26

Odp: Wasze uwagi i spostrzeżenia - 1

WK napisał/a:

Nie jestem spolecznikiem

WK napisał/a:

Generalnie mam juz 107 lat

Stwierdzenie o wieku potwierdza, że nie możesz Nim być... big_smile

As-Salāmu `alaykum

27

Kingu
Nie stawaj w obronie kogos kto na to nie zasluguje
Wydajesz mi sie bardzo fajnym gosciem
To nie bron lajzy bo po co?

krecik napisał/a:

psujesz mi WK

Korupcja mnie moze zlamaqc
ale sie trzymam  big_smile

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

28

Ależ ja nikogo nie bronię... To jest Wasz konflikt. Nie mam zamiaru wchodzić między młot, a kowadło... Tak na marginesie, to Go nawet lubię...

WK napisał/a:

Wydajesz mi sie bardzo fajnym gosciem

Się zawstydziłem... wink

As-Salāmu `alaykum

29

WK napisał/a:

Korupcja mnie moze zlamac

Mam flaszkę.

A co do tej "właściwej ścieżki" to już znalazłem.  wink
Nie prowadzi ona jednak tutaj  lol

30

Nie znam szczegółów afery z Krecikiem w tle i nawet nie chcę poznać, ale też mi Go brakuje...
Apel do Krecika i Muchomorka (czyt.Stefana): jeżeli poróżnił Was internet - rzućcie to w pierony... Nie warto tracić Brata ze względu na wirtualny świat...

As-Salāmu `alaykum

31

King Of Snake napisał/a:

szczegółów afery

po prostu nie ma żadnej afery
po prostu kiedyś ktoś wykasował swoje posty (część bo gdy to odkryłem zablokowałem możliwość) i powiedziałem - napisałem co mysle o takim zachowaniu, bardzo dosadnie powiedziałem chociaż nie tak jak miałem na języku ......
ot i cała afera ......
dla mnie sprawy nie ma i koniec
pozostawiłem możliwość  pisania bo kiedyś może się komuś odmieni, taką mam nadal nadzieje wink

Pogodnego dzionka big_smile

32

krecik napisał/a:

Mam flaszkę.

Nienawidze siebie ale ok
flaszka moze byc
kurde co ja mam z ta korupcja?

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

33

WK napisał/a:

kurde co ja mam z ta korupcja?

Jaka korupcja?? To się z kumplem napić nie możesz?? A że przy flaszeczce coś się załatwi, to inna brocha... big_smile

As-Salāmu `alaykum

34

Eeeeeee....
"Pudło" totalne   smile
Żadnej, ale to absolutnie żadnej sprzeczki, czy jakiejś tam kłótni, czy czegokolwiek innego złego między braćmi nie ma.
I nie będzie.
To, że czasem w swoich postach cytuję Stefana, to tylko dlatego, że On występuje tutaj w roli administratora, właścicielem nie jest, bo gdyby był, inaczej by to wszystko wyglądało  wink
Stefan administruje tej stronce, ja od co najmniej 2 lat piszę na innej, a tutaj tak sobie gryzmoliłem z sentymentu do miejsca urodzenia  big_smile
A to że przestałem nie ma NIC wspólnego ze Stefanem.
Przecież napisałem w innym poście (i temacie) zresztą pisałem o tym wcześniej i dość często.
Czekałem na zmiany na forum - długo czekałem, ale się nie doczekałem.
Widać jestem mniej cierpliwy od Stefana  tongue
Te  "zmiany"  które nastąpiły najlepiej opisuje Gligamesh, w innych postach, również WK - nie chcę ICH cytować, każdy może sobie poczytać te uwagi (na które zresztą nie otrzymali konkretnych odpowiedzi).
Nie podoba mi się taka forma forum i to wszystko.
Ale jeszcze raz powtarzam: nie ma to nic wspólnego ze Stefanem, który robi co tylko może aby jakoś to forum się "kulało" 
Może jak ktoś utworzy inną stronkę i forum w Kartuzach, to oboje się tam jeszcze kiedyś przydamy lol

Dodane sob 06 gru 2008 00:48:43 CET :
O ! dopisałem sobie teraz jednego - i mam 100 postów.
HURRRAAAA !

