76

Odp: Szukam fotografa i kamerzysty

No jo, łebycime co to bądze smile

77

Ja! Ja pierwsza i w dodatku z chłopem smile)

78

o nie... mój wątek i się nie załapałam tongue... gdzieś jeszcze takie promocje?? sad

79

polecam się smile

80

dziękuję ale poszukuję pakietu foto+film... (w pakietach zwykle taniej)...

81

Co prawda nie w pakiecie, bo tylko sam film, ale naprawdę polecam: http://onetakestudio.pl/

82

Proszę otworzyć ten link  http://yollka.blogspot.com/.
Ta Pani robi przepiękne zdjęcia, są tam też robione zdjęcia podczas wesela w Wichrowym Wzgórzu.
Polecam również tel 503560884 - zdjęcia zrobione również solidnie i niedrogo.
Pozdrawiam

83

Osobom, które chą przeznaczyć więcej na kamerzyste i mieć rewelacyjną pamiątkę polecam rectime(www.rectime.pl)... efekt nie do opisania

84

Wszystkim Młodym Parą z czystym sumieniem polecam Victory, film i zdjęcia które mi wyczarowali są po prostu genialne!

85

Wiem, że rozszerzam stary wątek, ale może komuś to pomoże w wyborze fotografa z okolic Trójmiasta, albo dwa razy się zastanowi..

Jestem zniesmaczony!
Zmęczenie i nerwy związane z ciągłym zwodzeniem, obiecywaniem, lekceważeniem i niedotrzymywaniem obietnic przez Państwo Babinek oraz próbami otrzymania zawartych w umowie materiałów, a także nie wywiązanie się z minimum w niej zawartym spowodowało, że postanowiłem opisać naszą przygodę z firmą Avedon Fotograficy! 

Jakiekolwiek dodawanie komentarzy jest utrudnione. Być może w ten sposób Państwo Babinek się zabezpieczają, bo widocznie mój przypadek nie jest odosobniony.

Po wpłacie całej kwoty, co musiało nastąpić najlepiej od razu już w dniu sesji zaczęły się problemy. Z opóźnieniem i po kilku interwencjach dostaliśmy nasze zdjęcia, jednak mniej, niż było umówione. Prezentacja na płycie została wykonana z imionami całkiem innych osób!!! I znów telefony, obiecywanie przez Pana Tomasza, że wysyła (i tak 4 razy) nam poprawioną płytę. Zamiast załagodzić sytuację, w odpowiedzi dostaliśmy zwykłą płytę w  kopercie i bez nadruku! Porażka! Czekaliśmy na nią dwa miesiące. Dodam jeszcze, że przez chaos, niezorganizowanie i roztrzepanie, zapomnieliby o dacie naszego ślubu! I od tego się zaczęło.
Szkoda, że tak się stało, bo zdjęcia są całkiem niezłe.. a  tyle niepotrzebnych nerwów nas to kosztowało.

86

Czy ktoś miał styczność z kamerzystą z Sierakowic a konkretniej Piekiełka?
Chyba pan Andrzej S.
Gdyż mam zamiar wynająć ich na swoje weselicho a nie dopatrzylam się na forum żadnych opinii. wink

87

Ja polecam firme ERAVID Pan Jacek Gwizdała będe miał go na weselu w przyszłym roku. Był na weselu mojego brata i tam go poznałem robi bardzo dobre filmy  tylko trzeba z wyprzedzeniem go zamówić bo terminarz mocno zajęnty smile

88

Ja tam ze spokojem serca mogę polecić Agatę Pietrzyk. Doskonały fotograf. Moje zdjęcia ślubne wyglądają doskonale, więc czemu jej innym nie polecić smile I mimo że jest z Warszawy, za grosze jeździ po całej Polsce big_smile

My mind is my power, my pwoer is my mind.

89

Serdecznie polecam FOTO ARS z Gdyni!!!! Robili już zdjęcia na 4 weselach w naszej rodzinie i już na dwa kolejne są zamówieni:) zdjęcia jak i sama obsługa = pełen profesjonalizm:)
http://fotoars.pl/

90

jeżeli chodzi o oprawę wesela to serdecznie polecam pana jacka gwizdała i pania honoratę czapiewska

91

najlepiej do 2000 zł za film+zdjecia
wesele odbedzie sie w 2015 roku.
Bardzo proszę o oferty i linki ze strona internetową.

92

Mieliśmy wesele nie dawno i z całego serca polecam Foto Web Adam Bolewski. Adam fotograf pełen profesjonalizm a sesja zajefajna w Gdańsku na starym mieście. natomiast kamerzysta Jacek  Karczewski wirtuoz kamery szczerze polecam

93

Sama mam wesele w 2015 r i z czystym sumieniem moge ich polecić bo sama się zdecydowałam właśnie na tych panów :-)                        http://www.victory-studio.pl/

94

dziekuje za propozycje i oczekuje ze bedzie ich wiecej:-)

95

Witam. Szukam fotografa i kamerzysty na 29.08.2015 na nasze wesele. Kogo polecacie? Ewentualne oferty proszę przesyłać na lukasz.jakobczyk@op.pl .

96

malinka171423 napisał/a:

najlepiej do 2000 zł za film+zdjecia

i pewnie w skórzanym albumie?
Ludzie złoci... Dojazd do klienta na jakiś plener przed i po, jakiś polter, samo wesele to jeden koszt. Pracuje sie od rana do nocy i przez kilka dni i nocy podczas obróbki. Jeśłi ktoś by powiedział, ze chce film do 2000zł to ok... ale w tej cenie mają być jeszcze zdjęcia? No szanujmy się troszkę roll to nie jest taka łątwa praca jakby się komus wydawało. Kamerzysci i fotografowie mają bardzo odpowiedzialną i później czasochłonną pracę. Zdjecia za 1000zł ok - jakieś takie zwykłe, ale film za 1000zł? najlepiej jeszcze z poprawinami?

97

arterial napisał/a:

i pewnie w skórzanym albumie?
Ludzie złoci...

arterial napisał/a:

najlepiej jeszcze z poprawinami?

Przepraszam, ale nie powiedziałam, że oczekuje skórzanego albumu, filmowania poprawin, poltrabentu itd. A może chcemy film i zdjecia tylko z wesela???
A poza tym nie wszyscy biorą 3 tys. za film+zdjęcia

98

film i zdjecia tylko z zabawy weselnej... no to cena adekwatna wtedy wink

99

Wenta&Kozikowski 667 132 309
Sympatyczni panowie z którymi zapewne można się dogadać co do ceny,a są warci polecenia!

Wiedzę możemy zdobywać od innych , ale mądrości musimy nauczyć się sami .

100

Zapraszam na www.kwiatkowskafotografia.pl