76

Odp: Kosmetyka

Hejka. Czy była któraś z Pań może w salonie PRETTY WOMAN na ul. Kościuszki w podwórzu. Często mają tam promocje ale ciekawa jestem czy idzie za tym jakość i zadowolenie, czy jednak strata czasu i pieniędzy.
Dodam tylko że mam cerę mieszaną i często pojawiają mi się wypryski. A może polecicie jakąś inną kosmetyczkę na mój problem.

77

Czy wiecie może co stało się z solarium na Jeziornej?
Stale zamknięte, a takie dobre lampy mieli...

78

A propos kosmetyków:
"Od 11 marca 2013 na terenie Unii Europejskiej zabronione będzie sprzedawanie wszelkich kosmetyków testowanych na zwierzętach."
http://kobieta.wp.pl/kat,26369,title,Koniec-z-testowaniem-kosmetykow-na-zwierzetach-na-terenie-Unii-Europejskiej,wid,15299507,wiadomosc.html?ticaid=110042

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

79

to może w końcu kobietki będą naturalne big_smile

Pogodnego dzionka big_smile

80

stefan napisał/a:

to może w końcu kobietki będą naturalne

Ty się obudź Stefan ! doch kobiety z gumy nie są, ten tylko o tych swoich z szafy nawija... Ja nie wiem jak Ty ale ja spotykam naturalne kobitki jednak... nie gumowe...

81

Stefan pukasz gumową lale ? boosh,
Ciesiek Ty nie kumasz ,że Stefan by chciał żeby kobiety się nazat kąpały w rzece a jako krem używały kurze łajno ? no doch o to chodzi

https://www.youtube.com/watch?v=mxIqyG_IJ2I

82

Kandi napisał/a:

by chciał żeby kobiety się nazat kąpały w rzece

latem dlaczego by nie big_smile
lekko oczka oraz podkreślić usteczka to rozumiem big_smile
nie trzeba tony gipsu w różnych kolorach, zobaczysz jak taka po tym gipsie  będzie wyglądała w wieku 60 lat

83

stefan napisał/a:

zobaczysz jak taka po tym gipsie  będzie wyglądała w wieku 60 lat

Kusk jadu kiełbasianego i nazat będzie jak 20tka tongue

84

Kandi napisał/a:

nazat

A ha ha ha ha -ortografia się kłania , lol ubaw po pachy lol:lol::lol::lol:

Niebo mnie nie chce - piekło boi się, że nim zawładnę....

85

Honoratka napisał/a:

ortografia się kłania

Proszę... naucz się zdania poprawnie formułować....
a potem innych poprawiaj

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.."

86

...jeżeli chodzi o Jeziorną w Kartuzach to ja bywam na paznokciach u Pani Violety i nie mam złych doświadczeń ,wręcz przeciwnie jestem zadowolona a trzymają mi nawet do czterech tygodni,cena spoko i osoba bardzo sympatyczna, salon czyściutki ,  ja polecam smile

87

nie wiecie może co się dzieje na Jeziornej z solarium? Kumpela kupiła karnet i nie może go wykorzystać, bo chyba właściciele interes zawinęli. Alexspa podobno też zniknęło tak z dnia na dzień.

88

Może ufo

89

pytam poważnie. Napewno sporo ludzi ma karnety, bo były w promocji, a tu klamkę całują zamiast się wygrzać...

90

hmm... faktycznie dziwne-pachnie oszustwem hmm

91

...to SOLARIUM i ALEXSPA chyba splajtowali,ostatnio jest z nimi niezła afera , sprzedali podobno sporo karnetów na opalanie wiedząc że zwijają interes a ludzie całują klamkę , OJ NIE ŁADNIE ! I TO SIĘ NAZYWA SZACUNEK DO KLIENTA !

92

Nata27 napisał/a:

Kumpela kupiła karnet i nie może go wykorzystać, bo chyba właściciele interes zawinęli. Alexspa podobno też zniknęło tak z dnia na dzień.

solarium bylo tej samej wlascicielki, no i jak to alexspa zniknelo z dnia na dzien ? z tego co widzialam to dosyc dobrze prosperowali, zreszta ja sama jestem bardzo zadowolona z uslug i chcialam decydowac sie na anstepne. dajcie info jakby cos wiedzial

kropka

93

ALEXSPA Z SOLARIUM NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO, mieli tylko wspólne wejście do lokalu!  Gabinet kosmetyczny dalej funkcjonuje tylko że przy rynku. Jestem stałą klientką i zapewniam że nie splajtowali . ktoś nie potrzebnie rozsiewa plotki i psuje im opinie.

94

Z czystym sumieniem mogę polecić Gabinet Milord przy os.Wybickiego (przy kwiaciarni Kasia). smile

95

Serfetka 007 ma rację. ALEXSPA nie miał nic wspólnego z solarium. Poprostu dzielili lokal na połowę. Podobno właścieciele solarium zamknęli je z dnia na dzień. Śmierdzi mi to... Ludzie chodzą tam z karnetami, a tam żadnej informacji. No ale przecież numer telefonu do solarim jest w necie, można zadzwonić...

96

Nata27 napisał/a:

Śmierdzi mi to...

skoro zamknięte to chyba nie powinno śmierdzieć lol

97

aaj to przepraszam, sadzilam ze  solarium bylo powiazane z alexspa. no to dobrze ze wszystko dalej funkcjonuje smile

kropka

98

oj pastel... tak właśnie rozsiewa się plotki...
Najpierw mogłaś się upewnić, a nie pisać bzdury.
Właściecielka Alexspa też ponoć nie wiedziała o planach zamknięcia solarium.
Stefan!!!
Śmierdzi i to jak hmm

99

Nata27 napisał/a:

Najpierw mogłaś się upewnić, a nie pisać bzdury.

nooooo straszne te plotki lol:lol::lol: dużo stresu przeżyłaś przez to solarium ? lol:lol::lol::lol: życie już do bani co ? lol:lol:

100

chestero napisał/a:

życie już do bani co

sie śmiejesz-dla niektórych solarium to całe życie big_smile