35

A guzik.
Nie mam.
Ale teraz będę miał.

36

stefan napisał/a:

po prostu kiedyś ktoś wykasował swoje posty (część bo gdy to odkryłem zablokowałem możliwość) i powiedziałem - napisałem co mysle o takim zachowaniu, bardzo dosadnie powiedziałem chociaż nie tak jak miałem na języku ......
ot i cała afera ......
dla mnie sprawy nie ma i koniec

7000 postow  Krecik wykasowal zanim to Stefek odkryles?No niezle
Trzeba Cie Stefanqu  chyba zwolnic z funkcji:D;)
Czy Wy nie mozecie sie pogodzic  ,ze wykasowal bo jemu sie tak podobalo i zrobil co chcia i mogl l?
Byl cwanszy
w karty lubie grac
przegralem wiele kasy ale szanuje spryciarzy

37

WK napisał/a:

7000 postow  Krecik wykasowal zanim to Stefek odkryles?No niezle

dałby radę wszystkie  ale mnie powiadomili po gg użytkownicy że coś się dzieje z postami
starych postów sie nie przegląda bez potrzeby
no chyba że  czegoś potrzeba .....

jednak odejść można w cywilizowany sposób
tak jak to zrobiły inne osoby np ja czy bolo
powiedz że nie mam racji tongue

38

No, muszę jeszcze jednego posta napisać, bo mi to spokoju nie daje  wink

stefan napisał/a:

wykasował swoje posty (część bo gdy to odkryłem zablokowałem możliwość)

Na dobrą sprawę, gdyby "komuś" na siłę zależało, aby nawet te moje posty jednak w całości widniały na forum, wystarczyło w  "momencie odkrycia"  z opcji moderatora (nie mówiąc o możliwościach administracyjnych) wejść w edycję postu i przywrócić je do stanu przed zmianami.
Proste ?
......to ja mam takie rzeczy podpowiadać ???  lol:lol::lol:
Ale jak to pewien zwierzak mówił : "myśleć", "myśleć", "myśleć"

Ja cały czas proszę, o możliwość wprowadzenia na tym forum opcji "Usuń to konto"
To jak będzie ?

39

stefan napisał/a:

jednak odejść można w cywilizowany sposób

Dobra, dobra......już idę..... tongue

40

jak ktoś by chciał usunąć konto to powinno sie mu pozwolić ale z zostawieniem tego co napisał bo jak sie czyta tematy to sie trza domyślać co user ( w tym przypadku krecik ) miał na myśli

41

w cywilizowany sposob odejsc?
Zrobil co uwazal za sluszne i  tyle.A kto czyta jakies historyczne posty oprocz Piterka?
Co to niby znaczy ze ktos z tym co zrobil nie moze zrobic  co chce?
Jak ja napisz ekiedys ksiazke ,nawet telefoniczna to jak bede chcial to ja  psu rzuce do zjedzenia.A jak ktos kupi taka ksiazke to jego problem zeby zawartosc pilnowal.Daliscie sie Stefek wymiskowac to trzeba umiec powiedziec ,ze tak bylo mozna .A jak bylo mozna to o czym ta gadka?Ukradl cos?No to dziekuje i koniec kropka

42

WK napisał/a:

w cywilizowany sposob odejsc

Co racja to racja. Też jestem za tym, aby każdy kto ma ochotę wziąć rozwód z forum miał prawo do zlikwidowania swojego profilu, a także i postów jeżeli nie są one zaczątkiem dyskusji...

As-Salāmu `alaykum

43

King Of Snake napisał/a:

aby każdy kto ma ochotę wziąć rozwód z forum miał prawo do zlikwidowania swojego profilu, a także i postów jeżeli nie są one zaczątkiem dyskusji...

profil zawiera jedynie adres IP to nie są  pełne dane osobowe, nie ma obowiązku usuniecia
taka mozliwość byłaby wprost szkodliwa w przypadku obrazu kogoś
zanim sprawy sądowe nabrały by mocy konto było by usuniete i rozmydlone
zawsze mozna zmienić nicka ale na podstawie maila przesłanego na adres      forum@kafo.pl

dla czytającego treści archiwalne usunięte posty rozmydlałyby  sens  dyskusji  wink

44

dla czytającego treści archiwalne usunięte posty rozmydlałyby  sens  dyskusji  wink

a no właśnie tak jak dla mnie jestem tu nowym użytkownikiem i nie są co nie które wypowiedzi w  tematach nie zrozumiałe bo nie wiem co Krecik miał tam wpisane i sie tylko można domyślać dlatego zacząłem się  zastanawiać co tu jest grane  neutral

45

ślepne od komputera, więc ostatnio rzadko zaglądam na torum, co się dzieje.

