1

Odp: Sala u Mańskiego w Sierakowicach

Witam, czy ktoś z Was organizował wesele w tej sali? Proszę o Wasze opinie.

Pozdrawiam

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

2

Mielismy tam sporo wesel i nigdy nie było sie do czego przyczepic młodzi zawsze zadowoleni
wiec polecam w 100%

[img]http://img641.imageshack.us/img641/7379/awatari.jpg[/img]

3

Witam sala u Mańskiego jest świetna niestety musisz dużo wcześniej rezerwować mój termin był już zajęty półtorej roku przed:( rozmawiałam z kucharką i mówiła, że musi być na tej sali jedna kelnerka więcej bo jest dość daleko kuchnia od stołów, opinie orkiestr są różne niektórzy się skarzą na akustykę, że przez ten balkon źle się gra bo dźwięk się za mocno rozchodzi i nie słychać dobrze co mówią:( ale ogólnie sala jest zarąbista:) pozdrawiam:)

4

Bardzo fajna sala, ładna, ciekawe malowanie na suficie.
Obsługa muzyczna czasami marudzi na trudności z ustawieniem dźwięku,
ze względu na pojawiający się pogłos ale zawsze sobie radzili smile

Jedzenie, wystrój, obejście - ok smile

Ogólnie na +

[img]http://www.myga.net.pl/logo300.png[/img]

5

Witam.  Sam szukam sali na wesele, ale jeśli chodzi o te salę, to byłem tam na zabawie karnawałowej.... 2 lata temu... i niestety jedzenie było okropne, a i problem z akustyką jest... (tak jak to napisała Myga) sad Dlatego, choć sama sala jest przepiękna, i robi ogromne wrażenie, odpada....

6

kulka napisał/a:

rozmawiałam z kucharką i mówiła, że musi być na tej sali jedna kelnerka więcej bo jest dość daleko kuchnia od stołów,

ale pełne siaty w środku nocy do busa nosić to nie jest jej za daleko .:lol:
Muszę Cię ostrzec ,gdyż jest to już sprawa nagłośniona w pewnych kręgach dość poważnie .
Procedura z nadworną kucharką wygląda następująco ;
ona przedstawia ci zapotrzebowanie na mięsiwa itp
Robi to z dużym naddatkiem , ktory ląduje u niej w zamrażarkach .
Możesz zlecić jej dostawę mięsiw i kiełbas , ale wtenczas masz pewność ,że twoi goście będą jedli "jumane " z innych imprez .
Poszukaj se inną kucharkę niż tą , która jest polecana przez Mańskich , ta już dawno straciła reputację . Nawet zatrudniona obsługa nie chce na jej zlecenie kraść .
Ta wspaniała kucharka na twoje wesele zacznie piec ciasta już w poniedziałek , zdarzało się ,że goście dostali nawet spleśniałe słodkości .

Jeżeli nie masz wrogów, to niechybny znak, że nie dokonałeś niczego.
Margaret Thatcher

7

Hej. Dzięki za radę... o tym z narzeczoną nie słyszeliśmy nawet. Sala naprawdę jest zaje..... tylko ten problem z akustyką... Gdyby nie to, to masz rację, swoja kucharka i wesele byłoby git. Jeszcze poszukamy, może Karczewianka.... zobaczymy...

8

akustyka do niczego.znajomy jak grał kiedyś na sylwka to musiał dodatkowe nagłośnienie dokupić,,,

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.."

9

lolek napisał/a:

Witam.  Sam szukam sali na wesele, ale jeśli chodzi o te salę, to byłem tam na zabawie karnawałowej.... 2 lata temu... i niestety jedzenie było okropne, a i problem z akustyką jest... (tak jak to napisała Myga) sad Dlatego, choć sama sala jest przepiękna, i robi ogromne wrażenie, odpada....

witam! polecam sale weselna JELONEK w Ramlejach!!!!! byłam tam na weselu w styczniu 2012. super jedzenie, dobre i duzo!! profesjonalna  i mila obsluga. elegancka sala, ala MARIOT! z tego co mi wiadomo , to ceny konkurencyjne i ustalane indywidualnie z klientem. piekna okolica, zdjecia w plenerze wyszly rewelacyjnie. bardzo polecam!!!

10

joanna78 napisał/a:

witam! polecam sale weselna JELONEK w Ramlejach!!!!! byłam tam na weselu w styczniu 2012. super jedzenie, dobre i duzo!! profesjonalna  i mila obsluga. elegancka sala, ala MARIOT! z tego co mi wiadomo , to ceny konkurencyjne i ustalane indywidualnie z klientem. piekna okolica, zdjecia w plenerze wyszly rewelacyjnie. bardzo polecam!!!

Autoreklama hmm

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.."

11

Mam takie pytanie co do kucharki polecanej przez Manskich orientujesz się może z jakiej jest miejscowości bo co prawda nie polecali nam nikogo ale lepiej samemu tez na nią nie trafić

12

odnośnie akustyki na sali, to gdy byliśmy rezerwować ją ma wlasne wesele to akurat byl tam pan od akustyki i zakladal glosniki w celu wygluszenia i poglosu.

poza tym efekty te powstawaly w zaleznosci od orkiestry. nasz juz tam grala i potrafia to wygluszyc (rozmieszczajac dobrze glosniki), ale jak mowie teraz juz Manscy zalozyli swoje i kazda orkiestra sobie poradzi .

13

elekmelek napisał/a:

Elekmelek - dzięki, to dla mnie bardzo dobra wiadomość, wesele już nie długo a ja ciągle martwiłam się tą akustyką. Teraz już wiem, że na pewno wszystko będzie OK wink

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

14

na pewno wszystko bedzie dobrze smile sala jest piekna moim zdaniem. z tego co wiem jeszcze, to mieli zmieniac podest dla orkiestry, ale nie wiem kiedy smile

15

czy jest tu ktoś kto bierze slub w przyszłym roku we wrzesniu i ma wesele na tej sali? wazne...!!!
prosze odezwac sie na pw

16

Elekmelek, wiesz może ile jest pokoi na sali??

17

jest 36 miejsc do spania, pokoje sa 2,3,4os ale ile jest jakich to nie wiem....

18

Pokoje 2x4os, 7x3os, 3x2os + dwa pokoje które młodzi dostają

19

elekmelek- ja mam tam wesele ale w lipcu 2013. powiedz jak tam wyglada z dekorowaniem sali?  wiesz cos?

20

PANNA2013 napisał/a:

elekmelek- ja mam tam wesele ale w lipcu 2013. powiedz jak tam wyglada z dekorowaniem sali?  wiesz cos?

Witam, z tego co wiem to dekorowanie sali należy do Pary Młodej. Mieliśmy wesele w czerwcu. My wynajęliśmy dekoratorkę, która wszystkim się zajęła tzn kwiaty, ustawienie prezentów dla gości, ustawienie szampanówek, ustrojenie stołu dla dzieci itd. Kwiaciarnie też zajmują się dekoracją ale tylko ustawiają kwiaty.

21

a powiedz, kogo miałaś za dekoratorkę? i byłaś zadowolona? sprawa z dekoracja jest taka, ze właśnie nie pamiętam do końca jak to było bo rezerwowalismy sale w zeszłym roku na przyszły rok smile i niewiem czy babka nie mówiła przypadkiem ze sali nie trzeba dekorować bo jest wystarczająco ładna smile i jeszcze jedno, czy dekoratorka ustroiła sale, tzn kwiaty na stolach tez, czy muszę mieć i kwiaciarke i dekoratorkę?

22

Sali jako pomieszczenia faktycznie nie trzeba dekorować ale stoły wypada ;D Pani od sali wypożycza obrusy, ma też jakieś szale ale nie wiem jakie i ile. Moja dekoratorka jest z Kartuz. Ona wszystkim się zajęła tzn kwiaty, szale, świece krzesła, serwetki itp. Stroi także Kościół jeżeli jest potrzeba. Jeżeli chcesz mogę Ci na priv wysłać namiary.

23

bardzo prosze o namiary na maila smile jesli mozesz to tez cene. smile kiedy mialas tam wesele? wysle?

24

a mozecie podac jaki jest koszt na osobe u Manskiego ???

25

xxx92 napisał/a:

a mozecie podac jaki jest koszt na osobe u Manskiego ???

tam placisz za sale 4000zl + prad, smieci, sprzatanie i obrusy o ile dobrze pamietam to wszystko wink i masz swoje kucharki.