26

Odp: Fryzjer - porada

tak mi się wydaje, że miejscowkę mają nową i chwilę już istnieją i kosmetyczka tam chyba jeszcze jest. Ponoć jest taniej... Nie wiem nie byłam. Czesać na wesele się nie chcę to może warto spróbować.

27

Mika665 napisał/a:

Potwierdzam, Pani Basia jest rewelacyjna smile

28

witam!!! bardzo polecam studio urody na ulicy gdańskiej 10 (tam gdzie kiedyś były drukowane książeczki zdrowia)
i bardzo polecam fryzjerkę Jolę.świetnie dobrała mi fryzurę i do tego jeszcze tak ją zrobiła ze sama siebie w lustrze nie poznałam:) naprawdę jest genialna!!!!! a oprócz tego jest tam jezcze kosmetyczka i tatuaże także ful serwis w jednym miejscu:):):) bardzo polecam~!!! ja jestem zadowolona w 100%:D:D:D:D

29

do n725
Moja znajoma była na rzęsach u pani Wioletty i jak wyszła z gabinetu to po chwili wiekszość rzęs jej po prostu wypadła. Nie dość, że wszystkie były posklejane (można powiedzieć, że to były kępki) to po tygodniu nie miała już prawie żadnych z doczepianych rzęs. Po tym wszyskim jej naturalne rzęsy to masakra:( Żeby pracować w zawodzie kosmetyczki to trzeba mieć adekwatne wykształcenia, a nie uczyć się i testować na klienatch, a potem uważać się za mega dobrą kosmetyczkę. Po prostu porażka!!!

30

nie wypowiadam się na temat pani wiolety tylko na temat fryzjerki.:D korzystałam z usług fryzjerskich i jestem bardzo zadowolona:D

31

Polecam najlepszą fryzjerkę pod słońcem, Panią Irenę z Leszna. Doradzi, odpowiednio dobierze fryzurę, a w chwili oczekiwania dobrą kawkę poda.Fryzjerka z powołania a i z kasy nie zedrze...

32

Róży już nie ma, zamknęli się
big_smile
faktycznie musieli być  dobrzy ;P

33

Misia_swojego_misia napisał/a:

Róży już nie ma, zamknęli się

a jak pisałam na ten temat to mi nie wierzyli tongue

34

Misia_swojego_misia napisał/a:

A wybrałam sie tam w koncu. Taniej, ale czy lepiej? Niekoniecznie smile Choc tragedii nie bylo, znajac konkurencje nie dziwie sie, ze salon sie nie utrzymal.

35

Taniej bylo tylko na chwilę z tego co pamiętam to na końcu mieli obniżkę na usługi,
bo pewnie chcieli klientele zalapać.
Ale co z tego, że taniej, jak wg mnie tak troche po łepkach..

36

Każdy fryzjer od nowego roku podwyższa cenę... Tylko w Lesznie nie ma podwyżek ..... Super opinia o salonie....POLECAM!!!

37

irena1234 jakaś marna reklama .... każdy to dokładnie który?

38

ines_ka to jest marna reklama!!!!!!  Każdy ma swoje zdanie....

39

irena1234 zarejestrowałaś się 17.11.2011 roku i od razu z grubej rury walnęłąś reklamę. Dziś znowu reklama ... żadnego innego uczestnictwa na forum.
Jako moderator daję Ci upomnienie za reklamę na forum

40

a jakie macie opinie na temat zakładu fryzjerskiego na deptaku? planuje pocieniować włosy i zafarbować i mam dylemat do którego fryzjera się udać:/

41

na Deptak nawet moja teściowa nie chodzi, a nie przywiązuje aż tyle uwagi do włosów co j. Mówi, ze była kilka razy i szczotę miała a nie włosy

42

a z salonu Olivia bardziej polecacie Emilę czy Bartka?

43

Witam,a może ktoś poleci dobrego męskiego fryzjera:)

44

Zuzanna1* napisał/a:

poleci dobrego męskiego fryzjera

ostatnio byłem na ul. Przy Rzeźni w części przed Majkowskiego po prawej, wyszedłem zadowolony
miła obsługa, uprzejme Panie ..... Polecam big_smile

Zuzka czytaj PW

Pogodnego dzionka big_smile

45

z Oliwii (aktualnie Kratki - bo salon przeniósł sie na Jeziorną i zmienil nazwe) polecam Bartka smile
skupia się całkowicie na swojej pracy, doradzi i fachowo wykona. Moja opinia jest wynikiem wlasnych doświadczeń i podziela ją sporo pań z mojego otoczenia.

46

A więc moje doświadczenie z fryzjerami w Kartuzach jest takie -
Pani Emila z Oliwi (teraz pracuje na Jeziornej) - REWELACJA
Pan Bartek z Jeziornej obcinał mojego faceta - REWELACJA (15 min i po sprawie)
Pani Jola z Gdańskiej (teraz ma swój salon na Burchardztwie - REWELACJA
Pani Basia z Kameleona - REWELACJA (droga rewelacja)
reszta fryzjerów - bez komentarza

co do kosmetyczki Wioli z Jeziornej - MASAKRA

Pozdrawiam

47

Nata27 napisał/a:

co do kosmetyczki Wioli z Jeziornej - MASAKRA

dokładnie, mam takie same zdanie smile

48

Witam
A co sądzicie o fryzjerze na rondzie, obok kantoru? Nie ma to chyba jakiejś specjalnej nazwy. Byłem tam raz i obcinał mnie taki młody pan i byłem zadowolony. Chciałem iść znowu ale nie pamiętam imienia, poza tym nie wiem czy można sobie tak "zarezerwować fryzjera" big_smile

49

zgadzam sie z Nata27, Bartek z salonu "KRATKA" mega rewelacja, POLECAM WSZYSTKICH, jest moim fryzjerem od 2 lat smile

50

Na pewno nie polecam studia urody "Styl" na ulicy F. Ceynowy. Niedawno temu byłam zapisana na wizytę - farbowanie włosów. Na początku byłam w miarę zadowolona, choć było kilka defektów - oczywiście usłyszałam, że po pierwszym myciu jakie wykonam wszytko się wyrówna i dziwne przejaśnienia znikną. Owszem znikły jak i cała farba z włosów,która miała być stała, a jak się okazało była szamponetką! Która spłynęła wraz z wodą. Szamponetki zakupione z drogerii trzymają dłużej i trwalej niż owa nałożona mi farba, którą jak wymieniłam powyżej miała być stała. W karcie jest podane, że za farbowanie długich włosów płaci się w granicy 100 zł, ewentualnie cena może ulec zmianie. Oczywiście sytuacja została wyjaśniona tak, że ja w ogóle podobno nie płaciłam za owy kolor, natomiast za niewielkie ilości drugiego, za który według karty powinnam zapłacić w granicach 30-40 zł  zapłaciłam 100 zł. Czysta kpina!

Dodane pią, 20 lip 2012, 14:13:11 :
Wspomnę, że farba spłynęła wraz z pierwszym myciem delikatnym po 36 h zwykłym szamponem z Welli.

Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem.