76

Odp: Pytania i uwagi dotyczące konkursów

stefan napisał/a:

a to obrazek krzywy, a to za daleko lub za blisko albo za ciemno albo za jasno

nigdzie nie wypowiedzialem sie na temat samych zdjec bo sie na tym nie znam (pod katem technicznym)

stefan napisał/a:

musze zmartwić weterana, zanosi sie na kolejny konkurs

nie zmartwiles mnie,mnie martwi ,ze masz userow za durniow i siebie za wszechmocnego
Twoja i Twojego przydupasa buta mnie martwi
konkursy rob! Brawo !
tylko nie oszukuj
dasz rade nei oszukiwac?jak dasz  rade i bedzie uczciwie bede bil  brawo i niezmiernie sie cieszyl
Tylko juz ni eoszukuj ok?wspaniala inicjatywa
czekam na kolejny konkurs:D

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

77

/Di napisał/a:

oj cieszyłby się administrator

papugujesz kolego lol
przyznam, pominąłem uznajac za bez znaczenia
macie tyle bezsensownych pytań ze nie wiem które traktować poważnie
może tak, przejrzyj  ponownie swoje pytania i wybierz co cie najbardziej interesuje
może bedę w stanie na nie odpowiedzieć, chociaż nie obiecuje wink

Pogodnego dzionka big_smile

78

WK napisał/a:

tylko nie oszukuj

WK napisał/a:

Tylko juz ni eoszukuj ok?

to kolego WK pomówienie
na stwierdzenie czegoś takiego trzeba mieć dowody, same domysły to za mało

79

stefan napisał/a:

może bedę w stanie na nie odpowiedzieć, chociaż nie obiecuje

nie bedziesz w stanie
wierzysz caly czas ,ze jestes jakis wielki admin a to lipa:lol:
dali Ci 5 zeta i dalej adminujesz ze swoim przydupasem Drabem
na Twoich odpwiedziach niespecjalnie komus pewnie zalezy bo nie potrafisz noramlnie  dyskutowac,potrafisz klamac i wciskac ciemnote
masz duze mniemanie o swojej wielkosci a to  zalosne
no ale  to moje forum i bede tutaj zawsze lol az  sie z tego forum  wywali takich jak Ty i Drab

Dodane wto 07 wrz 2010 23:07:04 CEST :

stefan napisał/a:

to kolego WK pomówienie

zobacz  na koncu mojej wypowiedzi jaki  jest znaczek
to pytajnik jakbys nei wiedzial:lol:
Juz ja uwazam co pisze ,nie boj sie a jak cos masz do mnei to pisz wprost .

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

80

stefan napisał/a:

ale ten konkurs jest szanownemu weteranowi nie po nosie
najlepiej gdyby nic sie nie działo...... oj cieszyłby sie weteran
ale i tak było by niedobrze, szukał by dziury
a to obrazek krzywy, a to za daleko lub za blisko albo za ciemno albo za jasno
nie po nosie weteranowi

to tylko potwierdza moje słowa lol:lol::lol::lol::lol::lol:

81

Twoje slowa potwierdzasz tylko Ty no i Drab
czemu On tak robi to nie wiem bo to nie jest zly chlopak

82

No ja się zaliczam do tej mniejszości co WK, kurna literki się pomieszały i trudno mi zrozumieć mojego przed mówcę big_smile
Nie mam pieska i tak jak Ty zagłosowałeś na 8 a ja na 1 bo to był pierwszy piesek a na 6 za lisią mordkę i to wszystko .
Bardzo mnie martwi Twoja podejrzliwość i w każdym nicku próbujesz odnaleźć klona, uważaj bo to się staje chorobliwe.

WK napisał/a:

ze swoim przydupasem Drabem

Nie wiem czym sobie zasłużyłem na nazwanie mnie "przydupasem" ale wole nim być jak piszesz niż miałbym  czytać twoją ceglaną niby literaturę.

