1

Odp: Kosmetyka

Jakie gabinety kosmetyczne polecacie w Kartuzach?

2

Jest ich sporo i trudno kogos konkretnego polecić. Prawdą jest, że każdy lubi coś innego. Co sie jednemu spodoba, drugiemu  niekoniecznie. Tak było z fryzjerami, lekarzami, dentystami ....i tak będzie z kosmetyczkami wink .
Ja akurat nie będę polecać bo rzadko korzystam z usług kosmetyczek. Dam pole do popisu innym forumowiczkom.

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

3

Ja polecam bardzo p.Eweline. Ona ma swoj gabinet kosmetyczny w Velli przy Alladynie. Tylko ciezko sie do niej dostac. Bo pracuje jakos jeden tydzien do 14 a drugi od 14 do 18 czy jakos tak. Ale fajna babka

Wzglednie moge polecic Alexspa na Kosciuszki. Wzglednie dlatego, ze srednio jestem zadowolona z ich uslug: zrobia bo zrobia ale jakos wole p.Eweline.

Dodane wto 19 sty 2010 12:32:14 CET :
srednio mile sa te Panie z Alexspa, takie jakies.....

4

http://www.gabinetmtusk.pl/

5

Czy w gabinecie Alexspa dobrze wykonują zabiegi?

6

Polecam nowy Salon Kosmetyczny TALIA w Stenclu na ul. Kościuszki - drugie piętro..... wykonują podstawowe usługi kosmetyczne, zdobienia paznokci, ponadto do dyspozycji jest solarium i Rolletic ....miła i kompetentna obsługa w fajnym wnętrzu...umiarkowane ceny , czysto i cichutko..... hehehe właścicielka to też p.Ewelina ...widocznie panie o tym imieniu mają smykałkę w sprawach kosmetycznych...

7

Ja osobiście polecem gabinet kosmetyczny ALEXSPA. Od początku istnienia  gabinetu bywam tam od czasu do czasu.....zabiegi pierwsza klasa, miła atmosfera prawdziwy relaks podczas wizyty.... ciekawe, przytulne wnętrze gabinetu. Pełen profesjonalizm! I nie zgadzam się z przedmówcą iż " śrenio miłe są te Panie z Alexspa"  tak miłej obsługi nie widziałam chyba nigdzie ,  równe dziewczyny!!!! z resztą pozdrawiam załogę Alexspa hihi

8

Jeli mogę spytać: Co sobie u nich robiłaś??

9

robiłam manicure, pedicure, paznokcie akrylowe + zdobienie , depilację woskiem, makijaż ( bomba) ;-)  , opalanie natryskowe, zabieg nawilżąjący na twarz itp  ....trochę się tego nazbierało . Lubię eksperymentować i próbować różnych zabiegów;-) na prawdę poprawia to samopoczucie-0 polecam ;-) , oczywiście wszystko w granicy rozsądku....

10

Straszna ściema może być z użytkownikiem "Smerfetka007".

Jedyne posty tylko w tym temacie, data rejestracji taka sama jak data napisania postu. Bardziej postaralibyście się przy tym ściemnianiu.

Pozdrawiam myślących

11

do "szucio" jaka ściema człowieku????? ?? nie spodziewałam się tak " miłego" przyjęcia nowego użytkownika,    już żałuję ze się zalogowałam na to forum zawsze znajdzie się ktoś kto sieje ferment....

12

Smerfetka007 napisał/a:

do "szucio" jaka ściema człowieku????? ?? nie spodziewałam się tak " miłego" przyjęcia nowego użytkownika,    już żałuję ze się zalogowałam na to forum zawsze znajdzie się ktoś kto sieje ferment....

Smerfetko> jednym- jak to nazwałaś-fermentem nie należy sie zrażać roll . W życiu/na ulicy tez tacy są a czy to powoduje, że nie wychodzisz z domu?

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

13

Jakie są waszym zdaniem najlepsze gabinety kosmetyczne w Kartuzach?

14

Szczerze mówiąc to dobra kosmetyka jest w Velii.Polecam gorąco

15

Czy jakiś gabinet w Kartuzach robi botox?

16

Pierwszę słyszę.

17

też nie słyszałam o botoxie w Kartuzach, ja dosyć często korzystam z usług kosmetycznych, jeśli chodzi o paznokcie to bardzo podoba mi się jak robi je p. Gina salon Vasanta, ul. chyba przy Rzeźni obok " kliniki" dr Chodkowskiego oraz p. Asia w Salonie Wanda na 3 Maja - mi przynajmniej one 2 najbardziej przypadły do gustu bo paznokcie wyglądają naturalnie ( są cienkie ) nie jak szpony. Jeśli chodzi o zabiegi na twarz to najczęściej korzystałam z usł. salonu, który mieści się na przeciwko domu dziecka - nazwy nie pamiętam - bardzo mi się podobało, bo po oczyszczaniu nigdy nie wyszłam czerwona, mają dobre kremy łagodzące, nie pudrują oraz po zabiegach robią masaż twarzy, bardzo przyjemne - jednak cena jest dość wysoka.

http://najlepsze-okazje.blog.pl/

18

Nigdy nie robiłam paznokci w Kartuzach,więc nie mam pojęcia gdzie skię udac,żeby wmiarę tanio i oczywiście dobrze mieć zrobione paznokcie.
Może znacie dobrą kosmetyczkę co przyjedzie do domu lub robi u siebie w domu?

Życie jest piękne:)

19

kornicze, ja chyba zwiedziłam większość miejsc w Kartuzach po to, aby moje paznokcie jakoś wyglądały i mogę Ci powiedzieć, że z daleka omijaj ten punkt na Gdańskej. Babka do gadania może i fajna, ale jak źle trafisz to spieprzy Ci paznokcie. Mi po 2 miesiącach chodzenia do niej musiała inna zdejmować paznokcie, bo mnie masakrycznie bolały. Nie zapomnę mojej ostatniej wizyty u niej jak to opowiadała jak sie źle czuje bo ma okres i jest wkurzona i w ogóle i piłowała, piłowała, piłowała aż za mocno spiłowała. Jak na takie cos położyła akryl to bolał. Wcześniej mi paznokcie się odklejały, bo źle oczyściła płytkę.
Od jakiegoś czasu chodzę do Pani Hani do Stylu, może nie tak rozmowna jak ta z Gdańskiej, ale po pierwsze woli kłaść żele niż akryl, a po drugie za każdym razem stosuje zabiegi na dłonie. Paznokcie u niej robię już jakiś czas (dłuższy niż u tamtej) i większych zastrzeżeń nie mam.
Inne miejsca - gdzieś pośrodku smile

20

A jak to wygląda cenowo?Zrobienie paznokci i potem dolewki?

Dodane wto 24 kwi 2012 08:07:52 CEST :
AAA i jakbym mogła prosić o namaiary na Styl.Ulica gdzie się mieści:)

Życie jest piękne:)

21

kornicze_k napisał/a:

A jak to wygląda cenowo?Zrobienie paznokci i potem dolewki?

nie powiem Ci ile same paznokcie, bo ja często oprócz tego robię jeszcze coś smile

kornicze_k napisał/a:

jakbym mogła prosić o namaiary na Styl.Ulica gdzie się mieści:)

są na Cenowy dokładnie naprzeciwko szpitala smile
Tu powinnaś mieć wszystko: http://www.studiourodystyl.pl/

22

jaki gabinet kosmetyczny polecałybyście mi na zabieg depilacji laserowej?

23

GDZIE WARTO WYBRAC SIE NA PEDICURE smile wogóle aby zrobic sobie stopy,piety,malowanie paznokci u nóżek smile  w Kartuzach?

24

asiara ... idź wszędzie tylko nie na Gdańską po książeczkach rumowskich, tam po drugim razie będziesz klnęła na czym świat stoi.

25

No ja raz na Gdanskiej robiłam tam kolo Emila jak sie wchodzi na klatke schodowa.Ale akryl i po 3 dniach odpryski sad

Akryl dobrze kladzie babka na rynku..nie pamietam nazwy ale miedzy kosciolem a Swiatem dziecka na rogu jest zakład i sama szefowa akryl kladla to BITY miesiac NIC nie odpadło smile  super kładła.
A na Wybiku jest jakas ?