26

Odp: Kosmetyka

PEDICURE  poprosze o opinie smile  w Kartuzach gdzie robia

27

asiara73 napisał/a:

Akryl dobrze kladzie babka na rynku..nie pamietam nazwy ale miedzy kosciolem a Swiatem dziecka na rogu jest zakład i sama szefowa akryl kladla to BITY miesiac NIC nie odpadło   super kładła.

To AFRODYTA, naprawdę świetny salon:) Też tam chodziłam,i to nie tylko na zabiegi kosmetyczne,ale także na masaże. I powiem Wam szczerze,że czułam się tam jak w raju:D

28

Asiara ja na pedicure chodze od czasu do czasu do Salonu odnowy przy nowym rondzie. Tylko do pani Beaty tak samo na henne do pani Beaty i Magdy i ten masażyk okolic oczu bajeczka.
Nie wiem czy ja jestem wrazliwa czy uculenie mam w innych gabinetach odrazu po nałożeniu henny oczy pieką powieki spuchniete i fify .
Pielęgnację twarzy to do Kaweckiej na ul.Ceynowy

29

Salon z Gdańskiej przenieśli na jeziorną.Kobita paznokcie robi strasznie,wytrzymały 5 dni....brak słów i szkoda kasy

Życie jest piękne:)

30

No widzialam ze na jeziornej 6  sa reklamy na info smile no to wiem gdzie nie pójde.pazury po 4 dniach odpryskiwały smile .
Afrodyte polecam. sztuka jest nakładac akryl nie na tipsach tylko na papierkach smile super robi ta babka smile Sztukowac poszlam na 5 tydzien dopiero.Nawet jak odrasta to NIE RZUCA sie w oczy i nie odpada:) kladła mi koncówki akryl a calosc żel smile

A CZY W AFRODYCIE MAJA PEDICURE??

31

przy okazji pytanko...czy korzystacie z usług kosmetyczek w domu?Manicure,pedicure,tipsy?Czy wolicie iść do salonu?Czy kierujecie się ceną czy może nie?Czasami można zrobić pazurki taniej np poza zakładem,nie koniecznie gorzej:)Ciekawa jestem waszych opinii.

32

Raz bylam u pani w domu ale nie bylam zadowolona bo niestety od skórek po 2 dniach zaczely sie odpryski. Ale jesli jest ktos kto do mnie przyjdzie lub ja do niego ALE DOBRZE ZROBI to ok. Ja pamietam ze w domku zapłacilam 50 zl ale juz po 2 tygodniach musialam  drugi raz isć. A w Afrodycie za płaciłam 100 zł i trzymaly 5 tygodni smile  WIEC NIE ZAWSZE TANIO TO DOBRZEE smile

Teraz chce isc do AFRODYTY na pediucure smile  jak skorzystam to napisze smile
Ale jesli chodzi o pazurki to robilam u kobiety w domku, w smerfie, i na Gdanskiej (teraz jeziorna) i po 3 dniach do tygodnia odpryski.
W Afrodycie PERFEKCJA i moge szczerze polecic smile z wlasnego doswiadczenia. pani potrafi doradzic bo nie kazda plytka paznokcia nadaje sie na sam akryl smile doradza co mozna sobie zafundowac aby było dobrze smile

33

Co racja to racja,ja jednak jestem zdania,że warto próbować nowych miejsc:)

34

Kiedys fajna fryzjerka za to była w Smerfie smile-ale pazurkow tam juz nie zrobie smile

35

Ja zaczęłam swoją historię z akrylami w Matrixie (Żukowo). Na początku było ok, ale z czasem zaczęłam odnosić wrażenie, że kosmetyczna ''leci'' na ilość (klientów) a nie jakość. Pazury po 2-3 dniach zaczęły odpryskiwać, odklejać,  pod akryl zaczęło dostawać się powietrze.....Zrezygnowałam.
Przeniosłam się do Centrum Urody na Gdańskiej (Żukowo). Do p. Gabrysi. Znaczna różnica smile Pazury trzymały się nieruszone 2-3 tyg.

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

36

nowy zakład jest na ulicy Piłsudskiego,Vena się  chyba nazywa,byłam tam już 3 razy i zawsze  zadowolona,napewno jeszcze tam wróce:)

37

Obecnie nigdzie nie chodzę. Nosiłam żele i akryle tylko dlatego, że obgryzałam paznokcie i chciałam się tego nawyku oduczyć. No i dałam radę. Teraz hoduję swoje własne smile

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

38

A w którym miejscu jest ta VENA na piłsudskiego ? Czy to jest ten po lewej (idac od biedronki na rynek) na dół schodkami po dawnym komisie dzieciecym?

39

No to gratulacje:)Tez obgryzałam,założyłam akryle i było ok,ściągnęłam i dalej obgryzałam.Chyba jestem niereformowalna:)Ale to nic,lubię akrylki:)

40

ja akrylki zakladalam aby pozbyc sie skórek bo rosna jak najete a popychanie patyczkiem NIC nie daje u mnie smile  niby pomogło ale na jakis czas smile  Na razie z akryle przystopowalam bo mam prace dosć BRUDNA i szkoda mi kłaść aby połamac na działeczce smile
Ale nózki chce zrobic po zimie ,,pięty itp smile

A jakie polecacie maseczki na twarz lub czyszcenia tak dla odswierzenia smile tylko zadne BOTOKSY:P cos delikatnego tak dla polepszenia nastroju niz dla poprawki smile

41

Dokładnie,miejsce po starym komisie dziecięcym.Parę dni temu byłam nawet z moim półtora rocznym krzykaczem.Pani zachowała zimna krew,heheh.Bardzo ładnie go obcięła.

Dodane czw, 14 cze 2012, 09:50:15 :
Ja polecam maseczki domowe:)hehe

42

Moja koleżanka tam była ale nie pamietam na czym smile zadowolona była smile

43

asiara73 napisał/a:

maseczki na twarz

Ponoć maseczka z Ziaji z brązowej glinki jest bdb
Jest taka stronka Wizaż.pl  - tam znajdziesz forum jak również opinie forumowiczek o kosmetykach smile

44

dzieki smile

Dodane czw, 14 cze 2012, 10:09:28 :
Umówiłam sie do AFRODYTY na za tydzien smile  i nie drogo smile KOMPLET stopy,piety,piling,pedicure z malowaniem do 80 zł smile

45

asiara73 napisał/a:

KOMPLET stopy,piety,piling,pedicure z malowaniem do 80 zł

Jejku, ja sobie takie rzeczy sama w domu robię wink

46

No ja tez robilam. Ale zachciało mi sie LUKSUSU i posiedziec w fotelu:lol::lol: dla poprawy nastroju

Dodane czw, 14 cze 2012, 10:15:18 :
No i czasem warto w zakladzie zrobic bo sam pumex i kremik to za mało smile. I fajnie jak to ktos stópki pomasuje smile

47

asiara73 napisał/a:

sam pumex i kremik to za mało

No jasne, że za mało tongue
Ja robię sobie kąpiel z soli do stóp, do tego dorzucam cytrynę - świetnie wybiela paznokcie, peeling, pumeks i krem - do stóp lub/i do pięt tongue Stópki jak nowe big_smile

48

cytrynke i sól tez stosowałam zawsze smile  cytrynka wybiela smile kiedys w pracy stosowałam po pracy przy warzywkach smile paznokcie jak nóweczki smile
polecam z apteki masc ochronna z wit.A (białe pudełko z czerwonym trójkacikiem) wspaniale zmiekcza piety i skóre smile lepiej nizjakikolwiek krem smile  coniektóre kremy do stóp sa przereklamowane .

Dodane czw, 14 cze 2012, 12:07:56 :
Ale lubie czasem tak se skoczyc na FOTELIK aby ktosik zrobił:P tak dla odprezenia :)poprawia nastrój kobietom taki wyskok albo do frycka smile  tylko ze trza portfela pilnowac:lol:

49

warto spróbować domowe peelingi do stóp i nie tylko:)Naprawdę genialna sprawa

50 (edytowany przez Ewelinchen666 2012-06-14 11:55:59)

asiara73 napisał/a:

z apteki masc ochronna z wit.A (białe pudełko z czerwonym trójkacikiem) wspaniale zmiekcza piety i skóre

Ja jej nie lubię. Co prawda zmiękcza ale długo się wchłania, zostawia tłusty film. A moje pięty na drugi dzień po posmarowaniu nią są wysuszone i chropowate sad . Wolę kremy PharmaCF No 36 smile