1

Odp: Powitanie

Serdecznie witam
Drogie Panie to jest kącik dla nas. Chciałabym aby to miejsce było pewnego rodzaju kawiarenką gdzie wszystkie kobiety, niezależnie od wieku i stanu cywilnego wink , będą mogły się spotkać i porozmawiać na każdy temat. Tu możemy poruszać tematy o naszym samopoczuciu, troskach i radościach, dzieciach, macierzyństwie i małżeństwie. Oczywiście wszystko w ramach przyzwoitosci, bez oczerniania i obgadywnia. To się rozumie samo przez się-prawda?
W swoim i kolegów imieniu zapraszam na planetę Venus  wink .

Zapewniamy, iż w krótkim czasie każda Pani znajdzie tu coś dla siebie.
Pozdrawiamy
smile

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

2

To chopy tu nie moga pisac? big_smile
Patrzcie jakie to rownouprawnienie wink

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

3

Jeśli chłop ma coś mądrego do powiedzenia to owszem, może pisać cool . Czasem męski punkt widzenia jest wskazany.... ale tylko czasem hehe wink .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

4

No to ja chcę C H ł O P A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lol:

5

myślę, że pod nową nazwą kobietki będą bardzije chętne aby tu pisać i oby tak faktycznie było wink

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

6

no będziemy o chłopach klikać big_smilecool

emimamuska

7

A o chłopach też możemy poklikać.
Jeśli czegoś Wam tu brakuje, to proszę zgłaszać lub też smemu zakaładać nowe tematy. To ma być dla  Was, o Was i z udziałem Was cool .

Miłego dnia smile

8

Muszę przyznać, że pomysł z działem dla kobiet to moim zdaniem pomysł trafiony. Sama chętnie będę śledzić go na bieżąco. I bardzo cieszę się, że moderatorem została violka, myślę, że doskonale sprawdzi się w nowej roli smile

9

Pomysł też mi się podoba, od niedawna mieszkam w Kartuzach(od roku) , wiek stateczny, więc nie biegam na balangi , nie mam za wielu znajomych (myślę, że jeszcze nie) więc może tutaj będę mogła pogadać, zawrzeć nowe znajomości dowiedzieć się o różnych ciekawostkach. Dobrze mówię czy majaczę?  pozdrawim;)

10

bożna57 napisał/a:

Pomysł też mi się podoba, od niedawna mieszkam w Kartuzach(od roku) , wiek stateczny, więc nie biegam na balangi , nie mam za wielu znajomych (myślę, że jeszcze nie) więc może tutaj będę mogła pogadać, zawrzeć nowe znajomości dowiedzieć się o różnych ciekawostkach. Dobrze mówię czy majaczę?  pozdrawim;)

Nie majaczysz wink.
Zapraszam do czynnego udziału w forum (nie tylko czytelnictwa). Proszę zakładać nowe wątki, udzielać się w istniejących i zawierać nowe znajomości:).

Miłego dnia smile

11

Dzięki za miłe słowa, podtrzymują na duchu. Tak się zastanawiam, czy nie dobrze by było założyć jakiś klub osób samotnych 50+. Chodzą;) mi takie myśli po głowie ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Mam nadzieje, że Forum
odwiedzają wiekowo różne osoby nie tylko młode. Co o tym myslisz, masz tu na Forum  na pewno większe doświadczenie.

12

Hmmm...dla mojej mamy to było by coś. Ona ciągle sie skarży, ze nie ma z kim pogadać ale mama  nie jest z Kaszub...nie wiem czy zechce przystąpić do takiego klubu wink. Na naszym forum jest chyba więcej czytelniczek niż piśmienniczek.
Mamy w innym dziale wątek "plus trzydzieści", który wprawdzie nieco ucichł ostatnimi czasy ale czas najwyższy aby go odświeżyć! Zachęcam big_smile .
http://kafo.pl/viewtopic.php?id=9658

Miłego dnia smile

13

violka1 napisał/a:

Hmmm...dla mojej mamy to było by coś. Ona ciągle sie skarży, ze nie ma z kim pogadać ale mama  nie jest z Kaszub...nie wiem czy zechce przystąpić do takiego klubu wink. Na naszym forum jest chyba więcej czytelniczek niż piśmienniczek.
Mamy w innym dziale wątek "plus trzydzieści", który wprawdzie nieco ucichł ostatnimi czasy ale czas najwyższy aby go odświeżyć! Zachęcam big_smile .

