126

Odp: Pytania i uwagi dotyczące konkursów

Jezeli uwazasz ,ze to ja napisalem to sie mylisz .Nie ja.Tyle mam do powiedzenia w temacie tamtego wpisu.

Dodane sob 11 wrz 2010 23:01:16 CEST :

Drab napisał/a:

Gdyby iść tym tropem to odpowiedź jest godna WK

Przykro mi ale to nie ja.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

127

WK jesteś Egzorcystą klonów to powiedz mi jak to jest z tym KLONOWCEM ,  to jest nick  zartobliwy czy klon???

-- // --

128

1-nie uzywaj slow ,ktorych znaczenia nie rozumiesz
2-po prostu czytaj ze zrozumieniem

WK napisał/a:

nawet doceniam  zartobliwy  nick  czym innym  klon sluzacy do manipulowania czym innym sympatyczny nick

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

129

oświeć mnie bo Twych słów rozumem nie  ogarniam , jak chcesz to możesz być Egzoklonem Kafo tylko mi powiedz kim jest KLONOWIEC czy to nick czy klon lol

-- // --

130

WK napisał/a:

czytaj

jesteś nadal zainteresowany możliwoscia sprawdzenia obecności klonów w głosowaniu ? wink

Pogodnego dzionka big_smile

131

Zal mi Ciebie wiec  uznajmy ,ze  ustepuje Tobie.

132

WK napisał/a:

wiec  uznajmy ,ze  ustepuje

no prosze a chciałem Ci to umożliwić big_smile

133

stefan napisał/a:

jesteś nadal zainteresowany możliwoscia sprawdzenia obecności klonów w głosowaniu ?

podaj jak mialoby to wygladac.:D
Obecne czy o wszystkie,ktore byly na  kafo ?:lol:
Obecne  juz  jest  chyba ok .

Dodane sob 11 wrz 2010 23:46:34 CEST :

stefan napisał/a:

no prosze a chciałem Ci to umożliwić

ustepuje Drabowi bo  to nierowna dyskusja, o czym mam niby z Nim dyskutowac?
Czytasz co za durnoty pisze,zal prostych slow.Ustepuje bo tak trzeba,jest nawet takie powiedzenie o ustepowaniu ale nei bede cytowal.

134

WK napisał/a:

wiec  uznajmy ,ze  ustepuje Tobie.

WK nie rejteruj teraz

-- // --

135

Ty sie chyba dzisiaj na polke z tamponami w Biedrze wywaliles,wyjmij wszystkie bo to Ci szkodzi.:lol:

136

klony jeszcze się pojawią a jak nie to ja się zklonuje dla ciebie big_smile

Dodane sob 11 wrz 2010 23:59:17 CEST :
i poszedł Król Egzoklon

-- // --

137

Panowie, ładna pogoda, słoneczko za oknem, ciepełko jeszcze - dajcie spokój, na pifko sie umówcie albo rybke smile
szkoda zdrówka na przekomarzania tongue

138

kiedy bedzie nastepny naszemu Burkowi tez w bude by włożył  takie spanko

139

Coś pomyślimy nad następnym konkursem.
ale takie spanka można nabyć za przystępną cenę.

Usługowe Szycie Legowisk 
ul.Sambora 30
83-300 Kartuzy
tel: 58-741-82-93 

lub tutaj - http://aukcje.fm/active_auctions.php?user_id=8708

-- // --

140

Odnosnie klonow to mnie nie rozsmieszaj .Reszta ok,przyjmuje do wiadomosci,Stefan tez nie ma klonow jo? lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

141

moment,moment a moze Ty chcesz powiedziec,ze "juz"nie masz  klonow???????? eeeee no to brawo !!,dumny jestem!!!I to popieram.
Zuch !!!! Molodiec!!!! To,ze sie w koncu pozbyles klona/ow to dla mnie niespodzianka ale mila bardzo.

142

to ty mnie rozśmieszyłeś WK , jesteś Egzoklonem który widzi w każdym niku klona .
Nie rozumiesz , że z tego komputera korzysta więcej osób a ja nie mam wyłączności big_smile

-- // --

143

Nie  kolego,nie widze w kazdym nicku klona,tak jak nie mylilem sie z Piterklonem tak wiem ,ze i Ty  a juz szczegolnie Stefan macie klony.Np bard czy muchomor to Wasze klony .
Odnosnie tego ,ze z jednego komputera pisze ktos inny to prosze przedstawic jak rozumiecie pkt 2 regulaminu ,ktory mowi ,ze kazdy uzytkownik moze posiadac jedno konto? Rozumie ,ze z mojego IP moze sie  zarejestrowac 30 osob jako   "inni uzytkownicy" ? Jak odrozniacie  klona z tego samego IP od nie-klona? Bo ja ,zeby udowodnic ,ze to glupie zarejestruje  te 30 kont ok?I jak mi udowodnicie ,ze to nie moja  rodzina,znajomi i sasiedzi ,piesek ,rybki i chomiczek?skoro nie musze podawac danych osobowych a jeno adres email .
Jezeli tak to wyglada jak przedstawilem to  mozna faktycznie miec dowolna ilosc kont i nie ma mowy o klonach  ale  wpierw prosze o wyjasnienia bo w regulaminie forum nie ma precyzyjnego zapisu .Znam osobe,ktora miala tutaj chyba 100 kont-klonow.:lol:

Prosze o konkretna odpowiedz.

144

WK napisał/a:

Prosze o konkretna odpowiedz.

