51

Odp: Pytania i uwagi dotyczące konkursów

zatkalo?
czekam na Twoje argumenty bo mam swoje ,ktorymi sie chetnie podziele z userami tego forum

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

52

stefan napisał/a:

wystarczy tylko chwile poczytać co wypisujecie na futerkowym forum i juz idą mdłości
nawet wasz góru najpierw mnie obraza a w nocy zmienia posta aby mu sie ktoś do siedzenia nie dobrał
ładnie to tak ?

Szanowny Panie Stefanie, jeżeli ma Pan na myśli posty użytkownika o nicku "kopikopczyk" (który z resztą żadnym guru nie jest), chciałbym uprzejmie poinformować, że właśnie przejrzałem logi moderacji i stwierdziłem że użytkownik ten co najmniej od początku września nie edytował żadnego swojego posta. Proszę więc wstrzymać się z podobnymi komentarzami, a w razie jakby miał Pan jeszcze jakieś uwagi odnośnie funkcjonowania forum kretowisko.net , proszę o kontakt z jego administratorem. Swoje konto na owym forum Pan posiada, więc myślę że napisanie PW nie będzie stanowiło problemu.

53

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie regulaminu konkursu - Dlaczego nie zamieszczono zapisu wyłączającego z udziału w zabawie pracowników oraz członków rodziny organizatora i sponsora?

54

no tak myslalem  ,ze lze jak psie legowisko lol
Co pan  na to Panie Stefanie?
ladnie to tak klamac ?Nieladnei panie Stefanie,brzydko sie pan bawi jak zwykle majac userow za durniow.
Fe

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

55

/Di napisał/a:

Dlaczego nie zamieszczono zapisu wyłączającego z udziału w zabawie pracowników oraz członków rodziny organizatora i sponsora?

jaja sobie robisz? to jak ma wygrac ten co ma wygrac? :lol:Oni wiedza lepiej jakie maja byc zapisy.Czyj pies wygral ostatnio? Nosz  Stefana pies.Zdziwiony? lol:lol:
Po co taki zapis jak maja po pare klonow? Moze nawet po parenascie.
Drab ile masz klonow na  forum?
Stefcio ile masz klonow na forum?

56

WK napisał/a:

jaja sobie robisz?

Nie, poważnie się pytam. Chciałbym wiedzieć czy to niedopatrzenie, czy celowy zabieg.

WK napisał/a:

Czyj pies wygral ostatnio? Nosz  Stefana pies.

O ile dobrze pamiętam to nie Stefana, a Coyotki. wink

57

a takie ludziska mysla  ,ze to konkurs i fotki sla i mysla ,ze uczciwe glosowanie
jak Drab ze Stefciem beda chcieli  to w konkursie na fotke psa wygra krokodyl albo pingwin nawet a Wam nic  do tego.

Dodane wto 07 wrz 2010 10:06:30 CEST :

/Di napisał/a:

O ile dobrze pamiętam to nie Stefana, a Coyotki.

w czyjej piwnicy spi ten zwyciezca?

58

nawet klonow jeszcze nie uzywaja przeciwko nam
no no lol:lol:

59

WK napisał/a:

w czyjej piwnicy spi ten zwyciezca?

Nie wiem, Josepha Fritzl'a?? lol

60

jo zaraz u Fritzla
A idz mi Ty z takim humorem sad
Doch u Stefka spi
o ile zyje

61

WK napisał/a:

Doch u Stefka spi
o ile zyje

jak sie córka usamodzielnia i wynajmuje pokój w 3-miescie to gdzie ma piesek spać
dozyjesz wieku gdy dzieci pójda na swoje zostawiając zwierzyniec, porozmawiamy tongue

Pogodnego dzionka big_smile

62

No to teraz bardzo proszę, aby odniósł się Pan również do tego co ja napisałem. smile

63

/Di napisał/a:

No to teraz bardzo proszę, aby odniósł się Pan również do tego co ja napisałem.

sie nei doczekasz
stara  taktyka
obsmarowac d... i udawac ,że sie nei potrafi czytac
Ci tez zadalem  pare pytan adminsitratorze wiec czekam na odpowiedz

64

zgodnei z tematem
1-ile klonow  ma Drab
2-ile klonow ma Stefan
3-Czy zamierzacie je uzyc w tym konkursie
4 dlaczego zliczasz glosy niewazne
po odpowiedzi beda kolejne pytania bo tak brzmi temat tego watku big_smile
grzecznie czekam na odpowedz ,mam nadzieje ,ze  to nie potrwa do  sw Nigdy lol

65

WK napisał/a:

zgodnei z tematem
1-ile klonow  ma Drab
2-ile klonow ma Stefan
3-Czy zamierzacie je uzyc w tym konkursie
4 dlaczego zliczasz glosy niewazne

no tak, jezeli powiem że nie mamy klonów to i tak w to nie uwierzysz - doswiadczenie, ja mam to i oni maja lol
wiec mode ma 111 szt a ja 112, wiadomo adm big_smile
to w kwestii pytan 1 i 2
odnosnie pytania 3 to nie  wiem bo :
1. nasze pieski do 7 pokolenia nie biorą udziału więc po co
2. jak to powiedział jeden taki - jestem niby włascicielem zakładu czyli sponsorem i administratorem - wiec jaki sens miałoby uzycie klonów w głosowaniu, za głupi jestem na takie dewagacje albo pytający pyta tylko po to aby siać zamęt
znaczy mam 3 pytania za soba big_smile
odp ad pkt.4 - zgodnie z regulaminem zliczam głosy ważne, jakakolwiek inna interpretacja regulaminu jest błedna
jezeli ktos ma zastrzeżenie do interpretacji swojego głosu może to zgłosić tutaj
skoro do tej pory nie widzę zgłoszeń, nie widzę problemu smile

ten wątek powstał po to aby nie bagnić głosowania oraz aby jakieś dobre pomysły dotyczące przyszłych głosowań w konkursach rozwiązać
zgodnie z tym jeżeli ktoś ma jakieś pomysły zapraszam do podzielenia się
zawsze  mówie - co kilka głów to nie jedna czy dwie wink

66

no to lepiej niz myslalem
ponad 100 klonow? zuchy! Molodcy !
nie jeden konkurs wygracie w takim razie
lol:lol::lol:

stefan napisał/a:

zgodnie z regulaminem zliczam głosy ważne

gdzie pisze ,ze masz zliczac glosy wazne i niby gdzi episze,ze do Ciebie  nalezy uznanie czy glos jest wazny?Tobie sie myli wlasne "widzimisie" z konkursem i regulaminem ,To,ze nie  znasz  regualminu ,ktory  podaliscie jest oczywiste bo wystarczy   umiec czytac. ,ile konkursow ustawiles na tym forum?

67

WK napisał/a:

ile konkursow ustawiles na tym forum?

no i podobnie jak poprzednio
jak powiem żadnego nie uwierzysz wiec 111 konkursów, pasi ? lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

WK napisał/a:

To,ze nie  znasz  regualminu ,ktory  podaliscie jest oczywiste bo wystarczy   umiec czytac.

no i w tym własnie  sęk, umieć czytać  lol:lol::lol::lol::lol:

no, teraz przechodzimy do propozycji rozwiązania metod głosowania w przyszłości tongue
ma ktos jakieś pomysły ? wink

68

a ja się jeszcze niczego nie dowiedziałem...

69

stefan napisał/a:

jak powiem żadnego nie uwierzysz

buhahahahahahaha kawalarz z Ciebie ,doceniam poczucie humoru lol:lol::lol:

stefan napisał/a:

no i w tym własnie  sęk, umieć czytać

a rzoumiec co napisales tez potrafisz? T co tam pisze regulaminie? I wracamy do punktu wyjscia,zliczasz glosy niewazne mimo,ze zliczac jak pisze w reg nie masz uprawnien ,uznajesz ,ze to co Ty ustanowisz  jest prawem wiec po co komu  regulamin.
Ja mam pomysl jeden -odsunac takich jak Ty i Twoj kolezka Drab od jakichkolwiek  konkursow.Dobry pomysl?:P
Wasza buta i wiara ,ze inni sa glupi jest porazajaca,zero skromnosci i szacunku do innych userow. Ja moge kupic od Ciebie te legowisko i dac w nagrode zwyciezcy o ile ten konkurs bedzie  uczciwy i Wy nie bedziecie maczali swoich paluchow i nie kombinowali. Pasuje? Mnie nei zbawi ten wydatek a przynajmniej bedzie uczciwie.
Warunek jest taki-nie uzywacie klonow i mam wglad w IP glosujacych .Z Waszymi klonami nie wygram .No bo jak wygrac z kims kto ma 100 klonow?:lol:

70

też bym z chęcią zagłosował, ale mi nie można:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/
niech wygra najlepszy heh:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:

.... ;-)....

71

jarekostry1 napisał/a:

niech wygra najlepszy

no niestety wygra ten ,kto rego klony admisntracji popra
juz Oni  wiedza jak sie wygrywa konkursy lol:lol:

72

administracja czyli wszelkie mody   powinni byc wylaczeni z glosowania
tak jest na kazdym forum oprocz tego
konkurs jest dla uzytkownikow ale tutaj wygrywa zawsze faworyt administracji(prosze  sprawdzic jaki piesek wygral ostatnio i czy to przypadkiem nie byl pies administratora)
To wynika z tego ,ze ich d.. boli ,ze musieliby dac komus nagrode a sami jej nie dostana
robia konkurs niby dla userow reklamujac swoje  firmy ale  szkoda im  dac komus nagrode wiec rzna po klonach i sa zadowowoleni  bo  uzytkownicy wzieli udzial a nagroda zostala.I zeby to bylo  cos wielkiego  to chodzi o zwykly lezak dla psa albo o strzyzenie ale jak widac admin i mod  nawet na to leca.Wy jako uzytkownicy mozecie sie temu przeciwstawic ,zazadajcie wykluczenia administracji i ich klonow z glosowania,tego moze przypilnowac tylko  moderator violka1 bo nie sadze ,zeby az tak nisko upadla zeby przekrety popierac.Drab i Stefan to mog arobic konkurs kto sikbue  dalej na trawniku i tylko w przypadku ,ze sami startuja,jak bedzie startowal ktokolwiek  inny to przegra nawet jakby siknal 8 metrow i to pod wiatr.

73

mialo byc--> siknie
przepraszam ale  zawsze tak  pisze  niegramotnie
to chyab dysleksja bo lietrki w szyku  przesatwiam 
jakos tak to wylazi big_smile
czytalem ,ze dla inteligentnej osoby wystarczy 20% czytelnego tekstu zeby zrozumial co autor mial na mysli wiec nei mam obaw ,ze nie kumacie

74

ale ten konkurs jest szanownemu weteranowi nie po nosie
najlepiej gdyby nic sie nie działo...... oj cieszyłby sie weteran
ale i tak było by niedobrze, szukał by dziury
a to obrazek krzywy, a to za daleko lub za blisko albo za ciemno albo za jasno
nie po nosie weteranowi lol:lol::lol::lol::lol:
musze zmartwić weterana, zanosi sie na kolejny konkurs tongue

75

ale moje pytania są szanownemu administratorowi nie po nosie