26

Odp: Praca w UG !!!!!!

Wymagania:
2. biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
6. dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

Bez sensu, niby czemu język niemiecki musi być a angielski ewentulanie? Przecież wnioski mogą być napisane w obojętnie jakim języku urzędowym Unii.

To w zwiazku ze spotkaniami w Duderstadt...
lol

27

niby czemu język niemiecki musi być

Jak to dlaczego, przeciez nawet  indianie mówili  po niemiecku ot taki  Apacz - Winetu....jak sie to pisze ?   lol

Pogodnego dzionka big_smile

28

Hahahaha pamiętam "Nicht shisen Winetou" czy jakoś tak big_smile .
Spotkania w Duderstatd  to (nie)stety zupełnie inna bajka niż "stanowisko ds.funduszy pomocowych w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu".

"Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której pewne praktyki uważane przez lewicę za szkodliwe staną się niedopuszczalne"- Sławomir Sierakowski

29

Ale widocznie pan MGG poszukuje jakiegoś taniego tłumacza tongue

"Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której pewne praktyki uważane przez lewicę za szkodliwe staną się niedopuszczalne"- Sławomir Sierakowski

30

Bo jada-i potem z Niemcami rozmawiac moga tylko trzy osoby...a tak bedzie jeszcze jedna...a co dopiero się dzieje ,kiedy Niemcy przyjeżdżaja tutaj...

31

Wymagania:

A kto przepyta ewentualnego kandydatatkę :?:  roll  lol

32

Włodarz :twisted:  :twisted:

33

Wymagania:

A kto przepyta ewentualnego kandydatatkę :?:  roll  lol

kandydata(tkę) odpyta pani kadrowa tongue  tongue  tongue , albo sprzataczka tongue  tongue  tongue  bo ktoś musi tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tak się składa , że znam angielski w stopniu bardziej niż przyzwoity ... może zasiadę w komisji? ale 2000zł za jednodniową sesję, a co wink  wink  wink trzeba się cenić :?  :?

zauważyliście jedna prawidłowość - jak się robi ciepło koło d... panu MGG to jakoś długo przesiaduje w Urzędzie , mam juz całą relację zdjęciową - wszyscy juz dawno w domkach, po obiadku, a on dalej w pracy tongue  tongue  tongue  tongue
zrobię z tego chyba relację w necie bo jest to fakt godny min. tematu na pracę magisterską , temat roboczy : " Godziny urzędowania burmistrza Kartuz w sytuacjach kryzysowych"  tongue  tongue  8)  złośliwi mówią, że czyści papiery, ale ja tam nie wierzę tongue  tongue  wink  8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

34

I pewnie za nadgodziny sobie policzy...

http://alisonhmade.blogspot.com/

35

szpiegu- chyba nie wszyscy sa tak zapalonymi fanami pana MGG, aby miec czas podgladac kazda chwile jego zycia wink

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

36

BuBu a może Szpieg jest paparazzi

37

spolecznik uwazaj, Ciebie on tez moze dopasc lol

„... jeśli jedna osoba ma urojenia, mówimy o chorobie psychicznej... gdy
wielu ludzi ma urojenia, nazywa się to Religią..."

38

ale ja Szpiea nie interesuje, niczym nie rzadze

39

BuBu a może Szpieg jest paparazzi

nie może lecz na bank, przecież wcale się z tym nie kryję :shock:  coś trzeba robić w chwilach wolnych no nie??? codziennie piwo i koledzy to wiecie czym się może skończyć roll  tongue  8)

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

40

zastanwiacie się kto przesłucha kandydatów, ot i odpowiedź:

"Do zadań Zastępcy Burmistrza należy w szczególności:

1. Zastępca Burmistrza podejmuje czynności kierownika Urzędu pod nieobecność Burmistrza lub wynikającej z innych przyczyn niemożności pełnienia obowiązków przez Burmistrza. Zastępca Burmistrza ponosi odpowiedzialność przed Burmistrzem za podejmowane przez siebie czynniści w zastępstwie Burmistrza, niezwłocznie powiadamiając go o podjętych czynnościach.
   2. Zastępca Burmistrza wykonuje inne zadania na polecenie lub z upoważnienia Burmistrza.
   3. Zastępca Burmistrza sprawuje bezpośredni nadzór nad pracą Wydziału Oświaty, Wydziału Kultury i Sportu oraz Wydziału Integracji Europejskiej i Promocji,"

taki pan Mielewczyk, który pewnie ma do powiedzenia w sprawach rządzenia gminą tyle co Żyd w Oświęcimiu, w sprawie wyjścia na wolność
(może głupie porównanie, ale dosadne), zarabia on sobie pewnie z dyszkę, robi wrażenie i (chociaż on) ma studia - jest za to wiernym pretorianem MGG i za to ten w końcu mu płaci, ale już wiem chociaż kto odpowiada za oświatę (tam aż śmierdzi) , kulturę (chyba osobistą) no i te sprawy unijne - pan zastępca przesłucha kandydata (koń by się uśmiał)
tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue , a pana zastępcę, już po polsku sam MGG tongue  tongue  tongue  8)

41

ale mamy oglądalność tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  już w ogłoszeniu z UG nie ma słowa o fakturze tongue  tongue  tongue  tongue  tongue  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  8)  8)  8)  znajdziemy co innego, spoko 8)  8)

42

długo nie szukałem, może ze 3 minuty? oto kolejna, radosna twórczość rodem z UG:

"
Burmistrz Gminy Kartuzy
OGŁASZA
przetarg ustny nieograniczony na zbycie niezabudowanej działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z usługami nieuciążliwymi położonej w Kartuzach przy ul. Krasickiego, dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Kartuzach prowadzi księgę wieczystą Nr 12220
(tutaj treść ogłoszonka)

i dalej:

Szczegółowych informacji na temat przetargu udziela mgr inż. arch. Andrzej Grodzki – Kierownik Wydziału Architektury i Gospodarki Nieruchomościami – pok. 213, tel. 681-05-02 wew. 319 oraz Maciej Konkol – pok. 202 tel. 681-05-02 wew. 310 lub 348.

Należność za ogłoszenie zostanie uregulowana po ukazaniu się ogłoszenia i przedłożeniu rachunku.
"

ogłoszenie sie ukazało, więc pytam kto znowu i komu, ewentualnie nawet za co , wisi? wszystko co w UG wiąże się z rachunkami, fakturami itp. haracz za haraczem, za przyniesienie CV haracz, odpisu dyplomu-haracz, za ukazanie sie ogłoszenia w necie - haracz , ale stop :shock:
może to mają płacić ci , co oglądają owe ogłoszenia  :?  :?  więc już nie patrzę tongue  tongue  tongue  8)

43

no i co? czytają  tongue  ogłoszenia juz nie ma tongue  tongue  tongue  tongue

44

ogłoszenia juz nie ma

podaj im numer konta aby mogli Ci płacić gratyfikacje za analize.......najlepiej to w banku w Szwajcarii  lol  lol  lol

Pogodnego dzionka big_smile

45

o zakład, że jutro także znajdę bubla na ich stronie? tongue  8)  o co ? 8)  8)

46

o zakład, że jutro także znajdę bubla na ich stronie? tongue  8)  o co ? 8)  8)

Hmm, a to trzeba szukać? tongue Starczy, że wejdziesz na jakiś link i zobaczysz ... nic lub : "Sorry... This page doesn't exist."

Mam nadzieję, że jednak można by coś napisać na tych stronach... Chyba gmina nie jest aż tak ospała... Linki do niczego mają sprawiać wrażenie, że ktoś, wchodząc niezbyt głęboko, pomyśli, że strona jest obszerna i dobrze zrobiona? roll

47

masz rację, na ich stronie same buble, ale gdyby to było prywatne to ok, ale ktoś tam bierze za to kasę, nasza kasę k jego mać!!!
i takie coś jeszcze - parę dni temu , chyba w Dzienniku Bandyckim był  nekrolog - zastępcy burmistrza z powodu śmierci kogoś bliskiego (ojca lub matki) wyrazy współczucia skladali MGG i pracownicy UG,
współczuję każdemu w dniach smutku, ale czy MGG musi takie coś zamieszczać za nasze? rachunek za to obciążył zapewne budżet gminy, czyli nasz budżet, więc jak już powinien ów dyktator dać napis - składają podatnicy i byłoby bardziej ok :?  8)

48

zbliza się 18-ta i b. długi weekend a właściciel miasta , zwany ogólnie burmistrzem jeszcze w pracy :?  :? wczoraj o tej porze być nie mógł bo.... ma w d...e mieszkańców, a dzisiaj ciężko pracuje tongue  tongue  tongue  tongue  złośliwi twierdzą, że jedyne co tam pracuje to odkurzacze i inne niszczarki- totalne sprzatanie przed weekendem czy ABW? tego nie wie nikt, ale kolejna serię zdjęć mam, a co tongue  tongue  tongue  ten mnie lubi co tongue  tongue  tongue  8)

49

"Mieczysław dwojga imion musi odejść" - Andrzej Lepper  tongue  tongue  8)

50

Ile za rok zwolni się etatów :?: Obstawiamy :?:  :twisted: