26

Odp: Foto Kontakt - nieuczciwa i niekompetentna firma!!!

Każdy kto robił zdjęcia legitymacyjne zapewne z dumą się nimi chwali wink

Mi osobiście nie przypadają one do gustu - inna firma robi je lepiej, a obsługa jak u mamy wink

Tyle ode mnie smile Pozdrawiam smile

Dodane czw 09 cze 2011 19:54:14 CEST :
Na temat obsługi mówiłem o tej innej firmie jakby co wink

"Mądrość nie polega na sprycie, ale na umiejętności obstawiania przy prawdach oczywistych. Ten przetrwa, kto wybrał świadczenie prawdom oczywistym. Kto wybrał chwilową iluzję, by na niej zarobić, ten przeminie wraz z iluzją" ks. J. Tischner

27

Ostatnio złośliwie podchodzą do klienta.Nie polecam tej firmy.

28

Wiem, że może nie do końca moja wypowiedź dotyczy obecnego wątku, ale chodzi o fotografów, więc może komuś to pomoże w wyborze fotografa z okolic Trójmiasta, albo dwa razy się zastanowi..

Jestem zniesmaczony!
Zmęczenie i nerwy związane z ciągłym zwodzeniem, obiecywaniem, lekceważeniem i niedotrzymywaniem obietnic przez Państwo Babinek oraz próbami otrzymania zawartych w umowie materiałów, a także nie wywiązanie się z minimum w niej zawartym spowodowało, że postanowiłem opisać naszą przygodę z firmą Avedon Fotograficy! 

Jakiekolwiek dodawanie komentarzy jest utrudnione. Być może w ten sposób Państwo Babinek się zabezpieczają, bo widocznie mój przypadek nie jest odosobniony.

Po wpłacie całej kwoty, co musiało nastąpić najlepiej od razu już w dniu sesji zaczęły się problemy. Z opóźnieniem i po kilku interwencjach dostaliśmy nasze zdjęcia, jednak mniej, niż było umówione. Prezentacja na płycie została wykonana z imionami całkiem innych osób!!! I znów telefony, obiecywanie przez Pana Tomasza, że wysyła (i tak 4 razy) nam poprawioną płytę. Zamiast załagodzić sytuację, w odpowiedzi dostaliśmy zwykłą płytę w  kopercie i bez nadruku! Porażka! Czekaliśmy na nią dwa miesiące. Dodam jeszcze, że przez chaos, niezorganizowanie i roztrzepanie, zapomnieliby o dacie naszego ślubu! I od tego się zaczęło.
Szkoda, że tak się stało, bo zdjęcia są całkiem niezłe.. a  tyle niepotrzebnych nerwów nas to kosztowało.

29

Kto korzysta z usług tej formy naprawdę powinien się dobrze zastanowić, a przynajmniej dopytać się dokładnie co do kosztu usług.
Po raz pierwszy zraziłam się wywołując zdjęcia, które wysłane do północy w czwartek (lub w środę-nie pamiętam dokładnie) miały kosztować 29 gr za sztukę. Po wysłaniu trzeba było tylko czekać na maila z informacją, że zdjęcia sa do odbioru. Po trzech dniach (sobota) sama zadzwoniłam, żeby się dowiedzieć czy zdjęcia są już gotowe, ponieważ żaden mail nie dotarł. Okazało się że zdjęcia już kosztują po 49 gr za sztukę, ponieważ promocja obowiązywała tylko, gdybym odebrała zdjęcia w piątek!!!! Niestety nigdzie nie została zawarta informacja, że promocja obowiązuje tylko dla zdjęć odebranych do konkretnego dnia! Poza tym, co to za promocja?! Po dyskusji zmieniły się warunki promocji i obowiązywała ona również dla zdjęć odebranych w sobotę.
Drugi raz zamawiałam fotokalendarze. Inną cenę można znaleźć na stronie internetowej firmy, a inną w aplikacji do tworzenia i wysyłania tych kalendarzy na serwer. Otrzymałam informację, że cena w aplikacji jest aktualna i jest to taka promocja. Zamówiłam więc trzy fotokalendarze i zapłaciłam zupełnie jakąś inną kwotę - chyba jeszcze o połowę mniej od kwoty którą miałam zapłacić. Zdziwiona spytałam się skąd taka niska cena otrzymałam informację, że to jest taka promocja i obowiązuje do odwołania. Ponieważ zaoszczędziłam, więc postanowiłam domówić jeszcze trzy. Ale tym razem już inna Pani mi wydawała zamówiony towar i musiałam zapłacić więcej niż ostatnio. Początkowo nie chciała mi uwierzyć, że ostatnim razem zapłaciłam połowę mniej i patrzyła na mnie jak na głupka. Po sprawdzeniu w historii transakcji okazało się, że inna ekspedientka popełniła błąd. Ciekawe kto wymyśla takie promocje? smile Właściciele fotokontaktu powinni jednak zadbać, aby pracownicy byli dobrze poinformowani, a jakieś dziwne warunki promocji powinny być zawarte w ulotkach, czy też innych przekaźnikach.
Tak to już jest z tymi promocjami...

30

videotom napisał/a:

ja dodam tylko tyle od 8 lat z nimi wspołpracuje i jak narazie same pozytywy
pozdrawiam

No to masz fart, tak Ci kolego powiem. Też jestem ich klientem i już kilka razy miałem z nimi takie jazdy jak opisała pani velevetka Wszystko jest cacy do momentu aż ktoś coś tam pomiesza. Zawsze brak winnego a do tego to zwodzenie, normalnie masakra jakaś, przyznanie się do błędu jest jest wręcz niemożliwe. Potrafią zrobić swoją robotę dobrze i solidnie ale mają chyba za dużo klientów i zbyt często zdarzają się im błędy.
Pani velevetka w niczym nie przesadziła, tam tak po prostu jest i to jest przykre.