1

Odp: Fryzjer - porada

Witam,
Czy ktoś zna jakiegoś dobrego fryzjera w Kartuzach, który umie doradzić jaki obciąć włosy żeby dobrze wyglądać?

2

tak, ja w końcu trafiłam. Szukałam i szukałam, byłam u wielu fryzjerów aż w końcu poszłam do Stylu na 3 Maja do Pani Wioli (nie wiem jak inne). Kurcze co za kobieta - pogadałyśmy, poradziła mi i nawet nie musiałam mówić za dużo, tylko jej zaufałam i jestem zadowolona. Juz tylko do niej chodzę. A jestem zaskoczona podwójnie, bo myślałam, ze skasują jak za zboże, a tu całkiem niewielkie pieniądze za tyle co mi zrobiła ...

3

ja byłam w Smerfie u milej blondyneczki (chyba p.Cecylia) . Jestem zadowolona bardzo. Doradzila i pomogla. A mam krecone wlosy i ciezkie do ujazmienia sad  slicznie wycieniowala ze nie mam tz.SZOPY po rozczesaniu. Moge sobie prostowac te fryzurke a i zostawic sama sobie i jest lekko krecona a nie SZOPA ktora wygladala jak spalone wlosy po trwalej sad  super fryzjerka smile:)

4

a ile kto tam zapłacił?
ile w stylu a ile w smerfie??

5

nie pamiętam ale z myciem,scinaniem,cieniowaniem,prostowaniem, lekkim modelowaniem po prostowaniu chyba 25 czy 30 zl (wlosy sredniej dlugosci )

6

ja też mam lekko kręcone i trochę jak druty więc po umyciu faktycznie wyglądają beznadziejnie może więc powinnam spróbować w smerfie?

Dodane pon 09 maj 2011 13:01:08 CEST :
A gdzie w ogóle jest Smerf? To jest taka nazwa zakładu fryzjerskiego?

7

na nowym rondzie, smerf to plac zabaw dla dzieci ;p

8

dokladnie. na rondzie jest budynek. Na 1 pietrze salon odnowy a na drugim pietrze silownia i plac zabaw.  Pani Cecylia nie boi sie cieniowac smile:). Ja mialam geste,dlugie i krecone. Po myciu jak wyschly wlosy i je rozczesalam to mialam SIANO a nie krecone. A jak wycieniowalam partiami dlugosci to mniej sie kreca i nie mam sianka smile:)  A jak mi sie zachce krecone to wrzucam z lekka pianke i sie kreca smile.  A i dobra rada : po myciu wlosow zaplatam lekki warkocz i tez mi sie siano nie robi smile:) tylko nie za mocny splot bo KARBOWANE wyjda smile

9

Witam, ja też mam dobrego fryzjera chociaż nie w Kartuzach ale w Lesznie. Ale jak jest samochód a nawet autobusem to niedaleko.  Kawałeczek za  stacją benzynową po lewej stronie. Pani Irena świetnie strzyże, czesze, skraca, przedłuża, maluje, modeluje. I jest niedroga. Wczesniej mieszkałam ponad 100 km stąd i wydawało mi się że tylko "moja " fryzjerka potrafi dobrze czesać. Nawet przy okazji do niej wpadałam. Ale po jakimś czasie spróbowałam na miejscu właśnie u p. Ireny i to był strzał w dziesiątkę. Polecam:)

10

A ja do Smerfa nie pójdę choćby dlatego, że nie lubię dawać zarobić ludziom chamskim. Wprawdzie raz miałam do czynienia z szefową, ale ten kontakt zapamiętam tak samo jak kontakt z właścicielką sklepu Świat Dziecka ... dziękuję.
Wolę dać zarobić fajnym osoboml a że z szefową Stylu miałam okazję rozmawiać i jest fajna a jeszcze jest tam Pani Wiola to chodzę tam. Za baleyage, ścięcie, modelowanie, odżywienie włosów zapłaciłam chyba 70 czy 80 zł.

11

To nie drogo. Bo normalnie balejage 3kolorowe na srednie wlosy kosztuje kolo 120-140 zl. ja tam nie znam szefowej smerfa :)i mam ja w nosie smile:)   wazne ze pani cecylia dobrze scina smile a ze tam pracuje to ma pecha smile:)

12

asiara mi Pani Wiola poradziła, że na mnie baleyage ma nie byc za kolorowe, więc mam dwa odcienie ale jeden ciemnejszy drugi jaśniejszy tego samego koloru

13

a ja sama zrezygnowalam z BALEJAGE na krecone wlosy...non top musialam prostowac. Bo balejage na kreciolka przeokropnie wygladalo u mnie smile

14

czyli wniosek jest jeden w całych kartuzach tylko dwóch fryzjerów w miarę smile
Albo na rondzie albo w Stylu
czyli trudnego wyboru nie mam

15

sylwek tez fajnie robi na Parkowej wink

16

mini_mini napisał/a:

sylwek tez fajnie robi na Parkowej

o nie, tylko nie on. Byłam i dziękuję. Miły może i jest, ale bazy nie kuma a jak fryzurę mi dobrał to zaraz poleciałam do stylu na poprawę,

17

widocznie nie trafiłaś, albo i on nie trafil jak widac ;P
ja tam zadowolona jestem i to bardzo, ale o gustach sie nie dyskutuje wink

18

mini_mini napisał/a:

albo i on nie trafil jak widac

ale tu nie chodzi o trafianie, DObry fryzjer to taki, który jak zobaczy twarz może zaproponować kolor włosów i tak dalej. To co on mi zaproponował to masakra

19

a "fajnie zrobil" (moze "dobrze") ? big_smile

20

rosomak napisał/a:

a "fajnie zrobil" (moze "dobrze") ?

A to się troszkę pośmiałam big_smile:D:D

21

rosomak napisał/a:

a "fajnie zrobil" (moze "dobrze") ?

no w końcu facet, a pisała kobieta wink

22

Jak ja idę do fryzjera(fryzjerki zazwyczaj)to proszę o czwórkę i wiadomo o co chodzi.7 minut i wychodzę zadowolony.

Podoba mi się powiedzenie "Polska jest Afryką Europy!"

23

Polecam Pania Basię z Kameleona koło milenium. Zawsze jestem zadowolona.

Wychowanie dzieci to radość i partyzantka zarazem. (Ed Asner)

24

A był ktoś w Róży koło Ziegerta?

25

tiki napisał/a:

A był ktoś w Róży koło Ziegerta?

czy oni byli kiedyś na Gdańsiej nad notariuszem czy to tylko zbieżność nazwisk? Jeśli ci sami to mnie tak na wesele (na szczęście nie moje) uczesali, ze nie chcę zdjeć ogllądać, bo wyglądam 15 lat więcej