1

Odp: Pytania i uwagi dotyczące konkursów

Posty przeniesione z watku ankiety do konkursu jako bezpośrednio nie związane z głosowaniem

Zalogowani przed 31 września? a nie sierpnia?

2

A na moim kalendarzu nie ma 31 września... <myśli> <główkuje>  big_smile

3

ooooooooooo widzę , że nie będę mógł głosować:(:(:(, komu mam oddać mój głos???
chce ktoś zagłosować w moim imieniu na mojego faworyta ??

.... ;-)....

4

dracula napisał/a:

Zalogowani przed 31 września? a nie sierpnia?

słusznie - sierpnia powinno być, poprawiłem tongue

Pogodnego dzionka big_smile

5

DlaTwojej wiadomosci Drab vel  bard czy ile tam masz klonow
konkurs na naszym  forum bedzie  jak sobie poradzimy z uruchomieniem portalu a to z powodu braku czasu potrwa jeszcze kilka tygodni.Z pewnoscia klonow  tam nie bedzie jak tutaj.Nie napisalem slowa nieprawdy wiec cmoknijta mnei w pompke a jak widac poskutkowalo i wzieliscie  sie zeby cos zrobic z ta klonizacja.Tamten konkurs wygrala nutria Stefka przy szerokim udziale klonow.Tak bylo i mozecie pisac ,ze jestem glupi i  mam siwy lep.Notabene to nei jest prawda bo jestem juz  lysy lol Gdyby bylo wszystko  super to byscie nei uniewazniali ankiety prawda? No to podziekowac a nie obrazac,nie stac Was na to? tongue
Pozdrawiam i milej zabawy Koledzy  i sie tak  nie napinajcie jo:P:D

Drab kiedy przestaniesz byc przydupasem?Ja sie tylko zapytalem czy bard to Twoj klon,zapodaj Jego IP i swoje i bedzie jasne.Jezeli startujesz w tym konkursie to Ci moge takie poslanie kupic.Podaj wymiary.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

6

WK napisał/a:

zapodaj Jego IP i swoje i bedzie jasne.Jezeli startujesz w tym konkursie to Ci moge takie poslanie kupic.Podaj wymiary.

Oj stary user a  zachowuje się jak dziecko w piaskownicy... Komputer jest jeden ale użytkowników  wielu a z resztą to nie Twój interes , żeby tu cknić ile Nicków z tego IP zostało wysłane. Masz laptopa to se go wsać w gatki i tu d-upy nie zawracaj.

-- // --

7

hehe czyli jednak klon
i sie odzywaj do mnei grzecznie big_smile jestes tutaj moderatorem to dbaj o  zachowanie i  kulture wypowiedzi
panie admin Stefan prosze Drabowi dac upomnienie bo jest niegrzeczny lol:lol:
swoja droga to kto Ci dal znowu  moda? Podobno nie wchodzi sie do tej samej rzeki dwa razy prawda(Twoje slowa kiedys napisane w kontekscie moderowania) Ja sobie nei zycze ,zeby taki ktos jak Ty byl moderatorem,bo jestes wazelinarz adminsitracji a nie przedstawiciel userow jakim  chciales i miales byc co obiecywales.

Drab napisał/a:

Masz laptopa to se go wsać w gatki i tu d-upy nie zawracaj.

poziom rynsztoka a nie moderatora forum.no ale jaki mod takie forum  parafrazujac pana prezydenta big_smile

Drab napisał/a:

Komputer jest jeden ale użytkowników jest wielu

przeczytaj co napisal admin Stefan do usera jarekostry1 na ten temat :lol:U niego zauwazyl podstawy do zabanowania z tego powodu.
Klon klona klonem goni i nic si etutaj nei zmienia na tym moim forum big_smile

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

8

zwrocilem tylko uwage Drabie i Stefanie i Klony Wasze,na pewne nieprwidlowosci zwiazane z konkursami.Zamiast zwyklego "dzieki WK" dostalem porcje inwektyw,aluzji o siwych wlosach,wieku ,odzywki typy wsadz sobei w d..  itp.
Panowie po co ta napinka?:lol:Przeciez wiecie ,ze Was i Wasze klony bardzo lubie . lol No jak tak mozecie starego usera traktowac? Prosze natychmiast sie zreflektowac big_smile lol:P

9

jak sięeraz głosuje? podając w poście nr wybranego psa, czy jak poprzednio?

Dodane nie 05 wrz 2010 22:47:16 CEST :
jak się teraz *

10

Drab napisał/a:

Głosuję na pieska nr. 1, 1, 6

no to chyba nie bierzesz udzialu w tym konkursie  a w jakims innym
nie ma zdjec 1,1,6
sa 1a,1b
czy np 6a,6b i 6 c
patrz tutaj ---> http://kafo.pl/viewtopic.php?id=15338
zgodnie z regulaminem konkursu ,ktory sam wkleiles powinno byc  np zdjecie 1,1a,1b itd (pkt 5 reg)

pkt 6 reg jest bezsensowny bo  uzytkownicy forum( wszyscy)  nie moga byc komisja konkursowa bo nie maja  wgladu np w Twoje klony i ile masz kont,nickow itp.Natomiast moga wybrac zwyciezce o ile Twoje klony nie zatakuja lol i nie "wydrukuja"wynikow.

Oddales glos niewazny wg mnie.

11

WK napisał/a:

Natomiast moga wybrac zwyciezce o ile Twoje klony nie zatakuja  i nie "wydrukuja"wynikow.

WK, zaatakują piszemy przez dwa a.

-- // --

12

a dziekuje szanownemu panu za podpowiedz ale to zwykla literowka
,jak mniemam to wielki blad ,wiekszy od Twojego  bezmyslnego  glosowania wbrew regulaminowi sporzadzonemu przez samego siebie big_smile najgorsze,ze juz z tego nicku nie mozesz powtornie  glosowac  o czym mowi pkt

stefan napisał/a:

4. Użytkownik z zastrz.1 - może oddać głos tylko jeden raz, nie dopuszcza się zmiany zdania

13

Drab napisał/a:

Głosuję na pieska nr. 1, 1, 6

czyli piesek nr.1 dostaje od razu 2 głosy??

emimamuska

14

emimamuska napisał/a:

czyli piesek nr.1 dostaje od razu 2 głosy??

zaden nie dostaje glosow bo takich  zdjec nie ma,Drab napisal regulamin i sam  nie wie co tam pisze big_smile
Prawidlowe glosowanie powinno  wygladać  tak ( 1a,1b,6a) w przypadku  niby-glosowania Draba .

stefan napisał/a:

3. Użytkownik z zastrz.pkt.1 - może oddać 3 głosy na jednego pieska - jedną pozycje

zgodnie z tym pkt mozna  oddac wszystkie 3 glosy na jedno zdjecie np 1a,1a,1a.

stefan napisał/a:

zalogowany Użytkownik zgodnie z pkt.1 w poscie typuje 3 pieski do nagrody podając nr. np 11, 15, 19,

ten pkt regulaminu mowi ,ze glosowanie polega na oddaniu glosow na  rozne  zdjecia( pieski,pozycje) ale kolejny pkt reg  dopuszcza oddanie glosow na  jedno zdjecie.

15

kasiorek napisał/a:

jak sięeraz głosuje? podając w poście nr wybranego psa, czy jak poprzednio?

wiadomo że 1a, 1b 1c to jeden piesek więc wystarczy tylko 1
kazdy uzytkownik ma 3 głosy bo są 3 nagrody, jak zadysponuje tymi głosami to jego sprawa
może np oddać 3 głosy na jednego pieska lub 2 na jednego a 1 na innego - tak jak podał kolega Drab w przykładzie
proponuje jeszcze w poście w którym oddajemy głos dopisek 'głos' aby było jasne że głos z tego posta trzeba potem policzyć
robi sie kaszana, aby potem nie było że jakiegoś głosa sie nie policzy bo zaginął w tłumie

WK napisał/a:

Prawidlowe glosowanie powinno  wygladać  tak

regulamin jest zatwierdzony podobnie jak nowa metoda głosowania przez sponsora i własciciela portalu
skoro nie dostrzegli nieprawidłowości to widocznie ich nie ma
skoro tak to wszelkie dewagacje są niepotrzebne a wprowadzają tylko zamet
jak sie ktos bedzie chciał do czegos przyczepić to zawsze coś znajdzie wiec dajmy sobie spokój i głosujmy tongue
nagrody czekają na pieski smile

