1

Odp: Dlaczego Kartuzy Info Nie Wyświetla Podpisów????

Czy wynika to z problemu technicznego czy to sposób walki z kretowiskiem kreta? I cierpią na tym inni użytkownicy!!! Jeśli tak jest to czekam aż zakażą a wręcz nakażą umieszczania określonych avatarów. A może marian Hinca interweniował???

http://alisonhmade.blogspot.com/

2

Chwile przed moim zawieszeniem napisalem ogloszenie wyjasniajace ta kwestie, ale administracja z niewiadomych powodow postanowila je usunac.

3

Podpisy są widać zbyt mało garbate i przeszkadzają komuś, ale tylko te - inne jakoś pozostały.
Przy okazji wyjaśniam, że kretowisko.net nie jest moją stroną, jest własnością Ojców Dyrektorów a kim oni są, każdy może sam szybciutko sprawdzić wink

4

o lol, a co tutaj się wyrabia smile

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

5

BuBu napisał/a:

o lol, a co tutaj się wyrabia

Starzy userzy zamieżają się bawić w Ojców Dyrektorów

Kopikopczyk napisał/a:

jest własnością Ojców Dyrektorów a kim oni są, każdy może sam szybciutko sprawdzić

A użytkownicy będą nosili mocherowe berety
A z bbcodem to jest tak jak z tym dzbanem ... póty dzban wodę nosił.........

-- // --

6

Drab napisał/a:
BuBu napisał/a:

o lol, a co tutaj się wyrabia

Starzy userzy zamieżają się bawić w Ojców Dyrektorów

Kopikopczyk napisał/a:

jest własnością Ojców Dyrektorów a kim oni są, każdy może sam szybciutko sprawdzić

A użytkownicy będą nosili mocherowe berety

Zabawne , jednak nie potrafisz Drabie spojrzeć w przeszłość. To forum w momencie założenie miało być swoistym Hyde Parkiem i takim było a teraz jest tylko koniunkturalnym narzędziem w rękach Wise Software do zwiększania licznika wejść na stronę KI.Narzędziem tak bardzo nastawionym na zysk że z forum straciło swoją pierwotną postać na rzecz pustej maszynki sterowanej przez administracje... to forum już nie jest forum użytkowników! To prywatne podwórko KI, nie podskakuj bo cię zbanują , nie pisz za dużo bo i tak usuną....

7

Nie lepiej się przenieść na to Kretowisko no i tymczasowo zbojkotować to forum?

Ja tu mało piszę, ale mi się też nie podoba taka cenzura, olewanie aktywnych, nieuzasadnione blokowanie bbcodu w podpisie.

To kiedy zaczynacie tydzień bez tego badziewnego forum?

8

Masz rację , mi też zbrzydło to bawienie się w podchody , szczęście, że nie mam możliwości po gmerania w ustawieniach forum .
Wtedy to, co niektórzy utopili by mnie w szklance sików.

szucio napisał/a:

To kiedy zaczynacie tydzień bez tego badziewnego forum?

,                               Ojców Dyrektorów
http://img210.imageshack.us/img210/2136/beznazwy6.jpg

-- // --

9

Chciałam zauwazyć, ze regulamin naszego forum nie odbiega zbytnio od regulaminów innych for. Ktoś w ogóle czytuje regulaminy rejestrując sie na forum??? Jeden z punktów regulaminu brzmi: "(...) Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania obowiązującego w Polsce prawa a w szczególności niepublikowania treści (...) obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, zawierających groźby...". Na naszym forum szczególnie ostatnio takie treści były wyrazane i osoby te juz dawno powinny być zbanowane. Dziwie sie Wam Panowie, ze sie buntujecie przeciwko regulominom. Trzeba je było czytać zanim sie zalogowało. Zachowujecie sie jak nasi politycy!!!

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

10

piszesz nie na temat
tematem jest-->dlaczego Kartuzy info nei wyswietla podpisow
czy to tak trudno  trzymac sie regulaminu?
Prosze pisac   zgodnie  z tematem , dobrze?

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

11

WK napisał/a:

piszesz nie na temat
tematem jest-->dlaczego Kartuzy info nei wyswietla podpisow
czy to tak trudno  trzymac sie regulaminu?
Prosze pisac   zgodnie  z tematem , dobrze?

Brawo!!! złapałes mnie...dałam sie wciagnąć wink . Otóz odpowiadam: każde forum czasem musi przeprowadzać zmiany. Podpisy zajmowały za dużo miejsca, niektóre były drażliwe jak np. mój robaczek. Ot co.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

12 (edytowany przez Drab 2009-10-18 23:51:21)

violka1 napisał/a:

Podpisy zajmowały za dużo miejsca,

Czy to jest oficjalne stanowisko administracji forum czy tylko w pośpiechu napisana bzdura???

