151

Odp: Sala u Mańskiego w Sierakowicach

elemelek- i jak tam po weselu??

152

stokrotka4you napisał/a:

elemelek- i jak tam po weselu??

dziękuję Stokrotko smile bardzo dobrze smile jesteśmy zadowoleni :
-piękna sala naprawdę dużo robi smile ludzie, którzy byli pierwszy raz- zachwyceni! Na video wygląda równie pięknie bez efektu jakiejś ciemnizny, zdjęć jeszcze nie mamy, ale pytaliśmy fotografa jak  mu się robiło zdjęcia na sali czy nie za ciemno było, to mówil, że rewelacyjne wyszły (już kilka mam z sesji i z przygotowań i jak dla mnie extra,oby wszystkie były tak dobre!) smile Także nie wiem o co chodzi z dyskusjami na temat za ciemnej sali... [ta sala jest w takim stylu i takim wystroju, że jak komuś za ciemno to chyba musi innej sali poszukać smile]
-nad pokrowcami myśleliśmy ale jednak nie zdecydowaliśmy się, koszt spory, efekt fajny- przyznaję, ale krzesła są bardzo eleganckie i wygodniej się jednak siedzi bez pokrowców
-kwestia nagłośnienia- bez jakiejkolwiek dyskusji, w każdym miejscu super było słychać, żadnego pogłosu, orkiestra żadnych problemów nie miała smile
-właścicielka bardzo miła i uprzejma, rozliczenie sali i pokojów bezproblemowe smile
-dwie rzeczy, z których byliśmy niezadowoleni: brak podestu dla orkiestry (jednak taki podest daje fajny efekt) i wazony.... kompletnie nie pasują do sali (albo małe świeczniki, które musiałam wziąć bo miałam drobne kwiatki, albo wysokie ale nie foremne jak dla mnie - lepsze byłyby a'la kieliszki do martini- cienkie wysokie nogi i szeroki kielich ) no i jednak warto obejrzeć wazony przed wyborem kwiatów
ja chciałam mieć te same kwiaty na sali co w bukiecie i na samochodzie, także z tymi wazonami, które proponują miałam dylemat... ale kwiaciarka na szczęście poradziła sobie! smile

Stres ogromny, przeżycia niesamowite,a czas zleciał tak szybko... neutral
Teraz to już wspomnienia... a szkoda smile Gdybyśmy mogli przeżyć to jeszcze raz, to na pewno tak samo i na tej sali, ale z mniejszym stresem! smile Ach...!

Pozdrawiam :*

aaa.... do tych co będą mieli wesele na tej sali:
pod koniec wesela przyszła burza i ciekła woda po żyrandolu- dlatego należy sprawdzać czy zamknięte jest okno w dachu! big_smile haha:) tak na przyszłość big_smile na szczęście kamery i foto już nie było! big_smile

Także Stokrotko i nas spotkała niespodzianka z miską smile

Dodane wto, 3 wrz 2013, 20:09:36 :
Także Stokrotko i nas spotkała niespodzianka ale z miską smile bo u Was chyba coś z korkami było z tego co pamiętam
smile

153

dziękujemy za infoooo:):):) mogę prosić zdjecia na priv tych wazonów? bo ja kojarzę właśnie wazony martini, ale widocznie zle kojarzę;/;/ bardzo proszę o zdjęcia w celu dobrej organizacji:) a jaką mieliście orkiestrę i kwiaciarki?

154

te na ktore ja sie musialam zdecydowac ze wzgledu na moje kwiatki:
http://www.solostocks.pl/sprzedaz-produkty/inne-produkty-uzywane-domu-ogrodzie/kielich-swiecznik-szklo-wazon-szklany-33cm-slub-1176938

a drugie to takie- fajne jak ktos decyduje sie na dyze kwiaty i nie chce miec swieczek, bo chyba ciesko je ułożyc ze swieczkami tak mi sie wydaje....
(pierwszy od góry)
http://slubnezakupy.blogspot.com/2009/12/wazony-i-lampiony-nowosci.html
bez kwiatów (takie ale wyzsze:
https://www.google.com/search?newwindow=1&q=wazony%20kielichy%20do%20kwiat%C3%B3w&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=DjgrUrHeDoqQtQbE5IHwDA&biw=960&bih=559&sei=djgrUpHyAcSOtAbTjYCIBw#facrc=_&imgdii=_&imgrc=6DKfWzO6zOOJMM%3A%3Bcn4BrBE0jY3uaM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.powidlo.pl%252F1212-1413-thickbox%252Fwazon-szklany-kielich.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.powidlo.pl%252Fszklo-ozdobne%252F1212-wazon-szklany-kielich.html%3B600%3B600

155

Weronika526 napisał/a:

Z czystym sumieniem polecam Panią Płotka z Kamienicy Królewskiej. Też ją mam w przyszłym roku.

