51

Odp: Sala u Mańskiego w Sierakowicach

hej!! jestem juz po sylwestrze w naszej sali i jestem bardzo zadowolona.
Jedzenie bardzo dobre, co chwilę cos nowego, ciepłego, dobrego. Dobre sałatki, ciasta... Szczerze mogę polecić. Dobre ciasta, sałatki, mięsa. Mało dań w galarecie (za którymi osobiście nie przepadam). Ciekawe propozycje. Kelnerki ładnie, schludnie, równo ubrane- bardzo mi się to podobało.
Jeśli chodzi o sama salę, to parkiet super (bardzo dobrze sie tańczy), chłodno (tzn w sam raz smile, jak dla mnie nie było problemów akustycznych... Przy stole było na początku trochę ciasno, ale było bardzo dużo gości. Po pierwszych tańcach już się rozluźniło.

Tylko utwierdziłam się, że dobrą salę wybrałam.

Jeśli macie jakieś pytania, to piszcie

52

Super dziękuję za informację:) Teraz jestem spokojna:) W piątek jadę do właśnie tej samej kucharki co była na sylwestrze ustalić menu:)

53

a ile płacicie dziewczyny za wynajem sali?
Czy ta Pani wypożycza jakieś pokrowce na krzesła. czy macie to w swoim zakresie jakoś. ?

54

Wynajem sali 4000zł + opłaty(woda, prąd, pranie obrusów, wywóz śmieci). Z tego co wiem pokrowców na krzesła nie ma na sali. Zastanawiam się czy na tej sali będą ładnie wyglądać te pokrowce:P Wiem tylko tyle co mi mówiło już dużo osób, że trzeba zwrócić uwagę na ustawienie stołów, żeby para młoda nie siedziała za filarami, to taka rada:) Jeszcze nie wiem jak to zrobić żeby nie siedziała ale zobaczymy:)

55

4000zł to naprawdę niedużo smile

56

ja też się zastanawiam nad pokrowcami na krzesła, w sumie te krzesła, które są, są ładne, ale takie w jasnych pokrowcach bardzo mi się podobają, no i nie wiem co zrobić

jakbyście miały namiary na wypożyczalnię takich pokrowców to dajcie znać smile ciekawa jestem jaki to koszt...

57

mam wesele w czerwcu 2014r.
z tego co wiem to koszt pokrowców jest dość duzy i osobiście nie mam zamiaru ich zamawiac. wydaje mi sie ze krzesla bardzo dobrze komponuja sie z wystrojem sali i nie trzeba juz zadnych pokrowcow, chociaż bardzo mi się one podobaja...
a jesli chodzi o cene za sale to opłąty za wszystko wynosza 500 zł i sa juz podane w umowie.jak podpisywalam umowe to Pani powiedziała od razu, że zapłacimy 4500 z wszystkim(w tym jest pranie obrusów, sprzątanie, prąd, woda, stłuczone naczynia itp.) także moim zdaniem cena za sale jest naprawde atrakcyjna!

58

ceny za sale są porównywalne moim zdaniem, bo np z tego co się orientowałam jak sama wybierałam sale to ceny wahają się od 4000-5000zł. Oczywiscie na pewno sa jakies tansze ale te ktore ogladalam to wlasnie tak sie kształtuja. Mi tez sie podobaja pokrowce i zastanawialam sie nad tym... smile ale z drugiej strony czy nie bedzie to juz zbyt duzy przepych?  bo jednak sala jest ladna sama w sobie, ale z drugiej strony takie biale pokrowce rozjasnily by ją troszke bardziej...
na tej sali chyba nie ma pokrowcow, wiem ze na sali w Tuchlinie są i wypozyczenie kosztuje 5 zł od pokrowca chyba (nie wiem jednak czy wypozyczaja na inna sale, podejrzewam ze nie)

59

widziałam na allegro, że można wypożyczać pokrowce. cena to 3 zł za szt. plus ok 50 zł za przesyłkę czyli wszystko zależy od ilości osób...

Dodane pon, 14 sty 2013, 19:39:22 :
a co do cen, to jak ja się orientowałam w salach to podobne do naszej były w podobnej cenie, a jeśli były tańsze sale (ok 3 tyś zł) to dochodziły jeszcze dodatkowe opłaty,  takie jak obrusy, śmieci, sprzątanie, media, no i przede wszystkim dekoracja, więc wychodziło prawie na to samo...

