1

Odp: Przerwa w działaniu forum

Dzisiaj tj. 04.04.2005r. miała miejsce kilkugodzinna przerwa w działaniu forum. Była ona spowodowana tym, że została uszkodzona baza danych forum i musieliśmy przywrócić bazę z kopii bezpieczeństwa. Niestety wszystkie posty dodane po godzinie 3.30 w nocy 04.04.2005 uległy skasowaniu, za co bardzo przepraszamy. Mamy nadzieję, że tego typu sytuacje nie będą się więcej powtarzały.

Chciałbym uspokoić wszystkich użytkowników - forum nie będzie zamykane, chyba, że prawomocnym wyrokiem sądowym.

W sprawach forum proszę o kontakt e-mail.

2

A już myślałem, że to działanie wrogich sił wink .

3

i tu mnie troche zdziwliście Państwo Szefostwo, strach obleciał tu co niektórych, już tylko ja byłem winny, ale nie ma sprawy, mogę być, ta awaria to tylko awaria, na szczęście - a czy te ranne ataki w MGG, zresztą w bardzo prymitywny sposób to czasem nie była prowokacja? coś tak dużo błędów było, skądś ja to znam..... ale jak tak to kolejny dowód na to, że metody władzy sa nieokiełznane, także takie UB-eckie 8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com