1

Odp: Sprawiedliwy Admin

Wielkie było moje zaskoczenie po przeczytaniu

Odpowiadam na wiadomości i raporty protestujące przeciwko zamieszczaniu przez niektórych użytkowników treści uznawanej przez innych za obraźliwe.  Przesyłane wiadomości zazwyczaj nie zawierają wskazań czego dotyczy protest.
Protest sam w sobie jako protest nie precyzujący niczego nie może niczego zmienić. Piszący zapominają że mają w reku narzędzie którym mogą sami sytuacje zmienić. Po lewej stronie kontrowersyjnego posta jest nick autora - klikamy w ten nick.  Pokazuje sie profil autora postu oraz ramka > Ignoruj posty użytkownika < - klikniecie ignoruje użytkownika.
We własnym profilu w opcji > wyświetlanie < można zobaczyć kogo sie aktualnie ignoruje.

Użytkownik który został zignorowany przez 10 zarejestrowanych użytkowników forum, zostaje z niego usuniety automatycznie zgodnie z oprogramowaniem na którym forum funkcjonuje

Aktualna lista najczęściej ignorowanych :

WK                     6
szpieg             5
o_Onufry             4
Montypajton     4
jemJOzKASZEB     4
vertigo             2

Czyli to taka sprawiedliwość wg uznania Administracji lol:lol::lol:
Podejrzewam ,że Stefek w chwili wielkiej sobotniej werwy sam to wymyślił lol tuż , przed kinem nocnym lol
No cóż , forum prywatne , to i zasady prywatne lol
Ale wg mnie , to głupota godna mistrza lol:lol::lol:
Gratuluję pomysła panie Kiepski lol

Jeśli chodzi o moją osobę , to Stefciu , dorzuć 6 klonów i będziesz zdrów lol

Jeżeli nie masz wrogów, to niechybny znak, że nie dokonałeś niczego.
Margaret Thatcher

2

to nie Wujek Dobra Rada wymyślił, to przyszło z samej GÓRY pewnie lol:lol::lol::lol::lol::lol:
władze parafialno-powiatowe nie kryły swego oburzenia z obrazoburczych wpisów i nakazały takie prawo lol:lol:
a wiadomym jest wszem i wobec , że Kitowski i p.Stefek + ich wierny towarzysz Ob.Drab przed nikim nie klękają, jak Tusk prawie lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
to ma być forum dla sióstr zakonnych, ministrantów, oraz Ob.Draba z dziećmi lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
wczoraj trzy osoby próbowały zignorować p.Stefana , oraz Ob.Draba - tak na próbę, nie wyszło, ich zignorować się nie da, wg tutejszych prawideł  - taka zatem ich zafajdana DEMOKRACJA , jak w PZPR, albo i gorzej, jak w PO nawet lub w PiS , partii jedynie sprawiedliwej lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 
!!!Masz coś ciekawego  "na władzę" w Kartuzach, to pisz - szpieg.nl@gmail.com

3

Stefan i Drab znikneli z listy,wczoraj  jak patrzylem mieli po  dwa  ignorki a dzisiaj sa tam osoby z wynikiem  jednego  Ygnorka a  talenciakow nei ma.:lol::lol:
Czyli mozna  byc modem debilem i adminem  kretynem a  lista ignoruj nie  dotyczy? lol:lol::lol::lol:
acha i banuj beznadziejo klonowa ile chcesz 
lol:lol::lol:
zeby bylo wyraznie   zrozumiane
S-R-A-M  na obecnosc na tym  forum .Zaznacz dzisiaj   przez swoje klony  i  koncz te  farse . lol

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

4

nie no oni byli  na liscie,mozna ignorka im dac ino sie nei wyswietlaja lol
u mnie figuruje
lista ignorowanych -stefan,Drab  big_smile

Dodane nie 02 paź 2011 09:11:00 CEST :
Na liste  trafia Ci co maja trafic,inni dostaja czopki niewidki lol
duzo  idiotyzmow widzialem w  jego wykonaniu
ten jest jednym z  zabawniejszych lol

Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie.

5

Spójrzmy jak się admin ruszył z zasadami swoimi .
A może go ruszył moj wpis w temacie o prawdziwym pedagogu P . RAK .
oj , Stefek , WK wyzywa cie na pojedynek ,
ja nawet bym cie nie dotknął , bo goofna nie ruszam ,
a teraz banuj mnie:lol::lol::lol::lol:

Margaret Thatcher

6

na liście ich nie ma WK, sprawdzałem, a sam obu zignorowałem wczoraj, podobnie jak ktoś jeszcze to zrobił,
zatem:  Wujek Dobra Rada i jego dzielny żołnierz - NIETYKALNI lol:lol::lol::lol::lol:

Nie wierzę w osobowego Boga i zawsze otwarcie się do tego przyznawałem. Gdybym musiał jednak znaleźć w sobie coś, co miałoby aspekt religijny, to byłaby to bezgraniczna fascynacja strukturą świata, jaką ukazuje nam nauka.-A.Einstein 

7

jemJOzKASZEB napisał/a:

WK wyzywa cie na pojedynek

nie  ! noc cos Tyy ! gdzie to wyczytales ? wykluczam ! nie tykam  Draba  i  stefana zeby bylo jasne
bez  takich zartow big_smile

Dodane nie 02 paź 2011 09:18:01 CEST :

szpieg napisał/a:

na liście ich nie ma WK, sprawdzałem, a sam obu zignorowałem wczoraj

wiem,ze nei  ma  ale byli,przeciez widzialem
mieli po 2
zreszta zrob dzisiaj test czy masz zaznaczone obu
u  mnie sa aktualni,wtedy policzymy lol

8

ale nawet na słowny? taka debata publiczna z demokratami, na Rynku - wchodzisz w to? załatwię jakieś media lol
Ob.Drab ma parcie na szkło, a Wujek Dobra Rada se wmówił, że jest prawdomówny lol:lol::lol::lol::lol:

Dodane nie 02 paź 2011 09:22:20 CEST :
cicho cicho - możemy (czyżby) kogoś dochodu lewego pozbawić?

Login     ilość ignorujących
WK     6
szpieg     5
Montypajton     4
o_Onufry     4
jemJOzKASZEB     4
vertigo     2
stefan     2
franoo     1
/\Di     1

9

szpieg napisał/a:

Drab ma parcie na szkło

Czyli pije , jo ?
To wiele tłumaczy lol

Margaret Thatcher

10

jemJOzKASZEB napisał/a:
szpieg napisał/a:

Drab ma parcie na szkło

Czyli pije , jo ?
To wiele tłumaczy lol

Ty nie pisz już tyle, ino gajerek i po Ob.Draba, zaraz do kościółka śmigacie - nie zapomnij - RAZEM lol:lol::lol::lol:

11

grunt , to dobra statystyka , jak w milicji

Ilość użytkowników: 3302

w tym czynnych z 10 ( ULUBIONA LICZBA ):lol:

Dodane nie 02 paź 2011 09:31:57 CEST :

szpieg napisał/a:

Ty nie pisz już tyle, ino gajerek i po Ob.Draba, zaraz do kościółka śmigacie

dZIŚ NIE MAM PO CO - JESTEM PO WYPŁACIE lol

Margaret Thatcher

12

3300 użytkowników - jaja co? lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
po tych dwóch trojkach zero wcięło jo? lol:lol::lol::lol:

a do kościoła jak nie idziesz to daj jemu znać - Ob.Drab czeka na Ciebie , wymyśl sraczkę, albo kaca, uwierzy lol:lol:

13

Bardzo interesujące rozwiązanie. Rozumiem, że komuś czyjeś posty mogą się nie podobać i w takim wypadku funkcja "Ignoruj" jest jak najbardziej słuszna. Jednak usuwanie usera z forum, gdy zignoruje go 10 innych użytkowników jest zwyczajnie śmieszne. Daje to pole do manipulacji, bo wystarczy, że 10 osób skrzyknie się przeciw komuś i już pozbawia się go możliwości wypowiedzi. Dla mnie to absurd!

Nie ma wielkich problemów. Są tylko mali ludzie.