60

Ale u nas na sali o ile się nie mylę też trzeba zapłacić na obrusy, śmieci a dekoracja we własnym zakresie. Też się zastanawiam nad tymi pokrowcami na krzesła..

61

za obrusy napewno nie trzeba placic, z tego co wiem i tak jest w umowie, ze 4500 to jest cena za wszystko(bez dekoracji). podpisywalam umowe we wrzesniu, takze tak jest teraz. Jak zdecydujecie się moze na pokrowce to wrzuccie tutaj jedno zdjecie po weselichu, zebysmy zobaczyly jak to wyglada u nas na sali:)proooosze:)

62

koszt obrusow to 10 zł za jeden (czyli jeden stól ktory chyba jest na 10 osob), smieci 300 zł stłuczki dodatkowo
koszt 4500 zł to koszt przyblizony, bo sala kosztuje 4000zł z oplatami woda+prad
czyli liczas wesele ok 150 osob to wychodzi nam 4450zł, stad cena 4500 zł ze wszystkim

u mnie na umowie jest to rozpisane, moze teraz sa inne umowy...

a dekoracje chyba na kazdej sali robi sie we wlasnym zakresie... smile

63

Cześć wink Ja też byłam na sylwku u Mańskich, świetna sala jedzonko orkiestra cud miód i orzeszki tongue:P
a co powiecie na temat sali w Tuchlinie?:)

64

Gościniec nad Słupią?
Ja byłam tam na sylwestrze. Sala śliczna, naprawde. Jeden minus - goście siedzą tak jakby w innej sali niż na tej co tańczą. Ja akurat lubie jak na sali wszystko jest razem. Ale ogólnie super... Nie wiem czy te kucharki są na stałe na tej sali, ale bardzo fajne. Jedzenie dobre, a obsługa jeszcze lepsza. Pani przy naszym stoliku to cały czas do nas przychodziła. Naprawde za to duuuuuuży PLUS!!!

65

No to się cieszę smile
Mam tam wesele w tym roku;) najpierw chciałam salę u Mańskich ale niestety było zajęte, no i z reszty sal to właśnie spodobała mi się w Tuchlinie.

66

U mnie na umowie też jest wszystko wypisane. Cieszę się że jedzenie na naszej na sylwestrze było dobre bo mam tą samą kucharkę na wesele:P

67

Znam ta kucharkę sama przekonałam się nie raz wink

68

Odkupię termin na sali u Mańskiego na 2014 rok. smile Jeżeli ktoś byłby chętny proszę o kontakt claudia14001@wp.pl

69

hej smile słuchajcie, chciałabym zamówić zaproszenia i mam problem co napisać o sali weselnej. "Sala weselna u Mańskiego" chyba nie tak prawda? tongue na umowie mam adres Sierakowice, ale z tego co wiem o ta sala jest w Bukowej Górze. jak piszecie na zaproszeniu dziewczyny?

70

nie mam pojecia;/ tez sie wlasnie ostatnio zastanawialam, ale mam jeszcze rok, także spoko:):):)

71

Jeszcze o tym nie myślałam smile Ale chyba Sierakowice:) Wszyscy trafią wtedy:D

72

My napiszemy na zaproszeniach "Sala weselna u Mańskiego" w Sierakowicach, jak napiszesz Bukowa Góra to jeszcze ktoś nie trałi tongue Jeśli chodzi o pokrowce to numer do babki która nam wypożycza bo na sali nie mają: 696-737-891. Może ktoś ma numer do sprawdzonej kucharki?

Dodane czw, 7 lut 2013, 17:41:17 :
to zły numer do babki z pokrowcami, poprawny to: 694-737-891. Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode i prosze o numery do dobrych kucharek.

73

ja właśnie zamawiam zaproszenia i mam ten sam problem, ale stwierdziłam, że napisze "Sala Bankietowa u Mańskich" (tak chyba było na zaproszeniach na sylwestra) i jako miejscowość to Sierakowice.

Kajtek28- czy wiesz po ile mniej więcej są te pokrowce??

74

dobry pomysł, też tak napisze smile a znasz dokładny adres?
PS. kiedy masz wesele?

75

Poprawny adres to Sosnowa Góra