Pogodnego dzionka big_smile

16

no to trzymajmy sie faktow:D

stefan napisał/a:

wiadomo że 1a, 1b 1c to jeden piesek więc wystarczy tylko 1

bzdura bo kazda fotka jest sygnowana i glosuje sie na fotografie bo po coz w takim razie dodawanie literek alfabetu?
Po co Drab glosuje 1,1,6? On sam jak i Ty nie wiecie co  glosi regulamin.:lol:
w pkt 6 wyraznie pisze ,ze wygraja trzy prace !!! Czyli  trzy zdjecia konkursowe.Moze wygrac 1a,1b i 1c ale nie  lacznie  a osobno ,bo jest mowa o poszczegolnych pracach a nigdzie nei pisze o pracy zbiorowej autora. W takim przypadku sygnowanie  dodatkowymi literkami byloby  bezsensowane prawda?
Drab oddal w mysl regulaminu glos niewazny mimo,ze sam regulamin jasno okresla jak glosowac.:D

stefan napisał/a:

regulamin jest zatwierdzony podobnie jak nowa metoda głosowania przez sponsora i własciciela portalu
skoro nie dostrzegli nieprawidłowości to widocznie ich nie ma

Konkurs jest fajny  i wypada aby trzymac sie zasad,ktore sie ustala.Skoro nie potraficie napisac regulaminu ,ktory  jest spojny i logiczny to  nastepnym razem jak mnie poprosicie to Wam pomoge za Boga zaplac. W poprzednim konkursie byly 'dziwne zbiegi okolicznosci ",ze tak to lagodnei ujme wiec tym razem  ,skoro userzy sa komisja (czyli rowniez ja big_smile) staram sie Wam podpowiedziec i wesprzec ,za co mnei tutaj  spotykaja chamskie odzywki.Ni erobilbym tego gdyby nie to ,ze sa tacy ,ktorzy wierza w uczciwosc a moga potem byc rozczarowani/ Kuglarskie sztuczki stosowane na tym forum sa ,byly  i kazdy  kto wtedy byl userem  o tym wie.
Dobrym pomyslem jest glosowanie poprzez post.Co prawda pilnowac  tego bedzie moderator,ktory sam ma klona ale taki juz urok  tego miejsca big_smile

stefan napisał/a:

jak sie ktos bedzie chciał do czegos przyczepić to zawsze coś znajdzie

no przepraszam ale sami ustaliliscie ,ze rowneiz ja jestem w komisji konkursowej  to staram sie pilnowac ,zeby to jakos wygladalo.Nie oczekuje podziekowan ale byloby milo gdybyscie potrafili wyciagnac wnioski .

Swoje glosy oddaje  na:
1-8b
2-8b
3-8b
i niech mi ktos powie ,ze tak nei moglem zaglosowac  w mysl regulaminu ,przynajamniej takiego,ktory aktualnie bez zmian jest w tej chwili umieszczony w dziale.

ps Stefku -to ,ze mozesz ustalic  tutaj ,ze kwadratowe jest  okragle  to wynika z tego ,ze masz takie uprawneinia a nie ,ze masz racje:D To,ze wykorzystujesz i wykorzystywales te "wladze" to wiem.

Dodane pon 06 wrz 2010 13:56:52 CEST :

stefan napisał/a:

oddaje po jednym pkt. na poz. 6 * 7 * 8

niestety niezgodnie z regulaminem big_smile
nie okresliles konkretnie  fotografii ,na ktora oddajesz glos
poczytaj regulamin
nie ma  prac sygnowanych samymi liczbami  6,7 i 8
sa  zdjecia oznaczone jako 6a,6b,6c itp

17

To znaczy , że oddajesz 3 głosy na 8, tak jak ja oddałem 2 głosy na 1 i jeden głos na 6.

WK  napisał/a:

niestety niezgodnie z regulaminem

ale zdjęcie są jednego pupila w 3 odsłonach.

