1

Odp: HANNA Piotr Świeczkowski Skorzewo

videofilmowanie HANNA Piotr Świeczkowski Skorzewo

podobno maja dobra opinie ale czy moze ktos cos o nich napisac?

2

nie polecam, zdjecia naswietlone; ja bym sama sobie takie zrobila
film nie za ciekawy, bo glos sie sam wycisza

3

a ja mam same pozytywy
ich atuty:
4 cd z filmem (wesele)   - to bardzo dużo w porównaniu do konkurencji
dużo zdjęć
bdb jakość filmu - ładnie kolorowo i jasno
przystępna cena
Pan Świeczkowski bardzo kontaktowy

ich wady:
robią normalne zdjęcia, ale bez żadnych rewelacji.

to tyle

POLECAM

do mini_mini: z tym filmem to trzeba byłoby zgłosić, Pan na pewno by poprawił.

p.s. to nie jest reklama, byłam ich klientką.

4

4 cd z filmem??? to chyba trzeba urlop wziąć żeby to obejrzeć, długość raczej nie świadczy o jakości

5

Mirka.Z napisał/a:

4 cd z filmem??? to chyba trzeba urlop wziąć żeby to obejrzeć, długość raczej nie świadczy o jakości

to prawda...

ale ja jestem zdania, że jeśli wydaję tyle kasy i tj najpiękniejszy dzień w życiu - to warto to uwiecznić. (u większości jedna płyta do masza, a druga zabawa. Dla mnie to zbyt mało)

6

oni mają 4 płyty w czym jedna trwa ok 80 min, jakość filmu ładna ale zbyt dokladnie wszystko pokazane. Oglądałam ostatnio płyte ich roboty i same przygotowania i msza to jedna plyta

7

Polecam  bardzo w naszej rodzinie już kilka razy nagrywał za każdym razem super i zawsze jest inaczej obrobione co jest bardzo fajne i czego nie można powiedzieć o innych. Oglądałam film mojej kuzynki niedawno nagrany przez innych "filmowców" na sali Karczewiaka to nic szczególnego, całość filmu nagrana do połowy tzn. od pasa w górę przez co nie można zobaczyć w całości sukienki Panny Młodej.Polecam naprawdę super....

8

No i mamy smile stare prawdy się sprawdzają, jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, a o gustach i polityce lepiej nie dyskutować.
Dla jednych" 4 godziny" to nudy a dla innych cenna pamiątka smile

9

Nie polecam tej firmy.
Byli bardzo kontaktowi i mili do momentu w którym wzięli pieniądze.
Potem mieliśmy z nimi same problemy. Nie chciało im się robić niektórych rzeczy. Myśmy chcieli tak a oni po swojemu, tak jak było im wygodniej. A cały czas czas powtarzali że ma się nam podobać a nie im. A do tego bardzo nie mili w słowach. Film dostaliśmy po 3 miesiącach. Film długi i niekiedy nudny. Można było niektóre momenty skrócić i dodać kilka innych urywków. Zdjęcia fatalne, prawie wcale nas nie ustawiali do zdjęć no i nie da się ich włożyć w ramkę bo są robione pod kątem a wcześniej nas nie uprzedzili że robią takie zdjęcia.

10

a kilka minut clipartowych animacji na początku nadal stosują? Wiem, że Pan Piotr bardzo lubi animacje  smile

11

A czy mogę mieć wgląd w prace które dotąd wykonano?  Chciałbym żeby zdjęcia były ładne bez żadnych przykrych niespodzianek. Jakie miejsca na pomorzu są dobre do wykonania zdjęć ślubnych? Wiem że jest mało takich miejsc, ale może ktoś wie.

Przeprowadzki mieszkań.

12

Wiadomo od dawna że konkurencja zawsze jest i będzie, tylko o jednym powinni pamiętać jeżeli już coś piszą to niech piszą prawdę.Oczernić można każdego tym bardziej jak jest się anonimowym. Prawdy trzeba szukać u źródła dlatego zapraszam na www.videoswieca.pl lub do zakładu fotograficznego w Sierakowicach na ul Słupskiej 10. tam można obejrzeć nasze prace . P/s KONKURENCJA ZAZDROŚCICIE nam dużo pracy bo sami macie jej mało, już nie jedna pracę wam odebraliśmy ale w sposób rzetelny tzn. uczciwością i i jakością do naszego zakładu fotograficznego trafiają wasze prace  wykonywane przez Was na weselach i innych uroczystościach tak że widzimy jaki dajecie materiał swoim klientom i słyszymy od nich ich niezadowolenie. FOTO VIDEO HANNA. Pozdrawiam .

13

Zapraszam na www.videoswieca.pl jak również do zakładu fotograficznego w Sierakowicach ul Słupska 10

14

Panie Maras wiem kim pan jest i bardzo dobrze pamiętam pańskie wesele, i nie tylko ja pamiętam ,pamięta orkiestra, kucharka , bo naprawdę wesele było jedyne w swoim rodzaju. Wszystko i wszyscy panu nie pasowali orkiestra żle grała i mógłbym tak dalej i dalej ale nie jestem tego typu człowiekiem książkę bym mógł napisać ale po co.Szkoda mi twojej mamy jak się wywróciła gdy poszła do kuchni. Współczuję żonie która wytrzymała trzy plenery a planował pan ile miejsc  Wdzydze, Szymbark , Park  Oliwski , Molo w Sopocie ,sesja przed pańskim domem(w ogrodzie) itd ,na koniec Gdańsk starówka w dzień i nocą , zaznaczam że wesele było latem. Dobrze że dostał pan film po 3 miesiącach znam kamerzystów co oddają film po 6 m-cach, mówi pan film długi i nudny , wesele też było długie i nudne, wyciąłem kilka momentów ale zapomniałem wstawić  coś czego nie było.Szkoda że nie zrobiłem panu wszystkich zdjęć prosto mógłby pan wszystkie zdjęcia wstawić w ramki no szkoda na pewno będę miał to na uwadze dziękuję za radę pozdrawiam i jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej teraz to już starej drodze życia bo tyle lat minęło.

maras napisał/a:

Nie polecam tej firmy.
Byli bardzo kontaktowi i mili do momentu w którym wzięli pieniądze.
Potem mieliśmy z nimi same problemy. Nie chciało im się robić niektórych rzeczy. Myśmy chcieli tak a oni po swojemu, tak jak było im wygodniej. A cały czas czas powtarzali że ma się nam podobać a nie im. A do tego bardzo nie mili w słowach. Film dostaliśmy po 3 miesiącach. Film długi i niekiedy nudny. Można było niektóre momenty skrócić i dodać kilka innych urywków. Zdjęcia fatalne, prawie wcale nas nie ustawiali do zdjęć no i nie da się ich włożyć w ramkę bo są robione pod kątem a wcześniej nas nie uprzedzili że robią takie zdjęcia.

15

"już nie jedna pracę wam odebraliśmy ale w sposób rzetelny tzn. uczciwością i i jakością do naszego zakładu fotograficznego trafiają wasze prace  wykonywane przez Was na weselach i innych uroczystościach tak że widzimy jaki dajecie materiał swoim klientom i słyszymy od nich ich niezadowolenie".

"dobrze pamiętam pańskie wesele, i nie tylko ja pamiętam ,pamięta orkiestra, kucharka , bo naprawdę wesele było jedyne w swoim rodzaju. Wszystko i wszyscy panu nie pasowali orkiestra żle grała i mógłbym tak dalej i dalej ale nie jestem tego typu człowiekiem książkę bym mógł napisać ale po co.Szkoda mi twojej mamy jak się wywróciła gdy poszła do kuchni. Współczuję żonie"

Oj nieładnie tak pisać...