26

Odp: Sala u Mańskiego w Sierakowicach

xxx92 napisał/a:

a mozecie podac jaki jest koszt na osobe u Manskiego ???

mozna wziac tez ich kucharke ale nie wiem jak to wtedy wychodzi... poza tem jest inny watek odnosnie ich kucharki i ja po tym co czytalam chyba bym sie nie zdecydowala... mam swoja sprawdzona smile

Panna2013 ja uwazam ze sali dodatkowo nie warto stroic i tak jest b.ladna... uwazam jak sweet tylko kwiaty na stol smile

sweet napisał/a:

Pani od sali wypożycza obrusy, ma też jakieś szale ale nie wiem jakie i ile.

sa szale zlote i bordowe poniwaz w takim kolorze jest sala smile wydaje mi sie ze ilosc szali jest wystarczajaca  smile bo stoly na sali mozna ulozyc na 200 os  smile

27

PANNA2013 napisał/a:

elekmelek- ja mam tam wesele ale w lipcu 2013. powiedz jak tam wyglada z dekorowaniem sali?  wiesz cos?

Ja też mam u Mańskich wesele w lipcu smile

28

stokrotka, którego lipca? smile masz już wszystko załatwione?

29

Nie polecam sali:) byłam na dwóch weselach i wogóle nie działała klitatyzacja,jedzenie tez takie sobie.Moge polecic sale u Jurka w skoczkowie koło msciszewic.

30

Nie zgadzam się z opinią Garsija.. W czerwcu klimatyzacja działała bez zarzutów, jedzenie? Hmm to wina pary młodej bo każdy ma swoją kucharkę. A sala u Jurka? Mała, nieustawna goście siedzą każdy w innym końcu. Bardzo kolorowa, moim zdaniem za mało w niej elegancji jak na wesele..

"Tyle galaktyk jest w przestrzeni a nikt tak jak ja ich nie ceni... tyle gwiazd jest w kosmosie a ja jeszcze jedna wzniose. Bedzie lśniła bardzo jasno tak ze inne nagle zdasna bo tą gwiazdą bedziesz Ty  by ocierac ludzkie łzy"

31

Sory,ale byłam na dwóch weselach w lipcu i sierpniu i klimatyzacja nie dzialała:) Byłam wiec wiem,a co do jedzenia to kucharka była która pracuje na sali bo było na osoby:) nie musisz sie ze mna zgadzac smile Tobie moze sie podobac tam a mi gdzie indziej:)

32

garsija, ewentualnie państwo młodzi mieli kucharki polecone przez p. Mańskich. Na sto procent nie ma ta płatności za osobę. Sama będę miała tam wesele i gdyby była możliwość płatności "za osobą" napewno bym się zdecydowała. Chyba, że myślisz o jakiejś innej sali. smile

33

juz byl gdzies wątek odnosnie kucharki polecanej przez p. Manskich i raczej nie spotkalam sie z jakimikolwiek pozytywami na jej temat. takze to nie wina "sali" tylko Mlodych... mogli wziac inna kucharke... spradzona...

co do sali w skoczkowie uwazam jak Panna 2013 - zbyt kolorowa (zolto-czerwono-pomaranczowa) a co do umiejscowienia to tez slabo chyba ze ktos lubi jak goscie sie nie widza na wzajem...
ale to juz indywidualny gust, ja tez wole odrobine elegancji na "taki" dzien big_smile

34

PANNA2013 napisał/a:

stokrotka, którego lipca? smile masz już wszystko załatwione?

hej!! ja mam 20, mam nadZieję, ze Ty nie masz tego samego tongue hehe

Najważniejsze rzeczy mam zn orkiestra, kucharki, video, foto.
Teraz myślę o sunki slubnej
no i zastanawiam sie co z dekoracją. Za dużo tam nie trzeba robić, ale wiadomo- jakieś kwiaty na stół, może krzesła...

A jak u Ciebie?? Juz wszystko masz??

35

stokrotka, ja mam 27 lipca wink ja też mam orkiestrę, fotografa, kamerzystę, kucharki. i to wszystko smile też się zastanawiam nad dekoracją. czy wziąć dekoratorkę, czy kwiaciarki mi ustroją salę, nie mam pojęcia jak to zrobić.

36

stokrotka4you napisał/a:

skąd masz fotografa i video? możesz podać ile płaciłas? (na PW nawet)
to jest jedna usługa połączona? czy 2 osobne oddzielnie platne?

