1

Odp: To jest trendy

Co sie będzie nosić na wiosnę? Jaki kolor jest/będzie modny?

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

2

Wyczytałam z necie, ze tym sezonie są modne romby i krata .

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

3

ja szczerze nie ide z prądem mody, coś tam jest modne, coś nie, ja i tak staram się dobierać to, w czym po prostu będzie mi wygodnie i co jako tako będzie pasować do mojej sylwetki smile

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

4

http://img.upload.ladujfotke.pl/_123/51.jpg
ja osobiscie własnie rozważam coś takiego..??

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

5

albo mi się zdaje.. albo trochę zbyt przesunięte w prawo tongue ale ogólnie obleci, jak ktoś nie jest wymagający a tattoo robi po to, żeby mieć tongue

Dodane pon 02 lut 2009 23:44:12 CET :
Lentil, poogladaj Miami Ink na discovery, tam to maja dopiero tatuaże smile

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

6

Topowy kolorek ma być - koralowy (w H&M-ie jest już nowa kolekcja)
Wracają marynarskie paski (i kolorystyka granat biel i czerwień)

A w zasadzie wszystko zależy na jakim projektancie się wzorujemy big_smile
Trendy: http://www.we-dwoje.pl/trendy;w;modzie;wiosna;-;lato;2009;2010,artykul,7158.html
Projektanci : http://www.glamour.pl/glamour2/index.jsp?place=Lead05&news_cat_id=168&news_id=1489&layout=4&forum_id=1039&page=text

7

BuBu napisał/a:

albo trochę zbyt przesunięte w prawo

Tak zgadza się robiący zrąbał sprawe....

BuBu napisał/a:

Lentil, poogladaj Miami Ink na discovery, tam to maja dopiero tatuaże

oglądam oglądam.. i się nastawiam.. owiem wam tak.. hhe boje się troche....

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

8

zestawy w kolorach ziemi (brązy, beże, zielenie) torebki w kolorze słomki, przytłumiony turkus oraz "sprawny"granat to ma być HIT HITÓW smile oraz połączenia granatu, bieli i czerwieni smile bez złota, którym "okładali się marynarze".  Dla kobiet odważnych dodatki podkreślam dodatki w kolorze fuksji lub pomarańczu, bo zaraz jakaś pani się strzeli na różowo smile

9

violka1 napisał/a:

Co sie będzie nosić na wiosnę? Jaki kolor jest/będzie modny?

Modne jest to, w czym Ty czujesz się dobrze, a nie to co paJacyków każe nosić.
Pamiętam jak kiedyś łazili z kamerą gdzieś po wsi, a on komentował stroje przechodniów - jakby mnie skomentował to lałbym go po papusi brzydala jednego, no...
Niech się cieć zacznie ubierać i zachowywać jak facet, a nie narzuca mi jeszcze czegoś... Strasznie nie lubię mody i trendów...

As-Salāmu `alaykum

10

Nie popadajmy w skrajności, przecież nie będzimy debatować nad modą na "salonach" gdzie PAJacyków teżma mało do powiedzenia, a Kożuchowska nosi ul na głowie... Mówimy o kolorach, które pojawiają się teraz najczęściej w sklepach i chy chesz czy nie jesteś na nie skazany, a wtedy wybierasz rzeczy, w których jest Ci wygodnie czy spodnie sukienki spódniczki topy koszule itp. Uważasz, że dasz radę się zbuntować próbuj ubierz się na czarno (chociaż ten kolor zawsze jest modny) i i tak nie będziesz miał mozlwiości większego wyboru w sklepie kupując dodatki bo większość t granat czerwień i biel.

11

m2 napisał/a:

wybierasz rzeczy, w których jest Ci wygodnie czy spodnie sukienki spódniczki topy koszule itp.

Nie chcialbym sie wtracac w urocza dyskusje ale  zeby Kingu nosil sukienki i spodniczki to nie wiedzialem big_smile
Jakos mi nie pasuje ta garderoba do zarosnietego  chlopa.No ale  XXI wiek mamy to co ja sie znam wink
Chociaz fakt,ze taka spodniczka latem lepszy przewiew daje.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

12

wszedzie w sklepach widac skory, zazwyczaj czarne, do pasa, ze sciagaczem na dole, na zamek lub guziki.. pewnie juz niedlugo polowa kartuz bedzie w takich maszerowac;-)

13

WK napisał/a:

mi nie pasuje ta garderoba do zarosnietego  chlopa

depilacje se czasne i gucio... big_smile

As-Salāmu `alaykum

14

skóry to hit jesień/zima 2008 dlatego wszędzie widać, kartuzy jeszcze nie były na zakupach heheh, a w Kaszebe Centrum cały czas lecą hiciory jakie nosiłam w liceum ...

15

m2 napisał/a:

w Kaszebe Centrum cały czas lecą hiciory jakie nosiłam w liceum ...

W koncu kiedyś to trzeba sprzedać wink ?