14

jasiffa napisał/a:

Bardzo interesujące rozwiązanie. Rozumiem, że komuś czyjeś posty mogą się nie podobać i w takim wypadku funkcja "Ignoruj" jest jak najbardziej słuszna. Jednak usuwanie usera z forum, gdy zignoruje go 10 innych użytkowników jest zwyczajnie śmieszne. Daje to pole do manipulacji, bo wystarczy, że 10 osób skrzyknie się przeciw komuś i już pozbawia się go możliwości wypowiedzi. Dla mnie to absurd!

ok Jassifa, ale jak się pozbyć bezboleśnie i w białych rękawiczkach mnie, o.Onufrego, Kaszuba, czy WK?
Wujek Dobra Rada napisze wówczas, że tłum tak chciał (niczym w pojedynku Barabasz-Jezus) i wsio w pariadkie roll
zbanować na amen? - raz tak zrobili ze mną i był  to jeden z powodów powstania Kretowiska (każda rewolucja rodzi kontr) - a napisałem wówczas tylko prawdę, że córka buraka ze Smołdzina dorabiała jako prostytutka w burdelu - teraz to samo powiem , bo to prawda, ale bana za prawdę zarobiłem roll
ot, takie to forum - a jak na mnie szlam i mocz wylewali to Wujek milczał, bo sam dolewał lol:lol::lol::lol::lol:

15

Ja mam  propozycje  dla  administratora,prosze zliwkiduj moje konto,wszystkie posty,tematy,ktore zalozylem i zabanuj moj nick,tylko tego uzywam wiec nei ma obaw nie bede  sie rejestrowal  bo i tak  mam stale IP z Tletrona,natomiast chcialbym miec mozliwosc korzystania z  ogloszen na  portalu. Bez  klotni,wyzwisk,na spokojnie.To zbyt zenujace,zbyt glupie aby mi sie chcialo dyskutowac czy ja tu moge pisac czy nie.No i nudzi mnie ta dyskusja a to najgorsze bo nuda  zabija. Gdybys sie  dostosowal do mojej  prosby to dziekuje wszystkim userom za wspolnei spedzony czas,jak mam za co to przepraszam  i  zycze  powodzenia.Ladnei? big_smile Zawsze slynalem z  uroku lol

16

Piszesz do ściany
tak ja ja udowadniałem ,że mam rację , gdy za nic dostałem ostrzeżenie , pewnie dożywotnie
Ten admin jak to sam powiedział ma narzędzie
a narzędzie w ręku idioty to broń lol

Margaret Thatcher

17

jasiffa napisał/a:

Rozumiem, że komuś czyjeś posty mogą się nie podobać i w takim wypadku funkcja "Ignoruj" jest jak najbardziej słuszna.

dokładnie jak piszesz, to ogłoszenie spowodowane nie wypowiedziami WK czy Kaszuba lecz bzdetami pisanymi przez Onufrego i pajtona
szczególnie po 'kawałach' pajtona posypały sie skargi
nie ja ten system wymyśliłem ale w mysl zasady - walnij w stół ...... mamy to co mamy tongue

szpieg napisał/a:

ale bana za prawdę zarobiłem

szpieg bana ( i to czasowego - kilkudniowy) nie dostał za wpisy o burakach ze Smołdzina, ale za notoryczne używanie w swoich postach wulgaryzmów z wymienianiem z imienia i nazwiska osób do których te wulgaryzmy kierował

poza tym, to że ktoś napisze "bo to prawda" nie oznacza jeszcze że można publicznie z imienia i nazwiska wymieniać wszystkie spokrewnione osoby człowieka z którym pan szpieg miał "zatarg o charakterze finansowym" - czy te spory dotyczyły córki, albo kogokolwiek z rodziny mieszkańca Smołdzina ? jeżeli nie, to jakim zbójeckim prawem pan szpieg podaje publicznie ich dane osobowe ? - to niezgodne nie tylko z regulaminem forum, ale niezgodne nawet z dobrymi obyczajami i zwyczajowo nazywa sie pomówieniem, albo popularnie "obrabianiem d..."

no chyba że pan szpieg czuje się niedowartościowany - ale wtedy niech swoich racji dochodzi na drodze prawnej a nie w tak prymitywny sposób.

