26

Odp: Zmieniamy 'rangi' na forum

WK napisał/a:

Dodane przez piterek
doigrasz się bana

ekhm.... bez sensu....

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

27

no to wlasnie przyklad  dodawania tresci ,ktorej nie napisalem
Ale un nie dodaje un nie doklada
absoluuuutnie
w zyyyciu
prowokuje mnie zebym pojechal ostrzej ale sie nie uda Piterklonie
Bede mily i kochany 
no i uroczy
no i bede cie kloniku nerwil
az do bana (to jasne)  big_smile  no prawda kole w aureole

Dodane wto 23 gru 2008 17:16:45 CET :
W miedzyczasie byly inne posty ale sie Piterkonikowi nie spodonaly to je usuna
Jego byl bardzo ciekawy  big_smile
Ot forum
bez f,bez r bez u ,bez m
zostaje o
  big_smile

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

28

Ale się porobiłoooooo ! wink
Powiem tak : pełniłem na tym forum funkcję moda, bardzo mi w tym pomagał Stefan i Bartek i pisze to zupełnie serio, żeby nikt jakiś  podtekstów zaraz nie wymyślał.
To wbrew pozorom wcale nie jest słodka funkcja.
Nie, żebym narzekał, bo zawsze staram się robić tylko to co lubię.
Ale tak się składa, że forum to rodzinka różnych ludzi o różnych charakterach i żeby móc zachować bezstronność, trzeba albo dużo cierpliwości ( tak jak Stefan) albo chociaż tak jak nasze dzielne koleżanki: Karolcia i Dreams.
Dziewczyny po prostu nie zabierały głosu w temacie np.polityki i to też jest bardzo dobre rozwiązanie.
Ja ten głos zabierałem i wyrażając własne poglądy i opinie, niestety udało mi się zrazić do siebie i forum kilku bardzo cennych użytkowników.
Ci, którzy są na tym forum od pewnego czasu - wiedzą o co chodzi...
Robiły za to dziewczyny bardzo pożyteczną, choć niedocenianą jak widać robotę w innych działach i za to należy się im wielkie uznanie.
Reasumując :
Żeby zachować bezstronność, na forum potrzebni są przynajmniej 2-3 osoby z funkcją moda.
Jeden zajmuje się na przykład takimi tematami, drugi takimi, a trzeci innymi.
Oczywiście potrzebna jest współpraca między nimi, oraz z adminem i wydawcą.
Taka pełna harmonia.
Dlatego też, znając ten "chleb" od podszewki, będę i tak popierał każdego moderatora na tym forum, czy to będzie ktoś kto myśli tak jak ja, czy też ktoś kto myśli zupełnie odmiennie.
Ważne, aby było to z pożytkiem dla większości, a co za tym idzie - dla rozwoju forum i całej tej stronki.
A wracając do Piterka.
Nie znam gościa - to fakt.
Ale znam Stefana i wiem z jaką zawziętością zwalcza od dawna wszelkie próby zakładania podwójnych kont.
Jednym słowem: walczy ostro z klonami i to wszyscy chyba zdążyli zauważyć.
Dlatego nie wierzę, aby właśnie Stefan powierzył funkcję moda jakiemuś klonowi, a takie posądzanie Piterka może tylko zniechęcić go do dalszej pracy na forum i do pełnienia funkcji, którą przecież dopiero co rozpoczął i sam przecież otwarcie przyznaje, że na próbę.
Te posty są w stosunku do niego krzywdzące.
Każdy odwraca się plecami  kiedy proponuje mu się społeczną pracę na rzecz forum,  ale tego który się tego podjął z góry się zniechęca.
Tam przecież nie można.....

Jeżeli mimo woli kogoś tym postem obraziłem - to z góry przepraszam.
Nie taki jest cel tej wypowiedzi.
Dajmy szansę tym, którzy chcą pomóc administracji w zachowaniu porządku na tym forum.
Dajmy szansę i pomóżmy, albo choćby nie przeszkadzajmy tym, którzy dobrowolnie i społecznie poświęcają w rozwój tego forum więcej czasu niż my.

Wszystkim pełniącym funkcję moderatora na tym forum, życzę wytrwałości i spokoju, - choćby tego wewnętrznego.
Powodzenia !

29

Ten mój post mógłby być w temacie wyborów nowego moderatora forum.
Ale tak się te tematy pomieszały w tym dziale i tak się dyskusja potoczyła, że właściwie może on zostać i tutaj.
W sumie chodzi o jedno:
Ranga moderatora powinna być na forum doceniona, jako osoby robiącej na forum coś więcej niż pozostali.
Może więc ten post dotyczyć "rang" na forum wink

30

Kopikopczyk napisał/a:

Dajmy szansę i pomóżmy, albo choćby nie przeszkadzajmy tym, którzy dobrowolnie i społecznie poświęcają w rozwój tego forum więcej czasu niż my.

ja tam póki co widzę same kłótnie z Piterkiem [wymianę argumentów czy jakby to tam nazwać], i nie sądzę aby to pozytywnie wpływało na pracę forum, tym bardzije, że nie tylko WK ma wątpliwości

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

31

Piterek klon czy nie klon ale niczego złego na forum nikomu nie wyrządził.

