tv ( a znam takie osoby) i nie słucha radia.... to do kościoła jutro przyjedzie o godzinę za szybko wink tongue .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

48

violka1 napisał/a:

Kiedyś czasu nie przestawiali i tez się świat kręcił tongue

ano kręcił się big_smile
pewne wyjaśnienie na czasie znalazłem tutaj -
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1355,title,Tej-nocy-zrobimy-cos-co-nie-ma-sensu,wid,13943005,wiadomosc.html?ticaid=1d494

49

stefan napisał/a:

2012

już niedługo big_smile

50

stefan napisał/a:

ano kręcił się

ano kręcił się, ale w drugą stronę tongue

oj, moje ciało bardzo potrzebuje tej wiosny, która nadchodzi wielkimi krokami....

Niech żyje lato, a zima niech spada do misiów polarnych gdzie jej miejsce!!!!!!!!!!!!!