37

elekmelek napisał/a:
stokrotka4you napisał/a:

skąd masz fotografa i video? możesz podać ile płaciłas? (na PW nawet)
to jest jedna usługa połączona? czy 2 osobne oddzielnie platne?

foto mam http://vivastudio.co.uk/
a video mam z firmy http://mewatv.pl/

są to dwie różne firmy, ale jesli być chciała to meta ma w opcji zarówno video, jak i foto

reszta na PW

38

stokrotka4you napisał/a:

czy mogę również prosić cennik tego fotografa i kamerzysty na pw(madziunia282@wp.pl)? baaardzo ładne zdjecia mają:)

39

Dziewczyny!!
czy będziecie jakoś stroić naszą salę na wesele. Nie myślę tu o kwiatach na stół, bo to wiadomo, ale np o pokrowcach na kszesła itp.
Sala jest ładna, wiec za dużo robic nie trzeba. No ale nie wiem czy szukac jakiejś dekoratorki czy zając sie  tym we własnym zakresie (kucharki nakryją, ułożą serwetki, wazony, świeczniki...)

No i jeszcze jedna sprawa. Czy wiecie może, czy organizują u Mańskich Andrzejki albo Sylwestra?? Chciałabym sie wybrać na jakąś imprezę, by zobaczyć salę "w akcji" smile

40

hej. stokrotka też się nad tym zastanawiałam, czy zatrudniać jakąś dekoratorkę. A powiedz jeśli chodzi o kwiaty na stoły to zamawiasz w kwiaciarni i sama będziesz się tym zajmować czy panie z kwiaciani to robią?

Dodane pią, 19 paź 2012, 15:12:40 :
i masz już kwiaciarnie wybrane? Bo ja się zastanawiam jeszcze smile

41

Ja się cały czas zastanawiam, co zrobić. Z jednej strony dekoratorka-mówisz co chcesz i masz sprawę z głowy. Ale to zawsze koszt i raczej niemały. Z drugiej strony można zamówić w kwiaciarni. Pewnie jest opcja, ze ci przywiozą i ułożą, ale pewnie można to załatwić samemu. u Mańskich są wazony, świeczniki, wiec na dobrą sprawę nie ma  za dużo do zrobienia. Może jakaś koleżanka mi pomoże.

Tak więc ja tez się jeszcze zastanawiam :)Sama nie wiem co najlepiej wybrać. 
Nie mam też żadnej kwiaciarni na oku.

42

Z tego co sie orientuje Sylwestra tam organizuja co roku ale najlepiej zadzwonić po świetach na poczatku listopada i zapytać (od razu o Andrzejki bo to nie wiem, nie slyszalam...)

Ja tez chcialam pokrowce na krzesla ale chyba nie ma tam... neutral czy moze jednak sa? bylam na jednym weselu i nie bylo, 2 kolezanki tam mialy to na zdjeciach tez nie zauwazylam neutral

co do dekoratorki czy kwiaciarki to ja uwazam ze nie ma co stoic na tej sali... poza kwiatami na stol oczywiscie smile
mi robic beda to znajome: 1 pracowala w hotelu i tam dbala o wystroj na sali podczas imprez okolicznosciowych (kwiaty, ulozenie talerzy, sztycców itp) a druga skonczyla florystyke i bardzo ladnie uklada kwiaty smile ) wiec ja sie o to nie martwie, a kwiaty kupuje we wlasnym zakresie z hurtowni kwiatowej smile

43

elekmelek napisał/a:

mam swoja sprawdzona smile

a kogo masz ? smile

kropka

44

w 100% polecam kwiaciarnie ZYTĘ w Sierakowicach. Moja siostra miała wesele 3 lata temu i oni jej stoili kościół i robili wystrój na stołach, zrobiły to prześlicznie i wcale nie drogo!!!!! pamiętam, że byłyśmy bardzo zdziwione ze za taki wystrój tak mało wzięły. Ja mam wesele w czerwcu 2014 też u mańskich i napewno wystrojem stołów i kościoła zajmie się ZYTA.
i co najważniejsze one same dojezdzają na salę i do kościoła, niczym nie trzeba się przejmowac. wyporzyczają stojaki do kościoła i w razie potrzeby kielichy na stoły. SZCZERZE POLECAM.

45

pastel napisał/a:

elekmelek napisał:

a kogo masz ? smile

rozumiem ze chodzi o kucharke tak?
smile

46

elekmelek napisał/a:
pastel napisał/a:

elekmelek napisał:

a kogo masz ? smile

rozumiem ze chodzi o kucharke tak?
smile

tak

kropka

47

miałam mieć z Prokowa ale moj termin miala zajete od 2 lat wiec mam inna rownie dobra tylko nie pamietam skad byla. jak cos moge sie dowiedziec i wyslac namiary na priv smile

48

no to ja wybieram sie na sylwestra do naszej sali. Nie byłam tam jeszcze na imprezie, wiec teraz będe miała okazję poznać ją dokładnie, już pod kątem mojego wesela smile Ktoś jeszcze się wybiera??

49

Witam,
odnośnie prośby o odezwanie się co do terminu wesela na wrzesień 2013.
Ja mam 28 września 2013 r wesele na sali u Mańskich.

50

Stokrtoka4you,

jak będziesz po sylwestrze to się odezwij i powiesz mi jakie było jedzenie na sylwestra, czy dobre czy jednak nie bo będę mieć prawdopodobnie tą kucharkę co będzie robić na sylwestra:P