-- // --

32

Pomoc to moze Drab ,violka ale nie Piterklon.I wybacz mi ale w ta walke z klonami to ja nie wierze.
Ni epodwazam zaslug i zaangazowania Stefana ale uwazam ,ze "wybor"Piterklona jest zly.Mam prawo tak powiedziec czy dalej beda mnie straszyc banem?
Swieta ida wiec banowac a nie obiecywac.
Czasami warto plynac pod prad.
Piterklonom mowie NIE!!

Dodane wto 23 gru 2008 18:09:32 CET :
do Draba
jezeli uwazasz ,ze ingerowanie w czyjes posty,zmienianie tresci ,umiesczanie wlasnych uwag nie jest swinstwem to soooorki ale pomylilem sie.Jezeli popierasz klony to soooory nie moje malpy nie moje ZOO

Dodane wto 23 gru 2008 18:11:09 CET :
w moich postach nie bylo niczego niezgodnego z regulaminem wiec zmienianie ich tresci jest swinstwem
jezeli popierasz takie dzialania to nadajesz sie na moda jak ja na Miss Kazachstanu i okolic.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

33

A swoją drogą, tylu zalogowanych użytkowników odwiedziło dzisiaj forum, co widać na stronie głównej, - a w ankiecie tylko 16 oddanych głosów.
Udział w ankiecie, to też jakiś wkład w rozwój forum tongue
Głosować proszę Panie i Panowie wink

34

WK napisał: w moich postach nie bylo niczego niezgodnego z regulaminem wiec zmienianie ich tresci jest swinstwem
jezeli popierasz takie dzialania to nadajesz sie na moda jak ja na Miss Kazachstanu i okolic.

Rozumiem Cię i twoje zacietrzewienie na Piterka ale wież mi ja Twoich postów nie zamierzam zmieniać.
Chyba, że wyrzucić do kosza , to w ostateczności http://img81.imageshack.us/img81/9894/36273ev7.gif

-- // --

35

Klonow za duzo big_smile:D
16 to i tak duzo skoro i tak wiadomo ,ze to i tak nie ma znaczenia bo Czcigodna Niemal Boska Administracja i tak zrobi co chce.
Ot 16 zaglosowalo bo myslalo ,ze ma na cos wplyw.Na statsy ma wplyw na nic innego.
Glosowac ludzie big_smile I nie zadawac trudnych pytan bo Piterek czuwa.
Jako zalozyciel tego forum  polecam glosowac na TAK
3 X TAK
8 razy tak
a co tam pincet:D:D

36

WK napisał/a:

a co tam pincet:D

A dla kogo ten wywiad ?
Bo jak dla TV to bez kozery powiem TYSIĄC, DWA TYSIĄCE.....PIĘĆ TYSIĘCY !!!

No i kto jeszcze pamięta te dialogi ???  lol:lol::lol:
A Kozera to nazwisko prezentera z telewizorni big_smile
Całe szczęście, że se mogłem zagłosować.
Już nie jestem "udzielającym się" big_smile

37

Drab wez sie puknij w dynke skoro widzisz moje zacietrzewienie a nie widzisz ,ze ktos miesza w moich postach i swinie podklada.Se 'wiez" w co chcesz.Wiara czyni cuda.
Oj Drab a myslalem ,ze masz charakter.

Dodane wto 23 gru 2008 18:43:49 CET :
Tera Kreciu jestes ględziora big_smile

38

WK napisał/a:

Dodane przez piterek
doigrasz się bana tongue

odkad jestem na tym forum a to bez mala 3 lata nie uslyszalem(przeczytalem) tego typu grozby, tym bardziej ze jest ona nieuzasadniona. Piterkowi chyba wladza uderzyla do glowy..

39

BuBu napisał/a:

ekhm.... bez sensu....

treści które pisał WK zostały usunięte  (przesunięte)  do wglądu dla administracji więc nie wiecie co zostało napisane dlatego tak jest napisane

jak na razie to tylko WK robi tu szum bo coś mu nie pasuje i bo że klon i coś tam

40

/Di napisał/a:

odkad jestem na tym forum a to bez mala 3 lata nie uslyszalem(przeczytalem) tego typu grozby, tym bardziej ze jest ona nieuzasadniona. Piterkowi chyba wladza uderzyla do glowy..

Też pierwsze widze, na innych forach coś takiego widziałem ale tu nigdy... woda sodowa czy jak ????

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

41

do Piter klona
to wklej co ja takiego napisalem
ale grzecznie prosze----  tak jak napisalem a nie ze w swoim stylu pozmieniasz ,dodasz,nakombinujesz
jak widze to nie tylko ja mam alergie na Piterklona
Zrob prezent i wez spadaj z tego forum
Mowisz ,ze tylko ja robie szum?
Looozik zbrzydniesz ty koles innym tez  big_smile

42

WK napisał/a:

jestes ględziora

Ciiiiiicho - wiem  lol
Kombinuję jak się da, żeby załagodzić sytuację

Od kiedy pamiętam, ale przez tego Niemca nie wszystko pamiętam......za bardzo, ale to bardzo rażące łamania przyjętego i obowiązującego regulaminu - użytkownikowi na tym forum dawało się co najwyżej ostrzeżenie - później na przykład zakaz pisania na 3 dni, żeby ochłonął i aby był czas  "na spokojnie"  wyjaśnić co-i jak zaszło....
Ban - nigdy !
To takie specyficzne forum do którego trzeba się przyzwyczaić wink
Stefan pewnie dawno by to już tutaj dzisiaj wszystko wyjaśnił, ale niestety.
Musiał pilnie wyjechać i jak będzie dzisiaj - to późnym wieczorkiem.
Może więc narazie bynajmniej - wstrzymajcie się Mili Moi od dalszego dowalania do tego pieca, bo za chwilę może być już trudno odkręcić  coś co w zacietrzewieniu znajdzie się w kolejnych postach....
To taka mała prośbeńka. 

PS. Zazwyczaj stosuje się zasadę, że jeżeli coś się kasuje z posta użytkownika, to w to miejsce robi się "niebieską kursywą" wstawkę informacyjną.
Na przykład : /pozostałą treść usunięto zgodnie z regulaminem forum/
Na końcu takiego posta pozostawia się informację :
/edytowano 23.12 2008 godz.19.35 - "Ślimaczek"/

Po takim zabiegu wszystko jest jasne i nikt raczej nie ma pretensji o niezamierzonej zmianie treści postu.
Ale to tylko moje skromne zdanie wink

43

napisalem tam tylko ,ze nie wierze ,ze robi to co robi bez zgody Stefana i tylko tyle
jak widac  trafiony zatopiony big_smile
To tak dla wiadomosci ogolnej bo zaraz moze klonik wcisnac kit
Spoko ,nikogo nie obrazilem,urazilem, nawet  wybitnie  grzecznie napisalem
No a ze celnie?
A Łylhelm Tel nie szczelal celnie ?

44

zgodnie z regulaminem mozna usuwac tresci wedlug uwazania?
Ja reg znam i czytalem a Piterklon nie zna
Czyli mam siedeziec cicho i jest ok?
No to westa mi wstawta jakies tresci faszystowskie i ze ja gejow nie lubie i jeszcze ze wedkarzy kurna nie lubie
Jak znam Gwiazdora to jutro ktos dostanie werzniete i to nie bede ja tylko  klonus
Ci lutnie Gwiazdor  zobaczysz big_smile

45

Nie...... no coś ty..........
Nie według uważania.
Jeżeli na przykład napiszesz że mnie kochasz i chciałbyś spędzić ze mną resztę nędznego żywota, albo że mam wszy i wiszą mi gile przy nosie - Ooooo !!!!! - wtedy można
Ba - TRZEBA !
Ale nie według własnego widzimisię big_smile

46

Kocham Cie i Twoje gile i wszy mi nie przeszkadzaja
ale jestem juz zajety tongue
Zona by mni ezabila jakby sie dowiedziala ,ze cos nas laczy.

47

WK, postawiłeś sobie za cel gnębienie Twoim zdaniem klona Piterka.
Wiesz co , namawiałem Cię abyś nie rezygnował ze swoich postanowień,
ale chodziło mi o bezwzrokowe pisanie na klawiaturze nic poza tym.:D

-- // --

48

czyli jezeli on mi zmienia tresc ,wstawia swoje teksty to oznacza ,ze ja go gnebie?
Ciekawe
No moze tak jest ,ze krowy lataja a konie spiewaja altem .Coz jutro wszyscy bedziemy mowili ludzkim glosem.
Ale dziekuje Drab pokazales mi ,ze w zaleznosci od punktu siedzenia zmienia sie punkt widzenia.
I znowu sie czegos nauczylem big_smile

49

Oj mój drogi przyjacielu  myślisz , że dla mnie jest tak łatwo . Wszedłem w te struktury , zresztą i Ty w nich też byłeś to wiesz o co biega. Więc nie [CENZURA] mi, że w zależności od punktu siedzenia zmienia się punkt widzenia. Mnie nie tak łatwo przekabacić big_smile  Życzę Wesołych Świąt mój przyjacielu WK

-- // --

50

rangi zmienione
na godzinę zmiany punkt 'b' był górą tongue

jutro kolega WK będzie grzeczny
o 24-tej pogada z piesiem i wszystko będzie ok smile

Pogodnego dzionka big_smile