151

Odp: Pytania i uwagi dotyczące konkursów

tylko dobrze by było gdyby te posty zostały
wysłane w jednym czasie różnica 1 minuty.
Najlepiej ja Ci przedzwonie kiedy wyślemy te posty

152 (edytowany przez stefan 2010-09-15 11:11:38)

Witam wszystkich userów  na forum a w szczególności WK ,
Cześć  ********

153

I co WK , co ty na to , który z tych trzech nicków jest klonem ???????? sad
A może Stefan wie ?

-- // --

154

stefan napisał/a:

obecnie gdy prawie w co trzecim domku jest router sprawa nie jest taka prosta

można się rozpisywać na temat klonów ale to czy ja mam klona czy to jest nick koleżanki  to wiem tylko ja i Ona

-- // --

155

stefan napisał/a:

to pytanko natomiast jest zasadne
praktycznie podstawowym wskaźnikiem jest IP użytkownika, drugim adres mailowy
jezeli jest to adres sieci kablowej np teletrona sprawa jest jasna, chociaz nie do końca jasna
jeszcze ze dwa, trzy lata temu gdy routery bezprzewodowe nie były tak popularne - wiekszego problemu nie było z namiarem klonów
obecnie gdy prawie w co trzecim domku jest router sprawa nie jest taka prosta
wystarczy jako przykład wskazać własnie osiedle Wybickiego gdzie - gdy z ciekawości w jednym bloków włączyłem wyszukiwanie pojawiło mi sie około 10 sieci nie zabezpieczonych 
tyle jeżeli chodzi o ip
adres mailowy jest pomocny tylko jezeli potencjalny klon pójdzie na łatwizne - znaczy zachowa login identyczny ......  lub z zmienioną nieznacznie cyfrą np 11 - 111
dwa wskaźniki jednoczesnie znaczy adres i ip razem - wiadomo klonik - domysły ale trafione
pomijam już nicki typu np burak11, burak12 czy burak112 - bez komentarza

na poziomie moda możliwe jest tylko sprawdzenie IP oraz adresu mailowego uzytkownika i to w ograniczonym zakresie
na poziomie adm jest nieco więcej możliwości, pracują wyszukiwarki zgodności np adresów IP
pozostają jeszcze logi ale to inna sprawa kaloszy
mam nadzieje Wk że wyjasniłem co nieco
jeżeli chodzi o głosowania w konkursach - najwłasciwszym wydaje mi sie  głosowanie tego typu jak własnie zakończonego konkursu
tyle że bardziej dopracowane ale o tym później

no wlasnie,ze wyjasniles mi tyle,ze ...mozna klonowac ile wlezie big_smile Ba !wyjasniles mi nawet tyle,ze neistety nei  znasz regulaminu bo nawet jezeli sa nicki rozne tylko  liczbą  Drab 1,Drab 2 ,Drab 3 to zgodnie z regulaminem nei masz prawa ich traktowac jako klony i takich loginow usuwac.Sprawdz co  pisze regulaminie. Tam nic o tym nie ma,ze mozesz tak zrobic.Ba nie ma nawet slowa,ze nie mozna z jednego  adresu mailowego zarejestrowac 20 osob o tym samym loginie z np zmienna liczba.Kazda taka osoba  to przeciez jednak rozny login ,prawda?A,ze sie rozni tylko liczba  to co kogo obchodzi? Gdzi episze,ze nei moze?
I to jest problem.Mnie to zaciekawilo bo jakos nie lubie klonow i ciekawym  byl jak sobei mozna z tym poradzic.
Trzeba  chyba SteFAN ZMODYFIKOWAC REGULAMIN. Ja mam jakis pomysl ale nei wiem ,czy jestes zainteresowany .
Jak jestes to mozem przejsc na pw bo mnie ten Nudziarz  bawi jak  skrzypiacy tramwaj na zakrecie lol

@Drab Prosze Cie ,nie nudz !!!! Ty jestes jak  zesikany smarkacz co wlazl do piaskownicy .Zenujacy jestes po prostu i szkoda mi kazdej chwili kiedy czytam Twoje puste teksty.
A odpisuje bo jestem  uroczy  i  z litosci troche bo oprocz mnei to juz chyba nikt Ci slowa nie pisze.

Klonowiec to  ten koles ,ktorego obrazy mi sie podobaly na wystawie.Tak sadze big_smile Ni emacie tam co robic w SDS ?
To mi jakis  fajny obraz namalowac a nie nuuuudzic!