Kiedy stanowisko zajmie Stefan albo admin i odpowie użytkownikom tego forum dlaczego nie wyświetla się podpisów pod postami albo niech napisze nam że nie mam prawa zadawać takiego pytania!!!

13

ależ Społeczniku, podpisy się wyświetlają [ja swój widzę] tyle, że w innej formie wink
Pamiętaj, że tu trzeba bardziej precyzować pytania, bo nie wszystko do wszystkich dociera

Dodane nie 18 paź 2009 21:30:12 CEST :
PS: nie krzycz [caps off wink ]

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

14

Musze sprawdzic czyd ziała...
Kurcze pare dni bez "lizania: i się gwiazda wybrudziła...

[img]http://img385.imageshack.us/img385/5125/46277860iv8ez2.gif[/img]

15

ja tam widze że się wyświetla smile
a nawiasem mówiąc nie macie poważniejszych problemów hmm ?????

Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu; przyjdzie - zrobi niespodziankę....

16

violka1 napisał/a:

Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania obowiązującego w Polsce prawa a w szczególności niepublikowania treści (...) obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, zawierających groźby...".

A wskaż mi proszę gdzie w KK lub KC jest dyrektywa czym jest treść obraźliwa, obsceniczna, wulgarna, oszczercza, zawierającyca groźby...
Czy słowo "doopa" nią jest?? Tak jest - ale wszystko zależy od punktu widzenia... Czy zostanę zbanowany za niedostosowanie się do regulaminu?? Powinienem...

violka1 napisał/a:

Na naszym forum szczególnie ostatnio takie treści były wyrazane i osoby te juz dawno powinny być zbanowane.

Osoba ta została zbanowana, choć nie powinna, ponieważ nie napisała tam nic, co prawem jest zabronione. Czy jeżeli napiszę prośbę do Ciebie abyś usunęła swój avatar, bo w szkole nazywano mnie żółtą kulką w trampkach, a Ty tego nie zrobisz to będzie to powód do autobana którego będziesz musiaa na sobie dokonać?? Mając tego avatarka obrażasz mnie wszkakże...

As-Salāmu `alaykum

17

Czy Redakcja Forum Uważa Swoich Użytkowników Za Debili!!! Czy Celowo Unika Się Odpowiedzi Na Postawione Pytania??? Skoro Moderatory Wypowiadają Się W Temacie A Nawet Poprawiają Napisane Przez Mnie Wykrzyczane Posty??? Brak Odpowiedzi Mam Traktować Jako Ignorancje Ze Strony Administracji? Jest Pytanie Czekam Na Odpowiedź...skoro Potraficie Zbanować Na Żądanie To Może I Odpowiedzielibyście????

18

violka1 napisał/a:

Brawo!!! złapałes mnie...dałam sie wciagnąć wink . Otóz odpowiadam: każde forum czasem musi przeprowadzać zmiany. Podpisy zajmowały za dużo miejsca, niektóre były drażliwe jak np. mój robaczek. Ot co.

Miejsce się znalazło i administracja udaje że wszystko jest OK- taka nowa jakość , udajemy że jest ok. Hahahaa gdzie sa te odważne adminy co jak Maryjan ze Smołdzina poszczuł to bana szybko nałozyli a teraz na pytanie odpowiedzi tydzień szukają....

19

10. W trakcie publikowania wypowiedzi Użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania zasad publikowania tekstów, a w szczególności:
- wybierania właściwego forum, które najlepiej pasuje do jego wypowiedzi
- nazywania tworzonych tematów w sposób, który najlepiej pasuje do jego wypowiedzi
- nie powtarzania tematów, jeżeli już istnieją
- nie publikowania tych samych postów w wielu tematach
- nie publikowania bezsensownych, niezrozumiałych postów
- nie używania samych WERSALIKÓW
- nie umieszczania na łamach forum treści zawierających przekaz reklamowy- nie dotyczy działu Weselnik
11. Usługodawca, administratorzy i moderatorzy forum w przypadku naruszenia regulaminu przez Użytkownika mają prawo do:
- usuwania lub zmiany dowolnej wypowiedzi Użytkownika
- usuwania, zmiany lub zamykania dowolnego tematu

- udzielenia ostrzeżenia Użytkownikowi
- tymczasowego zablokowania możliwości korzystania przez Użytkownika z Forum
- trwałego zablokowania możliwości korzystania przez Użytkownika z Forum
- trwałego usunięcia konta Użytkownika

społecznik napisał/a:

Hahahaa gdzie sa te odważne adminy co jak Maryjan ze Smołdzina poszczuł to bana szybko nałozyli a teraz na pytanie odpowiedzi tydzień szukają....

