1

Odp: Trasa Rowerowa Gdańsk-elbląg

WITAM. mam zamiar się wybrać na rowerze do wujka z kartuz do suchacza (ok.20km za elblągiem)
z kartuz do gdańska to bym sobie myknoł asfaltem tak jak sie normalnie autem jedzie
z elbląga do suchacza też asfaltem
tylko zastanawiam sie nad przebiegiem trasy z gdańska do elbląga.

kiedyś odwaliłem taki numer, i (mniejsza z tym z jakiej przyczyny) pojechałem do wujka na rowerze to było kilka lat
temu za gówniarza, z kartuz wyjechałem ok.19 a na miejscu byłem o 11 godz. następnego dnia i to było w tym czasie jak jeszcze remontowali 7-emke to jechałem przez te śmieszne objazdy po wiochach.

teraz tak myślałem na tej trasie z gdańska do elbląga pojechać jakąś trasą rowerową jeśli takowa jest
albo jakąś inną w miarę krótką trasą.
jak by sie nic nie znalazło to znowu bym musiał skorzystać z E7 smile

za pomoc i zainteresowanie dziękuje

2

Jak kto woli... Może robisz trochę więcej kilometrów, ale pewnie wdychasz mniej spalin no i jesteś mniej narażony na jakiś wypadek - o co na drodze krajowej (a nawet wojewódzkiej) nietrudno.

Moja propozycja:
http://mapy.google.pl/maps?f=d&sour … 1&z=11

Szerokości, przyczepności.

3

przydała by sie jakaś bardziej szczegółowa mapka,bo tam na tej nie idzie powiększyć a same kropki nic mi nie muwią sad

4

No możesz przybliżać scrollem (albo przyciskiem PLUS [+] po lewej stronie okna).

5

szucio napisał/a:

No możesz przybliżać scrollem (albo przyciskiem PLUS [+] po lewej stronie okna).

z całym szacunkiem, ale to było pierwsze co zrobiłem po otwarci linka ale nic nie da rady zrobić,przybliżyć oddalić
przesunąć mapy

6

wampir napisał/a:
szucio napisał/a:

z całym szacunkiem, ale to było pierwsze co zrobiłem po otwarci linka ale nic nie da rady zrobić,przybliżyć oddalić
przesunąć mapy

a w pasku wyszukiwania pokazuje takie cuś hmm

from:Kartuska to:Kartuska to:Nieznana droga to:54.32233,18.817177 to:Nieznana droga to:Nieznana droga to:Radomska to:Nieznana droga

7

Mi też tak pokazuje, ale przybliżać mogę. Sprawdź na innej przeglądarce/komputerze.

W sumie niczego szczególnego nie zrobiłem - wyszukałem drogę z Gdańska do Elbląga jako pieszy i odpowiednio odciągałem jej przebieg od ruchliwych dróg (stąd te punkty).

8

Mi też tak pokazuje, malt beverage przybliżać mogę. Sprawdź na innej przeglądarce/komputerze.

W sumie niczego szczególnego nie zrobiłem - wyszukałem drogę z Gdańska do Elbląga jako pieszy i odpowiednio odciągałem jej przebieg od ruchliwych dróg (s

9

Jakby ktoś chciał pojechać z kościerzyna do Gdańska  i z powrotem tego samego dnia to niech daje znać smile

Markimark

10

Macie może jakiś mało wymagające trasy dla początkujących?