Drab napisał/a:

można się rozpisywać na temat klonów ale to czy ja mam klona czy to jest nick koleżanki  to wiem tylko ja i Ona

Ty tu malo kogo interesujesz wiec sie nei wcinaj w dyskusje  albo pisz w temacie. tongue

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

156

WK napisał/a:

Jak jestes to mozem przejsc na pw bo mnie ten Nudziarz  bawi jak  skrzypiacy tramwaj na zakrecie:lol:

no już Cię raz prosiłem , żebyś mnie nie obrażał i proszę o kulturę słowa w postach które kierujesz pod moim nickiem.

WK napisał/a:

Klonowiec to  ten koles ,ktorego obrazy mi sie podobaly na wystawie.

I znowu pudło a do ŚDS zapraszam może i dla ciebie znajdzie się zajęcie roll

-- // --

157

WK napisał/a:

Ba !wyjasniles mi nawet tyle,ze neistety nei  znasz regulaminu bo nawet jezeli sa nicki rozne tylko  liczbą  Drab 1,Drab 2 ,Drab 3 to zgodnie z regulaminem nei masz prawa ich traktowac jako klony i takich loginow usuwac.

ha ha  dobre
oto niestety chodzi że znając, nieraz chciałbym go nie znać tongue
ale po kolei - gdyby faktycznie podane nicki (przykłady) istniały to nie mogę ich traktować jako klony
chyba że  adres IP wskazałby ze pochodzą z jednego kompa ......
to jest trochę bardziej skomplikowane i nie chciałbym podpowiadać potencjalnym klonowiczom jak to ominąć
dlatego przejdę na PW  tongue

Pogodnego dzionka big_smile

158

WK , masz szczególne względy gdybym to ja miał takie big_smile

-- // --

159

@ Drab
1-nie obrazm Cie,nazywanie  kogos Nudziarzem z pewnoscia nie jest obrazaniem tej osoby .
2-o klonach juz mi sie z Toba nie chce  gadac Pinokio,sorki pomylilem  nicki mialo byc Drabie lol
3-z przyjemnoscia bym przyszedl do SDS ale bylbym tam ze swoimi zdolnosciami malarskimi posmiewiskiem i  mogliby mi werznac pusta puszka po farbie big_smile Niemniej pozdrawiam wszystkich bo mam tam znajome osoby i moja sympatia do Panstwa z SDS jest przeogromna.Czekam na kolejna wystawe prac.
4-Mowisz,ze mam wzgledy? big_smile  O to mile big_smile Troche  jestem okropny a troche uroczy ,moze w tym tkwi sekret big_smile

a teraz wracaj do tematu !

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

160

Poczekaj 

WK napisał/a:

z przyjemnoscia bym przyszedl do SDS ale bylbym tam ze swoimi zdolnosciami malarskimi posmiewiskiem

Ja mówiłem poważnie , nie umiesz malować to nic nie szkodzi teraz przygotowujemy sztukę do Teatru Wybrzeże
"Poza Pozy" i bardzo chętnie byśmy Cię zaangażowali w roli doradcy, lub jest wiele innych zajęć na pewno nie będziesz się nudził roll

WK napisał/a:

o klonach juz mi sie z Toba nie chce  gadac Pinokio,sorki pomylilem  nicki mialo byc Drabie

Zgryźliwy jesteś ale stary i pewnie więcej szczekasz niż miałbyś zrobić coś złego big_smile
W temacie klonów : nie chcesz odpowiedzieć na proste pytanie a od Stefana żądasz odpowiedzi na zadane przez siebie pytanie.
oprócz ceglanych postów i epitetów rzucanych pod moim nickiem niczego nie spłodziła twoja głowa. Jeśli nasz tak kłótliwy charakter to idź do kretów i tam się wykłócaj roll

-- // --

161

Drab napisał/a:

Zgryźliwy jesteś ale stary i pewnie więcej szczekasz niż miałbyś zrobić coś złego
W temacie klonów : nie chcesz odpowiedzieć na proste pytanie a od Stefana żądasz odpowiedzi na zadane przez siebie pytanie.
oprócz ceglanych postów i epitetów rzucanych pod moim nickiem niczego nie spłodziła twoja głowa. Jeśli nasz tak kłótliwy charakter to idź do kretów i tam się wykłócaj

1-na jakie pytanie? ktory nick jest klonem? czlowieku miales i masz klona i mi  ta wiedza wystarcza,nie bede sie z Toba bawil w berka i zgadywanki . Ja bez dostepu do panelu adm mam stwierdzic ,ktory to klon? Puknij sie !
Do klona ,ktorego Ci  wypomnialem ,sie przynales wiec  jak widzisz jak przyjdzie pora to bede wiedzial .
2-nie Ty decydujesz czy ja tutaj moge pisac czy nie,na to  jestes za maly i za cienki .Trzymaj sie tematu bo spamujesz  pozal si eBoze moderatorze. lol
Badz mily dla innych to beda pewnei dla Ciebie .I postaraj sie cos zrobic ze swoim  wisielczym  humorem bo jestes przerazliwie nudny .