Słyszałam, że bardzo dobrze ta Pani gotuje i wogóle jest ładnie wszytsko podane.
Niestety nasz termin miała ponad 1,5 roku przed zajęty.
Słyszeliście może coś o kucharce z Tuchlina pani Bor....
Zamówiliśmy ją na nasz ślub. Rodzice byli na jednym weselu na którym robiła i ponąć wszystko im smakowało i było bardzo ładnie podane. Wyczytałam gdzieś na jakimś forum, że ponąć ma "ma dlugie palce". Trochę się wystraszyłam:( Może wiecie coś więcej
Proszę o informacje

Dodane wto, 10 wrz 2013, 12:18:23 :

wiewiorka90 napisał/a:

dziękujemy za infoooo:):):) mogę prosić zdjecia na priv tych wazonów? bo ja kojarzę właśnie wazony martini, ale widocznie zle kojarzę;/;/ bardzo proszę o zdjęcia w celu dobrej organizacji:) a jaką mieliście orkiestrę i kwiaciarki?

http://wwwdekoracjeslubne.manifo.com/ na dole strony znajdują się zdjęcia z sali u Mańskich na których widoczne są wazony dostępne na sali. Jakoś średnio mi sie podobają.

156

Czy ktoś ma numer telefonu do tej kucharki Pani  Płotka z Kamienicy Królewskiej???

157

Mam:) podaje 601 498 580 Maria Płotka:)

158

Byłam na kilku weselach gdzie na kuchni była pani z Tuchlina i byłam zadowolona jedzenie było bardzo dobre i ładnie podane. Osobiście jeszcze nie słyszałam zadnej złej opini od innych gości wszyscy byli zadowoleni z jedzonka i jej obsługi a kobieta jest sympatyczna osobą miałam okazje ja poznac.

159 (edytowany przez stefan 2014-01-22 09:36:56)

ja miałam panią B xxxxx u siebie na weselu we wrześniu i wszystko było idealne, nic dodać nic ująć. Bardzo dobry kontakt  z kucharką i resztą ekipy. Goście i my byliśmy bardzo zadowoleni z jedzenia i  obsługi kelnerek. Nie wiem jak ktoś może ją oczerniać i pisać jakieś głupoty nieprawdziwe na jej temat.
oto numer telefonu  pani B xxxxxxxxxxx szczerze polecam nie zawiedziecie się
Jak chcecie wiedzieć więcej piszcie do mnie.....

xxxxx - moderowane

160

mialam okazje byc tam tylko oglądac sale pod swoje wesele, dlugo sie zastanawialam szczerze mowiąc, czytalam wszystkie Wasze opinie, w sumie sala ma dobre opinie, mam znajomych co robili tam wesele ale jak zobaczylam sale u Bezycera w Gowidlinie, zakochałam sie w ogrodzie, całym obejściu. Sala choć niska ma swój niepowtarzalny klimat, elementy drewniane które uwielbiam. Probowalam znalesc wiecej opini i nie wiem czemu jest ich tak malo, miejsce jest prześliczne. Znajoma mojej mamy tam kucharzy ze swoją ekipą wiec o jedzenie się nie martwię.

161

werawenta napisał/a:

Poza ogrodem ta sala to według mnie porażka, same słupy i nic więcej

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy w oparciu o Art. 54 Konstytucji RP

162

Jasne, kazdy ma inne gusta i co innego mu sie podoba, ogólnie panuje przykra zasada że ludzie lubią pisać źle, jednak wydaje mnie się ze wielu osobom sala sie podoba i mają podobne zdanie bo przy mnie Panstwo brali termin juz na 2015, szczerze bylam w szoku jak nie wiemy co sie zdarzy jutro ;-)
Co do słupów to one zupełnie nie przeszkadzają i tak wszyscy są na parkiecie ;-)
Ale to nie watek o innej sali więc nie ma co ...

163

Werawenta
Masz racje:) sala przepiękna jest. Nie jest przesadzona z elementami dekoracyjnymi i " czysto" wyglada. Tez sie nad nią zastanawiałam ale ostatecznie wybrałam u Manskich. Nie warto słuchać negatywnych opinii bo każdy do czegoś moze sie przyczepić. Tylko sobie humor popsujesz:)

164

Byłam tam na weselu. Sala piękna ale orkiestra nie poradziła sobie z dźwiękiem nie było wgl słychać co śpiewają. Kelnerki nie dawały sobie rady mało jedzenia. Ale sala jak już wspomniałam piękna.

165

ja tam słyszalam zupełnie co innego, naprawde przed podjeciem decyzji zrobiłam pełny wywiad ;-)
tam mozna wynając sale i tez oni organizują, a goscie przewaznie nie wiedzą kto organizuje i niestety zawsze idzie na konto sali a czasem jednak to młodzi mają kiepską ekipę... nietety nigdy wszystkim nie dogodzi się i chyba nawet nie warto w ten dzien kierować sie zasadą co inni pomyslą... Milego!

166

A nie wiecie ile kosztuje wynajecie na 2015?

167

Witam. Wiecie może czy na tej sali trzeba mieć swoją kucharke, czy organizują też wesela ze  swoją kucharka?:-)

168

Z tego co mówiła nam właścicielka sali przy podpisywaniu umowy, to nie mają swojej kucharki, bo było małe zainteresowanie na sale + kucharkę.

169

Moim zdaniem to jedna z najpiękniejszych sal w okolicy smile

170

Miooo napisał/a:

Byłam tam na weselu. Sala piękna ale orkiestra nie poradziła sobie z dźwiękiem nie było wgl słychać co śpiewają. Kelnerki nie dawały sobie rady mało jedzenia. Ale sala jak już wspomniałam piękna.

Orkiestra na moim weselu i osob znajomych sobie poradzily bez problemu,
przed tez sie o to obawialam, niepotrzebnie.
a kelnerki to sprawa kazdej pary mlodej i nie ma zadnego zwiazku z sala (przyomnienie)

Jedyne do czego moge sie przyczepic to brak informacji jak do niej dojechac, reklama, jakos wskaznik.

kropka

171

no i dojazd, ktory i tak troche zostal poprawiony mimo wszystko, bo bylo jeszcze gorzej

172

To, że kelnerki sobie nie radziły to chyba już ich wina, a nie sali smile jeśli chodzi o akustykę.. po narzekaniach ludzi spodziewałam się, że będzie naprawdę źle, jednak osobiście nie zauważyłam większych problemów z orkiestrą smile

173

Witam,
Na plakatach znajdujących się w Sierakowicach(dot. zabawy na sylwestra u Państwa Mańskich) zauważyłam, że sala jest na nowo odmalowana:)

Mam problem odnośnie roztawienia stołów.
Chciałabym trzy szeregi po 40 osob.
Może ktoś z Was wie czy stoły mieszczą się miedzy filarami tymi na przeciwko pary młodej.
Wesele będziemy mieli na około 120 osób. Nie chce stawiać 4 stołów dla gości.

174

ja mialam wesele na tej sali na ponad 150 osob wiec tak czy siak musialam miec 4 stoly po niecale 40 os przy stole.
Ty masz na ok 120 i chcesz miec 3 stoly... ja bym radzila mimo wszystko 4 stoly po 30 osob, bo:
1) ludzie beda siedziec luzniej, czyli beda mieli wecej miejsca, a wszystkie stoly mozna wtedy tez troche bardziej wysunac w strone sali
2) filary sa na srodku czy po jednej stronie i po drugiej stronie filarow sa po 2 rzedy stolow (filary sa w "przejsciu")
3) chyba najwazniejsze- żyrandole sa wieszane nad stolami, czyli na 4 rzedy... jak zrobisz 3 to beda wisialy nad "przejsciami".... moze to dziwnie wygladac...
4) zrób jak uwazasz, powyzsze to tylko moje spostrzeżenia ;p

jak cos to mam zdjecia sali i moge przeslac, zobaczysz jak to wyglada tylko maila podaj np na priv

pozdrawiam

175

To poproszę jakieś zdjęcia sali smile jeśli można to na maila 2o.agusia.o1@gmail.com. ciągle sie zastanawiam jak to rozwiązać. mamy jeszcze trochę czasu także mogę pokombinować. z góry dziękuję za zdjęcia i pozdrawiam