1

Odp: Kandydaci na moderatora cz.2

Ten wątek jest kontynuacją  cz 1  lecz będzie pozbawiony osobistych wycieczek o co proszę wszystkich
Skupmy sie raczej na tytule wątku .......pozostawiając swoje uwagi co pracy kolegów moderatorów do czasu zakończenia okresu próbnego i  zapowiedzianej ankiety
Osobiste wycieczki na pewno nie pomagają w pracy - z góry dziekuję

Dwa pierwsze posty wydzieliłem z już istniejącego wątku
w którym kolega Kopikrecik zaproponował  kolegę kapija na moderatora  przemianowanego  działu  Historia
...........................................................

Kopikopczyk napisał/a:

To prawda, że kapija mógłby taki dział bardzo rozwinąć.

pomysł mi osobiście się podoba tylko co na to kolega kapija ?

Pogodnego dzionka big_smile

2

Ja jestem jak najbardziej ZA. Obiecuje ze zadbam o mnogosc ciekawych postow

Copyright by DannyBoy 2012

3

Wysłałem do kolegi kapija wiadomość oraz informację o tej propozycji.
Jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi.
Kapija od dawna pisze bardzo ciekawe rzeczy na temat historii naszego regionu.
Jestem przekonany, że wiele z tych tematów zainteresowałoby szerokie grono czytelników naszego forum.
Właśnie dlatego chciałbym, aby został osobą prowadzącą tutaj dział historyczny. roll

4

Ja sie moge dorzucic do lapowki dla kapii big_smile
Ryyyyyybe mu moge zlowic jak sie zgodzi.Ale mysle ze duet z Dannym bylby najlepszy
Dannemu tez moge ryyybe zlowic wink

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

5

ok,  wniosek przyjęty
dopisuje - kolega DannyBoy kandydatem na moderatora działu Historia
teraz tylko czy jest zgoda zainteresowanego ?

Pogodnego dzionka big_smile

6

wink ja bym chciała być 2 moderatorem-pomocniczym działu :Dyskusyjny KLub KSiażki.CZy jest taka mozliowść?

7

Nie ma dzialu DKK ale jest dzial Rozrywka i Kultura.DKK to jeden z wielu tematow a raczej moderowanie jednego tematu  byloby abstrakcyjne.Polecam zglosic sie do moderowania calego Dzialu czyli Rozrywki i kultury.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

8

WK napisał/a:

moderowanie jednego tematu  byloby abstrakcyjne.
Polecam zglosic sie do moderowania calego Dzialu czyli Rozrywki i kultury.

Słusznie prawi (jak zawsze zresztą big_smile)
Można oczywiście "przydzielić pod opiekę" każdy dział innemu moderatorowi.
Można nawet pokusić się o konkurencję, który z tych działów będzie odtąd rozwijał się najprężniej.
Taka decyzja zależy wyłącznie od administratora i wydawcy.
Poczekajmy więc na ich opinię na ten temat.

9

wiec może ja cos powiem... moja poprzednia wypowiedz nie tyczyła sie zostania moderatorem, tylko powstania działu Historia, i jeśli by taki powstał, to bym zadbał aby często tam gościły nowe tematy. Ja akurat interesuje się historią i gdy wyczytam lub dowiem się czegoś ciekawego o naszych stronach, to zapisuję to, gdyż sadzę że warto aby pamięć o tym nie zaginęła. A wbrew pozorom nasze strony są bardzo ciekawe pod względem historycznym

Copyright by DannyBoy 2012

10

ches doczekales sie odpowiedzi?
big_smile
Prostaty dostaniesz a nie odpowiedzi,temat zamkna,niemca beda udawac,i cacunio ma byc
na niewygodne pytania nie odpowiadamy
big_smile:D

11

Pytanie niewygodne  big_smile
Czy skoro Piterklon jest modem "na probke" to po tych 30 dniach uzytkownicy sie beda mogli wypowiedziec czy Administartor usmierci klona?
Oczywiscie bardzo lubie Piterklona,jaaaaaaak ja jego lubie wink

12

jestem jak najbardziej za historią i przydało sie parę tematów  np. Kartuz ,  Kościół w kształcie trumienki  itp. itd.

13

Historia, to piękny rozdział naszego regionu.
Tematy zakładać i rozwijać je w tym dziale forum może każdy.
Są jednak wśród nas ludzie, którzy już od dawna interesują się historią Kaszub i ludzi którzy tutaj mieszkają.
Warto, aby właśnie im umożliwić prowadzenie tego działu wink

14

WK napisał/a:

ches doczekales sie odpowiedzi?

No właśnie nie...:rolleyes:

WK napisał/a:

temat zamkna,

no własnie widzę hmm

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

15

WK napisał/a:

Czy skoro Piterklon jest modem "na probke"

dokładnie tak jest tongue

WK napisał/a:

czy Administartor usmierci klona?

chyba nie bo ja nie jestem nikogo klonem lol na pewno zostanę forumowiczem w dalszym ciągu  smile

16

Piterek napisał/a:

chyba nie bo ja nie jestem nikogo klonem  na pewno zostanę forumowiczem w dalszym ciągu

coś musi być , WK by się tak nie przykleił bez przyczyny http://img81.imageshack.us/img81/9894/36273ev7.gif

-- // --

17

Drab napisał/a:

coś musi być , WK by się tak nie przykleił bez przyczyny

jak tylko się redakcja zgodzi ( poda jakiś termin ) proponuję spotkanie w redakcji tych co mają do mnie wątpliwości zabranie ze sobą paru groszy z przeznaczeniem  na jakiś cel smile

18

NO wez nie rozsmieszaj  big_smile
To ja rownie dobrze moge przyprowadzic  5 kolesi co si epodadza za Piterklona a kolejnych 5 za winko bedzie czekalo w kolejce

19

WK napisał/a:

NO wez nie rozsmieszaj  big_smile
To ja rownie dobrze moge przyprowadzic  5 kolesi co si epodadza za Piterklona a kolejnych 5 za winko bedzie czekalo w kolejce

hhmmm no też prawda tak samo mógłbyś zrobić podając mi inny adres na PW
tak jak już wcześniej pisałem smile pisz co chcesz ja robię swoje a Ty możesz robić swoje ale rób to tak aby mnie nie obrażać

20

A gdzie ja cie obrazam?  big_smile
Nie wiesz co pisac to w kolko piszesz ,ze cie obrazam big_smile
Szanuuuuuuuuje cie wybitnie i namietnie.Zycie nie moge bez ciebie.

a moj adres Stefcio protektor ma i wie ,ze nie jest lipny wiec mi nie imputuj

Rob swoje bo malo czasu zostalo big_smile
Cos ze dwa tygodnie nie?

21

chestero napisał/a:

No właśnie nie...

chestero napisał/a:

no własnie widzę

To sie nazywa gra w niewidomego
Ty pytasz a uni sa niewidome
Nie licz na  odpowiedz o czym zreszta pisalem.Zima ,wiosna ,lato jesien a odpowiedzi nie bedzie.
Masz zadawac pytanie latwe i przyjemne !!!!

22

WK napisał/a:

Rob swoje bo malo czasu zostalo big_smile
Cos ze dwa tygodnie nie?

no i właśnie nie tylko o to big_smile bo i tak będę tu sobie czytał i pisał tongue

23

ech MTM big_smile
To ,ze bedziesz sobie pisal i czytal to wiem,bo glupio byloby tak od razu klona "usmiercic"podpadowka by byla.Ba !obstawiam ,ze modem pozostaniesz czy sie to komus podoba czy nie big_smile
Juz  wyobrazilem sobie te strategie wychwalanie cie jako rzetelnego i pracowitego i ple ple ple do obrzydzenia.
Ale co mi tam. wink

24

A ja czekam i czekam... smile

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

25

a ja czekam i czekam cisze wplatam we wlosy
szybciej  od administracji odezwie sie Antekbosy
o latajacyh krowkach post stworzy
o nieba zakleciu
bo administacja woli trwac w swym zadeciu
Turnau (chyba ?)  winktongue