46

Piterek napisał/a:

nie wiem co Krecik miał tam wpisane i sie tylko można domyślać dlatego zacząłem się  zastanawiać co tu jest grane

Pewnie masz  rację, tak to teraz wygląda w niektórych archiwalnych postach.
Mogę Cię tylko zapewnić, że nie było tam niczego ciekawego.
Posty i tematy z ostatnich miesięcy pozostały.
Pod nickiem "krecik" udzielałem się tutaj łamiąc warunki wcześniejszej umowy z administracją innego portalu.
Szczególnie dotyczy to kilku temacików z działu "Polityka"
Dlatego "krecik" musiał zamilknąć no i usunąć po sobie "ślady przestępstwa"
Może gdyby miał zmienione imię.....(nick)
Po drugie, nie do końca "pasuje" mi to wszystko co obecnie dzieje się na forum.
Sentyment-sentymentem, ale przyzwyczaiłem się do poprzedniej wersji: "kartuzy.info" -  działające przy Regionalnym Portalu o tej samej nazwie.
Obecna forma mnie osobiście nie odpowiada.
Tak jak nie odpowiada mi na przykład cały ten rozdział WESELNIK....:P
Owszem, dział bardzo ciekawy, ale moim skromnym zdaniem powinien być to taki sam dział jak POLITYKA, ROZRYWKA I KULTURA, MOTORYZACJA, czy SPORT.
Dopiero w dziale poszczególne tematy.
Tworzenie z WESELNIKA całego działu tematycznego na połowę strony głównej forum, jest moim zdaniem chybione.
Brakuje mi tu teraz tylko działu : ROZWODY z wykazem dobrych prawników i zasadami podziału majątku, a zaraz potem  POGRZEBY z tematami dotyczącymi ceremonii, zwyczajów itd.
No nie pasuje mi coś takiego na forum regionalnym na połowę strony głównej i tyle ! lol
Dalej.....dalej to może potem, jeżeli kogokolwiek to w ogóle interesuje ......:D
Zobaczymy co będzie dalej, - czas pokaże  wink

PS. A Tobie seniorze z całego serca życzę zdrowia !
Polubiłem Cię i brakuje mi tutaj Twojej szczerości i "rogatego humoru"
Trzymaj się i nie poddawaj tak łatwo !  wink

47

krecik napisał/a:

Tak jak nie odpowiada mi na przykład cały ten rozdział WESELNIK....tongue

tutaj sie zgadzam, mi też to sie nie podoba
jednak inaczej nie można było
poczatkowo miało to być pod jednym hasłem weselnik a pod spodem kwadraciki z działami takimi jak teraz
kliknięcie w weselnik otwierało by to co teraz widać a w kwadracik bezpośrednio konkretne pod-forum
no ale chcenie to jedno a mozliwości to drugie
instalowanie kolejnych modułów zabrałoby mase czasu ......... no i by przewróciło całe forum
jak co poniektórzy pamietają, za kilka dni mamy kolejną rocznice portalu a potem w styczniu forum
nowy rok, konkretnie pierwsza połowa roku przyniesie sporo zmian .........
cieszmy sie tym co mamy, dbajmy aby się rozwijało i czekajmy cierpliwie na nowe
takie jest moje zdanie, nie każdy musi się z nim zgadzać tongue

krecik napisał/a:

Brakuje mi tu teraz tylko działu : ROZWODY

dobry pomysł....... i pogrzeby dodamy też
z katalogiem trumien tongue

48

"stefan" napisał/a:

takie jest moje zdanie, nie każdy musi się z nim zgadzać

Czytam i oczom nie wierzę......
Przychodzi mi na myśl kilka opcji, ale może na początek pytanko małe : 
Kto założył ten temat i w jakim celu, skoro z góry wszystko przesądzone ???
Jeżeli miał to być temat pełen peanów zachwytu, to PUDŁO
Zbyt dużo spraw nie dokończonych, zbyt wiele obietnic nie spełnionych.
Mam teraz gmerać po archiwum i wszystkie je cytować ?

Wracając do WESELNIKA....
Temat naprawdę bardzo dobry i interesujący dla wielu forumowiczów.
No właśnie - dla wielu, ale nie dla wszystkich....
Dlatego moja propozycja podobnych działów (równie rozbudowanych) czyli tego co mnie "dziadowi staremu" (jak to wczoraj padło tutaj w stosunku do mojego kolegi) bliższa, a więc ROZWODY , no i na koniec POGRZEBY.
Każdego z nas to w końcu czeka i nie ma co się wzdrygać  tongue
A katalog firm kamieniarskich byłby zapewne równie interesujący na regionalnym forum, jak przegląd weselnych zespołów umfa-umfa, foldery zakładów stolarsko-trumniarskich byłyby na forum może nawet bardziej interesujący, niż wykaz lokalów organizujacych "sztachetenbal" za cenę o której lepiej nie mówić....

Tym razem to: 

... moje zdanie, nie każdy musi się z nim zgadzać

Jeszcze raz powtarzam:
Dział mi się podoba, pomysł jest extra, ale wykonanie...... jak zawsze

Nie zachwycajmy się kolejną rocznicą, tak jakby miała to być ostatnia.
Owszem, można wychodzić z założenia, że  "jak się nie ma co się lubi, to mus lubić to co dają"  ( w mojej interpretacji)
Lepiej jednak dążyć do tego, aby to "co się ma" ulepszać, a nie na siłę firmować bylejakość.
Oczywiście "to tylko moje zdanie, nie każdy musi się z nim zgadzać"  wink

Nie piszę tutaj niczego w złych intencjach, proszę nie odbierać moich słów "osobiście"
Brakuje mi opinii innych użytkowników na ten temat.
W innym temacie na tym forum napisałem:

Czego oczekujecie ?
Dziwne pytanie na tym forum, skoro ani „administracja”, ani właściciel nie oczekują szczerej i rzeczowej odpowiedzi.
Jeżeli nawet ktoś spróbuje w tym temacie wyrazić czego oczekuje, zostanie potraktowany jak kilku moich przedmówców.
Większość po takiej odpowiedzi nie pojawiła się już  więcej.
Stefan wie lepiej.....

Te słowa  pasują również do tego tematu.....niestety.

49

krecik napisał/a:

Wracając do WESELNIKA....
Temat naprawdę bardzo dobry i interesujący dla wielu forumowiczów.
No właśnie - dla wielu, ale nie dla wszystkich....

mnie również się ten dział nie podoba, bo to tak jak bym chciała mieć dział "BuBu", a w nim kolejno "Piękna BuBu" "Mądra BuBu" "Dzieciństwo BuBu" i inne takie sprawy....:rolleyes: wink
można, a i owszem, polecać coś sprawdzonego aby nikt inny się nie nadział, ale nie sądzę aby musiało to być aż tak rozbudowane...

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

50

krecik napisał/a:

Dział mi się podoba, pomysł jest extra, ale wykonanie...... jak zawsze

no prosze, jak zawsze nie doczytał do końca

stefan napisał/a:

poczatkowo miało to być pod jednym hasłem weselnik a pod spodem kwadraciki z działami takimi jak teraz
kliknięcie w weselnik otwierało by to co teraz widać a w kwadracik bezpośrednio konkretne pod-forum

do tego zmierzamy i tak będzie tylko nieco  później
rozumiem że męzatki i żonatych co innego interesuje
bedąc w opcji albo to albo nic  wybrałem to

BuBu napisał/a:

dział "BuBu", a w nim kolejno "Piękna BuBu" "Mądra BuBu" "Dzieciństwo BuBu" i inne takie sprawy....roll wink

wystarczy BuBu
to kryje  mądrość i piękność zarazem wink