51

Odp: Fryzjer - porada

Witam:)

Wie ktoś gdzie w Kartuzach jest jakiś spory wybór prostownic do włosów??

Gdzie w ogóle można kupić po normalnej nie wygórowanej cenie?

52

prostownice to wymyśliły blondynki tongue z zazdrości o loczki i kręcone włoski big_smile

Pogodnego dzionka big_smile

53

Lubię Cie Stefan za te słowa wink

Na prostownicy to bym za bardzo nie oszczędzała. Najlepiej poczytać w necie, która jest dobra i wówczas poszukać (też w necie) najtańszej oferty wybranego modelu. Wydając około 200zł i zakładając, ze "pochodzi" 3 lata koszt miesięczny takiej prostownicy wychodzi cię około 5zł - a taka prostownica w warunkach domowych działa znacznie dłużej.
Osobiście mogę polecić w tej cenie ceramiczną Cutek, Wahl Professional http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19015

Na Allegro prawdopodobnie można ją kupić o jakieś 5 dych taniej wink

54

prostownice masz tanie na Jeziornej w takim małym sklepiku Mix, ja dostałam w prezencie Brauna i jestem bardzo zadowolona (ok. 190 zł). POLECAM. Do tego płyn dwufazawy Wella do prostowania i twoje włosy będą lśniące i proste jak słońce !!!

55

Lotka napisał/a:

Czysta kpina!

a zareklamowałaś usług? Też można to zrobić.

stefan napisał/a:

prostownice to wymyśliły blondynki tongue z zazdrości o loczki i kręcone włoski

a ja mam kręcone i chce mieć jeszcze bardziej kręcone tongue

56

Lotka napisał/a:

"Styl" na ulicy F. Ceynowy.

Ja polecam - szczególnie u p.Wioletty smile

57

Co do kosmetyczki pani Wiolettyi z jeziornej to z paznokci jestem zadowolona ale z doczepinia rzęs to katastrofa nie dośc że bardzo szczypały przy klejeniu kępków to jakieś splątane wyszły a po ich zdjęciu mam połowe swoich rzęs:( makijaż taki se. a co sądzicie o fryzjerze na wybickieko za biedronką koło kościoła bo ja byłam bardzo zadowolona z uczesania na wesele.

58

adka20 napisał/a:

po ich zdjęciu mam połowe swoich rzęs:

Z tym trzeba było się liczyć decydując się na taki zabieg ... żadną tajemnicą nie jest fakt utraty własnych po doczepieniu

https://www.youtube.com/watch?v=mxIqyG_IJ2I

59

nie miałam o tym pojęcia doczepiałam sobie rzęsy dwa razy w życiu za pierwszym razem miałam wszystkie na miejscu u innej kosmetyczki po ich zdjęciu

60

a czy ktoś z Was orientuje się gdzie w Kartuzach mieści się zakład fryzjerski Pani Justyny (otwarty ok. rok temu), która wcześniej pracowała w Stylu?

61

Nie polecam Stylu, szczególnie Pani Wiolety. Niby taka dobra, a nie potrafi dobrze obciąć wlosów.
Mam na głowie porobione same schody, zresztą nie pierwszy raz. Więcej mnie tam nikt nie zobaczy. Fakt, kiedyś bardziej się starała.
Są jeszcze inne zaniedbania zakładu, ale o tym już pisać nie będę.

62

Ja moge śmiało polecić fryzjerke Kinge. Kiedyś pracowała w salonie "JUSTYNA" teraz pracuje w salonie "KRATKA". Profesjonalne podejście i duża wiedza na temat włosów, wiem bo sama tego doświadczyłam. A jak byłam w kratce to widziałam zdjęcie jak Kinga czesała DODE. Według mnie jest to najlepsza ekipa fryzjerów w Kartuzach! Szczerze polecam.

63

wiki napisał/a:

A jak byłam w kratce to widziałam zdjęcie jak Kinga czesała DODE.