Miłego dnia smile

16

m2 napisał/a:

skóry to hit jesień/zima 2008 dlatego wszędzie widać, kartuzy jeszcze nie były na zakupach heheh

W Kartuzach to hit wiosna/lato 2009 dopiero tongue
zawsze wszystko z opóźnieniem dociera.....
no i nie trzeba wspominać że w każdym kartuskim sklepie jest to samo.....

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

17

w sumie to sztuka nie jest ubrac sie w jakis modny ciuch na czasie.. ale ubrac sie w to, co dobrze lezy na danej osobie.. np. nie kazdemu pasuja rurki.. a niektorzy to na sile by sie wciskali i tez sie wcisna.. ale z marnym skutkiem..  ja osobiscie preferuje luzny sportowy styl.. z nuta elegancji .. btw szukam butow na wiosne, do jeansow, na srednim obcasie..niestety w sklepach dominuja obcasy ok 20 cm! i z 3 cm podeszwa!.. ciekawe jak sie w czyms takim chodzi.. ??

18

femme_x napisał/a:

niestety w sklepach dominuja obcasy ok 20 cm! i z 3 cm podeszwa!.. ciekawe jak się w czymś takim chodzi.. ??

chętnie bym ubrała takie buty tylko moje mają 12 cm i nie mogę znaleźć wyższych, jestem niska i lubię wysoka szpilkę i nie myślcie, że mój styl jest wulgarny lub łączony z białymi kozaczkami i biszkoptową solarką (daleko mu do tego). Muszę zajrzeć do K-ich sklepów skoro tam są same 20cm. To gdzie kupuje buty moja babcia, na allegro??????

femme_x napisał/a:

ale ubrac sie w to, co dobrze lezy na danej osobie.. np. nie kazdemu pasuja rurki..

Po drugie moda przewiduje wiele opcji nie tylko rurki są w modzie hmm każdy znajdzie coś dla siebie np. wśród kobiet w rozmiarze XL zauważyłam modę na koszulową bluzkę i ołówkową spódnicę, której krój wyszczupla smile Dla chcącego nie ma nic trudnego.

19

femme_x napisał/a:

wszedzie w sklepach widac skory, zazwyczaj czarne,

A może to ma coś wspólnego z 23 maja ? smile ktoś się wybiera ? smile

20

a'propos jeansów (jak zagramanicznie zaczęłąm smile ) to wkurza juz mnie jak wchodzę do sklepu pani się grzecznie pyta w czym może pomóc i mówię że chciałabym jakieś "dżinsy" i ona mi zaraz wyskakuje z rurkami wrrrrrr
czy "babska" w moim wieku noszą rurki???? wątpie:p a poza tym jeszcze z takimi nogami "dżizas" hmm

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

21

Karolcia napisał/a:

czy "babska" w moim wieku noszą rurki????

Nie wiem w jakim jestes wieku ale z pewnością młodym.... wiec mogę stwierdzic z całą pewnością, ze w twoim wieku moze nie noszą....ale w starszym owszem big_smile . Sama widziałam panią dojrzałą z rurkami na nogach .

Miłego dnia smile

22

rurki to jeszcze pol biedy... mnie wkurza jak widze fajny fason jeansow.. wciagam na tylek .. zginam sie .. a spodnie siegaja mi polowy pupy!! przeciez tego juz nawet nie mozna nazwac biodrowkami!!  (zaznaczam ze spodnie ktore przymierzalam nie byly za male:P)

23

femme_x napisał/a:

zginam sie .. a spodnie siegaja mi polowy pupy!!

zacznij nosić body, ale zmień sklepy na Molton, Tatuum albo inną sklepową seniorkę smile

24

pod koniec zeszlego sezonu wiosna/lato 2008 zauwazylam, ze w sklepach pojawily sie spodnie dlugie, lub do kolana o kroju "alladyna".. czyli szerokie w nogawkach i zwezane do dolu.. tak sie zastanawiam z czym to ugryzc.. w sumie ich nie przymierzalam i nikogo w takich nie widzialam.. ale ciekawe jak "to sie nosi" ;-).. zawsze to jakas odmiana;)

25

alladyny często widzę na salach gimnastycznych noszone przez tancerki zarówno klasycznych tańców jak i hip hop itp, a i noszą je Panie na aerobicu itp, ale przeważnie młode, bo moim zdaniem do nich trzeba mieć zgrabne łydki
http://global.images5.fotosik.pl/315/c7022a4f003d06e9.jpg
co innego pumpy tu można pozakrywać, ale lepiej mieć węższe biodra bo się będzie wyglądało na pumbę smile
http://i262.photobucket.com/albums/ii108/pangenialna/pumpy2.jpg?t=1237326996
Ja bym ich raczej nie ubrała "na miasto czy imprezę ", ponieważ nie lubię się czuć niestosowanie do okazji.
Nie problem ubrać się modne, ale sztuką jest ubrać stosownie smile w mikro mini nie wyskoczyć na mszę w niedziele, albo na obiad do babci smile przecież w piżamie nie chodzimy na zakupy smile