26

Odp: Kaczyńscy - nieszczęście narodu!

Gdyby kaczory nie były rusofobami ,to mielibyśmy z kim handlować bo to ogromny rynek zbytu na Polskie towary  ,tudzierz produkty rolnicze ,ale wymiana obustronna ambasodarami z Vatykanem po stokroć lepsza dla kraju polan dlatego że uduchowienie jest najlepszym interesem jaki od czasów Mieszka pierwszego  zrobili polscy królowie i polytycy.JARO pewnie sądzi że jak rydzyka  połechce na pielgrzymce RM w Częstochowie ,to ten mu się odwdzięczy?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DBruner nie ze mną te numery ,jak to klos powiedział:P:P:P:P:P

Chroń mnie Boże od przyjaciół, bo z wrogami sam sobie poradzę

27

Premier Donaldu Tusku podczas konferencji prasowej porównał prezesa PiS-dzielców Jarosława Kaczyńskiego do Pchły Szachrajki.
Dziennikarze jakoś nie wychwycili dowcipu. A wystarczy zerknąć do tomiku wierszy Jan Brzechwy i z ukontentowaniem wyczytać:
„Niesłychana rzecz po prostu / By ktoś tak marnego wzrostu /I nędznego pchlego rodu / Mógł wyczyniać bez powodu / Takie głupstwa i gałgaństwa / Jak pchła owa, proszę państwa".

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

28

Ojcze, ale owy Donald jest również niczym wsza, nawet ta łonowa lol:lol::lol:

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

29

http://e1.pudelek.pl/p789/de71f6a700234f454e50e960

30

szpieg

Ojcze, ale owy Donald jest również niczym wsza, nawet ta łonowa

Oczywiście! Ale łonowa to wesz a nie pchła...

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

31

o_Onufry napisał/a:

szpieg

Ojcze, ale owy Donald jest również niczym wsza, nawet ta łonowa

Oczywiście! Ale łonowa to wesz a nie pchła...

a to różnica? pchla-wsza-gnida ...? lol:lol::lol::lol::lol:

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

32

szpieg napisał/a:

a to różnica? pchla-wsza-gnida ...?

Drobna ale ty wiesz o tym najlepiej  lol

Internet bez Antypolonizmu !  [img]http://img577.imageshack.us/img577/3113/43656316.jpg[/img]  Zwalczaj Antypolskie Postawy w Internecie !
* Masz coś ciekawego na szmondaka z Tulipanowa, to pisz:  szczepanklaun@interia.pl   *

33

netoperek napisał/a:
szpieg napisał/a:

a to różnica? pchla-wsza-gnida ...?

Drobna ale ty wiesz o tym najlepiej  lol

lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

doprawdy, rozwaliłeś mnie ciętym dowcipem lol:lol::lol::lol:

34

netoperek napisał/a:

szpiegu!
nawet nie zauważyłeś jaka w tym inteligentna głębia

35

Zawsze po pejsachówce mam dobry humor. lol
Lubię wtedy poczytać biegłych w temacie polityki i religii.  lol:lol::lol:

Internet bez Antypolonizmu !  [img]http://img577.imageshack.us/img577/3113/43656316.jpg[/img]  Zwalczaj Antypolskie Postawy w Internecie !
* Masz coś ciekawego na szmondaka z Tulipanowa, to pisz:  szczepanklaun@interia.pl   *

