26

Odp: Ale Tu Pusto I Nudno

jemJOzKASZEB napisał/a:

Widus , gieniusiu

Jeżeli szanowny kolego masz zastrzeżenia co do mojej decyzji napisz do Stefana skargę.

jemJOzKASZEB napisał/a:

twoja polonistka

Ta sama polonistka nauczyła mnie, nie dyskutować z ludźmi którzy nie bardzo wiedzą jak używać swojego mózgu, także kończę. Patrz na zdanie powyżej. Pozdrawiam

27

widus napisał/a:
o_Onufry napisał/a:

pustkę pod czaszką, a co najwyżej lekko popieprzony kisiel.

Użytkownik otrzymuje ostrzeżenie, za złamanie regulaminu forum.
Punkt regulaminu nr 9. podpunkt 5. Obraza użytkowników.
Użytkowniku o_Onufry, to już kolejny raz kiedy zwracam się do Ciebie z prośbą o kulturę, w każdym razie otrzymujesz ostrzeżenie odnotowane w rejestrze ostrzeżeń. Proszę przemyśleć swoje zachowanie.

Widus!
Zwisa mi to zwiędłym kalafiorem. Nie będę się rozpisywał, bo prawdopodobnie i tak do Cie to nie dotrze. Próbował  już jemJOzKASZEB i jak widać - nie wykluczone że tym razem z przesolenia - z mizernym skutkiem ponieważ pod Twoją czaszkę nie dociera.
Wniosek tylko do JW Administratora taki aby dobierał sobie właściwe towarzystwo.
Skarg żadnych ani innych wniosków nie składam gdyż nie będę się zniżał do poziomu ciecia.
Z uwagi na to że wyczytujesz treści mało uważnie to powtórzę to co pisałem - ale oczywiście nie do Ciebie:
Na świecie muszą być mądrzy i głupi.

Jeśli miałbym modlić się o coś do Stwórcy, to tylko o to, abym mógł odróżnić jednych od drugich. Mądrych jest niestety mniej ale cóż, JESTEŚMY.

Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.

28

Drab napisał/a:

a Ty zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko

Ty chyba sam nie wiesz co piszesz... roll Zresztą, wdawanie się w jakąkolwiek dyskusję z Tobą jest bezcelowe i pozbawione sensu. Tak więc uprzejmie proszę, zajmij się swoimi obowiązkami moderatora, powłaź przy tym trochę adminowi w tyłek i baw się dobrze lol

29

Mitunia napisał/a:

baw się dobrze lol

Z Tobą chętnie - admin to rodzaj męski - odpada big_smile

-- // --

30

widus napisał/a:

Ta sama polonistka nauczyła mnie, nie dyskutować z ludźmi którzy nie bardzo wiedzą jak używać swojego mózgu, także kończę.

lol:lol::lol:
i co teraz , dasz se sam bana ?czy nie jest to równoznaczne porównanie do tego , które użył ojczulek lol:lol::lol:

jemJOzKASZEB napisał/a:

skoro wielu tu bywajacych na tym forum ma pustkę pod czaszką, a co najwyżej lekko popieprzony kisiel.

zapewne nie widzisz różnicy lol:lol::lol:
No tak , ale po co ja to piszę skoro musiałbym ci wytłumaczyć słowo : różnica lol:lol::lol:

widus napisał/a:

Jeżeli szanowny kolego masz zastrzeżenia co do mojej decyzji napisz do Stefana skargę.

Wypraszam sobie robienie ze mnie żartów lol

Skargę już napisał kolega Szpieg i wysłał lol
http://hosting6888833.az.pl/phpBB3.1/phpBB3/viewtopic.php?f=31&t=3288&sid=b18c843e86218000c41df7bd4c49bc6e
a więc szykują się wielkie zmiany na lokalnym rynku medialnym , gdyż bez zewnętrznego wsparcia finansowego jeden lokalny portal zginie z rynku .:lol:
I co wtenczas zrobi szanowny widus ? ma do wyboru : strzelić se w policzek , gdyż w niwecz zostanie zamieniony największy sukces jego życia czyli funkcja moda na kafo info , może też spłodzić kilka innych widusów , wsadzić ich w wozidełko swego życia- seata cordobę i próbować przeżyć śmigając po lodzie lol:lol::lol:

Jeżeli nie masz wrogów, to niechybny znak, że nie dokonałeś niczego.
Margaret Thatcher

31

jemJOzKASZEB napisał/a:

wsadzić ich w wozidełko swego życia- seata cordobę i próbować przeżyć śmigając po lodzie

Zawsze mogę poprosić Ciebie, żebyś mi coś nowego z Holandii przywiózł.

jemJOzKASZEB napisał/a:

sukces jego życia

Ja myślę, że też chcesz to stanowisko, spokojnie złóż podanie i czekaj, możemy modować razem:lol:

jemJOzKASZEB napisał/a:

może też spłodzić kilka innych widusów

A no pewno, że mogę

jemJOzKASZEB napisał/a:

seata cordobę

Masz stare informację, polecam skoczyć do Mir-u po aktualizację:)

32

widus napisał:

jemJOzKASZEB napisał:
seata cordobę

Masz stare informację, polecam skoczyć do Mir-u po aktualizację:)

fakt widus zmienił ''wozidełko'' już jakis czas temu,okazja była to co sie miał szczypać

33

Kopikopczyk napisał/a:

Nie przekazałem jedynie pisemnie praw autorskich do wizerunku krecika z gazetą w łapce - na ten obrazek mam cały czas certyfikat własności zastrzeżonej

lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
ale w główce ci się przewraca widzę lol:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol

34

Drab napisał/a:

Z Tobą chętnie

Człowieku, co Ty bredzisz? Lepiej skorzystaj z pięknej pogody i idź się przewietrzyć, bo Ci całkiem odbije przed tym kompem lol

Drab napisał/a:

admin to rodzaj męski - odpada

Dziwne, jakoś ze Stefanem całkiem nieźle Ci to wychodzi; obaj udajecie panów tego forum lol A prywatnie co robicie to już mnie nie interesuje tongue

35

Mitunia napisał/a:

panów tego forum

Panem tego forum jest każdy użytkownik smile

-- // --

36

Drab napisał/a:

Panem tego forum jest każdy użytkownik smile

Niestety mylisz się lol Tu rządzi widzimisię pana Stefana tonguelol

37

jemJOzKASZEB napisał/a:

widus napisał:

Ta sama polonistka nauczyła mnie, nie dyskutować z ludźmi którzy nie bardzo wiedzą jak używać swojego mózgu, także kończę.

lollollol
i co teraz , dasz se sam bana ?czy nie jest to równoznaczne porównanie do tego , które użył ojczulek lollollol

jemJOzKASZEB napisał:

skoro wielu tu bywajacych na tym forum ma pustkę pod czaszką, a co najwyżej lekko popieprzony kisiel.

zapewne nie widzisz różnicy lollollol
No tak , ale po co ja to piszę skoro musiałbym ci wytłumaczyć słowo : różnica lollollol

Nie odniosłeś się do istoty tematu , moderatorze lol
Tak , jak się spodziewałem , nie zrozumiałeś istoty sprawy lol
Acha , do ciebie trzeba inaczej lol
Kumasz o co w tym kaman ?:lol:
Spróbujesz choć to ogarnąć ?:lol:

Margaret Thatcher

38

i co moderatorze wiciuś lol
zabrakło ci słów na odpowiedż ,  lol
na forum byłeś i .....:lol:

Dzisiaj 10:43 « widus
ACTA « Ewelinchen666
    9     372     Dzisiaj 10:33 « widus

pozdrów wujka Stefka , swojego nauczyciela i guru lol
bajo mobilku lol:lol::lol::lol:

Margaret Thatcher

39

no proszę, nowy-stary regulamin czyni cuda tongue

Pogodnego dzionka big_smile

40

stefan napisał/a:

no proszę, nowy-stary regulamin czyni cuda tongue

co nazywasz cudem STEFCIU ,
chyba to ,że Widus rzucił tu moderowanie i przeszedł na kretowisko lol
zrobił normalnie , odłożył broń i świetnie się bawi
Spróbuj i Ty , zobaczysz ,że życiem można się świetnie bawić , a nie tylko żółć wylewać
Błądzić ludzka rzecz , dawaj na kretowisko:lol:

Margaret Thatcher

41

jemJOzKASZEB napisał/a:

Widus rzucił tu moderowanie

ciekawe spojrzenie, bardzo ciekawe tongue
cudem nazywam sytuacje gdzie nikt nie bluzga, nikt nikomu nie docina, jest po prostu normalnie
czego i Tobie życzę big_smile bo jak powiadasz - błądzić jest ludzką rzeczą tongue

42

jemJOzKASZEB napisał/a:

dawaj na kretowisko:lol:

niby po co ? tam tylko bluzgają i obrażają mieszkańców Kartuz
dziwię się że jako biznesmen pozwalasz na takie działania
nie ważne że firma jest w Gdańsku a w Kartuzach tylko się mieszka
nie ważne że korzenie ma się w innym regionie, tutaj się żyje z rodziną i już dla samego tego takie przyzwolenie na tego rodzaju brednie jest nie wybaczalne

Re: Na łyżwiarzy czeka lodowisko w Parku Solidarności

Postprzez szpieg » 07 Lut 2012, 07:39

xxx napisał(a):Szpiegu bo teraz to nie jest normalne, że zimą woda zamarza bynajmniej nie w Kartuzach lol

Kartuzy to na moje gmina,w ktorej mieszka tylko stado baranow i ona, krolowa , pani i wladczyni, zycia i smierci stada :shock:
niedlugo bedzie wydarzeniem jak wroci period krolowej ....... sorry, ale nie kumam wielu spraw w Kartuzach big_smile

43

stefan napisał/a:

dziwię się że jako biznesmen pozwalasz na takie działania
nie ważne że firma jest w Gdańsku a w Kartuzach tylko się mieszka

niepotrzebnie łączysz pracę z tym wątkiem , tu nie ma to żadnego związku

stefan napisał/a:

szpieg napisał : Kartuzy to na moje gmina,w ktorej mieszka tylko stado baranow i ona, krolowa , pani i wladczyni, zycia i smierci stada :shock:
niedlugo bedzie wydarzeniem jak wroci period krolowej ....... sorry, ale nie kumam wielu spraw w Kartuzach big_smile

Musiałbyś przeczytać cały wątek ,żeby zrozumieć , co szpieg miał na myśli . Zaręczam Ci ( choć nie mam jego przyzwolenia ) iż chodzi mu o władzę a nie o mieszkańców . I ja się pod tym podpisuję .
Dobrze piszesz

stefan napisał/a:

nie ważne że korzenie ma się w innym regionie, tutaj się żyje z rodziną

I dlatego postępowanie naszej władzy tak bardzo mi się nie podoba
Tu są moje korzenie i tu jest moja rodzina i nie życzę sobie ,żeby mi dziecko wciskało kit , czyli powielało informacje publikowane na tym portalu , jakoby burmistrz zrobiła lodowisko .
Zapewne ta pani nie rozumie słowa my , albo Ty mi rozjaśnij , co w jej ustach znaczy MY
my - to ja i urząd ?
my - to ja i Kajeta
my - to ja i strażacy ?
bo ja widziałem tylko strażaków .
Szpieg ma rację - tu trzeba mu ją przyznać iż w tym wątku pisze o mieszkańcach gminy  jakoby o stadzie baranów , bo dajemy przyzwolenie tej pani ,że może nas tak traktować .
Na taczkę gnoju z babskiem i wio . lol
Jak traktuje burmistrz mieszkańców możesz sobie doczytać i dopowiedzieć w wątku " sprostowanie..."
Jakby nie patrzeć szpieg zapewne nie miał zamiaru obrażać mieszkańców , jeśli już , to tylko naszą władzę , i nie jest to obrażanie tylko realna ocena .
Czy tu też odmówisz szpiegowi racji ?
Tylko bądź obiektywny lol

Margaret Thatcher

44

stefan napisał/a:

cudem nazywam sytuacje gdzie nikt nie bluzga, nikt nikomu nie docina, jest po prostu normalnie
czego i Tobie życzę big_smile bo jak powiadasz - błądzić jest ludzką rzeczą tongue

