1

Odp: MK-Foto- fotografia ślubna Pomorze

Fotograf ślubny z Gdyni.
Fotografuję głównie śluby, wesela, dzieci pary, kobiety w ciąży. Jeśli masz pomysł na swoją własną sesję, chętnie podejmę się wyzwania.
Pracuję na terenie całego Pomorza.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio na: www.mkozlowskifoto.pl

e-mail: mkozlowskifoto@wp.pl

www: http://www.mkozlowskifoto.pl

2

Fajne foty! : www.mkozlowskifoto.pl

3

Wiem, że rozszerzam stary inny wątek, ale może komuś to pomoże w wyborze fotografa z okolic Trójmiasta, albo dwa razy się zastanowi..

Jestem zniesmaczony!
Zmęczenie i nerwy związane z ciągłym zwodzeniem, obiecywaniem, lekceważeniem i niedotrzymywaniem obietnic przez Państwo Babinek oraz próbami otrzymania zawartych w umowie materiałów, a także nie wywiązanie się z minimum w niej zawartym spowodowało, że postanowiłem opisać naszą przygodę z firmą Avedon Fotograficy! 

Jakiekolwiek dodawanie komentarzy jest utrudnione. Być może w ten sposób Państwo Babinek się zabezpieczają, bo widocznie mój przypadek nie jest odosobniony.

Po wpłacie całej kwoty, co musiało nastąpić najlepiej od razu już w dniu sesji zaczęły się problemy. Z opóźnieniem i po kilku interwencjach dostaliśmy nasze zdjęcia, jednak mniej, niż było umówione. Prezentacja na płycie została wykonana z imionami całkiem innych osób!!! I znów telefony, obiecywanie przez Pana Tomasza, że wysyła (i tak 4 razy) nam poprawioną płytę. Zamiast załagodzić sytuację, w odpowiedzi dostaliśmy zwykłą płytę w  kopercie i bez nadruku! Porażka! Czekaliśmy na nią dwa miesiące. Dodam jeszcze, że przez chaos, niezorganizowanie i roztrzepanie, zapomnieliby o dacie naszego ślubu! I od tego się zaczęło.
Szkoda, że tak się stało, bo zdjęcia są całkiem niezłe.. a  tyle niepotrzebnych nerwów nas to kosztowało.