Witam , miło mi, że to Cię zainteresowało, no cóż ja też nie jestem z Kaszub, mieszkam tu dopiero od roku
może dlatego nie mam tu , oprócz jednej koleżanki, znajomych, a nie ukrywam ,że chciałabym pogadać, wypić kawę, po prostu poplotkować.  Czy Twoja mama lubi czytać? Może chciałaby przychodzić na spotkania (raz w miesiącu) dyskusyjnego klubu książki. Ja chodzę i bardzo jestem zadowolona.  A swoją drogą zajrzę do wątka "plus trzydzieści" może założę  "plus pięćdziesiąt" - tylko nie wiem jak. Pomożesz?  pozdrawiam

Dodane pon 17 sty 2011 20:35:39 CET :

bożna57 napisał/a:
violka1 napisał/a:

Witam , miło mi, że to Cię zainteresowało, no cóż ja też nie jestem z Kaszub, mieszkam tu dopiero od roku
może dlatego nie mam tu , oprócz jednej koleżanki, znajomych, a nie ukrywam ,że chciałabym pogadać, wypić kawę, po prostu poplotkować.  Czy Twoja mama lubi czytać? Może chciałaby przychodzić na spotkania (raz w miesiącu) dyskusyjnego klubu książki. Ja chodzę i bardzo jestem zadowolona.  A swoją drogą zajrzę do wątka "plus trzydzieści" może założę  "plus pięćdziesiąt" - tylko nie wiem jak. Pomożesz?  pozdrawiam

Chyba źle zrozumiałam, nie z Kaszub tzn. nie mieszka w Kartuzach?

14

bożna57 napisał/a:

Chyba źle zrozumiałam, nie z Kaszub tzn. nie mieszka w Kartuzach?

Jest z Trójmiasta i  jedynie może sobie tutaj poklikać...jeśli zechce-oczywiście bo należy do nieśmiałych i nieufnych w tej kwestii.

Miłego dnia smile

15

Witam wszystkie panie,MAMUSIE serdecznie w tym pięknym dniu i życzę wszystkiego co w życiu najlepsze.
smile:):):):):):):):):):):):):):):):):):)

16

Serdecznie witamy big_smile .

Miłego dnia smile

17

Dlaczego tutaj jest tak nudno

18

Dlatego, że do tej pory nie dołączył do nas nikt tak interesujący jak kasia.n smile . Witamy i zapraszamy do udzielania się.

Miłego dnia smile

19

Nudne to forum .

20

monia125 napisał/a:

Nudne to forum .

Cóż..... na szczęście tyle jest opinii, co ludzkich charakterów. Pozdrawiam smile

Miłego dnia smile

21

monia125 napisał/a:

Nudne to forum .

Nudna to jesteś Ty,bo nie masz nic ciekawego do powiedzenia .
Jest tutaj wiele tematów ,przeróżnych ,jak ktoś chce to zawsze dla siebie coś ciekawego znajdzie.
No chyba ,ze szukasz jakichś sensacji.
Nie to forum. wink

Niebo mnie nie chce - piekło boi się, że nim zawładnę....

22

dlaczego skasowaliście mój post, gdzie nikogo nie obraziłam- a tej co obraziła monie 125 to jakoś przetrwał?! chyba mam prawo napisać to co myślę. a ,myślę że ta honoratka przegięła.

Dodane śro, 28 sie 2013, 08:07:15 :
niech ktoś mi to wytłumaczy

23

gorzata, nie domagaj sie zbyt wiele, jak bedziesz duzo pytac, to nie tylko twoj post zostanie usuniety, ale rowniez i ty, nie wiedzialas o tym? za malo odwiedzasz to forum, bywaj czesciej i pisz to sie doczekasz:) pozdrawiam

24

behe2 napisał/a:

gorzata, nie domagaj sie zbyt wiele, jak bedziesz duzo pytac, to nie tylko twoj post zostanie usuniety, ale rowniez i ty, nie wiedzialas o tym? za malo odwiedzasz to forum, bywaj czesciej i pisz to sie doczekasz:) pozdrawiam

jakoś się nie boje, chociaż wiem co się stało z innymi uzytkownikami. dalej mnie zastanawia jaki był powód, by usunąć mój post. MOŻE HIHI HAHA HIHI HEHE ODPOWIE:p

25

chyba się mnie boi