Sam sobie odpowiedziałeś a to , że nie sprecyzowany jest regulamin forum jak mówisz i o  zmianę czy info  to chyba zły adres WK wybrałeś big_smile

ale  nie martw się klony jeszcze się pojawią a jak nie to ja się zklonuje dla ciebie

-- // --

145

to zadna odpowiedz na moje pytanie
nie potrafisz odpowiedziec?Pytam bo  jezeli wyjdzie wg mojej interpretacji to mozna zakladac po  100 kont z jednego IP i nic Wam do tego prawda? A zblizaja sie wybory i bedzie smietnik totalny.W kazdym badz razie jako user zadam konkretnej odpowiedzi a nie Twocih "belkotkow" .Mysle,ze to wazne i  dla innych userow. Konkretnie.
Jak nei wiesz to siedz cicho i poczekam na Stefana bo On jest adminem to pewnei zna odpwiedz .:D

146

O przepraszam , proszę mnie nie odrażać swoimi ceglanymi postami .
Konkretnie to jesteś mąciciel , szukasz dziury w całym , a może chcesz sprecyzować regulamin u kretów.
I jeszcze raz Cię proszę  nie obrażaj mnie.

WK napisał/a:

Pytam bo  jezeli wyjdzie wg mojej interpretacji to mozna zakladac po  100 kont z jednego IP

według twojej interpretacji WK jesteś piękny , uroczy i zawsze masz rację big_smile

-- // --

147

Po co sie denerwujesz?Zadalem tylko konkretne pytanie,mysle,ze  istotne a Ty sie ciskasz big_smile Spokojnie,nie wiesz to moze Stefcio wie i napisze co i jak.Mnie to interesuje bo wydaje sie,ze to powazna luka w regulaminie.Jak masz cos do regulaminu  na kretowisku zaloz temat i pytaj tam .Ja nie  naleze do administracji  kretowiska ale z pewnosci a udziela Ci odpowiedzi konkretnej.
Spojrz na to na spokojnie,wychodzi na to,ze mzona tutaj zakladac po 500 klonow na 1 IP a wiec wszelakie konkursy mozna bedzie wygrac odpowiednia manipulacja glosami,prawda? Noalbo inny przyklad-zrobicie ankiete a wygra ktos kto ma wiecej klonow .Tak mzona mnozyc przyklady.Ni elubie klonowania bo to nieladnie wzgledem tych uczciwych i dlatego pytam Uwazam,ze Twoje odpowiedzi pokazuja zbytnia nerwowosc a na to polecam xanaxs albo melise oraz brak pojecia co odpowiedziec a na to nei mam recepty oprocz rady milczenia.Bo jak nie masz nic do powiedzenia to nie gadaj. Nie mace a pytam .

Ja mam  jakies swoje propozycje ale wpierw sie uspokoj i badz mily .:D
Spokojnie Drab ,ja tylko pytam .Mam nadzieje na dyskusje merytoryczna w tej sprawie.Porozmawiajmy . Tylko spokojnie.:)

Dodane pon 13 wrz 2010 21:05:39 CEST :
Gdzie a Cie obrazam tak miedzy nami? W zyciu !!! Strasznie Cie uwielbiam i sobie na to nie pozwole ,zeby obrazac swojego Kolege.Tylko  grzecznie pytam.

148

Bardzo rozsądne pytania, przyznaje tongue
wiec po kolei -

WK napisał/a:

muchomor to Wasze klony

ten nick to juz historia i to dosłownie, sprawdz w uzytkownikach

WK napisał/a:

Rozumie ,ze z mojego IP moze sie  zarejestrowac 30 osob jako   "inni uzytkownicy"

WK napisał/a:

Jak odrozniacie  klona z tego samego IP od nie-klona?

to pytanko natomiast jest zasadne
praktycznie podstawowym wskaźnikiem jest IP użytkownika, drugim adres mailowy
jezeli jest to adres sieci kablowej np teletrona sprawa jest jasna, chociaz nie do końca jasna
jeszcze ze dwa, trzy lata temu gdy routery bezprzewodowe nie były tak popularne - wiekszego problemu nie było z namiarem klonów
obecnie gdy prawie w co trzecim domku jest router sprawa nie jest taka prosta
wystarczy jako przykład wskazać własnie osiedle Wybickiego gdzie - gdy z ciekawości w jednym bloków włączyłem wyszukiwanie pojawiło mi sie około 10 sieci nie zabezpieczonych 
tyle jeżeli chodzi o ip
adres mailowy jest pomocny tylko jezeli potencjalny klon pójdzie na łatwizne - znaczy zachowa login identyczny ......  lub z zmienioną nieznacznie cyfrą np 11 - 111
dwa wskaźniki jednoczesnie znaczy adres i ip razem - wiadomo klonik - domysły ale trafione
pomijam już nicki typu np burak11, burak12 czy burak112 - bez komentarza tongue

na poziomie moda możliwe jest tylko sprawdzenie IP oraz adresu mailowego uzytkownika i to w ograniczonym zakresie
na poziomie adm jest nieco więcej możliwości, pracują wyszukiwarki zgodności np adresów IP
pozostają jeszcze logi ale to inna sprawa kaloszy
mam nadzieje Wk że wyjasniłem co nieco
jeżeli chodzi o głosowania w konkursach - najwłasciwszym wydaje mi sie  głosowanie tego typu jak własnie zakończonego konkursu
tyle że bardziej dopracowane ale o tym później tongue

149

WK podsunął mi myśl na nik, dzięki WK smile

150

tylko dobrze by było gdyby te posty zostały
wysłane w jednym czasie różnica 1 minuty.
Najlepiej ja Ci przedzwonie kiedy wyślemy te posty