26

Odp: Dlaczego Kartuzy Info Nie Wyświetla Podpisów????

stefan napisał/a:

Ty jestes anonimowy (chociaż nie dla mnie), ujawnij się z imienia i nazwiska
niech czytający spotykając Cie na ulicy wiedzą kto wypisuje te bzdury pod moim adresem
bzdury, bo jak inaczej nazwać pozbawione sensu  wyrazy .......

Nie rozumiem skoro dla ciebie nie jestem anonimowy , po co mam innym się przedstawiać , moja anonimowość jest moją sprawą , poruszanie tej kwestii z twojej strony co ma na celu?

stefan napisał/a:

a Ty zdajesz sie podważać prawa obywateli do ochrony dobrego wizerunku
nie moja sprawą jest sprawdzanie czy to co napisał X o Y to prawda czy nie, od tego są sądy
jezeli Y poprosi o usuniecie impertynencji kierowanych pod swoim adresem jak i pod adresem swojej rodziny - usune i zabezpiecze zgodnie z życzeniem dla potrzeb sądu

Jeżeli ban szpiega na żądanie Mariana Hincy był przejawem obywatelskiego obowiązku to przymnij znana postaci jak zachowałeś się kiedy dna sięgnęły posty w temacie o Wiesławie Malinowskim, a kiedy ja zamknąłem wątek naprędce postawiliście wniosek o moje odwołanie sam nie reagując na pomówienia oszczerstwa pod kątem w/w osoby...

Zawiodłem się na Tobie jako Administratorze tego forum , jesteś bardzo stronniczą osobą która straciła zaufanie wielu użytkowników.

http://alisonhmade.blogspot.com/

27

społecznik napisał/a:

rozumiem

jestem w szoku......ale Ty mściwy kolego jesteś
tyle czasu mineło a ty gniotłeś ten uraz ........ szok dla mnie
ale teraz skoro juz wyrzuciłes go z siebie możesz z czystym sumieniem dołączyc do grypy ojców  big_smile
bo przecież oni wszyscy byli kiedyś modami tutaj na tym forum tongue

Pogodnego dzionka big_smile

28

stefan napisał/a:

bo przecież oni wszyscy byli kiedyś modami tutaj na tym forum

A Ty jako jedyny tego nie zrozumiałeś i nie wyciągnąłeś wniosków. Teraz szybko przenosisz temat dla zalogowany użytkowników aby inni nie mogli tego przeczytać. Skoro tam dostępny jest off topic wytłumacz Mi dlaczego go przeniosłeś ??? niewygodny Czy jak?

stefan napisał/a:

ale teraz skoro już wyrzuciłeś go z siebie możesz z czystym sumieniem dołączyc do grypy ojców

wszystko jest OK

Możesz się nie zgadzać z moim stwierdzeniem...ale Twoje sugestie są nie na miejscu

http://alisonhmade.blogspot.com/

29

zazwyczaj tak jakos w życiu jest że zwolnione osoby na osobie która ich zwolniła zawsze wszystkie koty wieszaja........
widze że i w tym wypadku odstepstwa od tej regułki nie ma..... hmm

skoro już wiadomo o co biegało koledze...... zamykam wątek

Pogodnego dzionka big_smile