1

Odp: Co ze zdjęciami w informacjach??

Miały się otwierać w nowym oknie w powiększeniu i nadal brak tej funkcji...

As-Salāmu `alaykum

2

Oni jo...

Z wiadomościami zawsze w tyle. Napisali np. o tej kaszubskiej chacie co wczoraj była na rynku? NIE, a taki express napisał już ~15 minut po zakończeniu tego wydarzenia.

Piszą tylko o tym co im łaskawie z Policji i Straży przyślą. No i inne organizacje (GOKi, urzędy itp) jak się postarają i ładnie napiszą artykuł (koniecznie muszą go przysłać) to ten zostanie umieszczony.

Jeszcze te wprowadzające w błąd zdjęcia z internetu co nie pasują wcale do wiadomości ...

Szkoda gadać.

Dodane wto 21 lip 2009 14:58:34 CEST :
Aha no i jeszcze za to wszystko wyciągnąć kasę z Unii (mam na myśli tekst na stopce:
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
dla rozwoju innowacyjnej gospodarki
)

Przy okazji otworzyć coś w Kościerzynie, ale po forum widać, że małe jest zainteresowanie.

3

Prawda mnie też denerwują te miniaturki bez możliwości powiększenia. Myślę, że można byłoby udostępnić folder ze zdjęciami np. moderatorom a dalej byśmy wkleili na forum ( coś takiego było z Biesiadą Gocką , tylko tam po nitce do kłębka doszedłem do strony www. i do folderu ze zdjęciami. )

-- // --

4

Kiedyś można było oglądać folder ze zdjęciami (http://kartuzy.info/images//news/), a teraz zmienili w htaccess i już nie można. To i tak nic nie dawało bo tam były małe zdjęcia, a nie oryginały.

Oni oszczędzają na transferze pewnie. Przecież już kiedyś mieli z nim problemy. Ot tacy spece.

5

Oj tam zawsze tylko krytykujecie big_smile
Ja rzadko krytykuje cokolwiek bo jestem dosc'postepowy" jak na te czasy mimo  wieku wink
Zalety tez sa takich miniaturek,dziury na zdjeciach sa mniejsze,korki mniejsze a i wladza mala jakas taka big_smile
Nie no zart,przydaloby sie bo ja mam strasznie slaby wzrok -18 dioptrii i ledwo widze laptopa a co dopierku zdjecie takie male.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

6

Hmm to -18 dioptrii to też żart? Nigdy nie wiem co w twoich postach jest na poważnie.

Ahh tak, ja robię offtopic. Po prostu tracę renomę coraz bardziej yikes

7

szucio napisał/a:

Nigdy nie wiem co w twoich postach jest na poważnie.

Są takie dwie dziedziny w których WK jest szczery aż do bólu:
- rybki i wędkarstwo
- sprawy spółdzielczości mieszkaniowej (ogólnie sprawy z tym związane)

Cała reszta to zabawa w forum kafo.pl lol

8

Acha !
I jeszcze rodzina.
Rodzina rzecz święta.
Ale nie mylić z mafią, - chodzi o zwyczajną rodzinę. wink

9

i jeszcze koledzy tongue

10

Fakt, ale o tych raczej nie pisze.
Z nimi piffffffko pije czasami  lol

I to byłaby krótka charakterystyka

m_narloch napisał/a:

Panowie podpisujący się jako WK

lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

11

sie nabijajta big_smile  tongue
Ryb nie zabijam jakby co .No czasami zabijam ale  szybko .Generalnie nei zabijam jednak.Tylko czasami.Ostatnio na biwaku jeden  gosc sie nie mogl nadziwic na ch..    ja wedkuje  jak ryby wypuszczam to mowie ,ze dla sportu i przyjemnosci i spokoju i  w ogole uwielbiam.Sie tak popatrzyl i mowi ''to jak kur.. rosol z krolika  do niczego niepodobne "  big_smile

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

12

WK napisał/a:

mam strasznie slaby wzrok -18 dioptrii

WK napisał/a:

na ch..    ja wedkuje

no się nie dziwie - z taki wzrokiem lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

As-Salāmu `alaykum

13

lol:lol:
Kurna  a ja myslalem ,ze jemu idzie o te wypuszczane big_smile

14

Ok rybki są cool.. już wam kiedys poakzywałem czemu WK taki szczesliwy jest an rybach  http://www.strangesports.com/images/content/16671.JPG
ALe zdjec cięgle nie ma.. duzych.. wiec czy redakcja tutaj zaglada ma zamiar się wypowiedziec.. itp..??

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

15

Zdjęcia przy artykułach już niedługo będzie można powiększać. Przy okazji wrócimy do fotogalerii, które były kilka lat temu, tak aby każdy mógł nasycić oko.

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

16

Ok super.. dzięki Bartek.. czekam z nieciepliwościa....

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

17

Ja też czekam cierpliwie...

-- // --

18

I ja jako początkujący mam pytanie co do sposobu umieszczania fotografi, skanów itp. na forum i ich rozmiarów w pikselach? Nigdzie nie znalazłem informacji w regulaminie forum.

19

2005-01-24 Zdjęcia przy artykułach już niedługo będzie można powiększać. Przy okazji wrócimy do fotogalerii, które były kilka lat temu, tak aby każdy mógł nasycić oko.

3 latka i nic.
Ciekawe czy jak jego kobita  mówi mu że niedługo da mu tego czegoś na cztery litery to też czeka 3 lata i nic.

Dodane pią 19 mar 2010 08:46:13 CET :

czapa napisał/a:
2005-01-24 Zdjęcia przy artykułach już niedługo będzie można powiększać. Przy okazji wrócimy do fotogalerii, które były kilka lat temu, tak aby każdy mógł nasycić oko.

3 latka i nic.
Ciekawe czy jak jego kobita  mówi mu że niedługo da mu tego czegoś na cztery litery to też czeka 3 lata i nic.

Sorry 5 lat

20

spokojnie, toć to dopiero początek XXI wieku.
Niedługo będzie lepiej cool

kropka

21

pastel napisał/a:

<-- zapraszam ja - PASTEL  -->

Ze zdjęciami to jest trochę nie wygodna sprawa, wiecie trzeba mieć na wszystko zgodę, pozwolenie.
A tak, mało co widać  na zdjęciu i się nikt nie przyczepi , że mu  zrobiono zdjęcie z prawej a nie z lewej strony.

dardol napisał/a:

I ja jako początkujący mam pytanie co do sposobu umieszczania fotografi, skanów itp. na forum i ich rozmiarów w pikselach? Nigdzie nie znalazłem informacji w regulaminie forum.

Pomocnik --> Pomoc przy dodawaniu zdjęć na forum . Chyba o to Ci chodziło.
a jak nie to patrz  wyżej big_smile

-- // --