162

WK napisał/a:

Do klona ,ktorego Ci  wypomnialem ,sie przynales wiec  jak widzisz jak przyjdzie pora to bede wiedzial

znowu pudło, do żadnego klona się nie przyznałem bo po prostu go nie mam, już ci i sam admin może snuć tylko domysły a tak naprawdę nie ma fizycznej możliwości sprawdzenia czy user jest pod klonem czy pod lipą big_smile
                                                                                                              życzę powodzenia w walce z klonami

-- // --

163

Drab napisał/a:

po prostu go nie mam

a" bard" to Twoja ciotka z Reszowa jo ?Pinokio lol:lol:
Ty nie mozesz miec klonow bo jeszcze jeden taki klon-Nudziarz i te forum padnie .
I pisz w temacie a temat brzmi --->Pytania i uwagi dotyczące konkursów
Masz jakies pytania?

164

WK napisał/a:

a" bard" to Twoja ciotka z Reszowa jo ?

i znowu pudło, oj tyś chyba jest  zezowaty na jedno oko a drugie klonem Ci zaszło lol:D:D

WK napisał/a:

te forum padnie .

Jak będziesz Ty to na pewno nie padnie lol

-- // --

165

Ty nie masz kumpli nie? Juz tylko ja Ci zostalem ?Ilu przegryzlo sobie zyly z powodu Twojej blyskotliwosci i niepospolitego poczucia humoru?

odnosnie klonow-na tym forum  to zjawisko czesto spotykane i sam klona masz/miales co jest wstretne wzgledem userow.Mozesz zaprzeczac ile chcesz ale watpie,zeby ktokolwiek w to uwierzyl

166

WK napisał/a:

Juz tylko ja Ci zostalem ?

i dlatego odpisuję Tobie i jeszcze  , będę się trzymał Ciebie na dobre i złe bo tylko , jak piszesz , Ty mi zostałeś tongue

-- // --

167

Drab napisał/a:

no aż zazdroszczę takiego spanka

jeśli obiecasz ,że będziesz korzystać z niego , mogę Tobie fundnąć takie lol:lol::lol:

Jeżeli nie masz wrogów, to niechybny znak, że nie dokonałeś niczego.
Margaret Thatcher

168

Trzymam za slowo i wybieram

ashley19 napisał/a:

wybraliśmy legowisko

o właśnie takie mi by pasowało roll

-- // --

169

Drab napisał/a:

o właśnie takie mi by pasowało

Rozne sa upodobania ale to chyba legowiska dla psow sa.

Drab napisał/a:

Trzymam za slowo i wybieram

no kaszub -musisz Drabowi kupic teraz ,wyjscia nie ma
jak  rozumie bedzie musial zamieszczac codziennie fotki  jak sie wylegiwuje tak ? big_smile

170

Słowo się rzekło , kobyłka u płota tongue
Zapodaj na pw namiar , gdzie kupić , i adres dostawy
daj też rozmiar i kolor , jaki Ci pasuje , oraz nr. telefonu dla kuriera
Następnego dnia , od otrzymania danych finalizuje sprawę lol Jak mi Bóg na niebie miły lol

Mam nadzieję ,że podzielisz się z nami jakimiś odczuciami z nowego legowiska , bo waham się , czy też takie kupić swojemu  kundlowi . Oczywiście liczę na jakieś fotki ,oby nie w negliżu lol

Margaret Thatcher

171

No kazdy zwyciezca musial zamiescic fotke  pupila na legowisku to i  mysle,ze taki gest zostanie okraszony piekna fotka wylegiwujacego sie obdarowanca/ koniecznie big_smile

172

jemJOzKASZEB napisał/a:

Słowo się rzekło , kobyłka u płota

Namiary podałem na PW , kolor ostatecznie jest bez różnicy.
Myślę , że kurier będzie już opłacony.

-- // --

173

jutro sprawkę finalizuję lol

Podobał mi się tytuł pw ;
" SPANKO DLA DRABA " lol:lol::lol::lol::lol::lol:
tym mnie ująłeś lol:lol::lol::lol::lol::lol:

Margaret Thatcher

174

prosze o  fotki ,jak Drab sie wyleguje
jakby co moge odebrac od  firmy ,zawiezc i zrobic fotki

175

WK napisał/a:

prosze o  fotki ,jak Drab sie wyleguje
jakby co moge odebrac od  firmy ,zawiezc i zrobic fotki

Poważnie ?
Ja płacę a Ty za kuriera robisz ?
Idę na to lol:lol::lol::lol:

Margaret Thatcher