Teraz Twój ruch
odpuść moderowanie i cenzurowanie , a lepiej wysyłaj grzeszników do spowiedzi lol
Po spowiedzi jest takie cóś , co się nazywa - postanowienie poprawy
Wróci taki osobnik i będzie grzeczny lol

Margaret Thatcher

45

jemJOzKASZEB napisał/a:

Musiałbyś przeczytać cały wątek ,żeby zrozumieć

nie prawda, samo to stwierdzenie jest aż za bardzo jednoznaczne

jemJOzKASZEB napisał/a:

szpieg napisał : Kartuzy to na moje gmina,w ktorej mieszka tylko stado baranow

to się tyczy mieszkańców

jemJOzKASZEB napisał/a:

szpieg napisał : i ona, krolowa , pani i wladczyni, zycia i smierci stada

to się tyczy pani Burmistrz
więc proszę nie rozmydlaj i nie kręć że jest inaczej niż odbieram to ja oraz inni czytający ten tekst
doprawdy dziwię się bardzo że ludzie jakby nie było wykształceni pozwalają sobą tak manipulować
bo jakby nie było mieszkając w Kartuzach zgodnie z wypowiedzią szpiega także przynależysz do tego stada lol
może, stuknijmy się kopytkami ? lol

46

jemJOzKASZEB napisał/a:

Na taczkę gnoju z babskiem i wio

kaszebie, lubię Cię bardziej niż pewnie przypuszczasz wink
I zapewniam Cię, ze jeśli tylko zacznie się robić w Kartuzach coś w tym kierunku to macie we mnie duże wsparcie, pomogę taczke pchać, a nawet osobiście ją kupię.

47

ines_ka napisał/a:

pomogę taczke pchać,

hmm   big_smile chyba przedwczesne deklaracje tongue

kartuzy.info napisał/a:

Poniedziałek, 22 listopada 2010 r - zwycięstwo w I turze odniosła Mirosława Lehman i to ona będzie sprawować funkcję burmistrza miasta przez kolejne cztery lata.

dobry roczek znaczy pozostało jeszcze 3 latka, do tego czasu sporo się może zmienić
zresztą jakby nie było w I turze została wybrana więc może te głosy na  NIE to jednostkowe, cóż w obecnych czasach znaczy jednostka ?
jeszcze inspirowana chęciami zemsty lub urojonej zemsty tongue

48

stefan napisał/a:

obry roczek znaczy pozostało jeszcze 3 latka, do tego czasu sporo się może zmienić

stefanie mój drogi, jest mozliwość odwołania burmistrza, z tym nie ma problemu. I tego tyczyła moja deklaracja ...

49

ines_ka napisał/a:

jest mozliwość odwołania burmistrza, z tym nie ma problemu

no nie wiem czy nie ma, do tego nie wystarczy jakiś bijący pianę z nizin zachodnich oraz kilku popleczników lokalnych liczonych na palcach jednej ręki, no może dwu rąk big_smile
no i najważniejsze, muszą być powody hmm tutaj nie wystarczą jakieś tam ględzenia i pomówienia załatwiającego swoje prywatne sprawy (porachunki) na stronach jakieś forum big_smile
jeszcze najważniejsze, musi być kandydat na to stanowisko ........
może nie jestem w temacie, jest taki kandydat ? smile

50

Stefek, płacą tobie?? A jeżeli tak, to ile?? Zdradź proszę bo wówczas to może i ja zapiszę się do tego dwuosobowego (czyli ty i twój poplecznik Obywatel) kółka adoracji (nie)miłościwie nam panującej… Do odwołania burmistrza tak naprawdę niewiele trzeba, trza tylko kogoś, kto ma multum wolnego czasu i trochę charyzmy – sporządzić dokumenty dot. referendum, zebrać odpowiednią ilość podpisów (o to mimo twojej agitacji bym się nie martwił) no i znaleźć kogoś chętnego na jej miejsce – tu masz rację, kandydata brak, bo żeby przejmować taki śmietnik pozostawiony to trzeba po trosze chyba być samobójcą…
Także jak widzisz, do zachowania taboretu pod tyłkiem nie wystarczy tutaj prywata kogoś, komu wydaje się że jest dziennikarzem, ze wsparciem mało etycznego admina i jego poplecznika na jakimś wątpliwym moralnie forum…

As-Salāmu `alaykum