26

Odp: Publiczne pytanie do administratora tego forum

stefan napisał/a:

nie tą drogą Koleżanko, chcesz dokładności  - bądź dokładna a potem wymagaj

Ty sam pod przykrywka klonow  kaszuba2010 i kum kuma dosc dokladnie opluwales rodzine Macka a jakos nie podale ani jednego argumentu ,Ty pouczajacy kogos jak pisac brzmisz jak ta ku..co kolo autostrady daje d...i chcialaby o cnocie prawic.

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

27

WK napisał/a:

no niech  pisze ale w oparciu o fakty a nie bzdury od ciotki Klotki

Faktem jest moja obecność przy tej rozmowie (któreś tam Walne) smile i być może nie spodziewałeś się, że ktoś to usłyszy i zapamięta.

Przy okazji, przy rozmowie było więcej osób, lecz w niewielkich grupkach i omawiali swoje problemy i wnioski dotyczące "swoich" terenów, na których mieszkali.

28

klamiesz i tyle
jak np stwierdze,ze Twoja Zona daje d... pod Biedronka bo tak slyszalem przy jednej rozmowie
to ta sama wartosc
napisac mozna wszystko
to,ze klamiesz to zadna prawda
skonfrontujmy te Twoje  rewelacje
zapraszam

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

29

WK napisał/a:

klamiesz i tyle

To były Twoje słowa, a nie moja usłyszane plotki smile

30

sorki napisalem nielogicznie big_smile
wyszloby ,ze popieram Twoje klamstwa piszac

WK napisał/a:

to,ze klamiesz to zadna prawda

chodzilo mi oczywiscie o to,ze klamiac ,prawde traktujesz wyjatkowo swobodnie
to czy Ty cos slyszales ,na to nie mam wplywu ,mogles byc najebany jak stodola ,lubisz klamac albo masz inne powody
ja nie startuje do RN wiec to co Ty slyszales jest problemem Twoim i laryngologa,jak masz cos mi do zarzucenia prosze o konfrontacje,nie mam sie czego wstydzic jezeli chodzi o moja prace jako czlonka Rady Nadzorczej
ba ,nawet mi na Walnym podziekowano  a to sie w historii tej spoldzielni zdarzylo tylko raz i wlasnie w moim przypadku .

Dodane czw 02 cze 2011 09:10:14 CEST :

dj napisał/a:

To były Twoje słowa, a nie moja usłyszane plotki

po pierwsze nawet jakbym tak powiedzial to nic w tym nie ma takiego aby sie tego czepiac
nic
niestety dla Ciebie ,zawsze na Walnym siedze do konca
moim prawem byloby pojsc kiedy chce i wrocic kiedy chce

31

WK napisał/a:

ja nie startuje do RN wiec to co Ty slyszales jest problemem Twoim i laryngologa,

Nic nie pisałem o Twoim starcie do RN smile

WK napisał/a:

Dodane czw 02 cze 2011 09:10:14 CEST :

po pierwsze nawet jakbym tak powiedzial to nic w tym nie ma takiego aby sie tego czepiac
nic
niestety dla Ciebie ,zawsze na Walnym siedze do konca
moim prawem byloby pojsc kiedy chce i wrocic kiedy chce

Ale łżesz!
Co oznacza "siedzieć do końca"?
Bo na 2 ostatnich może byłeś na końcu, ale nie cały czas jak toczyły się dyskusje, gdyż widziałem osobiście, jak wracałeś na salę przed głosowaniem z domu.

32

WK napisał/a:

pamietasz jak wjechales z byla Zona do szpiega? jak udwales przykaciela i  po powrocie do domu **cenzura** w niego az milo? Piwo kupiles ,rzomowa zabawiales,o mordeczce rzekomym profesorze fizyki nadawales a potem pojechales do chalupy i **cenzura** w szpeiga i we mnie.Ty zwykla **cenzura** jestes.

no patrz Pan, mi do wyra zaglądali, kochanice liczyli , a sami.............. co za obłudnicy kuźwa
a co napisałeś o tej wizycie to 200% prawdy - jak Judasz kurna , szpiegował szpiega - jaja co?

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

33

dj napisał/a:

Ale łżesz!

Powiedz mi takie slowa w twarz big_smile
powiesz?

dj napisał/a:

Bo na 2 ostatnich może byłeś na końcu, ale nie cały czas jak toczyły się dyskusje, gdyż widziałem osobiście, jak wracałeś na salę przed głosowaniem z domu.

powiedz mi to w twarz
powiesz? czy tylko w necie jestes taki mocny?

34

w sumie to widze fana mam lol lazi za mna i wie gdzie ide i co robie
Ty chlopaku mozesz sobie pisac tutaj co chcesz,ze ja jestem  morderca,debil czy co sobie wymyslisz.
Jak masz jaja to mi powiedz swoje madrosci w twarz. Stac Cie na to?
nie stac bos  palant
ja np slyszalem ,ze Ty z kozami spolkujesz ,no dziwne ale wlasnie  po ziemniaczki bylem i tak mowili kolo sklepu
jest to prawda?

35

wiarygodność p.Stefana porównałbym tylko do rudego Donka - mistrzowie normalnie, ale łże tak perfekcyjnie, że 2-3 razy można się nabrać roll:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

36

I  tak miedzy nami ,to Ty lazisz na Walne ,zeby mnie szpiegowac? Ty siadaj i sluchaj o czym gadaja a nie lazisz za mna.Moze ja poszedlem  na winko z chlopakami spic pod Biedre ,moze kochanice mam a ten lazi za mna.Fobia jo? lol
co za Zespol lol
Moje prawo synek robic to co mi sie podoba ,:P:P

37

WK napisał/a:

ja np slyszalem ,ze Ty

Ja w odróżnieniu od Ciebie słyszałem to z Twoich ust, chyba, że masz w zwyczaju w rozmowie z ludźmi prosto w oczy im kłamać - jeśli to oczywiście nieprawda była smile

38

WK napisał/a:

I  tak miedzy nami ,to Ty lazisz na Walne ,zeby mnie szpiegowac? Ty siadaj i sluchaj o czym gadaja a nie lazisz za mna.

Sam się kręcisz wszędzie szukając poparcia w Twoich pomysłach - tylko czemu tak późno, bo na Walnym? smile

39

to powiedz mi te swoje  madrosci w twarz
czego sie boisz? big_smile
zapraszam bo na razie ja wiem,ze kozy dymasz bo tak mowia na miescie
prawda to?
masz cos  do mnie powiedz mi to w oczy
za trudne?

40

dj napisał/a:

wszędzie szukając poparcia w Twoich pomysłach

ja nie startuje w tych wyborach,nie musze szukac poparcia zadnego
i nie mam zamiaru startowac  gdziekolwiek
moje pomysly sa swietne jakby co zawsze big_smile ,jestem ucziwy do bolu i zawsze keirowalem sie praca dla innych nie patrzac na siebie ,to ,ze przegralem w sprawach spoldzileczych to prawda ale nie mialem szans  z takimi co glosowac chca a nie wiedza nad czym glosuja/ To moja porazka bo sadzilem,ze jak ktos  chce byc randym to musi  zapier...c a ni etylko podnosic lapke.
Zawsze mailem dobre pomysly co skromnie podkresle po raz wtory  big_smile ale nigdy nie unikalem  stawiania oko w oko. Krytykuje  najgorsza burmistrz w historii Kartuz ale Ona zna moje dane,podalem je na spotkaniu i nie moze mowic ,ze jestem anonimowy.
Ty jestes  zasraniec i nigdy pewnie nie zechcesz stanac oko w oko ze mna. Mozesz pluc na mnie ale odwagi Ci braknie ,zeby jak  mezczyzna stanc twarza w twarz.Klamiac niewiele osiagniesz ,bedziemy toczyli te  gadki w nieskonczonosc,Ty bedzie klamal ,ja bede Cie nazywal zasrancem klamliwym,looozik ,ni etakie szopki n atym forum  przechodzilem.

41

WK napisał/a:

ja nie startuje w tych wyborach,nie musze szukac poparcia zadnego
i nie mam zamiaru startowac  gdziekolwiek
moje pomysly sa swietne jakby co zawsze big_smile ,jestem ucziwy do bolu i zawsze keirowalem sie praca dla innych nie patrzac na siebie

Skoro tak jest jak piszesz to czemu nie startujesz? Chyba, że to żart - to co innego. smile

Masz pomysł? Chęci? Czas? To działaj! Przedstaw swoje pomysły/propozycje Radzie, Prezesowi. Pewnie jeden wniosek przejdzie inny odrzucą z różnych powodów (finansowy, formalny itp.), ale działaj. Każdy pomysł godny polecenia można realizować, pewnie często po wprowadzeniu wielu poprawek, albo po konsultacjach z Radą, Prezesem, panią mecenas czy specjalistami z innych dziedzin, których dotyczy pomysł.

WK napisał/a:

stanc twarza w twarz

Co to zmieni?

Rypać na forum każdego, kto cokolwiek napisze, a akurat Tobie nie podpasuje to jest OK?
Wystarczy jedno prawdziwe zdanie o Tobie i już wściekły (lub tyle podniecony) i rzuca najgorszym "mięsem". Zaparz sobie meliskę lub odwiedź jakiegoś lekarza-specjalistę smile

42

dj napisał/a:

Skoro tak jest jak piszesz to czemu nie startujesz? Chyba, że to żart - to co innego.

Masz pomysł? Chęci? Czas? To działaj! Przedstaw swoje pomysły/propozycje Radzie, Prezesowi. Pewnie jeden wniosek przejdzie inny odrzucą z różnych powodów (finansowy, formalny itp.), ale działaj. Każdy pomysł godny polecenia można realizować, pewnie często po wprowadzeniu wielu poprawek, albo po konsultacjach z Radą, Prezesem, panią mecenas czy specjalistami z innych dziedzin, których dotyczy pomysł.

nigdy i nigdzie nie mam zamairu startowac,matematyka
co da jeden czy dwoch czy trzech zaangazowanych skoro pozostali  przeglosuja ?

wola gadac o podwyzkach dla prezesa albo  dla p EK ? big_smile
to nie dla mnie mam na to wylane jak  niemowlak w pieluche
teraz sobie  bede krytykowal ile wlezie jak Ty i nic nie robil
sie juz nadzialalem.z nierobami sie nie da niczego  osiagnac big_smile
a dzialac dla takich jak Ty  klamcow to  juz kompletnie bez sensu
jestem na  emigracji wewnetrznej ,zero dzialania lol
poczekam az Ty sie wezniesz za robote leniu lol

dj napisał/a:

Co to zmieni?

Piszesz klamstwa na moj temat,gdybys mi to powiedzial w twarz to byloby ok ,moglbym realnie sie  bronic
nie bylbys tchorzem ,nie masz odwagi i ok
pisz prawdziwe zdania,podaj konkrety ,swiadkow,argumenty
na razie napisales ,ze poszedlem na jakims walnym do domu mowiac,ze jak beda glosowania to wroce
kurna ale  aferalna sprawa lol:lol: i co to zmienia?

43

Mnie zawiedli  ludzie,z tych ,ktorych pamietam z poczatku dzialania zostalo wielkie nic z wyjatkami jak Jozek Gogolinski,prawdziwy spoldzielca ,moze pan Kazik ,pani Marianna ,pani Maria,z tymi szloby  cos  osiagnac ,nie znam wszystkich ale  na te osoby bym  glosowal .Reszta padaka,zapomnieli kto ich wybral i  komu mieli sluzyc.
A teraz na Walnym taki pan Jozek zbierze te g..ktore jest.Tego mi szkoda i podziwiam Jozia ,ze w tym siedzi i ma chec jeszcze cos robic.Powinien jak  poprzedni przewodniczacy zlewac prace i raz  w miesiacu kasowac diete,przynajmniej nie mialby stresow.I jak mawial  moj byly przewodnicacy"ja nie bede lazil po spoldzielni i kontrolowal"
Tym sie  roznilismy ,ze  ja i taki pan Jozef (chociaz gdzie mi tam sie mierzyc z Nim) chcielismy dzialac a chyba powinnismy lezec bykiem i jaja sobie wachlowac .Przykro mi ,ze tacy jak Jozek Gogolinski sa  wyzywani a to najbardziej pracowity  gosc w spoldzielni jakiego znam.
Ty sobie napiszesz co chcesz,klamstwo podasz i  jest ok .11 takich jak On a byloby  super.
Ja bylem z tych "pracowitych" (tak uwazam) ale mi juz przeszlo ,Jemu nie i dalej chce  dzialac.
Na razie przegrywa glosowania jedno po drugim .Bo tak to wyglada ,ze kazdy  kto w radzie ma prawo glosu a najmniej wazne jest czy wie nad czym glosuje.

Spoldzielnia jest jak krowa,sa tacy co doja  te krowe i to do upadlego a nieliczni chcieliby  aby sie  upasla,byla zdrowa. Tych pierwszych  -dojacych  jest wiecej i z tym sie nei wygra.
Tym wiekszy  szacunek dla takich  jak pan Gogolinski ,I  mnie smieszy jak ktos pisze ,ze Jozek jest w komitywie z panem prezesem.Ludziska wiecej wiedzy big_smile

wiesz ,ze podwyzke  dla pani EK forsowaly panie DL I HB te co kiedys tak sie martwily  o spoldzielcow? teraz im sie chyba pomylilo  komu maja sluzyc .Zamiast o sprawach spoldzileczych  radni pisza wnioski o podwyzke dla pracownika spoldzielni.Komedia lol
Pani EK zlozyla rezygnacje,trzeba bylo przyjac  i sie cieszyc ,no jo ale kto by protokol z komisji  napisal za wspomniane panie co? lepiej im bylo  smazyc wniosek o podwyzke