36

Umiłowani Siostry i Bracia!
Na falach radyja co-Maryja uaktywnił się w ramach kampanii wyborczej PROF. ZW. DR HAB. INŻ. (z bożej łaski) JANUSZ KAWECKI - ale Broń go Panie Boze - jak zaznaczył, nie uprawia żadnej propagandy wyborczej. Czerpie tylko ze Źródła.
Na wstępie po Niech będzie pochwalony.... zakończony "zawsze dziewicą", zaznaczył że bardzo się interesuje nadchodzącymi wyborami czego i radiosłuchaczom/czkom życzy bo to taka obywatelska postawa, również katolicka.
On tylko pouczał radiosłuchaczy jak mają, jakimi kryteriami sposobami oceniać kandydatów na parlamentarzystów - czyli jak i na kogo glosować. Wprawdzie wymienił kilka nazwisk "zacnych" osób zaznaczając że on by na te osoby glosował gdyby kandydowały. Obłudnik-hipokryta radiomaryjny wymienił wśród tychże również tych którzy już wiadomo że startują w tym wyborach... (oraz wiadomo ze nie startują) ale on zerżnął głupa jakby o tym nie wiedział.
W każdym bądź razie konkludując orzekł był, że trzeba glosować na ludzi od PiS-dzielców albowiem tamże skupiają się "porządni obywatele tego kraju".
Amen!
No to mohery do urn wyborczych!
PS. Gdyby kto  miał jakieś pytania lub uwagi - listy kierować na:
jkawec@usk.pk.edu.pl

37

WILK W OWCZEJ SKÓRZE ANNO DOMINI 2011, CZYLI... NOWE OBLICZE KACZYŃSKIEGO!
http://pis24.blogspot.com/

38

Kazik: Uległem panice antypisowskiej
Dodane przez: Redakcja Fronda.pl Kategoria: Polska

Kazik Staszewski nie ma wątpliwości, że śp. Lech Kaczyński powinien mieć pomnik w Warszawie. W wywiadzie dla „Nowej Trybuny Opolskiej” przyznaje również, że błędem było zaufanie Platformie Obywatelskiej.

Kazik Staszewski.
Znany muzyk mówi wprost, że Platforma Obywatelska nie dotrzymała ani jednej obietnicy wyborczej. - Obiecywanie gruszek na wierzbie należy oczywiście do emploi zawodu polityka, ale PO zachowała się kompletnie cynicznie. A rząd popełnia gafę za gafą – mówi Kazik Staszewski, którego mocno zirytowało zamiecenie pod dywan afery hazardowej. - Próba kupienia ustawy, bo z tym mieliśmy do czynienia w tej aferze, czyli sytuacja analogiczna do tej, która rozwaliła rząd Millera, teraz ma ujść na sucho. W zamian za to tłuszcza dostaje co raz to nowe elementy igrzysk, jak kastrowanie pedofilii, walka z dopalaczami i kibicami. Mówię kibicami, bo nie uznaję dychotomii kibol-kibic.

Staszewski nie ma wątpliwości, że śp. Lech Kaczyński powinien mieć pomnik w Warszawie. – Zginął na posterunku, pełniąc obowiązki głowy państwa – podkreśla w rozmowie z „Nową Trybuną Opolską” . - A poza tym – czy nam się to podoba czy nie – był najlepszym prezydentem Polski ostatniego 20-lecia. Bo kto, jeśli nie on? Jaruzelski? Wałęsa? Nie wygłupiajmy się... A może Kwaśniewski, który do Charkowa, na groby polskich żołnierzy pojechał pijany?

Muzyk przyznaje, że w ostatnich wyborach głosował na Platformę Obywatelską. I było to błąd.
- Głosowałem, ale z własnej ignorancji i z ulegania baraniej panice - ulegając panice antypisowskiej. Tego żałuję – mówi.

eMBe/NowaTrybunaOpolska

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

39

Nie jestem za PO, ale wy-googlowałam sobie Kazika by przekonać się czy aby na pewno o tego samego chodzi - szczególnie w kwestii

Kazik napisał/a:

pojechał pijany

- nie powiem niechlubne zachowanie, ale szczególnie mnie bawi wytykanie czegoś co się dobrze zna z własnego doświadczenia:

Kazik napisał/a:

Muzyk zamieścił w Internecie specjalne oświadczenie, w którym przeprosił fanów za swoje zachowanie: "W sobotę w »Spodku« byłem pijany i jest to fakt niezaprzeczalny. Od kilkunastu miesięcy mam niezbyt fajny czas życiowy. A po flaszkach wszystko jest łatwiejsze i dużo weselsze (...) Zachowałem się jak ch... złamany, lekceważąc was. O jedno, o co mogę prosić to o wybaczenie". "Wielu za punkt honoru stawia sobie napicie się ze mną, a ja ze swoimi alkoholowymi kłopotami często ulegam" - dodaje muzyk.