-- // --

83

stefan napisał/a:

musze zmar:lol:twić weterana, zanosi sie na kolejny konkurs tongue

pod tytułem :
"Kto jest najlepszym burmistrzem w Kartuzach "
lol:lol::lol:

WK !
Złośliwcy wymyślą nagrodę - talon do fryzjera lol:lol::lol:

Jeżeli nie masz wrogów, to niechybny znak, że nie dokonałeś niczego.
Margaret Thatcher

84

stefan napisał/a:

przyznam, pominąłem uznajac za bez znaczenia
macie tyle bezsensownych pytań ze nie wiem które traktować poważnie
może tak, przejrzyj  ponownie swoje pytania i wybierz co cie najbardziej interesuje
może bedę w stanie na nie odpowiedzieć, chociaż nie obiecuje

Szkoda że nie szanuje Pan swoich rozmówców, ale OK. Wklejam raz jeszcze moje pytania/uwagi i proszę o odniesienie się do nich.

/\Di napisał/a:
Stefan napisał/a:

wystarczy tylko chwile poczytać co wypisujecie na futerkowym forum i juz idą mdłości
nawet wasz góru najpierw mnie obraza a w nocy zmienia posta aby mu sie ktoś do siedzenia nie dobrał
ładnie to tak ?

Szanowny Panie Stefanie, jeżeli ma Pan na myśli posty użytkownika o nicku "kopikopczyk" (który z resztą żadnym guru nie jest), chciałbym uprzejmie poinformować, że właśnie przejrzałem logi moderacji i stwierdziłem że użytkownik ten co najmniej od początku września nie edytował żadnego swojego posta. Proszę więc wstrzymać się z podobnymi komentarzami, a w razie jakby miał Pan jeszcze jakieś uwagi odnośnie funkcjonowania forum kretowisko.net , proszę o kontakt z jego administratorem. Swoje konto na owym forum Pan posiada, więc myślę że napisanie PW nie będzie stanowiło problemu.

/\Di napisał/a:

Dlaczego nie zamieszczono zapisu wyłączającego z udziału w zabawie pracowników oraz członków rodziny organizatora i sponsora?

Dodane śro 08 wrz 2010 07:55:21 CEST :

jemJOzKASZEB napisał/a:

Ten konkurs już dawno został wygrany przez jednego z uczestników, a właściwie uczstniczkę tongue Wystarczy poczytać w jaki sposób pisze się na portalu o wszystkich burmistrzach gminy Kartuzy.

85

/Di napisał/a:

nie szanuje Pan swoich rozmówców

nie odpowiadanie na bezsensowne insynuacje jednego usera nazwałbym ignorowaniem, dlaczego uogólniasz

stefan napisał/a:

dla przypomnienia, tak napisałem -  wklejasz mi pół strony swojego cytatu
skonkretyzuj zapytanie - może bedę w stanie odpowiedzieć

jemJOzKASZEB napisał/a:

ha ha big_smile
przyznam ze ciekawa podpowiedź
również nagroda niczego sobie, spróbuje poszukać sponsora big_smile

86

Nie sądzę aby moje wypowiedzi zawierały insynuacje, a tym bardziej bezsensowne.

Chce Pan konkretnych pytań, to proszę bardzo.

- Dlaczego nie sprostował Pan swych słów, oczerniających użytkownika forum kretowisko.net zarejestrowanego pod nickiem "kopikopczyk"?
Jeżeli jednak nadal Pan twierdzi, że ma rację - proszę o dowody. Będziemy wyjaśniać sprawę.

- Dlaczego nie zamieszczono zapisu wyłączającego z udziału w zabawie pracowników oraz członków rodziny organizatora i sponsora? Wynika to z niedopatrzenia, czy to celowy zabieg?
Konkretniej tego pytania postawić się nie da. Podobne zapisy znajdują się w regulaminach chyba wszystkich znanych mi konkursów. Mogę przedstawić kilka przykładowych, jeżeli Pan sobie życzy.

