1

Odp: Malowanie pokoju:) Skąd farbę??

Witam...

Moje pytanko jest następujące:

- gdzie w Kartuzach można kupić najtaniej farby z DULUX (kolory świata), NOBILES (pory roku) lub ŚNIEŻKI (barwy natury)

Kto tu w Kartuzach ma najlepsze ceny smile:):)

2

Akurat ceny są mniej więcej te same wszędzie za tego typu farby, ale "Koszałka" ma najlepszy wybór z tego co się orientuje. Jakieś 3 miesiące temu tam się zopatrywałem;P Drogo nie jest.

3

Najlepiej chyba sprawdzić samemu, a wybór sklepów jakiś jednak jest od farb koło S-ni Mieszkaniowej na Sędzickiego przez Koszałkę, Kropidłowskiego, po sklepy na Węglowej itp.

4

Wiem że miało być o Kartuzach ale ostatnio też malowałam pokój farbą nobilesa. Jeżeli ktoś ma okazję jechać do Sierakowic lub Mściszewic to proponuję tam kupić farbę. Różnica na wiaderku 5l nobilesa wynosi ok 10zł. Mi akurat nie pasowało tam jechać więc kupowałam w Kartuzach na Mściwoja. Podobno tanie farby są też w Łapalicach ale ze zmywalnych mają tylko śnieżkę. Sąsiad malował Śnieżką, dokładnie pokryła dopiero za trzecim razem.

5

śnieżka to farba najgorsza z możliwych!!! odradzam!

my mieliśmy dulux jest super wydajna, szybko kryje, kupowana na manchatanie.

6

Jak malowałam mieszkanie, to kupowałam farby dulux na allegro (różnica ok. 10-15 zł na wiaderku) więc jeśli ktoś maluje duże powierzchnie, to się opłaca! oczywiście wcześniej sprawdzałam w sklepie kolory, żeby nie zamawiać w ciemno.

7

Ja ostatnio malowałam Magnatem i wyszło ok.  Mam w domu alergika więc szukałam bezpiecznej farby. Poza tym farba dobrze się rozprowadza, szybko schnie i jest bardzo wydajna.

8

A skąd pomysł na kolor ścian? Dla małych pomieszczeń mają ciekawe podpowiedzi na blogu mirjan24.pl, choćby na ten wpis warto rzucić okiem [moderowane]