Prosił o wybaczenie, którego nomen omen sam nie dał innemu smile

40

Kazik ma prawo do własnego zdania, mają to prawo wszyscy wyborcy.
Nie ma co ukrywać - tysiace ludzi oddało w poprzednich wyborach swój głos na PO w formie sprzeciwu dla rządów PiS.
Jak będzie w najbliższych wyborach pokaże czas.
Istnieje też obawa, że nawet jeżeli PiS wygra najbliższe wybory, nie będzie w stanie samodzielnie utworzyć rządu.
A co wtedy ?
Znowu wybory kosztem innych potrzeb w tym kraju ?

41

Pijany Kazik na swoiim koncercie i pijany Kwasniewski w Charkowie to jakos porownanie zgrzytajace wg mnie. Opoj Kwasneiwski przeprosil za swoje zachowanie na grobach katynskich? Gdzie?

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

42

http://www.youtube.com/watch?v=g8N_EG7jJ5U
Najwyzszy urzednik w panstwie,reprezentant  narodu.
Kazik to rockman,szybciej zdziwi mnie  trzezwy muzyk niz  czysty koszyk w Biedronce.Przypomne Ryszarda Riedla ,ktory pil  ,palil i cpal a spiewal jak aniol w niebiosach muze ktora krwiobiegiem szla jak te amerykanskie  huragany ,

We wrześniu 1999 brał udział w obchodach 59. rocznicy zbrodni katyńskiej. W czasie wizyty na cmentarzu w Piatichatkach Aleksander Kwaśniewski był blady i się chwiał. Według cytowanej przez "Gazetę Polską" działaczki Federacji Rodzin Katyńskich prezydent był wówczas pijany. Przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP uznali to za insynuację, a zachowanie Aleksandra Kwaśniewskiego uzasadniano "pourazowym zespołem przeciążeniowym goleni prawej". Pod koniec 2005 w udzielonym wywiadzie ustępujący już prezydent przyznał się do spożywania alkoholu przed tymi uroczystościami, tłumacząc to gościnnością zapraszających[13

wiki nie odnotowuje aby  przeprosil,golen Mu strzelila czy cus .Pourazowe przeciazenie mial ,.Sciagalo Go jak mnie po 2 weselach.

43

Osobiście nie widziałam i nie słyszałam, ale tak piszą:
"Aleksander Kwaśniewski oświadczył, że jego zachowanie było spowodowane lekami mogącymi wywołać skutek przypominający spożycie alkoholu, zażywanymi w związku z chorobą, której miał nabawić się na Filipinach. Kilka dni później były prezydent przeprosił jednak publicznie "za chwile słabości""

Ale nie o to mi jednak chodzi - jeśli ktoś tak jak Kazik (lub inni) chcą za czymś stanąć murem to proszę, ale niech to robi/ą inteligentnie i nie wyciągają spod pazuchy argumentów, które ich same dotyczą. Trochę pomyślunku i logiki w działaniu - lubię działania sensowne. Moja uwaga dotyczy stricte marketingu.

44

Lilo Szanowna, ale naprawdę tow. Kwaśniewski to największa pomyłka polityczna Polski XX wieku - ten komuch, jako prezydent (niby) wolnej RP roll:rolleyes::rolleyes:
moczymorda to raz, a aktywista komuch to dwa roll
a tabletki to może i brał - na zbicie promili (w Szwecji takie to norma) roll:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

45

A dajcie Wy spokój Olkowi - to już historia.
Od tego może i pijaczka gorszy jest Kaczy-abstynent. I wokół tej persony trzeba trzymać wartę.
Co by się przez głupotę moheru nie wymknął na fotel.

46

o_Onufry napisał/a:

zamiast odmrozić sobie uszy - wspieram Palikota.
W PO-PiS-dzielcach nasza zguba!

A kogoż to mamy w tej pali-kotce do której tak zachęcasz ?
Mamy tu baby z brodami odrzucone przez SLD, mamy eunucha z tej samej rekrutacji, zabójcę księdza Popiełuszki, guru sekty „Fakty i Mity”, jurora „Idola” i cała masa popkulturowej ekstremy.
Do czego to prowadzi?
Wersalu w sejmie nie będzie, co i rusz się będzie robić „nergalowo”, mianowicie tak, że wyjdzie na trybunę jakaś łajza, obsika krzyż, wsadzi flagę w kał, porówna Kaczyńskiego do Hessa, katolików do sekty Moona, Polaków do Papuasów no i notowania medialne, tudzież ubaw na koszernych salonach będzie niemały.
Tak Panie Onufry, chyba całkiem przypadkiem, może po jakiejś libacji w starym „towarzystwie” zrodził się nie taki świeży, ale niezawodny POpaprany plan:

Naprędce sklecony Palikot, trzymany dotąd w odwodzie, ma zgarnąć uciekające głosy z PO, żeby przypadkiem nie trafiły do Kaczyńskiego.

"Ordynacja w wyborach parlamentarnych wprowadza pięcioprocentowy próg wyborczy. Partie, które nie uzyskają pięciu procent ważnie oddanych głosów nie wchodzą do parlamentu. Głosy oddane na te wszystkie partie, które nie uzyskały tego minimum są przekazywane komitetowi wyborczemu który zdobył najwięcej głosów.[...]"

A więc głosujący na "przegrany komitet .....xxx....." ZAWSZE głosuje na zwycięzcę wyborów !

Tak więc Palikot gra do jednej bramki.
Jak zdobędzie 5% - to zbuduje koalicję swojaków z PO i z  wyrzutków z SLD.
A jak nie wejdzie, to też wzmocni wygranego, czyli PO.

Jeśli ten plan się powiedzie, czeka nas większy chlew niż był do tej pory. wink

47

I tu masz netoperek rację - mało - jedynie słuszną.
Nawet podziwiam cie że mimo iż nawiedzony - ale potrafisz racjonalnie analizować obiektywną rzeczywistość.

48

netoperek moge sobie skopiowac co napisales bo tak samo  to postrzegam a nei chce mi sie pisac big_smile no i czy moge  bez zmian uzyc  do wklejenia na inne forum?

49

szpieg napisał/a:

największa pomyłka polityczna

Pomyłka czy nie - był - i tego się już nie zmieni. Z tych doświadczeń należy wyciągnąć wnioski i w przyszłości wybierać właściwiej. I tu znowu nawiążę do wcześniejszej wypowiedzi - szukam kandydatów inteligentnych (w tym u mnie mieści się swoboda i argumentacja wypowiedzi) bo człowiek myślący nawet jeśli będzie robił przekręt to z głową by coś sobie skubnąć i innemu sypnąć. Każdy czy to z PO, PiS czy innych nacji mogą sobie ręce podać - wszyscy równo kombinują tyle, że jedni szybciej lub później się na czymś wysypią.

Ja póki co nie mam kandydata - nikt nie zabłysł, a wręcz przeciwnie wykładają się na własnych pomysłach - żenada. Gruszek na wierzbie już dawno nie słucham bo wiem co jest w Polsce realne a co nie. Marzą mi się mądrzy, opanowani, błyskotliwi i pewni swej wiedzy kandydaci - bez tej bezmyślnej (nieprzemyślanej) szarpaniny.

50

LiLo napisał/a:

Marzą mi się mądrzy, opanowani, błyskotliwi i pewni swej wiedzy

Mi sie marza fachowcy ,moga seplenic  byc garbaci ,szpetni i nerwowi  byle byli madrzy .