87

no i zostały 2 pytania
ad.1 sa kopie zapisu i sponsor tego konkursu sie zastanawia co dalej  zrobi z takim pomówieniem
ja osobiscie nic nie zrobie z prostego powodu - to brat i jest mi doskonale znany jego trudny charakter oraz powód dla którego od pewnego czasu robi to co robi - koniec, ten wątek uważam za zamkniety

ad.2 nie zamieszczono z prostego powodu - członkowie rodziny organizatora jak i sponsora nie  biorą udziału w konkursie, to jasne jak słońce więc nie ma potrzeby tego zamieszczać w regulaminie
ponadto regulamin był akceptowany przez sponsora oraz właściciela portalu i skoro Oni nie dopatrzyli sie nieprawidłowości to niby na jakiej podstawie ktokolwiek inny miałby te nieprawidłowości znaleźć
użytkownik albo zgadza sie z regulaminem i bierze udział w konkursie albo sie nie zgadza i nie bierze udziału - to proste 
wszelkie dewagacje w tym temacie uważam za zbedne służące jedynie szukaniu dziury w całym mające na celu zdyskredytowania  konkursu a tym samym organizatorów, sponsora oraz portalu

aby już definitywnie zamknąć ten temat dodam jeszcze - przez czas trwania konkursu regulamin nie został zmieniony wbrew temu co sie insynuuje tam i ówdzie
została jedynie zmieniona metoda głosowania ale w zgodzie z regulaminem, przyczyna jest powszechnie znana - pazerność
nadal zwyciezców wybierają Użytkownicy, jednak w przyszłości bedzie trzeba dopracować te zasady

prywatnie osobiscie miałem nadzieje że użytkownicy zapodadzą tutaj jakieś pomysły
jednak teraz sie nie dziwię że  nikt nie odważa sie pisać widząc takie szczucie na organizatorów

mam nadzieje że moja odpowiedz zakończy te nagonkę  smile

88

stefan napisał/a:

ad.1 sa kopie zapisu i sponsor tego konkursu sie zastanawia co dalej  zrobi z takim pomówieniem

Zatem bardzo proszę o okazanie mi tychże kopii, na pw bądź e-maila.

stefan napisał/a:

ad.2 nie zamieszczono z prostego powodu - członkowie rodziny organizatora jak i sponsora nie  biorą udziału w konkursie, to jasne jak słońce więc nie ma potrzeby tego zamieszczać w regulaminie

big_smile big_smile big_smile raczy Pan żartować?

stefan napisał/a:

ponadto regulamin był akceptowany przez sponsora oraz właściciela portalu i skoro Oni nie dopatrzyli sie nieprawidłowości to niby na jakiej podstawie ktokolwiek inny miałby te nieprawidłowości znaleźć

Może wskazuje na to tytuł tematu w którym obecnie dyskutujemy?

stefan napisał/a:

użytkownik albo zgadza sie z regulaminem i bierze udział w konkursie albo sie nie zgadza i nie bierze udziału - to proste

Trzeba było tak od razu mówić, że zorganizował Pan zabawę dla siebie smile

stefan napisał/a:

wszelkie dewagacje w tym temacie uważam za zbedne służące jedynie szukaniu dziury w całym mające na celu zdyskredytowania  konkursu a tym samym organizatorów, sponsora oraz portalu

Wszelkie dywagacje mają prowadzić do uczciwego przeprowadzenia konkursu, tak aby jak najwięcej osób mogło się dobrze bawić.

stefan napisał/a:

aby już definitywnie zamknąć ten temat dodam jeszcze - przez czas trwania konkursu regulamin nie został zmieniony wbrew temu co sie insynuuje tam i ówdzie

Niestety mija się Pan z prawdą.
Dnia 9 sierpnia 2010 r. o godzinie 16:23 regulamin wyglądał tak:

Konkurs  "Mój przyjaciel Pies na spacerku"

1. W konkursie mogą brać udział zarejestrowani użytkownicy
2. Konkurs polega na tym, że każdy z biorących udział  zamieszcza max.3 fotki swojego pupila na spacerku
3. Warunek - zdjęcie musi być wykonane samodzielnie,  mogą być np. zabawne, pocieszne, interesujące, nietypowe, oryginalne.  Zdjęcie nie może być ściągnięte z netu oraz gdziekolwiek publikowane.
4. Zdjęcie należy wrzucić na imageshack > http://imageshack.us/ a link skopiować  w temacie konkursowym lub napisać posta w wątku konkursowym a zdjęcie  przesłać w pliku na adres mailowy kaszubskie_konkursy@o2.pl
Moderator  obsługujący konkurs  opublikuje prace w poście  wcześniej wysłanym  przez autora pracy.
5. Wszystkie zdjęcia otrzymają kolejne numery nadane przez administratora.  Kolejne fotki tego samego autora otrzymają dodatkowo literki a, b ....
6. Komisją konkursową będą  użytkownicy  forum, którzy głosować będą mogli w ankiecie na 3 prace które najbardziej im się podobają.
7. Prace można zgłaszać do dnia  31 sierpnia 2010r.
8. Nagrodzone zostaną 3 prace konkursowe, wybrane przez użytkowników w ankiecie.
9. Głosować będzie można od dnia 1 wrzesnia do dnia 12 wrzesnia   2010r godz.23:00

zaś 5 września 2010 r. o godzinie 17:42 tak:

Zasady głosowania :
1. głosuja tylko zarejestrowani użytkownicy przed dniem 31 sierpnia 2010r,
2. zalogowany Użytkownik zgodnie z pkt.1 w poscie typuje 3 pieski do nagrody podając nr. np 11, 15, 19,
3. Użytkownik z zastrz.pkt.1 - może oddać 3 głosy na jednego pieska - jedną pozycje
4. Użytkownik z zastrz.pkt.1 - może oddać głos tylko jeden raz, nie dopuszcza się zmiany zdania
5. głosy bedą liczone przez moderatora na godzine zamkniecia głosowania (12-09-2010r 23:00)

Oprócz samej zasady głosowania zmieniły się m.in. zapisy nt tego kto jest uprawniony do oddania głosu oraz że obecnie głosuje się na psa a nie na konkretną pracę (fotografię)

89

Chciałbym jeszcze nadmienić iż w świetle pkt. 3. zasad głosowania, głosujący winni wskazać "3 pieski" a nie trzy fotografie. W związku z tym wnoszę o unieważnienie głosów użytkowników: Drab, camilla, Nati071188,kasiorek, /\Di, niedowiarek, Kopikopczyk, kora, kropek, dracula, Stediuk, vampir, bladys, moniamamuska, marcio, miniusia01, matusia_01, brzoza62

90

/Di napisał/a:

raczy Pan żartować?

jeżeli chcesz przedstawić jakieś propozycje dotyczące metod głosowania w przyszłych konkursach - chętnie sie z nimi zapoznam tongue
jednak na temat obecnego rozmowe zakończyłem definitywnie
szukasz dziury - szukaj dalej. powodzenia
z czymś sie nie zgadzasz, masz prawo - nikt nie zmusza nikogo aby akceptował wszystko jak leci
nie zgadzasz się - proste, nie bierzesz udziału
za kilka dni kończy się głosowanie, zwycięzcy odbiorą nagrody
potem porozmawiaj sobie z pieskami co one o tym sądzą  smile

91

/\Di , tylko Tobie i WK coś nie pasi jak był czas na zgłoszenie pieska to siedzieliście cicho .
moim zdaniem to po co Ci kopia regulaminu , co na podstawie naszego chcesz zbudować własny? Przecież to jest zabawa a przez takich jak wy wszystko się kieruje ku złemu. Wymyśl konkurs znajdź sponsora swój czas poświęć na dogranie wszystkiego / bo się drakula obudził o 23/30 ale to jest jego pora big_smile / i teraz macie jakieś ale kiedy jest prawie koniec. Dziure w całym zawsze się znajdzie. Pisze to jako kolega a nie wróg.

-- // --

92

jemJOzKASZEB napisał/a:

Złośliwcy wymyślą nagrodę - talon do fryzjera

czyli nie mam szans jo?:lol::lol:

Drab napisał/a:

/\Di , tylko Tobie i WK coś nie pasi jak był czas na zgłoszenie pieska to siedzieliście cicho .

jaja sobie robisz jo?:D doch tu juz byl konkurs gdzie wygral piesek admina to nawet jakby moj mial wyglad Pameli Anderson a fotke robil  jakis Mistrz Fotografii to przegrana pewna.Juz Ty wiesz czemu. Ni ebede mojego psa na stres narazal ,ma swoj honor i olewa Wasze nagrody lol Kupilem Mu taki  fajny  dywanik z owczej skory to lezy jak panisko i kazal Ci powiedziec ,ze w zadnym konkursie startowac nie bedzie.Ni ewiem czemu ale tak mowil.

stefan napisał/a:

prywatnie osobiscie miałem nadzieje że użytkownicy zapodadzą tutaj jakieś pomysły

ja pomysly  podalem ale Ty  masz slaby wzrok i slabe czytanie
wskazywalem bledy,proponowalem zmiany i co zrobic na przyszlosc ale wolisz mnie tu obrazac zamaist podziekwoac mimo,ze jestem  uroczym czlowiekiem:lol: Sie tak nie spinaj Stefcio bo po co?

Drab napisał/a:

moim zdaniem to po co Ci kopia regulaminu , co na podstawie naszego chcesz zbudować własny?

tak beznadziejny regulamin Adi by nie napisal chyba ,ze po litrze gorzaly a i w to watpie
Nie ma z  czego kopiowac,jak zrobimy  konkurs na kretowisku to zobaczysz jak powinien wygladac regulamin i zobaczysz ,ze tam zaden admin ani mod nie bedzie mial prawa glosowac w konkursie bo konkurs jest dla userow a nie zeby pogrywac  klonami.
Na szczescie ja  bede mogl glosowac bo nei jestem tam ani mod ani admin lol:lol:

93

Drab napisał/a:

Bardzo mnie martwi Twoja podejrzliwość i w każdym nicku próbujesz odnaleźć klona

spjrz od kiedy ja  na tym forum jestem i wtedy sie odzywaj ,niejednego klona tutaj widzialem a zagrywki Stefana znam doskonale i jak ma zamair mnie straszyc to powiem krociutko--->zasuwaj do sadu  ,od tego sa prawnicy zeby rozstrzygnac czy mam racje czy  nie.Ja jakos sie nie obawiam .Zrobim takie szol  i reklame dla  kafo ,ze hej:D
Moje dane masz ,przeslalaem je kiedys wiec problemu nie ma.

Drab napisał/a:

Nie wiem czym sobie zasłużyłem na nazwanie mnie "przydupasem" ale wole nim być jak piszesz niż miałbym  czytać twoją ceglaną niby literaturę.

odnosnie  wyrazu przydupas to wcale nie jest  to wyraz o znaczeniu pejoratywnym
oznacza przybocznego,wiernego druha, giermka ,dobrego towarzysza
ale jak  Cie to razi to zaniecham  uzywania slowa przydupas bo Ci elubie jednak mimo,ze bladzisz.

Drab napisał/a:

Pisze to jako kolega a nie wróg.

ja tez Drabie ale dostalem od Was siwych lbow,starych prykow i wskazowki ,zeby sobie wsadzil w d.. cos tam
Jestescie niemili a ja  wprost przeciwnie  staram sie byc uroczy jak zwykle zreszta big_smile
Mi na jezyk staniesz a sie nei odezwe.Bo mi chodzi o dobro tego forum  i zeby  nie bylo kantow i klonowania no i zebym podwyzke dostal w robocie ale to juz inny temat wink
Pozdrawiam Was i Wasze klony .

94

Oj WK , po przeczytaniu twoich ceglanych postów wiem że nic nie wiem , namąciłeś głupot napisałeś  chyba do terapeuty się zapisze tylko że będziesz musiał partycypować w kosztach bo to na jednej wizycie się nie skończy roll ale się nie poddam twojemu postopraniumuzgu big_smile Tylko proszę żeby /\Di nie świecił swoim banerkiem tu na tym forum bo to nic nie da tylko wstyd wam przynosi bo konkursu jak nie było tak nie na i się ta kamera od tego pokazywania zestarzeje i pójdzie do lamusa jak Video VHS big_smile

-- // --

95

mozg sie pisze przez o zamkniete
no chyba ,ze ktos ma siekiere na dyskotece wbita to wtedy ma otwarty mozg

Drab napisał/a:

Re: Pytania i uwagi dotyczące konkursówOj WK , po przeczytaniu twoich ceglanych postów wiem że nic nie wiem

czemu moj eurocze posty nazywasz ceglanymi? O co chodzi ? tak z ciekawosci pytam  bo nazywac mozesz je jak chcesz ale ceglane?  To z tego ,ze ja na budowie strozuje jo? no no Mickiewicz z Ciebie

Drab napisał/a:

do terapeuty się zapisze tylko że będziesz musiał partycypować w kosztach bo to na jednej wizycie się nie skończy

wspaniala wiadomosc
o nasz konkurs sie nie boj
bedzie i bedzie kamera i bedzie uczciwie i bedzie ok
pozdrawiam Ciebie i Twoje klony
dam pare  zeta byles wyzdrowial
Stefcio tez idzie ?
lekarz od glowy to swietna mysl
idzcie koniecznie razem

zrobim sciepe na kretowisku zeby Wam pomoc

96

post przeniesiony przez Draba napisał/a:

przeniosłem bo nic  nie wnosi do tematu

tu jest pelno glosow niewaznych
no ale kto sie bedzie tam przejmowal regulaminem big_smile

97

WK napisał/a:

zrobim sciepe na kretowisku zeby Wam pomoc

A na kamerę wystarczy , może być za euro i z przeceny tylko w lot bo na dobre z fiksuje big_smile:D:D
Widziałeś psa Kapij jak z filiżanki kole chłepcze , Ty też jak doktor Dolittle pojąłeś psią mowę, to przetłumacz mi co o tym konkursie myślą czworonogi a może i on stłamszony jest twoimi ceglanymi postami smile

-- // --

98

Pieski mowia ,ze  tu wiecej kabaretu niz konkursu ale,ze smiech to zdrowie to smiejmy sie lol

Drab napisał/a:

tylko w lot bo na dobre z fiksuje

sfiksuje chyba mialo byc
nie ma wyrazu  "z fiksuje":D

Drab napisał/a:

Widziałeś psa Kapij jak z filiżanki kole chłepcze

nie widzialem,daj linka bo nie bede szukal bo tam wszedzie Twoje ceglane teksty  typu
"Kapija swietne zdjecia robisz" lol

Drab napisał/a:

Ty też jak doktor Dolittle pojąłeś psią mowę

no ba !:D

pozdrawiam Was i Wasze klony

99

Drab napisał/a:

przetłumacz mi co o tym konkursie myślą czworonogi a może i on stłamszony jest twoimi ceglanymi postami

chodzi mi o Twojego pupila czworonoga jak on się wabi ?

-- // --

100

WK napisał/a:

"Kapija swietne zdjecia robisz"

to nie mój tekst , ale to właśnie tam.

WK napisał/a:

sfiksuje chyba mialo byc

dzięki nie wiedziałem jak się to pisze

-- // --