w kontekście tego pogrubionego Twoje impertynencją  Kolego społeczniku sa co najmniej nie na miejscu .........
zawsze myslałem że młody człowiek wykształcony umie czytać regulamin ze zrozumieniem.......ostatecznie napisał i obronił prace magisterską ........ czyżbym sie jednak mylił Kolego społeczniku ? tongue

pozdrawiam i zdrówka zyczę smile

Pogodnego dzionka big_smile

20

stefan napisał/a:

czyżbym sie jednak mylił Kolego społeczniku

Myslisz się w wręcz ośmieszasz, bo te pogrubione zdania zastaosuj zatem do wszystkich userów a nie nagle spadliscie z kosmosu jak dym sie wam zaczal robic kolo doooopy to regulamin wam sie przypomniał , Ty wez sie zastanow co piszesz?!?!?! jak człowiek dojrzały życiowo powinienes wiedziec ze oczekajac szacunku od onnych trzeba go innym okazywac, a ty i niezłomny obronca racji ktory nie pokwapi sie zeby sie wypowiedziec lekcewaza uzytkownikow ktore te forum tworzylo......czyzbym sie mylil kolego STEFANIE???

pozdrawiam i zdrowia zycze

21

społecznik napisał/a:

oczekajac szacunku od onnych trzeba go innym okazywac

to podstawa stara jak swiat i tylko w tym punkcie się kolego nie mylisz  smile
pozostałe impertynencje którymi tak hojnie tutaj w tym wątku szafujesz tylko cie kolego ośmieszaja
jestem osoba jawną, każdy kto ma ochote może sie spotkać ze mna w cztery oczy i porozmawiać
Ty jestes anonimowy (chociaż nie dla mnie), ujawnij się z imienia i nazwiska
niech czytający spotykając Cie na ulicy wiedzą kto wypisuje te bzdury pod moim adresem
bzdury, bo jak inaczej nazwać pozbawione sensu  wyrazy .......
kazdy człowiek ma prawo do zachowania dobrego imienia i prawo do jego obrony
gdyby jakiś anonimowy impertynent lub prawie anonimowy bluzgał na niego
a Ty zdajesz sie podważać prawa obywateli do ochrony dobrego wizerunku
nie moja sprawą jest sprawdzanie czy to co napisał X o Y to prawda czy nie, od tego są sądy
jezeli Y poprosi o usuniecie impertynencji kierowanych pod swoim adresem jak i pod adresem swojej rodziny - usune i zabezpiecze zgodnie z życzeniem dla potrzeb sądu
i powtarzam - nie interesuje mnie czy to była prawda czy nie
więc Kolego społeczniku daruj sobie ten niepotrzebny szum i impertynencje kierowane także do mojej osoby
za działania do których byłem zobowiązany przepisami prawa
bo powtarzam - po prostu się ośmieszasz
temat uważam za wyczerpany ........

22

nrmalnie śmiech na sali big_smile "temat uważam za wyczerpany" dobre tongue

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

23

stefan napisał/a:

Ty jestes anonimowy (chociaż nie dla mnie)

Oj, Stefanku, mylisz się...
Wbrew pozorom Społecznik ma "na mieście" też ksywkę Społecznik i jest osobą znaną i (przez niektórych big_smile ) lubianą

stefan napisał/a:

daruj sobie ten niepotrzebny szum i impertynencje kierowane także do mojej osoby
za działania do których byłem zobowiązany przepisami prawa

Pozwolę sobie skromnie wtrącić - skromnie, ponieważ na studiach miałem z prawa karnego tylko podstawy - ale uważam że odnośnie interpretacji przepisów prawa Kartuzy.info powinny zatrudnić radcę prawnego, a nie zrzucać tego obowiązku na moderatorów, ponieważ wg mojej nadal skromnej opinii gdyby Szpieg chciał dochodzić swych praw przed Temidą, a polski system prawny przypominał choć w niewielkim stopniu amerykański portal Kartuzy.info poszedłby z torbami... Konstytucja jako ustawa zasadnicza daje obywatelom prawo do wypowiedzi i obrony swych tez, a Kartuzy.info stosuje nakazy i zakazy niczym sąd i instytucje wykonawcze w jednym

As-Salāmu `alaykum

24

King Of Snake napisał/a:

a polski system prawny przypominał choć w niewielkim stopniu amerykański

cóż, ale nie przypomina ....więc nadal żyjemy w polskim systemie prawnym więc stosujmy się do niego
gdyby ryby rosły jak grzyby ...... nie było by tego tematu tongue

25

King Of Snake napisał/a:

uważam że odnośnie interpretacji przepisów prawa Kartuzy.info powinny zatrudnić radcę prawnego

nie będe sie wypowiadał za Własciciela Portalu,  wiem że mają prawnika

King Of Snake napisał/a:

nie zrzucać tego obowiązku na moderatorów

na tym forum moderatorzy nie są obciążeniu interpretacją  przepisów prawa, bez obawy smile