151

Odp: Ale Tu Pusto I Nudno

stefan napisał/a:

Tylko w naszej firmie z okazji tłustego czwartku do każdego zamówionego tonera do drukarki laserowej dodajemy 3 pyszne pączki ;-)

ha ha ha big_smile kot by się uśmiał big_smile tylko 3 pączki lol

Takie ogłoszenie na maila dostałem i zastanawiam się jak zamówię z przesyłką to w jakim stanie będą te pączki po 2-3 dniach, kiedy poczta czy kurier je dowiezie? hmm

Nie koniecznie dowiozą sami, bo jak zamówię z dostawą do np.Warszawy czy Olsztyna? hmm

152

dj napisał/a:

na maila dostałem

dokładnie na maila a pączki pewnie takie europejskie z biedrony wytrzymają do tłustego czwartku przyszłego roku big_smile

Pogodnego dzionka big_smile

153

dj napisał/a:

na maila dostałem

A mój mąż dostał maila od FBI big_smile
Jest oskarżony o pranie brudnych pieniędzy lol:lol::lol: ma 72 godz. żeby odezwać sie do nich

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

154

Ewelinchen666 napisał/a:

A mój mąż dostał maila od FBI big_smile
Jest oskarżony o pranie brudnych pieniędzy lol:lol::lol: ma 72 godz. żeby odezwać sie do nich

Sprzedają pralki? wink

155

To pewnie nowa reklama proszku Vizir lol

156

Ewelinchen666 napisał/a:

maila od FBI

od FBI z Londynu i angielskiego interpolu tongue te ostanie jeszcze mam, pozostałe poszły do śmieci

European High Commission
Award Claim Center
Charles De Gualle Region
BP 20101
95711 Roissy Charles De Gualle
Paris France

INTERPOL LONDON | National Central Bureau (NCB)
Police Home Office, UK Central Authority
5th Floor Fry Building Marsham Street 2
SW1P 4DF London, United Kingdom.

157

Od kiedy siedziba FBI mieści się w Londynie ?
To jakaś filia na prowincji Stanów ???   lol

158

no właśnie o to biegało, spostrzegawczy jesteś big_smile

Dodane śro 15 lut 2012 16:35:54 CET :
przy okazji, powiadomienie o wygranej  $ 2 000 000 również dostajecie ? tongue

159

A tak przy okazji...
Którą to Basię ktoś tak przeprasza banerami w Kartuzach ???  big_smile

160

no krecik nie znasz Basi każdy ją przecież zna;)

W życiu piękne są tylko chwile.

161

No nie kojarzę....
Podpowiedz bliżej big_smile

162

na pewno znasz
http://www.youtube.com/watch?v=C7fu66gxOiU&feature=player_embedded

W życiu piękne są tylko chwile.

163

No, teraz kojarze !  big_smile
To dla niej te plakaty ?

http://img191.imageshack.us/img191/930/51548113.jpg

164

jak dziś jechaliśmy na pogrzeb Aluni przejeżdżaliśmy przez gdańsk i na wiadukcie przy Auchan był plakat - Paulinko kocham Cię i serduszka narysowane.

165

Za moich czasów to się takie wyznania osobiście czyniło.
Bez plakatów, nawet bez internetu - serio big_smile
Osobiście, a czasem do uszka wink

Czasy się zmieniają, jak to pójdzie dalej w tym kierunku to strach pomyśleć jak będzie wyglądała pierwsza noc przez internet lol

166

Kopikopczyk napisał/a:

Nikt mi nie powie, że pies syberyjski huski o ogromnej energii, przyzwyczajony do ciężkiej pracy i długich marszów w mrozie i śniegu,

Dlatego napisałam, ze kupie sobie takiego pieska jak sie wybudujemy-wtedy będzie miał 3055 metrów do biegania a jak mu będzie mało to go wypuszczę na pole do sąsiadów ;D
moja znajoma ma haskiego w mieszkaniu-dwa pokoje, dwójka dzieci-meczy sie psiak  trochę

Dodane czw 16 lut 2012 09:30:48 CET :

Kopikopczyk napisał/a:

Czasy się zmieniają, jak to pójdzie dalej w tym kierunku to strach pomyśleć jak będzie wyglądała pierwsza noc przez internet lol

jesteś nie na czasie ;D  teraz są najpierw randki -p0rzez internet, potem sex przez internet w końcu spotkanie na żywo z sexem na żywo ;D

herbata z pigwy je najlepsza lol lol ino 900ml i oczyszcza nawet z rozumu lol
"Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.."

167

karolaaa25 napisał/a:

najpierw randki -p0rzez internet, potem sex przez internet w końcu spotkanie na żywo z sexem na żywo ;D

Czy tak powstają dzieci Internetu? wink

168

pewno tak wink naprawdę to aż strach mieć dzieci w tych czasach...  chyba się cieszę ze mam dwóch synów bo to co teraz dziewczyny wymyślają to .. porażka

169

Są na forum jacyś poloniści? Mam pewien dylemat; w słowniku mam coś innego, w necie cuda na wypisywane.... a ja nie wiem już jaka jest prawda roll .

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

170

Napisz o co chodzi big_smile

Kłopoty są sitem, przez które przesiewamy naszych znajomych. Ci, którzy są za duzi, żeby przejść przez to sito, są naszymi przyjaciółmi. Arlene Francis

171

violka1 napisał/a:

Są na forum jacyś poloniści? Mam pewien dylemat; w słowniku mam coś innego, w necie cuda na wypisywane.... a ja nie wiem już jaka jest prawda roll

do polonisty mi daleko jestem z lekka postrzelonym humanistom z zamiłowania big_smile <aczkolwiek dysgrafia, dysortografia i dysleksja nie są mi obce> wink

172

Pochwalcie się ile kto już dzisiaj pączków w siebie wcisnął  big_smile
Ja 3, ale mam wielką ochotę na drugie tyle wink

http://img850.imageshack.us/img850/4227/z5729555x.jpg

173

Aha i dwa pyszne faworki też dzisiaj zeżarłem big_smile

S M A C Z N E G O  !!!

174

Córa miała wypisać na sprawdzianie z tekstu wyrazy z ó niewymiennym i wymiennym. Napisała, że słowo "prószy" jest niewymienne, "północ" niewymienne, a "krajów"- wymienne. Ja nie jestem świetna z ortografii wiec sprawdziłam w słowniku. W słowniku ortogr. każdy wyraz wymienny ma strzałkę i na czerwono napisane jest, na co się wymienia. Otóż: przy słowie "prószy" oraz "północ" nie ma strzałki. Sprawdzałam w necie i zdania sa podzielone. na jednej stronie polonistycznej napisano, ze "północ" się nie wymienia, a niby się wymienia na  "połowa nocy". Podobno "prószy" wymienia się na "proszek", choć potwierdzenia tego nie znalazłam w necie. Skoro Dominika nie miała tego w słowniku.... miała prawo tego nie wiedzieć. Nie wiem czy nawet ja bym znalazła wymianę do "prószy". Oczywiście proch się wymienia na proszek, a prószy jest może pochodną ale czy to nie powinno być w słowniku? Druga sprawa, co jest wg mnie ewidentnym błędem, że "krajów" jest rzekomo niewymienne. Przecież wymienia się na "kraje"?

"Prawdę można mówić tylko mądrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo".

Miłego dnia smile

175

violka, ale konkretnie? Że co - córa dostała pałę, czy co? Bo nie wiem czy i jak mam się odnieść ...