1

Odp: Ramleje sala weselna JELONEK

witam! Ostatnio byłam tam na weselu, było świetnie. Taka miła atmosfera, elegancka sala, profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie, obok sali jest zagroda , w której są Jelenie, staw z możliwością połowów ryb.:):):):):):):):D:D:D:D Jest to jedna z lepszych sal,na  których byłam .POLECAM!!!!!

2

Ja to jakoś nie chwale tej sali. Byłam tam rok temu na zabawie karnawałowej. To na stołach prawie pusto. Sala sama w sobie ladna i ogrodzenie ale jedzenia fatalne.

3

To Miałaś Pecha. Byłam Na Kilku Imprezach!! Za Każdym Razem Jedzenia Opór,nawet Pojemniki Dostaliśmy I Można Było Zabrać Do Domu To Czego Niepojedliśmy.... Jesteśmy Bardzo Zadowoleni I Napewno Wybierzemy Się Tam Jeszcze Nie Raz... Polecam..

4

malcia napisał/a:

Nam się też bardzo podobało. Byliśmy 21.01.12 na karnawałowej i było rewelacyjnie tongue A nasze wesele też tam zorganizujemy. POLECAM!!!

5

Wyprawiałam duże wesele (120 osób) dla gości w różnym wieku. Szukałam specyficznej sali i sala Jelonek to strzał w 10. Dlaczego?
Nie ma żadnych schodów, toaleta również na parterze (czysta i ładna), sala przestrzenna i nie ma żadnych filarów- jedna, duża powierzchnia idealna dla "dobrze bawiących się". Miejsce do tańczenia duże i tak usytuowane, że każdy siedzący gość przy stołach widzi zabawę - goście , którzy z jakichś powodów nie mogą tańczyć dzięki temu też się bawią. Duży parking, obejście zadbane, na zewnątrz ławki i stół ogrodowy. Jedzenie bardzo smaczne, domowe.  Menu bogate, jeśli ktoś chce coś dodatkowo to też zrobią. Talerze wymieniane jak trzeba. Kaszubskie akcenty typu kont ze smalcem i kiszonymi ogórkami. Nawet rzeźby w arbuzach stały na stołach w ramach dekoracji. Ciasto dla gości pakowali w normalne, białe pojemniki. Pokój na wódkę ma wejście od sali, więc nikt nie wejdzie.

Sala nadaje się również na Komunie Św bo jest piękne obejście, duża altana grillowa na piknik lub imprezę zakładową. Zagroda z jeleniami, ogrodzony, bezpieczny staw i zagroda z owcami. Polecam bo byliśmy zadowoleni.

6

Witam serdecznie

Juz jestem po impresce karnawalowej w Ramlejach -Sala jelonek.

Pisze dopiero teraz ,bo potrzebowalam  tym razem wiecej czasu na dojscie do siebie po wspanialej zabawie karnawalowej.

Poza tym ,ze bylo wspaniale jedzenie/jak dla mnie o drobine za duzo/super orkiestra to jeszcze duze zaangazowanie wlascicieli i    ich przyjazny  stosunek do gosci sprawia,ze atmosfera jest nieziemska.

Polecam Wszystkim

7

Witam, Zalogowałam Sie Aby Wyrazić Swoją Opinie O Tej Sali.. 13 Pazdziernika Byłam Tam Na Weselu Było Super, Jedzenie Smaczne, Obsługa Super, Najbardziej Mnie Zaskoczył Krajobraz Dookoła. Cisza Spokój. Dzieci Mogły Sie Wybiegać, Była Nawet  Trampolina Od Której Nie Mogłam Oderwać Swojej Córki, A Zwierzątka Przecudowne.. Mamy Mnustwo Pięknych Zdjęć.. Gorąco Polecam

8

Witam
Czy ktoś może mi przesłać adres lub stronę sali weselnej Jelonek w Ramleje. Z góry bardzo dziękuje.

9

z tego co wiem strony jeszcze nie mają.. ale posiadam nr telefonu 510259791 (specjalnie sie zarejestrowałam smile ale proszę bardzo)