1

Odp: Wasze uwagi i spostrzeżenia - 1

czemu nie można edytować swoich postów  ?????

2

fakt, na razie nie mozna
do niedawna było mozna
ale wykorzystał to jeden z uzytkowników i gdy coś zaczęło mu nie pasić po prostu wykasował zawartość swoich postów
pozostawiając jedynie jednego emota
nie wiedzieliśmy że nawet po długim czasie mozna edytować, poprzednie forum pozwalało to do 5-ciu minut
dlatego funkcja ta została obecnie zablokowana
po zmianie jakiś tam modułów właściciel ponownie uruchomi ale z mozliwością edycji do 5-ciu minut od wysłania
ot i cały ambaras......

Pogodnego dzionka big_smile

3

wiem o kogo chodzi tongue małe czarne po ziemią big_smile

a wystarczyło zablokować użytkownika wink tak zwany ban

myślę że dopisek do regulaminu powinien załatwić ten problem

4

sam sie zbanuj piterek
Krecik zrobil co chcial i sorki ale ze swoimi 13 postami to sie lepiej nie odzywaj na Jego temat.Byla taka mozliwosc to zrobil jak uwazal.Cos mi tu podpucha jedziesz ,sie tylko zajmujesz forum ,portalem i Krecikiem i jakimis uwagami prowokacyjnymi.Znaczy ,ze jestes klon kogos ,komu zalezy zeby  podpuche siac.A skoro klon to ban:D:P

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

5

WK no umiem czytać  i też nie jestem ślepy tongue i trudno się nie domyśleć o kogo chodzi skoro jak pisze że z 6000  postów napisał a ja nic do nie go nie mam tylko że nie ma możliwości poprawienia nawet błędu w poście

6

Piterek napisał/a:

nic do nie go nie mam tylko że nie ma możliwości poprawienia nawet błędu w poście

Jakos sobie dasz rade.Bystrzak  jestes tongue  Ale letko podejrzany:D

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

7

Jakos sobie dasz rade.Bystrzak  jestes tongue  Ale letko podejrzany:D

na razie się  uczę wink może kiedyś spotkanie forumowiczów będzie to jakieś piwko spijemy http://emoty.blox.pl/resource/BottomsUp.gif

8

A pijcie pijecie.Ja tu goscinnie napisalem pare slow bo mi na Kolege najezdzales i ogolnie takie tam sprytne podpuchy, to  sie odezwalem.Generalnie mam juz 107 lat i i mi ciezko wycelowac w klawiature a co dopiero kuflem w twarz(dokladniej w usta ale w tym wieku to nawet w twarz jest pelnia szczescia) .No chyba ,ze kroplowka big_smile

9

http://emoty.blox.pl/resource/hi.gifa to nie wiedziałem że tu lustracje przeprowadzacie http://emoty.blox.pl/resource/emoto_cfaniak.gif ale spoko ja nie ten co myślisz a myślisz że ten a ja tu pokojowo nastawiony http://emoty.blox.pl/resource/handshake.gif

10

Znalem jednego co tak ladnie potrafil wklejac obrazki,tak ladnie stawial znaki przestankowe,ktorego jezyk byl gladki i kultury byl pelen.Z pewnoscia nie jestes  jakims Piterkiem na tym forum.Skads Cie znam ale jeszcze nie wiem skad/Looozik ,dowiem sie big_smile

11

W trakcie publikowania wypowiedzi rejestrowany jest adres IP Użytkownika. stefan wie najlepiej i chyba zakończmy ten OT

Dodane pią 05 gru 2008 20:48:24 CET :
i  powiem że nabija to posty:) no że chyba o to Tobie chodzi tongue

12

stefan napisał/a:

wykorzystał to jeden z uzytkowników i gdy coś zaczęło mu nie pasić po prostu wykasował zawartość swoich postów
pozostawiając jedynie jednego emota
nie wiedzieliśmy że nawet po długim czasie mozna edytować

Aby wszystko - wszystkim było jasne, trzeba dopisać, że ten "jeden z użytkowników" miał na tym forum nick "krecik" , pełnił na tym forum funkcję moderatora, w pewnym okresie również administratora forum, a wogóle.....to pełni jeszcze dożywotnio funkcję Twojego rodzonego brata i przestało go bawić to co dla niektórych tutaj  jest żywiołem.
Pozdrawiam  WSZYSTKICH  z którymi dane mi było zaprzyjaźnić się na tym forum.
Dziękuję WK za .......ON wie za co....

13

to źle sie dzieje jak sprawy rodzinne wybiegają poza dom ale myślę że sie jeszcze dogadacie  http://emoty.blox.pl/resource/cat_mouse.gif

14

i przepraszam że tak wlazłem między vódkę a zakąskę ( nie wiedziałem )

15

Piterek napisał/a:

powiem że nabija to posty:) no że chyba o to Tobie chodzi

Koles ,nastukalem prawie 4000 postow z wlasnej woli,klonami z liczba 15 nie jestem w zwyczaju sie zajmowac.Ot w ramach walki z nuda dyskutowalem  sobie z Toba.A szkoda jednak bo to jak widze czas stracony. jak ten Husajn  kurna stracony  big_smile:DTy buszu.

16

WK a co Ty masz do mnie sad zrobiłem Tobie coś ?

17

Na (ze tak powiem)ch..mi sugerujesz ,ze sobie nabijam posty?Moge nabic ale np..no sobie dopowiedz.Jak chciales byc pokojowy to badz a jak nie to sie nie czepiaj.A jak cos masz do mnie to podam namiary i tyle.Nie jestem spolecznikiem.

18

co do postów nabijania to sory no nie ma możliwości poprawienia postów a po wypowiedzi krecika to zrozumiałem o co biega bym usuną co napisałem na temat nabijania postów  bo rozumiem że go bardziej znasz niż ja

przepraszam już oki http://emoty.blox.pl/resource/emotka_2155.gif

19

co złego to nie ja i jeszcze raz przepraszam jak kogoś uraziłem ide spać może jutro będzie tu pozytywna energia

20

Piterek napisał/a:

bo rozumiem że go bardziej znasz niż ja

Honorny jest to Go znam
Lachudrow nie znam
lepszy jeden honorny niz milion bylejakich
bardziej nie bardziej znaczenia nie ma
Wolodyjowski tez nie mial CV nalepione na twarzy
starczy jedno slowo zeby wiedziec
i wszystko na temat

21

ad tematu, mi to przeszkadza bo nie używam z reguły polskich znaków i byki wale jak stodoła. Często też pisze jak nie mam siły już na co innego bo i tak tu sam bełkot, to i stylistyka daje ciała na całej lini.

BTW:  WK przedzwoń do mnie bo ja się dobić nie mogę.

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

22

Wracając do opcji na forum, mnie bardzo brakuje tutaj opcji Usuń to konto
Występuje ona na większości for (nawet na Naszej Klasie )
Skorzystałbym z tej opcji i wielu ludzi tutaj odetchnęłoby z ulgą  wink

A swoją drogą jak widać, nie złamałem dotąd żadnego z punktu regulaminu forum.
Gdybym to zrobił, z pewnością otrzymałbym albo "bana", albo co najmniej "ostrzeżenie"  lol (oczywiście z uzasadnieniem  tongue)

23

krecik napisał/a:

A swoją drogą jak widać, nie złamałem dotąd żadnego z punktu regulaminu forum.
Gdybym to zrobił, z pewnością otrzymałbym albo "bana", albo co najmniej "ostrzeżenie"

nie pomyslałeś że nie otrzymałeś tego upragnionego 'bana' tylko dlatego że swego czasu wniosłeś duzy pozytywny wkład w to forum
byłeś jednym z ogniw dzieki którym to forum przetrwało
każdemu sie zdarza błądzić .....
zazwyczaj prędzej czy później znajduje właściwą ścieżkę
może za jakiś  czas i TY ja znajdziesz .....
właśnie dlatego nie odbierałem Ci tej możliwości tongue

Pogodnego dzionka big_smile

24

Stefciu
Kolego
Administatorze

Debilem by byl ten kto by bana  dal Krecikowi.I nikt by tego nie zrobil,szanujmy kogos kto wlozyl w to forum setki godzin .

25

Ojojoj..... - psujesz mi WK pertraktacje w sprawie usunięcia tego konta.....:P