26

Odp: Pytania i uwagi dotyczące konkursów

to przeczysz sam sobie big_smile gdzie zlaozyloes nick to  akurat malo wazne ,wazne ,ze jako bard  klon Draba tez pisujesz i udajesz ,ze to nie Ty.Jak ja zaloze 50 nickow w kawairenkach internetowych a potem z domowego sie bede logowal  to ok? mozna tak?

Drab napisał/a:

Tak więc gratuluje tobie za tępienie klonów

zawsze tepilem  klony
nawet tego,ktorego admin Stefan i Jego pryncypaly chccieli  nam narzucic ,mowie o Piterklonie
ilez to sie nei naczytalem,ze to  nie klon a na koncu  wyszlo,ze to klon dziennikarza z  info
A kto klamal? sprawdz sobie swietoszku big_smile

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

27

Sorki ... ale gdzie ta ankieta??

28

widzę ze niektórzy  właściciele piesków głosują tylko na swoje pieski dając im 3 glosy jednocześnie! Powinno być ze każdy może glosować 3 razy na różne pieski a jeśli nie chce oddawać głosów na  psa konkurentów to powinien oddać jeden głos na swojego pupila .

29

buulli napisał/a:

Zdecydowanie się zgadzam, proponuję ogłoscić konkurs od nowa;) ... z nowym, przemyślanym regulaminem.
W innym wypadku to raczej traci sens ... 1 pies - 1 głos ??

30

buulli napisał/a:

widzę ze niektórzy  właściciele piesków głosują tylko na swoje pieski dając im 3 glosy jednocześnie! Powinno być ze każdy może glosować 3 razy na różne pieski a jeśli nie chce oddawać głosów na  psa konkurentów to powinien oddać jeden głos na swojego pupila

Zdecydowanie się zgadzam, proponuję ogłoscić konkurs od nowa;) ... z nowym, przemyślanym regulaminem.
W innym wypadku to raczej traci sens ... 1 pies - 1 głos ??

31

hehe mi to nie przeszkadza, WK oddał swoje 3 głosy na mojego pieska, i to wcale nie koleżeńska przysługa bo się osobiście nie znamy tongue

emimamuska

32

Wiadomo, że właściciel zagłosuje na swojego psa, a nie innego...bo jego THE BEST !!! big_smile

33

emimamuska napisał/a:

i to wcale nie koleżeńska przysługa bo się osobiście nie znamy

tez oddałem jeden głos na tego pieska i potwierdzam nie znamy sie
podoba mi sie piesek na fotkach, ot i wszystko tongue
zmieniać już nie bedziemy, ta metoda chyba jest lepsza chociaż może nie najlepsza
jezeli ktos ma jakieś dobre pomysły zapraszam do zapodania, kolega Drab pewnie przeniesie wszystkie posty nie związane bezposrednio z ankieta do innego wątku
gdzie bedziemy mogli sobie podyskutować nad inną metodą głosowania w konkursach w przyszłości

ostatnio gdy byłem na wystawie piesków w Sopocie ( sierpień tego roku) zauważyłem - własciciele piesków mają tak do siebie mój piesek jest naj, naj, naj
to nic że z boku jest podobny ale to nie mój
chociaż zwycięzce zazwyczaj sporo osób nagradza oklaskami smile

Pogodnego dzionka big_smile

34

stefan napisał/a:

a własnie - głosujemy na pieska nie na fotke, wiadomo że to jeden ten sam piesek na tych 2 czy 3 fotkach jest

bzdura .z regulaminu  wynika ,ze glosuje si ena poszczegolne zdjecie wiec nei mieszaj  userom wglowach .Jestem czlonkiem komisji konkursowej  i regulamin czytalem dokladnie .No chyba ,ze  trakcie konkursu juz tam namieszaliscie ale to juz bylaby parodia.

buulli napisał/a:

widzę ze niektórzy  właściciele piesków głosują tylko na swoje pieski dając im 3 glosy jednocześnie!

jezeli te slowa sa skierowane rowniez  w moim kierunku to zaprzeczam bo nie jestem wlascicielem tego uroczego psa ze zdjecia nr 8b ,na ktorego oddalem swoje 3 glosy zgodnie z regulaminem .Nie znam psa,wlasciciela,autora zdjec ani admina tego forum nawet.

stefan napisał/a:

jezeli ktos ma jakieś dobre pomysły zapraszam do zapodania, kolega Drab pewnie przeniesie wszystkie posty nie związane bezposrednio z ankieta do innego wątku

ja mam ale lubicie  wyzywac tych ,ktorzy Wam chca pomoc wiec nikt inny pewnie nie  wykaze inicjatywy  bo coz to za podziekowanie  ,ktore oznacza tylko przykrosci. tongue:D

wracajac do konkursu ---> glsoowanie Draba i Stefana sa niewazne i nie maja prawa byc uznane !!! ostrzegam przed lekcewazeniem regulaminu !jako czlonek komisji konkursowej skladam oficjalny protest!:lol::P

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

35

WK napisał/a:

jako czlonek komisji konkursowej skladam oficjalny protest!

masz racje, ja też protestuje lol
uzasadnienie : niektórzy koledzy, nie będę wskazywał palcem - celowo zakłócają głosowanie pisząc dyrdymały nt własnej domniemanej interpretacji punktów regulaminu

36

Nie no po prostu chamstwo!!!

/Di napisał/a:

On wypisuje tych  którzy"oszukiwali" a sam co namawia innych żeby głosowali !!
zrobił to spiecjalnie tylko żeby jego pies wygrał...!!!

37

matusia_01 napisał/a:

Nie no po prostu chamstwo!!!

/Di napisał:

On wypisuje tych  którzy"oszukiwali" a sam co namawia innych żeby głosowali !!
zrobił to spiecjalnie tylko żeby jego pies wygrał...!!!

jak napisałem w PW w odpowiedzi na raport, możesz jasniej

38

ohoho widzę, że piesek nr 3 i 5 już nie ma tylu zwolenników ;] ciekawe od czego to zależy;>? czyżby los się odwrócił i zaczął się użytkownikom podobać piesek nr 8 big_smile

39

Wszystko przez tego Nestora!

40

Hallo ,
ni zapominajcie w swych kłótniach ,że najważniejszy jest krzyż lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Jeżeli nie masz wrogów, to niechybny znak, że nie dokonałeś niczego.
Margaret Thatcher

41

dracula napisał/a:

To raczej bez sensu ale ... oddaję 3 głosy na 10

a ja uważam że to ma sens, miałeś 3 głosy i oddałeś je Twoim zdaniem na najzabawniejszego czworonoga.

-- // --

42

Link do ktorego rzekomo  przeniosles  Stefku posty moje i innych nie dziala.Ni dziwi mnie to bo to Twoje szmatlawe ,znane zagrywki .Szkoda bo staralem sie pomoc ,zeby ten konkurs odbyl sie zgodnie  z regulaminem ale wyglada mi na to,ze regulamin swoje a i tak Wy zdecydujecie kto wygra.To bardzo brzydkei wzgledem uzytkownikow forum.Kasowanie postow ,ktore sa napisane i w temacie i zgodne z regulaminem pokazuje Twoja bezsilnosc i Twojego przydupasa Draba.Bardzo mnie to bawi lol:lol:Ni epotraficie nawet napisac konkretnego regulaminu konkursu a to daloby rade dziecko z gimnazjum.Bedziesz usuwal moje posty a ja bede pisal i tutaj i na kretowisku o tym jak sie tutaj bawicie kosztem userow.Dzieki Tobie jestem w tym wytrwaly ,bo nikt jak Ty nie pokazal mi  co to znaczy  pluc na  uzytkownikow i miec ich w d..
Mi wypomnailes siwizne i wiek ,ale j aprzynajmniej gram fair nie jak Ty i twoj przydupas.

43

Probowalem kilka razy i link zadzialal
widocznie macie tam jakis  problem  techniczny (bo nie tylko mi nie dzialal)ale skoro to jest aktywne przepraszam ,ze sugestie ,ze to celowe dzialanie.Chociaz jak Was znam bym sie nei zdziwil Wy stare cwaniaki Stefcio i ten drugi lol

Dodane wto 07 wrz 2010 08:11:55 CEST :
regulamin sie zmienia? Bo wczoraj wygladal jakos inaczej chyba lol:lol:
Stefek co Ty tam 'szyjesz"?:lol::lol:

44

WK napisał/a:

Twoja bezsilnosc i Twojego przydupasa Draba. ... ale j aprzynajmniej gram fair nie jak Ty i twoj przydupas

ulżyi sobie a w między czasie zagłosuj sobie z nicku LGFK big_smile

-- // --

45

WK napisał/a:

Link do ktorego rzekomo  przeniosles  Stefku posty moje i innych nie dziala.

ciekawe ?
działa lecz dla zalogowanych userów
jad jad i szkalowanie  wszystkiego co sie tutaj dzieje
wystarczy tylko chwile poczytać co wypisujecie na futerkowym forum i juz idą mdłości
nawet wasz góru najpierw mnie obraza a w nocy zmienia posta aby mu sie ktoś do siedzenia nie dobrał
ładnie to tak ?
prawda jest taka że to userzy z futerkowego forum tutaj namieszali zakładając fikcyjne rejestracje aby zagłosować
gdy to wyszło na jaw i zmieliłem zasady głosowania wielkie oburzenie i zagrywki poniżej pasa
a nakrecane wszystko z futerkowego forum
gdzie twój rozsądek kolego ?

46

WK napisał/a:

regulamin sie zmienia? Bo wczoraj wygladal jakos inaczej chyba

nie zmienił sie, znowu insynuacje ?

47

stefan napisał/a:

ciekawe ?
działa lecz dla zalogowanych userów
jad jad i szkalowanie  wszystkiego co sie tutaj dzieje
wystarczy tylko chwile poczytać co wypisujecie na futerkowym forum i juz idą mdłości
nawet wasz góru najpierw mnie obraza a w nocy zmienia posta aby mu sie ktoś do siedzenia nie dobrał
ładnie to tak ?
prawda jest taka że to userzy z futerkowego forum tutaj namieszali zakładając fikcyjne rejestracje aby zagłosować
gdy to wyszło na jaw i zmieliłem zasady głosowania wielkie oburzenie i zagrywki poniżej pasa
a nakrecane wszystko z futerkowego forum
gdzie twój rozsądek kolego ?

Swoj oficjalny post przyslalesd mi jako pw lol:lol:
no to w taki razie wkleje moja odpwoiedz,ktora odeslalaem Tobie(A tak a propos to na ch..mi przysylasz pw ,ktore potem dajesz jako post?)

Tutaj moja odpowiedz na pw administratora
jad? z mojej strony? Nie Ty i Twoj przydupas mnie  obrzuciliscie gownem? Myslisz ,ze bede na  to pozwalal? smile Sie mozesz zdziwic smile))
1-odnosnie linka wyjasnilem juz,nie dzialal i wiem ,ze wczoraj tez nie dzialal ale teraz dziala i jest ok
2-co wystarczy przeczytac  na naszym forum ,ze Cie dopadaja mdlosci?Pisz konkretnie bo ja moge napisac tez ,ze mnei sraczka dopada jak czytam Twoje i Twojego przydupasa teksty.Konkretnie Stefanie ,czekam .
3-jad i szkalowanie? A jak nazwiesz Wasze teksty w moim kierunku?Konkretnie prosze Kolego Stefanie,jak Wy mi tak ja Wam i nie popuszcze chocbys mnei zabanowal tam smile Dla zasady .A jak sie Wam nie podobam to prosze wprost napisac.Ja gram fair i tyle.Macie kolny na peczki i Ty smiesz mnie pouczac?
4-Nie wiem o kim piszesz per"guru" w nocy pracowalem i nic nie wiem.
5-Ktory  user kretowiska  namieszal i nazakladal kont.Powiedz mi bo klonow nie cierpie i tak samo jak w Was walne w Niego.Zakaldanie klonowych kont to swinstwo .Nigdy tego nei zrobilem chcociaz moglem
6-pytasz gdzie moj rozsadek?Nie kumam?Napisaliscie gownainy regulamin,sami go lamiecie ,dajecie sie osmieszac i mnie pytasz o rozsadek?

pozdrawiam WK

Dodane wto 07 wrz 2010 08:54:30 CEST :

stefan napisał/a:

nie zmienił sie, znowu insynuacje ?

w insynuacjach Tys mistrzem
patrz wyzej lol
ja tylko grzecznei zapytalem bo po Was mozna sie wsyztskiego spodziewac a niemam skopiowane regulaminu ,ktory czytalem wczesniej.Nie wolno pytac?A to sorki ,nei wiedzialem big_smile

48

WK napisał/a:

Ja gram fair i tyle

taaak ? lol:lol::lol::lol:

49

stefan napisał/a:

taaak ?

argumetny prosze
nic wiecej jeno argumenty
smiac sie mozesz ze swoim przydupasem Drabem ile wlezie ze mnie ale poprosze o jedno
o argumenty
co zrobile,napisalem ,zebys mial podstawy  do takiego komentarza
nie masz zadnych,ani jednego
czekam cwaniaku

50

stefan napisał/a:

5. głosy bedą liczone przez moderatora na godzine zamkniecia głosowania (12-09-2010r 23:00)

umiesz czytac po polsku Stefcio co sam napisales ? moderator   ma liczyc glosy a nie Ty
Ty  wklejasz spam niezgodny z regulaminem
Nie spamuj jo?