Dodę czesała ! To faktycznie trzeba pójść - jakiś autograf może się trafi albo poproszę o odlew w gipsie dłoni które dotykały włosów Dody ! jejku Dodę czesała nie zasnę

64

Może wiecie ,gdzie przeniosły się panie które miały zakład nad ,,Biedronką,, na Wzgórzu Wolności?

65

wiki napisał/a:

A jak byłam w kratce to widziałam zdjęcie jak Kinga czesała DODE.

Mnie do ślubu czesał fryzjer, który miał na ścianie mnóstwo dyplomów i zdjęć z profesjonalnych pokazów i imprez z gwiazdami. Absolutnie nie byłam zadowolona z tej fryzury, nawet bym ośmieliła się powiedzieć, że katastrofa! To, że ktoś czesał znaną osobę, jeszcze o niczym nie świadczy.

"Refleksje pisane piórem anioła"- tomik refleksyjnej poezji, do nabycia w księgarni internetowej Ridero.

Miłego dnia smile

66

A ja od dłuższego czasu myślę nad kreatynowym prostowaniem włosów /czy jakoś tak/. Czy któraś z Was prostowała włosy w ten sposób? Ktoś go wogóle w Kartuzach robi? Z góry dziękuję za informację.

67

ciekawska napisał/a:

ja od dłuższego czasu myślę nad kreatynowym prostowaniem włosów /czy jakoś tak/. Czy któraś z Was prostowała włosy w ten sposób? Ktoś go wogóle w Kartuzach robi? Z góry dziękuję za informację.

robi to STYL, ale tak mi to zachwalały, że nie zdecydowałam się (nie ufam zby chwalonym towarom/usługom)

68

Czy ktoś posiada może telefon do Kratki??
Niedopuszczalne w tym wieku nie mieć żadnej reklamy w sieci!!!!!
Kto tam pracuje, że nie pomyśli o jakimkolwiek śladzie salonu chociażby na zumi, kobiety lat 60?..... dramat, jeśli mają takie same podejście czasowe do usług fryzjerskich...

69

Gdzie fryzurę ślubną?:) zależy mi też żeby na słowo "ślub" cena nie wzrastała bezpodstawnie o 500%....

70

kas napisał/a:

zależy mi też żeby na słowo "ślub" cena nie wzrastała bezpodstawnie o 500%.

Powiedz, ze idziesz na pogrzeb - poprzez wyrazy współczucia cena może ulegnie zmniejszeniu yikes

A na serio - polecam Vive czy jak to się zwie na ul. 3 maja

71

To po prostu nie mów, że na ślub tongue

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

72

Kłamać żeby w mieszku zaoszczędzić 50 zł... jak kogoś nie stać na fryzjera to niech po prostu do niego nie idzie i so w domu loki zakręci na papiloty

73

Nie mam zamiaru kłamać tongue ale czasami z ceną naprawdę przesadzają smile rozumiem trochę drożej ale nie kilkukrotnie smile Kandi- ta suma nie raz wzrasta o wiele więcej niż 50 zł...

74

kas napisał/a:

ta suma nie raz wzrasta o wiele więcej niż 50 zł...

No nie wiem, z wieloma kobietami na fryzury próbne i ślubne do fryców chodziłam jako konsultacja i nawet nie ważne czy to było 3 lata temu czy w zeszłym roku cenowo zawsze wychodziło od 100 do 200 zł za samo uczesanie nie licząc np.farbowania, zależy oczywiście od włosów i innych czynników atmosferycznych natomiast nigdy nie spotkałam się z jakimiś cenami z żurnala, może zapodasz mi gdzie tak drogo kasują - ceny wahają się do ilu ? do 500 zł czy do tysiąca ? wiesz co, biorąc ślub trzeba się liczyć z kosztami a przebitki w formie 500% na cenach są znacznie przez Ciebie przesadzone- choć śmiem twierdzić,że ot tak sobie palnęłaś...

75

Tak, tak 500% to miało być przesadzone i nie myślałam, że ktoś to odczyta aż tak dosłownie smile zastanowię się nad Vivą, którą polecałaś, jeszcze mam trochę czasu smile