WK napisał/a:

Ja mam  propozycje  dla  administratora

ja nie mam dla Ciebie propozycji, chyba wyjaśniliśmy sobie w realu co trzeba
no ale jeżeli twierdzisz że są jakieś niedomówienia, wiesz gdzie mieszkam, czas na spicie kawunie dla Ciebie zawsze znajdę tongue

Pogodnego dzionka big_smile

18

"zatarg o charakterze finansowym"

burak żegnał się z każdym kolega/znajomym w ten sam sposób -POMÓWIĆ/OSKARŻYĆ/SIĘ WYBIELIĆ ................

post moderowany

19

stefan napisał/a:

ja nie mam dla Ciebie propozycji, chyba wyjaśniliśmy sobie w realu co trzebano ale jeżeli twierdzisz że są jakieś niedomówienia, wiesz gdzie mieszkam, czas na spicie kawunie dla Ciebie zawsze znajdę

Nie rozumiemy sie,mnie ta opcja niezapisana w regulaminie,ze 10 ignorujacych (hehe) oznacza  bana  absolutnie  jest nie  do przyjecia,to glupie,pozbawione sensu,umozliwiajace  manipulacje etc etc .Przeciez latwo namowic  10 osob do ignorka i co? Bo mi sie nei podoba  ,ze ktos pisze ,zle np na PiS? No bez jaj ! lol:lol::lol: Bo na   wladzunie  pisze ktos  cos co sie wladzuni nie podoba? lol:lol::lol:
Funkcja ignoruj  sama w sobie jest  swietna,kogo nie  chce tego nei czytami tyle i  na tym poprzestanmy bo  reszta to juz kabaret.To neich decyduje  jak w demokracji wiekoszsc userow ! O to bym zrozumial.Wiekszosc nei  chce  zeby WK pisal na  kafo i  szacuneczek,wypad WK na  smietnik .Co za idiota te zasade wymyslil? Mnie prosze usunac    tak jak prosilem,bierzesz ---.zarzadzaj uzytkownikiem,zaznaczasz  pole usun uzytkownika,zaznaczasz usun  posty uzytkownika,banujesz nick  i nie mam zalu bo  albo sie tu bawimy,czesto  spieramy ,mozemy sie  lekko powyzywac big_smile
dyskutujemy,sakczemy sobie  do oczu ale  zawsze pamietajac ,ze to zabawa chociaz bywaj tematy  bardzo powazne  i tam zabawy nie ma. No ale  nei zgadzam sie aby o tym czy ja  pisze na tym forum decydowal jakis   ewentualny spisek 10 za przeproszeniem sfochowanych  cip ,ktorym   siedze drzazga  w oku . Zawsze tez  pisalem,ze jak ktos cos do mnei ma   moze sie zwrocic do administaratora o dane potrzebne  organom  odpowiednim do sciganai mojej  nikczemnosci,nie jestem anonimowy bo dane Tobei dawno przeslalem a to,ze mnei nei  cierpi  pare osob wisi mi kalafiorem u sufitu i dynda  byczymi jajami  byka z Rebienicy .Na pewno  nei zmienie stylu  pisania bo...nie umie,za to potrafie napisac "przepraszam" jak  ktos mi zwrocic uwage i jestem wybitnie kochany  i  uroczy i tyle big_smiletongue
A jak nie chcesz  mnie wywalic to  nie zawracac mi  mojego tlustego zadka ta glupota i tyle.straszyc to mozna dzieciaka,ja za stary jestem i mnei zamiast  smieszyc to nudzi  ,moze napisz komu tam  sie nei podoba moje pisanie to Im  przesle rabarabru z dzialki albo klopsow napieke na lapowke lol

20

Wuj Dobra Rada napisał:

"ale za notoryczne używanie w swoich postach wulgaryzmów z wymienianiem z imienia i nazwiska osób do których te wulgaryzmy kierował"

post moderowany

21

Szpieg miał bana na kilka dni , a ja

Ostrzeżenie dla Użytkownika jemJOzKASZEB za naruszanie dobrego imienia moderatora forum.

i mam to czynne do dziś lol
wnioski :
nasztaplujesz burakowi - parę dni paki
nadepniesz drabowi na odcisk - dożywocie lol

Margaret Thatcher

22

jemJOzKASZEB napisał/a:

Szpieg miał bana na kilka dni , a ja

Ostrzeżenie dla Użytkownika jemJOzKASZEB za naruszanie dobrego imienia moderatora forum.

i mam to czynne do dziś lol
wnioski :
nasztaplujesz burakowi - parę dni paki
nadepniesz drabowi na odcisk - dożywocie lol

a jak Wuj Dobra Rada powycinał moje posty - tak prawdy nie cierpi ten łgarz zafajdany roll:rolleyes::rolleyes::rolleyes: