1

Odp: Praca w UG !!!!!!

na www.kartuzy.pl takie oto ogłoszenie:       

"BURMISTRZ GMINY KARTUZY

poszukuje kandydatów:

na stanowisko ds. funduszy pomocowych
w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu

oraz

na stanowisko ds. inwestycji
w Wydziale Inwestycji i Gospodarki Komunalnej"

wymagania stawiane kandydatom sa niezłe- MGG ich np.  nie spełnia nawet w 1/2, najlepsze jest na końcu:

"....należy składać do dnia 02.05.2005 na adres: Urząd Gminy ul.Hallera l, 83-300 Kartuzy, sekretariat - pokój nr 109.
Należność uregulujemy po przedłożeniu faktury. Upoważniamy do wystawienia faktury VAT bez naszego podpisu. "

znowu będzie , że się czepiam, ale jaka faktura? za CV? za list motywacyjny? to już nawet za złożenie kwitów do roboty w UG trzeba płacić haracz????  czyli co? kto da więcej - pracuje? jaja, panie to są jaja

tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

2

Niedziela, 24 kwietnia 2005

Odwołają burmistrza?                                    PAP 12:20

Spokojnie przebiega referendum w sprawie odwołania burmistrza Międzyzdrojów (Zachodniopomorskie) Henryka Jabłońskiego - poinformowano w Gminnej Komisji Wyborczej.

Inicjatorzy referendum zarzucają burmistrzowi m.in. rozrzutne gospodarowanie środkami gminnymi oraz kreowanie negatywnego wizerunku miasta w mediach. Przeciwnicy Jabłońskiego zarzucają mu, że roztrwonił publiczne pieniądze inwestując 5 mln zł w budowę miejskiego stadionu, zamiast przeznaczyć te środki np. na remonty dróg. Nie podoba im się też, że miastem rządzi osoba, która została skazana przez sąd. Miesiąc temu burmistrz został skazany nieprawomocnym wyrokiem za kradzież prądu, niedopełnienie obowiązków i brak nadzoru nad podwładnymi, gdy pełnił funkcję dyrektora międzyzdrojskiego rejonu energetycznego.

60-letniego Jabłońskiego w wyborach samorządowych poparł SLD. W gminie Międzyzdroje uprawnionych do oddania głosu jest blisko 5 tysięcy 400 osób. Aby referendum było ważne do urn musi pójść 30% uprawnionych.

Międzyzdrojskie referendum jest piętnastym w województwie w sprawie odwołania władz samorządu terytorialnego przed upływem trwającej kadencji. Tylko cztery z nich były ważne. W pozostałych frekwencja była za niska.

W całym kraju takich referendów przeprowadzono w tej kadencji około 70. Także większość z nich była nieważna. (reb)

Pogodnego dzionka big_smile

3

tak się pisze profesjonalne ogłoszenie:

"                                                NIGHT CLUB
                                                       "ROZI"

zatrudni dziewczyny :
    * Dobre warunki pracy
    * Zakwaterowanie
    * Miła atmosfera
    * Luksusowy lokal
    * Praca w dzień
    * Wysokie zarobki"

i nikt nawet tu nie wspomina o fakturach VAT tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

4

MGG ich np. nie spełnia nawet w 1/2,

Nawet p.kierownik w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu (kierująca jedną osobą) spełnia tylko punkt 1-wszy lol  lol  lol

Wymagania unijne a pensyjka  :?:  :?:  :?: z za Buga  :twisted:

P.S.
Faktura owszem - jak najbardziej przynajmniej kieszeniówke się rozliczy w koszty, ale kwoty brak. Znaczy co łaska  :?:  :twisted:

5

Nawet p.kierownik w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu (kierująca jedną osobą) spełnia tylko punkt 1-wszy

Sprostowanko - ta pani wywodzi sie wprost z tego działu i stworzono dla niej osobny Europejsko-Unijny dzialik - 2 osobowy z kierownikiem na czele  :twisted:  UPS :!:  cóż za nietakcik  lol  8)  lol Za karę idę na spacer nad klasztorniaka trochę sie nawdychać  lol

6

"Wymagania:
1. wykształcenie wyższe,
2. biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
3. doświadczenie związane z pozyskiwaniem funduszy unijnych,
4. znajomość obsługi pakietów biurowych typu office, technik medialnych i internetowych,
5. umiejętność pracy samodzielnej oraz dobrej współpracy w zespole,
6. dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego"

zaiste powiadam Wam , ludzie ludziom zgotowali ten los :shock:  :shock:  tongue  tongue

doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych??? chyba dotyczy ludzi nie z Kartuz, bo tu dotychczas nie pozyskano złamanego Euro roll  roll
a osoba spełniająca nawet te wymagania dostanie z 1000 zł i masę obowiązków, z parzeniem kawy na sesji włącznie tongue  tongue  tongue  jakby co to pan MGG powie - no szukałem , ale nikt sie nie zgłosił  tongue  tongue  tongue  tongue  tam już jest jedna pani strasznie unijna :shock:  :shock:  :shock:  :shock: ale dalej nie wiem o co idzie z tą fakturą wink  wink  wink

7

no głupota niezła... roll

8

no głupota niezła... roll

??????????? , że niby co lub kto??? 8)

9

to takie proste , i ty tego nie możesz zrozumieć o czym ona pisze......

http://alisonhmade.blogspot.com/

10

to takie proste , i ty tego nie możesz zrozumieć o czym ona pisze......

wybawco tongue  tongue  tongue  8)

11

Nie ma za co plebsie

12

oj
ale fajnie
pojedynek o mnie wink

13

oj
ale fajnie
pojedynek o mnie wink

z ludźmi tego pokroju nawet o Cindy sie nie biję - wygrywam na wstępie tongue  tongue  facet ma komleksy , albo trądzik - może to i to? to wiele tłumaczy wink  8)

14

Nie ma za co plebsie

proponuję ci lekturę jakiegoś świerszczyka, dobrze to działa na chłopców w wieku dojrzewania, tylko potem raczki jednak na kołderce wink  8)

15

Zwyciężca samozwaniec!!! hehe czy ty zawsze interpretujesz tak jak ci jest wygodnie? Świat według Szpiega, czyli znowu w zyciu mi nie wyszło.......to popisze soebie na forum, konkretów nie znam, ale argumentow tym bardziej to moze sobie pokrzycze poprowokuje, bo mi nie wyszło... lol

16

żeby zostać policjantem - matura, nauczycielem - wyższe , inspektorem europejskim - wyższe, ale żeby być radnym czy burmistrzem? żadnych wymagań tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  ostatnio był casting na sprzataczkę w Prokomie - także wymagana matura tongue  tongue  tongue  tongue  8)  to są jaja panie, jaja 8)

17

tak samo jak operator koparki potrzebuje badania psychologiczne a poseł na sejm nie

18

te wszystkie wymagania do pracy w urzędzie są z księżyca wzięte a tak w rzeczywistości to i tak wiadomo kto dostanie tą posadkę;)

masz prawo do wyrażania swojej opinii - żyjemy w wolnym kraju...

19

Ale konkurs musi być....to takie głosowanie bez skreśleń

20

Jak się okazuje, to ktoś to forum czyta, ale mimo wszystko coś napiszę na ten temat roll .

O etacie dowiedziałem się dwa tygodnie temu, więc poszedłem sobie, aby złożyć papiery roll . Wymaganka są z księżyca, ale tak jest zawsze. Nie stresujcie się tongue . Tyle że osobie, która spełnia połowę warunków, powinni płacić 5 tys/miesiąc, a nie 5 razy mniej, więc chyba mam szansę wink.

na stanowisko ds. inwestycji
w Wydziale Inwestycji i Gospodarki Komunalnej

Wymagania:
1. wykształcenie wyższe (budownictwo ogólne lub drogownictwo)
2. uprawnienia budowlane,
3. znajomość kosztorysowania,
4. doświadczenie w realizacji i rozliczaniu inwestycji,
5. biegła znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego,
6. dodatkowym atutem będzie znajomość:
  1/ pozyskiwania funduszy pomocowych,
  2/ prawa zamówień publicznych

1. kierunek się nie zgadza, ale każdy musiał prawie to samo odpękać tongue
2. koleś musi mieć dwa lata praktyki na budowie oraz zaliczony exam (po takim czymś każdy chce zarabiać kilka tysiaków)
3. wchodzisz do programu (musiałbym skumać go), wpisujesz to, co musisz zrobić, a potem poprawiasz ceny, bo coś nie pasi roll . Tutaj praktyka by się przydała, bo ... robisz pod wynik lol .
4. Tzn. był już kierownikiem budowy, a nie miał firmy, która obsługiwała większość spraw?
5. klikać i pisać umiem lol
6. no comment

To chyba nie doniosę ksera ukończenia studiów roll .

PS. Należności nie uregulowałem wink. Hehe, ktoś też umie obsługiwać kompa, lecz przypadkiem zrobił kopiuj-wklej nie z tym, co trzeba :shock: .

21

praca w naszym UG jest marzeniem ściętej głowy i doskonale o tym wiemy, nie masz wujka , lub ciotki z mozliwościami, albo pan burmistrz nie ma interesu z twoim ojcem to sobie nawet nie rób kłopotu z chodzeniem, z papierami wink  wink  wink  wymagania jakie tam postawiono ktoś pewnie skopiował ze strony innego urzędu , bo nie wierzą, że ktoś w tutejszych kadrach wie nawet co się wymaga od kandydata - ja nie mam złudzeń , po studiach szukam pracy gdziekolwiek, ale nie w Kartuzach...no chyba, że zmienią się układy personalne wink

22

że zmienią się układy personalne

Teraz dojdzie jeszcze jedno :
- podaj twój 'nick' na forum k-zy info     lol  lol  lol  lol  lol

Swoją drogą to fakt, żony i członkowie rodzin (dzieci) prowadzących działaność gospodarczą - nie powinni być zatrudniani w urzędach w miejscu prowadzenia działalności przez ojca, męża czy żonę...... wink

Pogodnego dzionka big_smile

23

Wymagania:
2. biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
6. dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Bez sensu, niby czemu język niemiecki musi być a angielski ewentulanie? Przecież wnioski mogą być napisane w obojętnie jakim języku urzędowym Unii.

"Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której pewne praktyki uważane przez lewicę za szkodliwe staną się niedopuszczalne"- Sławomir Sierakowski

24

kto jest Twoim idolem ? i dlaczego  jest to Mieczysław Grzegorz Gołuński? zapytają kandydata(tkę) tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  8)  8)

25

że zmienią się układy personalne

Teraz dojdzie jeszcze jedno :
- podaj twój 'nick' na forum k-zy info     lol  lol  lol  lol  lol

Mnie już nie muszą pytać tongue  wink . Ja swojej tożsamości nie ukrywam :shock: . Hehe, starczyłoby napisać, że jestem biegaczem, a już tylko kilka osób z Kartuz mogłoby przyjść do głowy osobie dobrze poinformowanej lol .