44

WK napisał/a:

Piszesz klamstwa na moj temat,gdybys mi to powiedzial w twarz to byloby ok ,moglbym realnie sie  bronic
nie bylbys tchorzem ,nie masz odwagi i ok
pisz prawdziwe zdania,podaj konkrety ,swiadkow,argumenty
na razie napisales ,ze poszedlem na jakims walnym do domu mowiac,ze jak beda glosowania to wroce
kurna ale  aferalna sprawa lol:lol: i co to zmienia?

Bronisz się: KŁAMSTWAMI właśnie smile

Słyszałem to ja i osoba/osoby, którym to mówiłeś smile

Nie koniecznie aferalna, ale jednak nie siedziałeś cały czas jak pisałeś, a w doo.ie miałeś wnioski i sprawy, które w tym czasie wnosili spółdzielcy, bo Walne to okazja, aby ogół się wypowiedział - takie Twoje zainteresowanie.

45

powiedz mi to w oczy

46

WK napisał/a:

powiedz mi to w oczy

doch stracha ma nie widzisz WK ? smile wymyśli każdą głupią wymówkę tylko żeby się nie pokazać lol swoją drogą trzeba mieć nie zły tupet oskarżać kogoś a mieć stracha się pokazać...

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

47

dj masz jaja? tu już odważnych jak ty było na pęczki - dr Mordeczka (typ w 7-dmiu osobach), kum kum, kaszub odmian kilka  (jedynie oryginalny to JemJo) , i inne wcielenia p.Stefana i s-ki roll:rolleyes:
szczekasz , gadasz - ściągnij maskę i walnij WK - otwarcie, jak twoja racja to po Nim, roll
a na razie jesteś jak mucha , natrętny i przed packą spieprzasz - typowy uczeń p.Stefana i s-ki lol:lol::lol::lol:
była tu kiedyś nawet ćma, ale urodziła dziecko Kitowskiemu i po ćmie lol:lol::lol::lol::lol:

48

stefan napisał/a:

dlaczego inez_ka czytasz posty aż tak wybiórczo ?
rozumiem - dopóki WK, jemJOzKASZEB czy szpiego i kilku innych graja na jedna nutę - jedynie poprawną, jest ok
jeżeli już ktoś raczy wyrazić inne zdanie (np.dj czy stefan) to hura na nich
nie tą drogą Koleżanko, chcesz dokładności  - bądź dokładna a potem wymagaj

mój drogi stefciu, ani do szpiega, wk czy kogokolwiek innego nic nie mam tak jak do Ciebie. Ośmieliłam się wyrazić swoje zdanie to najechałeś na mnie?
A moje zdanie jest takie, że zarówno ten pos jak i większość 2 strony wstecz to jest OT, a Ty jako administrator pilnujący tu porządku powinieneś przenieść te posty.
Powtórzę - nie gram w jednej drużynie z nikim z tut. forum, chyba że znam kogoś w realu a nie wiem że tu jest pod jakimś nickiem. Nie znam Ciebie ani nikogo innego, ale mam oczy i widzę co się dzieje. Sam napisałeś OT i zamiast się do tego przyznać i przenieść wszystko na swoje miejsce to brniesz. Bez sensu trochę.
Tak na przyszłość to jestem dorosła i sprawy potrafię załatwiać rozmową, jeśli oczywiście można z kimś prowadzić dyskusję. Jak widzisz narazie nie atakowałam Cię ani nic, a tylko chce rozmawiać. To, że nie darzę sympatią Pani Burmistrz nie oznacza ze od razu atakuję jej zwolenników, chociaż mam swoje zdanie o takich smile
Prosisz mnie o konsekwencje? Sam je wprowadź - albo pilnujesz pirządek na całym forum albo wybiórczo.

49

stefan napisał/a:

aż sie w fotelu uniosłem .....ines_ka mnie lubi

a czy ja kiedyś Tobie złe słowo powiedziałam? Wymaganie konsekwencji to nie jest złe słowo. '

50

ines_ka napisał/a:

A moje zdanie jest takie, że zarówno ten pos jak i większość 2 strony wstecz to jest OT, a Ty jako administrator pilnujący tu porządku powinieneś przenieść te posty

Tez tak uważam i to nawet bez mojego  zaznaczania...:)

Wychowanie dzieci to radość i partyzantka zarazem. (Ed Asner)