-- // --

18

Drab napisał/a:

To znaczy , że oddajesz 3 głosy na 8, tak jak ja oddałem 2 głosy na 1 i jeden głos na 6.

ja oddalem  glosy na konkretne zdjecia/prace konkursowe
regulamin pozwala mi oddac 3 glosy na jedno zdjecie i to uczynilem bo pies z rybka mi sie podoba  jako wedkarzowi i mam slabosc do Westow big_smile
Ty nie oddales w mysl regulaminu zadnego waznego glosu .Poczytaj regulamin jeszcze raz.Albo wez od razu czytaj dwa razy .

Drab napisał/a:

ale zdjęcie są jednego pupila w 3 odsłonach.

jak wyzej
mam 3 glosy tak mowi regulamin i moge  je oddac na jedna prace konkursowa bo tak mowi regulamin
wszystko

piesek oznaczony liczba 8  i literkami abc ma 3 zdjecia  co oznacza w mysl regulaminu 3 prace konkursowe
kazda osobno
kumasz?

19

Zaczynam Cię krecić / czy po twojemu kumać /  widzę , że chcesz grać w swoją grę , w konkurs WK, tak samo jak nasz ale wspak . To tak jak z tym klonem   Drab ale od końca. Powiedz co ja mogę jeśli ktoś chciał mieć nick Bard.

-- // --

20

Ludzie , chyba nie macie problemów więc musicie je sobie tworzyć .... Ja sięvnie martwię choć mój psiak miał tylko jeden głos. A miejsce w wózku jest jego ulubionym...:) Czy tu przypadkiem nie chodziło o zabawę ...

21

Drab napisał/a:

Zaczynam Cię krecić / czy po twojemu kumać /  widzę , że chcesz grać w swoją grę

trzymam sie literalnie regulaminu
poc  co tworzycie  regulamin a takimi kocopalami?
To,ze sie gubisz mnie nie dziwi bo i sam admin sie pogubil big_smile
Klona masz bo sie sam przyznales a to brzydko wzgledem innych userow.Ja klona nigdy nie mialem i moge tak sobie  pisac bo  mnie tacy co mysla ,ze inni sa glupsi napawaja  niechecia.Tym bardziej admin czy moderator.
I jeszce odnosnie  klonow to rozumei ,ze mozna  z jednego IP zalozyc nawet 40 nickow tak? Sami sie Drab gubicie a to wynika z tego ,ze olewacie userow i grunt ,zeby Wam administracji cos pasilo.Tzn Ty akurat masz tam g..do gadania i Ciebei wykorzystuja do roboty .:D
powodzenia

22

dracula napisał/a:

Czy tu przypadkiem nie chodziło o zabawę ...

O i to się nazywa zdrowe podejście

-- // --

23

dracula napisał/a:

Ludzie , chyba nie macie problemów więc musicie je sobie tworzyć

ja sie tylko  trzymam regulaminu
to zle? big_smile Sie drocze z Drabem i Jego szefem  bo jestem w komisji konkursowej .Nie pytali mnei czy chce byc ale tak napisali  w regulaminie.:D

Dodane pon 06 wrz 2010 15:09:05 CEST :
dodam ,ze poprzedni konkurs na kafo byl ustawiony i wydrukowany przez tych,ktorzy powinni  dbac o uczciwe przestzreganie zasad.Nie bylo tak? To czyj piesek wygral?

24

Drab napisał/a:

O i to się nazywa zdrowe podejście

zdrowe z chorym regulaminem i ludzmi ,ktorzy  kiedys  ustawili konkurs
tez mi kurna zabawa lol:lol:
w glupiego Jasia chyba
zrobcie uczciwy konkurs i bedzie wtedy ok
tego Wam zycze i uzytkownikom i szczegolnie tym,ktorzy  zechcieli wkleic  zdjecia swoich pupili .
wszystkie sa  swietnie urocze

25

Nick Drab był założony w ŚDS Kartuzy smile Gdańska 1 . Wpadnij kiedyś to zobaczysz ile tam komputerów a ilu użytkowników, zwłaszcza gdy przyjdą dzieci ze świetlicy. Tak więc gratuluje tobie za tępienie klonów, tym razem to był niewypał. big_smile

-- // --