1

Odp: taniec w Kartuzach

Od września, w Kartuzach, rusza Szkoła Tańca Agnieszki Pomorskiej - znanej z Tańca z Gwiazdami. Zapraszamy na kursy tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych.. info na www.stardance.pl

2

Stardance napisał/a:

znanej z Tańca z Gwiazdami

chyba nie znam tej pani a programu nie ogladałem  to jak znanej ? ? ? ?
a swoją drogą co to jest Stardance ?  chcesz sobie kolezanko czy kolego zrobic darmową reklamę na tym forum ale od dzieci zakasujesz za nauke ???????????????????????????
twoja strona jasno pokazuje ceny, to może zasponsorujesz z 10 osób skoro nic jak na razie za tą reklame nie płacisz ..... ?
poczekam z 24 godziny a potem jezeli odpowiedzi nie będzie zweryfikuje posta.......
serdecznie pozdrawiam

Pogodnego dzionka big_smile

3

hej Stefan, fajna laska , niech wklei parę fotek takich dla nas i po sprawie lolcool

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

4

ja z chęcią potańczę cool

kropka

5

marna strona tongue

kiedyś była moda na karate, teraz na taniec ;] ciekawe jak długo. Ale fajnie że jest smile

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

6

Gligamesh napisał/a:

marna strona

ten znowu marudzi, laskę oceniaj , a nie stronę, ze strona tańczył nie będziesz itp.  big_smilecool

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

7

szpieg napisał/a:

laskę oceniaj

A która to ?

-- // --

8

Ja tam tanca nie rozumie,dla mnei to  tortura  ale  chyab dobry pomysl zeby taka szkola powstala bo moze inni lubia tanczyc a Stefan ma dobry pomysl bo w ramach promocji i reklamy  jakies darmowe meijsca  np dla forumowiczow
niechbym to nawet ja byl  big_smile:D by byly mile widziane.Za darmo sie moge nawet  tanczyc uczyc co by wyszlo na zdrowe nogi partnerek .Generalnie Polacy tanczyc nie potrafia tylko sie wyginaja jakby gorace ziemniaki z ogniska wyjeli.
A kto to  szefowa tego interesu bo w zyciu nei slyszlem.Dzon Trawolta to pamietam dosc dobrze tanczyl .

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

9

ale z Was ciemniaki, nie znacie tej Pani? barany, że tak powiem

10

jo Ty tam znasz wszystkie tancerki pewno i zepoly ludowe i orkeistry dete strazackie. Ci mowi cos nazwisko Kolendowicz? Nie Kononowicz a Kolendowicz   big_smile  To jest Mistrz a nie tam podrygi  jakies.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

11

szpieg napisał/a:

laskę oceniaj

zgodnie z cenzurą to ładne ma nogi tongue

*Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo zgodnie z Art. 54 Konstytucji RP

12

tancerki i sportsmenki to piękne kobiety, zobaczcie sami:

http://www.sport.pl/lekkoatletyka/1,64989,6931258,Lekkoatletyczne_MS__Najciezsza_sprinterka_swiata.html

super laska co? i jaka szybka, pantera dosłownie

13

szpieg napisał/a:

super laska co? i jaka szybka, pantera dosłownie

dowcipas big_smile
wyleniałemu kotu młode lata się przypomniały tongue:D

Pogodnego dzionka big_smile

14

co? nie podoba się tancerka i biegaczka? czy tylko tancerka? mnie obie kręcą big_smilecool

15

nie no kto co lubi lol

16

Czy w Kartuzach jest cos takiego??  dla dzieci

17

podobno w jakiejs szkole jest nauka tanca towarzyskiego dla dzieci?
ktos wie cos wiecej?

18

p Joanna Kąkol jakieś zajęcia zapewne z dziećmi prowadzi ale szczegółów nie znam. wiem ze w przedszkolach uczyła(i chyba nadal uczy smile)

19

No musze przejsc sie do szkoly na Wybiku bo tam sa jakies zajecia taneczne u pani Kąkol smile

jesli ktos wie cos wiecej to prosze o wiadomosc smile

20

w Centrun Kultury też jest taniec dla dzieci i młodzież i to za darmo:)

21

W szkole podstawowej nr 1 jest nauka tańca, przyjeżdża pani ze szkoły tanecznej  El'Dance z Gdyni, moje dziecko jest zadowolone smile

[img]http://img143.imageshack.us/img143/3585/jokerg.gif[/img] Życie -śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową

22

Odświeżam wątek. Czy od tamtej pory coś się zmieniło w Kartuzach? Interesują mnie głównie bezpłatne zajęcia lub mało płatne dla nastolatków. W CK jest tylko do 12 r.ż.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile