201

Odp: Sala u Mańskiego w Sierakowicach

karolina1992 napisał/a:

Oddam termin 20.06.2015

Czy nadal chcesz oddać ten termin ??

202

Czy na sali u Mańskiego są organizowane Andrzejki?

203

Czy może mi ktoś podać numer telefonu do wlascicieli sali. Chcialabym się dowiedzieć ile w tym momencie trzeba zapłacić kucharkom i obsłudze za przygotowanie wesela na ok. 130 osob. Czeka mnie wesele córki.  :-) . Dziękuję

204

Czy może mi ktoś podać numer telefonu do wlascicieli sali. Chcialabym się dowiedzieć ile w tym momencie trzeba zapłacić kucharkom i obsłudze za przygotowanie wesela na ok. 130 osob. Czeka mnie wesele córki.  :-) . Dziękuję

205

Proszę o opinie o sali u Manskiego. Interesuje mnie współpraca z właścicielami, cena i ogólne wrażenie.  Dziękuję

206

Baaaaardzo polecam. Sala świetnie wyposażona, są wszystkie potrzebne naczynia, kosze na napoje, wazony, stojaki, obrusy itp. Kuchnia super, chłodnia tak samo.
Nie ma żadnych problemów z klimatyzacją i akustyką. Pokoje na bardzo wysokim poziomie. Właścicielka super, można pytać o wszystko, oddaje klucze, później odbiera, nie wtrąca się kompletnie w nic, naprawde super. w 100 % polecam.

207

Kochani, mam wesele na 180 osób.. Jak myślicie będzie ciasno ?

208

Panny Młode 2015 jak tam przygotowania?

209

u nas było 180 osób na weselu na tej sali. nie było żadnego ścisku, ani przy stołach ani podczas tańca, także spokojnie:)

210

aktualne zdjęcia sali, zapraszam :
https://www.facebook.com/media/set/?set … amp;type=3

Ustawione krzesła dla ok 165 osób

211

Jesteśmy już po weselu u Mańskiego.  W 100 % zadowoleni. Sala rewelacyjna I Najpiękniejsza w całym Trójmieście. Drugiej takiej nie ma. Jedyne dwa minusy to : klimatyzacja( średnio odczuwalna w upalne dni) oraz kanalizacja( w poprawiny odczuwaliśmy jakiś dziwny zapach z łazienek- chyba coś do końca odpływy nie działają) Ogółem do zapłaty 4400 zł.. Jednym słowem rewelacja, gdyby nie tak daleko od Trójmiasta myślę ,że sala miała by terminy 5 lat w przód zajęte smile idealna na ślub smile

212

chwaszczyno123 napisał/a:

Najpiękniejsza w całym Trójmieście. Drugiej takiej nie ma. Jedyne dwa minusy to : ( w poprawiny odczuwaliśmy jakiś dziwny zapach z łazienek- chyba coś do końca odpływy nie działają)

Ta sala jest koło Sierakowic a nie w Trójmieście wink
Ten zapach to po prostu nic innego jak brak sprzątania, przez całe wesele i poprawiny nikt tam ze szmatą do podłogi się nie pofatygował a waliło to fakt smile

213

wiewiorka90 napisał/a:

Nie ma żadnych problemów z klimatyzacją i akustyką.

Na temat klimy to zdania są podzielone, jednemu za ciepło, drugiemu co siedzi tylko przy stole będzie za zimno.

Akustyka ?? przecież ona tam nie występuje w ogóle, pod tym względem to najgorsza z sal, reszta rzeczy to full wypas.

214

DVX napisał/a:
chwaszczyno123 napisał/a:

Najpiękniejsza w całym Trójmieście. Drugiej takiej nie ma. Jedyne dwa minusy to : ( w poprawiny odczuwaliśmy jakiś dziwny zapach z łazienek- chyba coś do końca odpływy nie działają)

Ta sala jest koło Sierakowic a nie w Trójmieście wink
Ten zapach to po prostu nic innego jak brak sprzątania, przez całe wesele i poprawiny nikt tam ze szmatą do podłogi się nie pofatygował a waliło to fakt smile

nie zgodzę się z niesprzątaniem.. Mieliśmy osobna Panią , która dbała o czystość w łazienkach . Było czysto , schludnie , a zapach z kibli po prostu się nieprzyjemny ulatniał i koniec... Jakiś problem z kanalizacją niestety. smile

215

Prosze o namiar na kucharki z okolic Sierakowic!!! potrzebuje na sale u Mańskich pilneeee

216

Witam,

również proszę o jakieś namiary na kucharki z okolic Sierakowic!!! pilnie...

217

gdybyście szukali pokrowce na krzesła warto zajrzeć do tego sklepu http://tehore.pl/pokrowce-na-krzesla.html